Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg na K2

Wyniki - 23 czerwca 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 64Dadan Rafał198USTKAPOLSKA5656-00:51:4600:06:0010.00
#2 112Motowidło-Zawadzka Izabella48SŁUPSKPOLSKA27-2701:03:5800:07:258.10
#3 113Marczak Małgorzata142AMATORŻELKOWOPOLSKA28-2801:04:0700:07:268.10
#4 114Krzaczkowska Izabela36STĘŻYCAPOLSKA29-2901:04:4300:07:318.00
#5 115Ciżmowska Barbara54POLSKA30-3001:04:4400:07:318.00
#6 116Krzaczkowski Paweł190KSR KOSCIERZYNASTĘŻYCAPOLSKA8686-01:04:4500:07:318.00
#7 117Derda Julia12STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA31-3101:05:5100:07:387.80
#8 118Sałaj Angelika66STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOPOLSKA32-3201:05:5100:07:397.80
#9 119Kowalczuk Jolanta34SZALONE PINGWINYSŁUPSKPOLSKA33-3301:06:2100:07:427.80
#10 120Kaziów Ryszard28STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA8787-01:06:5800:07:467.70
#11 121Fruba Andrzej16SŁUPSKPOLSKA8888-01:07:2200:07:497.70
#12 123Budzyńska Elżbieta6SŁUPSKPOLSKA35-3501:07:3100:07:507.70
#13 124Puć Anna158SŁUPSKPOLSKA36-3601:10:4600:08:137.30
#14 125Skocelas Agata67SŁUPSKPOLSKA37-3701:10:4600:08:137.30
#15 126Horbaczewska Aleksandra123SŁUPSKPOLSKA38-3801:11:4800:08:207.20
#16 127Bogdanowicz Beata100SŁUPSKPOLSKA39-3901:11:4800:08:207.20
#17 128Kowieski Paweł35SŁUPSKPOLSKA8989-01:11:4900:08:207.20
#18 129Wawrzeniak Aleksandra87RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹPOLSKA40-4001:12:1100:08:237.20
#19 130Myszkowska Grażyna50NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA41-4101:13:3000:08:327.00
#20 131Michalska Agnieszka147LULEMINOPOLSKA42-4201:19:1800:09:126.50
#21 132Damps Julita10NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA43-4301:38:3900:11:275.20
#22 133Chiloński Tomek7NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAPOLSKA9090-01:38:4000:11:275.20
#23 134Sull Agnieszka165NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAPOLSKA44-4401:38:4000:11:275.20
#24 135Rozwadowska Marta195SŁUPSKPOLSKA45-4501:38:4100:11:275.20
#25 136Turczyn Grzegorz86NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA9191-01:38:4200:11:275.20
#26 137Sull Kacper70NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAPOLSKA9292-01:38:4500:11:285.20
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Rudnik Krzysztof65NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAPOLSKA11-00:36:4100:04:1514.10
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kozak Arkadiusz200HERKULESKOSZALINPOLSKA22-00:37:4600:04:2313.70
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jakubek Patryk188ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA33-00:38:3900:04:2913.40
#30 4Herman Arkadiusz122SŁUPSKPOLSKA44-00:38:4400:04:3013.30
#31 5Wilmont Krzysztof92CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKPOLSKA55-00:38:4900:04:3013.30
#32 6Garski Kryspin111ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA66-00:38:5400:04:3113.30
#33 7Rolbiecki Łukasz63OSFSŁUPSKPOLSKA77-00:40:1700:04:4012.80
#34 8Jęcek Krzysztof23KRĘPA SŁUPSKAPOLSKA88-00:40:2200:04:4112.80
#35 9Duda Grzegorz14OSP BUKÓWKABUKÓWKAPOLSKA99-00:40:5300:04:4412.60
#36 10Furman Tomasz108SŁUPSKPOLSKA1010-00:41:5800:04:5212.30
#37 11Oleszek Jerzy152SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJGRABNOPOLSKA1111-00:42:1200:04:5412.20
#38 12Koczorowski Paweł30W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSKA1212-00:42:1600:04:5412.20
#39 13Młynarczyk Zbigniew46CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSŁUPSKPOLSKA1313-00:42:1600:04:5412.20
#40 14Tomczak Dominik82NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA1414-00:42:2800:04:5612.20
#41 15Chudy Henryk8KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPOLSKA1515-00:42:2900:04:5612.20
#42 16Osiński Wojciech55SŁUPSKPOLSKA1616-00:42:3400:04:5612.10
#43 17Kozieł Krzysztof131SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKPOLSKA1717-00:43:0100:04:5912.00
#44 19Moroń Jarosław148USB USTKAWODNICAPOLSKA1919-00:43:1300:05:0111.90
#45 20Sitek Mariusz168SŁUPSKPOLSKA2020-00:43:3800:05:0411.80
#46 21Fabich Adrian186USB USTKAUSTKAPOLSKA2121-00:43:4100:05:0411.80
#47 22Szczerbaty Paweł71SŁUPSKPOLSKA2222-00:43:4200:05:0411.80
#48 23Jankowski Grzegorz19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA2323-00:43:5000:05:0511.80
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24Pazda-Pozorska Gosiunia156POLTAREX AML NIGHTRUNNERSKOBYLNICAPOLSKA1-100:44:1200:05:0811.70
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Konkel Agnieszka129KOSZALINPOLSKA2-200:46:0700:05:2111.20
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Zawierowska Ewelina95W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSKA3-300:46:2900:05:2311.10
#52 27Czyżykowski Krzysztof105SŁUPSKPOLSKA2424-00:47:0100:05:2711.00
#53 28Bajerlein Joanna2POZNAŃPOLSKA4-400:47:3100:05:3110.90
#54 29Bancewicz Tomasz98SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSWOCHOWOPOLSKA2525-00:47:3800:05:3110.80
#55 30Węsierska-Mułyk Marzena174NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA5-500:47:5900:05:3410.80
#56 31Dyjas Klaudiusz185NIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA2626-00:48:0900:05:3510.70
#57 32Protasewicz Andrzej59SŁAWNOSŁAWNOPOLSKA2727-00:48:1000:05:3510.70
#58 33Puścian Krzysztof61SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOPOLSKA2828-00:48:1400:05:3610.70
#59 34Sidor Mariusz161ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKPOLSKA2929-00:48:1900:05:3610.70
#60 35Szurgociński Paweł77SŁUPSKPOLSKA3030-00:48:2100:05:3710.70
#61 36Gorzkowski Paweł116STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA3131-00:48:3000:05:3810.60
#62 37Ziętara Dawid96BALTIC SEALSREDZIKOWOPOLSKA3232-00:48:3300:05:3810.60
#63 38Kępiński Marcin29AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA3333-00:48:4000:05:3910.60
#64 39Bikun Łukasz181SŁUPSKPOLSKA3434-00:48:4900:05:4010.60
#65 40Domaszk Zbigniew159ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA3535-00:48:5100:05:4010.60
#66 41Kęsik Agnieszka128ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOLSKA6-600:48:5700:05:4110.60
#67 42Bancewicz Radosław3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAPOLSKA3636-00:49:0000:05:4110.50
#68 43Olechnowicz Sławomir189STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA3737-00:49:0100:05:4110.50
#69 44Nehring Jarosław534 PPLOT 1 LDPLOTLESZNOPOLSKA3838-00:49:0900:05:4210.50
#70 45Herman Karina18SŁUPSKPOLSKA7-700:49:2800:05:4410.40
#71 46Rosiak Jacek64DRZEWNIAKSŁUPSKPOLSKA3939-00:49:4500:05:4610.40
#72 47Zblewski Patryk197NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA4040-00:50:0700:05:4910.30
#73 48Jaros Adam21SŁUPSKPOLSKA4141-00:50:1700:05:5010.30
#74 49Majchrzak Dariusz139CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAPOLSKA4242-00:50:2800:05:5110.20
#75 50Majchrzak Łukasz138CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAPOLSKA4343-00:50:2800:05:5110.20
#76 51Tomczak Sebastian83USTKAUSTKAPOLSKA4444-00:50:4300:05:5310.20
#77 52Kwaśniak Zdzisław39SŁUPSKPOLSKA4545-00:50:5300:05:5410.20
#78 53Grulkowski Damian119SŁUPSKPOLSKA4646-00:50:5400:05:5410.10
#79 54Żuk Dariusz97DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKA4747-00:51:0500:05:5610.10
#80 55Madaliński Marcin44JW 1517LESZNOPOLSKA4848-00:51:1000:05:5610.10
#81 56Smoliński Krzysztof68SMOLIŃSKI TEAMGŁOBINOPOLSKA4949-00:51:1500:05:5710.10
#82 57Szmigiero Arkadiusz73W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKPOLSKA5050-00:51:2000:05:5710.10
#83 58Weiland Adrian171NOCNE WILKISŁUPSKPOLSKA5151-00:51:2100:05:5710.10
#84 59Kubarko Robert133STOLKOSŁUPSKPOLSKA5252-00:51:2200:05:5810.10
#85 60Kubiński Rafał38NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA5353-00:51:2600:05:5810.00
#86 61Litwin Barbara42STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA8-800:51:3200:05:5910.00
#87 62Zielkowski Dawid194SŁUPSKPOLSKA5454-00:51:4300:06:0010.00
#88 63Mora Mariusz47NIEZRZESZONYSŁUPSKPOLSKA5555-00:51:4600:06:0010.00
#89 65Gierczak Piotr112USTKAUSTKAPOLSKA5757-00:51:5100:06:0110.00
#90 66Weiland Cyprian172NOCNE WILKISŁUPSKPOLSKA5858-00:51:5600:06:019.90
#91 67Kosicka Iwona31STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA9-900:52:0400:06:029.90
#92 68Kaszowski Rafał126KCZEWOPOLSKA5959-00:52:0600:06:039.90
#93 69Garska Joanna110ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA10-1000:52:1500:06:049.90
#94 70Lewandowska Sylwia40ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAPOLSKA11-1100:52:2000:06:049.90
#95 71Janusiak Tomasz20PROPACTA RUNNING TEAMSŁUPSKPOLSKA6060-00:52:4000:06:079.80
#96 72Grzenkowicz Agnieszka17AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA12-1200:52:5200:06:089.80
#97 73Czech Roman9KB GOCH BYTÓWSŁUPSKPOLSKA6161-00:53:0900:06:109.70
#98 74Foszcz-Reda Monika106KOSZALINPOLSKA13-1300:53:1100:06:109.70
#99 75Dadacz Malwina199USTKAPOLSKA14-1400:53:3000:06:129.70
#100 76Trusiak Miłosz85SŁUPSKPOLSKA6262-00:53:4200:06:149.60

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności