Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Słupskie Grand Prix Biegamy Razem

Wyniki - 24 czerwca 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1266Piotraschke PawelMSzkola Policji Skupsk (POL)-1100:15:16
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2219Czerniewski MarcinMBATALION OCHRONY BAZY REDZIK-2200:15:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3144Rudnik KrzysztofMNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-3300:15:37
#4 412Burzyński AleksanderMSTOPA SŁUPSK (POL)-4400:15:49
#5 5255Kurkul PrzemekMKB Bryza Postomino (POL)-5500:16:52
#6 6257Nagórek KamilMSTOPA SŁUPSK (POL)-6600:16:58
#7 762Kamieniecki RafałMTupot Ustka (POL)-7700:17:20
#8 8101Masłowski MateuszM6. WOG Ustka (POL)-8800:17:22
#9 9256Kurkul JanekMKB Bryza Postomino (POL)-9900:17:37
#10 1013Cerapiński MaciekMwolny biegacz :) (POL)-101000:17:42
#11 11271Skorupski RobertMSTOPA SŁUPSK (POL)-111100:17:44
#12 12222Jakubek PatrykMŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-121200:17:50
#13 13221Garski KryspinMŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-131300:17:54
#14 14242Wilmont KrzysztofMCentrum Szkolenia Marynarki Woj-141400:17:59
#15 15294Rogoza MateuszMZielin (POL)-151500:18:00
#16 16127Pakuła MateuszMSŁUPSK (POL)-161600:18:06
#17 1729Duda GrzegorzMOSP Bukówka (POL)-171700:18:09
#18 18204Wróblewski MateuszMKORZYBSKIE REKINY (POL)-181800:18:27
#19 1977Kosicki TomaszMSTOPA SŁUPSK (POL)-191900:18:30
#20 20231Grabowski AndrzejMŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-202000:18:30
#21 21218Cholewiński ArturMSprint team SŁUPSK (POL)-212100:18:33
#22 22141Rodziński DamianMSTOPA SŁUPSK (POL)-222200:18:44
#23 23195Wąsicki JacekMWąsiccy Wiktoria Jacek (POL)-232300:18:48
#24 24258Pluta MarcinMVacu Activ GYM (POL)-242400:18:58
#25 25275Klinkusz AdrianMMARKOS RUNNING TEAM (POL)-252500:19:02
#26 26274Waszak KarolMKORZYBSKIE REKINY (POL)-262600:19:14
#27 27209Ziętara DawidMBaltic Seals (POL)-272700:19:14
#28 28196Wielgat ŁukaszMKB Bryza Postomino (POL)-282800:19:19
#29 29171Stępniewski MarcinMMarkos Running Team (POL)-292900:19:20
#30 30213Antosiak GrzegorzMDecathlon Słupsk (POL)-303000:19:24
#31 31138Pytlak MichałMSiemianice (POL)-313100:19:33
#32 32260Piotrkowski TomaszMSTOPA SŁUPSK (POL)-323200:19:46
#33 33132Pietrasik PrzemysławMSłupsk (POL)-333300:19:47
#34 3479Kowal ZbigniewMKowal Wiktoria Zbigniew (POL)-343400:19:53
#35 35244Jankowski GrzegorzMŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-353500:19:56
#36 3699Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-363600:19:59
#37 37122Osiński WojciechMSłupsk (POL)-373700:20:03
#38 38121Oleszek JerzyMSzkoła Podoficerska MW (POL)-383800:20:04
#39 3937Furman TomaszMFurman Sylwia Tomasz Michał (PO-393900:20:06
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !40119Nowodworska JustynaKRuntastyczni Team Bytów (POL)1-100:20:07
#41 4131Dyśko WojciechMSłupsk (POL)-404000:20:10
#42 42177Szewczuk PiotrMSŁUPSK (POL)-414100:20:20
#43 43214Bogumiłow MarcinMSŁUPSK (POL)-424200:20:29
#44 44103Medwid MichałMBatalion Ochrony Bazy w Redziko-434300:20:32
#45 45290Powarzyński DanielMAkademia Marynarki Wojennej (P-444400:20:32
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4686Książek DariaKAML Słupsk (POL)2-200:20:33
#47 4763Kargul JacekMNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-454500:20:38
#48 48172Straszak KamilMŁOSOŚ T.E.A.M. (POL)-464600:20:42
#49 49240Gorzkowski PawełMStopa (POL)-474700:21:01
#50 50160Słodziński GabrielMŁOSOŚ T.E.A.M. (POL)-484800:21:02
#51 51102Mazowiecki MaciejMStrzelino (POL)-494900:21:06
#52 52151Salamonik PiotrMSŁUPSK (POL)-505000:21:07
#53 539Bondarenko JanMSłupsk- Biegajło (POL)-515100:21:11
#54 544Bancewicz TomaszMSalon Kosmetyczny DIAMENT Słup-525200:21:29
#55 55217Gaweł ZbigniewMSŁUPSK (POL)-535300:21:29
#56 5661Kaczmarowski AndrzejMSŁUPSK (POL)-545400:21:32
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 57293Holak KamilaKBbL - Słupsk (POL)3-300:21:34
#58 5890Kuzio WaldemarMSŁUPSK (POL)-555500:21:34
#59 5966Kęsik AgnieszkaKSŁUPSK (POL)4-400:21:35
#60 6091Lewandowska BeataKSTOPA SŁUPSK (POL)5-500:21:40
#61 6188Kucharek MarcinMSTOPA SŁUPSK (POL)-565600:21:40
#62 62201Wilusz KrzysztofMSTOPA Słupsk (POL)-575700:21:40
#63 6350Gregorczyk PiotrMSŁUPSK (POL)-585800:21:41
#64 64176Szewczuk AndrzejMSTOPA SŁUPSK (POL)-595900:21:47
#65 65194Wąsicka WiktoriaKWąsiccy Wiktoria Jacek (POL)6-600:21:49
#66 6621Czepiel MilenaKCZEPIEL Milena Iwona Łukasz (POL7-700:21:52
#67 6774Kosicka IwonaKSTOPA SŁUPSK (POL)8-800:21:58
#68 68198Wierzbicki PrzemysławMJezierzyce (POL)-606000:22:00
#69 6997Majchrzak ŁukaszMCENTRALNY POLIGON SIŁ POWIET-616100:22:00
#70 7096Majchrzak DariuszMCENTRALNY POLIGON SIŁ POWIET-626200:22:01
#71 71289Metel IzabelaK- (POL)9-900:22:02
#72 723Bancewicz RadekMSalon Kosmetyczny DIAMENT Słup-636300:22:08
#73 73133Pitus RadosławMSławno (POL)-646400:22:09
#74 74207Zawierowska EwelinaKUstka (POL)10-1000:22:13
#75 75220Garska JoannaKŚwiat Płytek u Kryspina (POL)11-1100:22:14
#76 7643Gawron PiotrMKB GOCH Bytów (POL)-656500:22:14
#77 77300Sech MateuszMGryf Słupsk (POL)-666600:22:18
#78 781Andrijchuk YuriiMKOLOMIJA (UKR)-676700:22:21
#79 79239Doman MarcinM(POL)-686800:22:22
#80 80228Cała BartoszMŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-696900:22:22
#81 81233Kurkul AlicjaKBryza Postomino (POL)12-1200:22:22
#82 82229Cała MałgorzataKŚwiat Płytek u Kryspina (POL)13-1300:22:22
#83 8393Litwin BarbaraKSTOPA SŁUPSK (POL)14-1400:22:26
#84 84205Wyszomirski MarekMSŁUPSK (POL)-707000:22:35
#85 85215Hałas PiotrMSłupsk (POL)-717100:22:36
#86 8656Janusiak TomaszMPROPACTA Running Team (POL)-727200:22:37
#87 87254Kwaśniak ZdzisławMStopa (POL)-737300:22:41
#88 88173Strzelecki ZbigniewMKORZYBIE (POL)-747400:22:49
#89 8941Gajek ArturMKępice (POL)-757500:22:57
#90 90189Szurgociński PawełMSłupsk (POL)-767600:22:59
#91 91284Kubarko RobertMStolko (POL)-777700:23:02
#92 92125Pacan BartoszMŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-787800:23:03
#93 9371Kociołek RobertMSłupsk (POL)-797900:23:03
#94 94210Żuk DariuszMDębnica Kaszubska (POL)-808000:23:05
#95 95259Mułyk KrzysztofMSŁUPSK (POL)-818100:23:07
#96 96193Walińska AgnieszkaKBbL - Słupsk (POL)15-1500:23:07
#97 97283Wit ZbigniewMSŁUPSK (POL)-828200:23:09
#98 98279Zawierowski MichałM(POL)-838300:23:11
#99 99124Pacan MiraKŚwiat Płytek u Kryspina (POL)16-1600:23:12
#100 100104Buth TravisM(POL)-848400:23:15

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności