Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Garmin Iron Triathlon

Wyniki - 1 lipca 2018, Stężyca

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
-
#1 68201Pietryczuk DariuszPRUSZCZ GDAŃSKIPOL1985M30-34900:10:0900:17:426100:04:2501:18:067700:01:2600:48:546702:30:3363-
#2 69285Jezierski TomaszTCZEWTJTPOL1975M40-441300:10:0900:20:2716200:03:4301:19:379500:01:2800:45:423302:30:5764-
#3 70277Kowalik DominikGDYNIAPOL1979M35-392100:10:0900:20:0314400:04:5301:16:015500:01:4100:48:326002:31:1065-
#4 71113Welke ArturGDYNIADSZMDPOL1977M40-441400:10:0900:16:463900:03:4801:17:297200:01:5400:52:2012202:32:1766-
#5 72114Siłkowski RadosławGDYNIAHEIZTECHNIKPOL1975M40-441500:10:0900:20:2115900:05:0201:17:026400:01:5600:48:015402:32:2267-
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !73297Brodowska JustynaWARSZAWAPOL1981K35-39200:10:0900:17:466400:04:3801:18:057600:01:3800:50:329202:32:39-6
#7 74115Jakubowski KubaOLSZTYNNAJMOWICZ TRIATHLONPOL1990M25-29400:10:0900:18:549400:03:4301:20:4010800:01:2700:48:095602:32:5368-
#8 7580Fiedorow MateuszGDYNIAWSNTPOL1989M25-29500:10:0900:15:311600:07:1801:20:5211000:01:3900:47:465102:33:0669-
#9 7691Skrobacz PrzemysławREDAPOL1988M30-341000:10:0900:17:355600:03:3301:16:586300:01:1700:53:4613902:33:0970-
#10 77261Jurczyszyn RafałDĘBNICA KASZUBSKAA&RPOL1987M30-341100:10:0900:23:4522100:04:3801:20:3510500:00:5800:43:261802:33:2271-
#11 7882Szlaski IgorZGIERZPROTRIPOL1989M25-29600:10:0900:19:4813200:04:1201:17:537500:01:3300:50:148302:33:4072-
#12 79296Sikora DariuszNOWY DWÓR GDAŃSKIETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOL1972M45-491000:10:0900:18:489200:03:2001:18:538700:02:0100:51:0610402:34:0873-
#13 80160Kapusniak TomaszBYDGOSZCZTAK DLA TRANSPLANTACJIPOL1974M40-441600:10:0900:19:039900:03:5101:16:406000:02:0300:52:5413002:34:3174-
#14 81310Kasztelan RadosławKWIDZYNKWIDZYN BIKE RACING TEAM KWIDZYNPOL1977M40-441700:10:0900:19:5814100:04:5801:17:287000:01:4600:50:258802:34:3575-
#15 82195Śmiga KlaudiuszKRAKÓWPOL1982M35-392200:10:0900:18:549400:03:4001:20:269900:02:0700:49:287402:34:3576-
#16 83193Piesik DominikGDYNIAPRESA PROJEKTPOL1986M30-341200:10:0900:18:288600:03:4901:20:3610600:01:3500:50:088102:34:3677-
#17 84137Bellwon PawełGDYNIATEAM BABLOPOL1987M30-341300:10:0900:19:3112000:04:0301:21:1311400:01:1100:48:436202:34:4178-
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !85185Krzan GrzegorzNYSAGIANT POLSKAPOL1962M55-59200:10:0900:18:569600:04:2701:20:159700:01:4300:50:058002:35:2679-
#19 86279Flisikowski SzymonGDYNIASPORTEVOPOL1985M30-341400:10:0900:19:1410700:03:5801:21:0211200:01:4500:49:337502:35:3280-
#20 87275Urlich TomaszTORUŃSPICE WIZARD SPICE WIZARDPOL1972M45-491100:10:0900:21:2118200:04:1801:19:449600:01:5900:48:145802:35:3681-
#21 88118Czajkowski KrzysztofPOWIERCIE KOLONIAPOL1975M40-441800:10:0900:17:587200:05:1101:20:2710000:01:4200:50:188502:35:3682-
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !89258Lorek KingaELBLĄGMKS TRUSO ELBLĄGPOL1998K18-24100:10:0900:15:462100:02:4801:27:2118100:01:1300:48:336102:35:41-7
#23 90300Zieliński PrzemysławCHOJNICETATA MAŁGOSI I PIOTRUSIAPOL1974M40-441900:10:0900:19:2211400:05:0801:20:5611100:02:1200:48:085502:35:4683-
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 91307Dudaniec-Tarkowska AgnieszkaGDAŃSKAMT GDAŃSKPOL1984K30-34300:10:0900:17:094600:03:2901:23:2113500:01:1200:50:409702:35:51-8
#25 92140Sprzączkowski KrzysztofGDYNIAINTEL RUNNERSPOL1969M45-491200:10:0900:20:3416700:04:4401:19:169100:02:1000:49:367602:36:2084-
#26 93282Stępliński KrzysztofCHARZYKOWYPOL1988M30-341500:10:0900:19:5513900:04:1801:20:2810100:01:3300:50:128202:36:2685-
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !94180Kieda AleksandraBIAŁYSTOKIRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PLPOL1990K25-29200:10:0900:19:1210200:04:0601:18:238200:01:2600:53:2713602:36:34-9
#28 9527Sachmata JacekPIASECZNOKUŹNIA TRIATHLONU MOTO-PARTNERPOL1990M25-29700:10:0900:20:0114200:02:4401:20:209800:01:2500:52:1112002:36:4186-
#29 96211Galek WojciechRADOMUB40 KJ TTPOL1976M40-442000:10:0900:19:4212700:05:1101:18:218000:02:0700:52:0611902:37:2787-
#30 9763Lewiński AndrzejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL / CTSPOL1973M45-491300:10:0900:22:0619200:03:4001:21:3611700:01:2600:48:466402:37:3488-
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9823Jałocha WaldemarPRUSZKÓWLABOSPORT TEAMPOL1966M50-54300:10:0900:22:4320100:03:5801:18:207900:01:4500:50:4910102:37:3589-
#32 9979Lis SebastianŁÓDŹPOL1990M25-29800:10:0900:16:323200:04:2001:19:118900:01:4300:55:5617502:37:4290-
#33 100188Dimitrow MarcinWĘGORZEWOD7 TRIATHLON TEAMPOL1976M40-442100:10:0900:19:1811000:06:5101:17:046600:02:3400:51:5611602:37:4391-
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10166Bogusz WaldemarTCZEWPOL1962M55-59300:10:0900:15:271500:04:3201:22:2012300:01:5700:53:2813702:37:4492-
#35 10261Komorowski KamilROKOCINTRI STAROGARD GDAŃSKIPOL1986M30-341600:10:0900:20:1215100:04:3101:20:3710700:02:2300:49:457702:37:5893-
#36 103221Strzelecki JacekGDAŃSKAQUABAŻANPOL1979M35-392300:10:0900:17:537100:04:5301:21:1911500:01:3300:52:2112302:37:5994-
#37 104106Gołdyn MarekKOSZALINTKKF KOSZALIN TKKF KOSZALINPOL1982M35-392400:10:0900:18:208200:04:3501:22:3412600:01:1400:52:0511702:38:4895-
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !105198Harasimiuk-Grodzka Malgorzata GdanskCTS - CZAJATRAININGSYSTEMPOL1977K40-44200:10:0900:20:3016400:04:3501:20:3410400:01:5000:51:3711102:39:06-10
#39 106168Warszawski FilipGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL BIEGAMYRAZEM.PLPOL1975M40-442200:10:0900:19:5413700:04:1701:21:0611300:01:5800:52:1912102:39:3496-
#40 107189Walentynowicz AdamSOPOTDOMO TEAMPOL1981M35-392500:10:0900:20:2316000:04:3901:18:518600:01:4200:54:0914502:39:4397-
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10845Reglińska AgnieszkaJUSZKOWOPOL1977K40-44300:10:0900:17:305400:04:5201:23:1313100:02:1900:51:5411402:39:48-11
#42 109209Jóźwiak ŁukaszRUMIAPOL1976M40-442300:10:0900:19:3612400:04:4401:21:2211600:02:1300:51:5511502:39:5098-
#43 110266Prabucki RobertOWIDZTRI STAROGARD GDAŃSKIPOL1983M35-392600:10:0900:20:4016900:04:1701:22:1212000:02:0200:50:4910002:40:0099-
#44 111234Kuc SzymonOWIDZTRI STAROGARD GDAŃSKIPOL1986M30-341700:10:0900:19:4012600:04:4801:19:118900:01:5100:54:3115002:40:01100-
#45 112108Gazarkiewicz MichałRUMIAINTER CARS S.A.POL1977M40-442400:10:0900:18:599700:05:1801:23:1613200:01:3000:51:2310702:40:26101-
#46 11353Faran GrzegorzSULMINGTSULMINPOL1972M45-491400:10:0900:17:506800:03:5501:24:1214600:01:3000:53:0013102:40:27102-
#47 11435Ługowski MarcinGDAŃSKPOL1981M35-392700:10:0900:21:2418300:04:1801:27:3018200:01:4000:45:403202:40:32103-
#48 115104Wasiak TomekELBLAGWANIEWSKI COACHINGPOL1985M30-341800:10:0900:20:0814700:04:5501:20:4510900:02:0100:53:0813402:40:57104-
#49 116283Treder WojciechBANINOPOL1983M35-392800:10:0900:23:0120700:03:5601:15:235000:01:4800:56:5518102:41:02105-
#50 11732Grabowski TomaszWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOL1964M50-54400:10:0900:19:2111300:04:1701:22:3612700:01:2200:53:5414202:41:30106-
#51 11877Dobkowski KamilGDAŃSKSPORTEVO WWW.SPORT-EVO.PLPOL1981M35-392900:10:0900:20:2015600:04:2101:19:219400:02:0800:55:2716802:41:37107-
#52 11996Jaworski KrystianBYTÓWPOL1980M35-393000:10:0900:22:3820000:04:2501:17:146900:01:5800:55:2416602:41:39108-
#53 120230Szafrański MarekMOSTYBBL AWF GDAŃSKPOL1961M55-59400:10:0900:17:506800:03:4401:25:5016400:02:1200:52:0611802:41:42109-
#54 12187Dziuba SławomirCHARZYKOWYGEOMETRAPOL1979M35-393100:10:0900:21:0217700:04:2601:19:018800:01:4800:55:2716702:41:44110-
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12288Hoły ZdzisławSTRASZYNPOL1953M65-69200:10:0900:17:385800:03:2601:28:5619200:01:3800:50:158402:41:53111-
#56 123231Czyżewski DarekPRUSZCZ GDAŃSKIPOL1971M45-491500:10:0900:20:2516100:03:4501:21:5711900:01:3500:54:2514802:42:07112-
#57 124239Wnuk JanWARSZAWAPOL1990M25-29900:10:0900:21:1818100:04:3301:20:2810100:02:2700:53:4413802:42:30113-
#58 125181Dobraniecki PrzemysławGDYNIAPOL1978M40-442500:10:0900:20:49175--02:43:12114-
#59 12670Hryszko KazimierzTYCHYKLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHYPOL1963M55-59500:10:0900:22:5820400:04:2801:23:3914000:01:3200:50:369302:43:12115-
#60 127102Tomaszewski JordanBYDGOSZCZAFLOFARM RUNNING TEAMPOL1985M30-341900:10:0900:19:0710000:03:5701:25:3915900:01:2800:53:0413202:43:15116-
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12859Mączyński CzesławPŁOCKPOL1952M65-69300:10:0900:26:1223400:03:5401:16:416100:01:2700:55:0615902:43:19117-
#62 129121Kur DanielGDYNIAARKA GDYNIAPOL1985M30-342000:10:0900:19:2511600:04:0701:23:2913600:02:0900:54:1314602:43:23118-
#63 13062Folwarski MarcinGDAŃSKGMZH FOLWARSCYPOL1982M35-393200:10:0900:22:1819400:05:4201:22:4512900:02:1700:50:258702:43:27119-
#64 131218Najda JanGDAŃSKSPORTEVOPOL1993M25-291000:10:0900:20:1115000:03:5101:18:097800:02:0000:59:1919902:43:30120-
#65 132306Mendelewski ArturPASŁĘKPOL1971M45-491600:10:0900:21:3218500:03:1901:18:418500:01:4700:58:2119202:43:40121-
#66 133122Kunkel MariuszGDAŃSKPOL1976M40-442600:10:0900:21:2518400:04:2001:25:1515400:02:2200:50:399502:44:01122-
#67 13433Ościak RafałKRAKÓWLUFT TRI TEAMPOL1976M40-442700:10:0900:16:393500:04:0701:18:408300:01:4400:48:135702:44:23123-
#68 135200Janta MarekGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOL1981M35-393300:10:0900:19:4312900:04:2801:26:2817300:01:2200:52:3912502:44:40124-
#69 136256Suchocki AdamBIAŁYSTOKPOL1983M35-393400:10:0900:19:3212100:04:2701:23:5814200:02:3700:54:2414702:44:58125-
#70 137253Kowalczuk MarcinBIAŁYSTOKPOL1984M30-342100:10:0900:23:1121500:04:2301:21:5411800:01:3300:54:0014402:45:01126-
#71 13858Tomalik KarolKOSZALINKAROLMANPOL1978M40-442800:10:0900:23:1421600:04:2101:23:2013400:02:5300:51:1710602:45:05127-
#72 13943Nowacki MarcinGDANSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOL1977M40-442900:10:0900:17:517000:03:5501:31:0520400:01:5300:50:268902:45:10128-
#73 140135Tomaszewska JulitaLEGIONOWOTIMBUD TEAMPOL1978K40-44400:10:0900:21:4118700:04:1301:22:1212100:02:1900:55:0015602:45:25-12
#74 14171Stadnicki PiotrWARSZAWAPOL1982M35-393500:10:0900:20:3116500:04:3901:24:1014500:02:2600:53:5314102:45:39129-
#75 14272Bogucki KrzysztofWARSZAWAATOS BULL RACING TEAMPOL1976M40-443000:10:0900:18:127800:05:1901:22:3212500:02:1000:57:2718702:45:40130-
#76 14341Laskowski LeszekGDAŃSKPOL1983M35-393600:10:0900:18:188000:05:0301:24:4515200:02:2100:55:1916202:45:46131-
#77 144110Skotnicki DarekGOLĘCZEWOPOL1970M45-491700:10:0900:20:0814700:05:5201:24:2214700:02:4500:52:4412702:45:51132-
#78 145156Oset PiotrSIERADZPOL1963M55-59600:10:0900:20:1014900:03:3101:25:3615700:01:5800:55:2216502:46:37133-
#79 146224Mazurek MarcinWARSZAWAPOL1976M40-443100:10:0900:17:436200:03:5501:25:3515600:02:0800:57:2418602:46:45134-
#80 147145Derewnicki ŁukaszREDAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL1986M30-342200:10:0900:17:174900:04:5301:30:2119900:01:5000:52:4212602:47:03135-
#81 148194Kobylarczyk KrzysztofMOSTY, GMINA KOSAKOWOBIEGAM Z KAJĄPOL1974M40-443200:10:0900:19:5313600:04:5201:27:0117900:01:2300:53:5714302:47:06136-
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !149236Łaszkiewicz TadeuszKOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOL1956M60-64200:10:0900:23:0020500:03:4601:25:0115300:01:4600:51:3310902:47:06137-
#83 150197Wiatrowski KrzysztofKOWALE/GDAŃSKIRONTEAM3CITY / TRIWIATRAKIPOL1977M40-443300:10:0900:20:0214300:04:1701:37:4222800:02:0000:43:131602:47:14138-
#84 151143Rygiel RobertGDAŃSKSZPEJO POMPKAPOL1962M55-59700:10:0900:19:3812500:05:2101:23:3813900:02:2100:56:3117802:47:29139-
#85 152243Lindner MarekWROCŁAWPOL1980M35-393700:10:0900:21:1318000:04:4401:26:4017700:02:2700:52:3112402:47:35140-
#86 153111Woźniak MariuszPOWIERCIEPOL1977M40-443400:10:0900:21:4619000:04:4501:23:5914300:02:2600:54:4615202:47:42141-
#87 154213Furmanik MateuszTCZEWLPP TEAMPOL1990M25-291100:10:0900:16:072800:04:5001:29:2919300:01:5900:55:1916302:47:44142-
#88 155116Dutkiewicz SławomirSOPOTPOL1972M45-491800:10:0900:17:466400:05:3001:27:3018200:02:1100:54:5415402:47:50143-
#89 156314Formela AndrzejSULĘCZYNOPOL1987M30-342300:10:0900:22:2019500:05:3501:22:2312400:01:1300:54:2814902:47:59144-
#90 157124Łęcki TomaszWARSZAWAWIRUJĄCE KORBYPOL1975M40-443500:10:0900:19:3512300:05:1501:18:408300:01:5901:02:3522002:48:04145-
#91 158176Kuczyński DanielWARSZAWAPRĘŻNE VACKYPOL1975M40-443600:10:0900:23:1021400:04:2801:23:3413700:01:5100:55:0415802:48:07146-
#92 159141Hornik ArturWODZISŁAWBRAK SILESIAN MESTOPOL1981M35-393800:10:0900:19:1210200:03:4101:24:2314800:01:4300:59:2420002:48:22147-
#93 160274Puciłowski MarekGDAŃSKPOL1987M30-342400:10:0900:20:0514600:04:2601:27:2118000:01:1300:55:2016402:48:25148-
#94 161228Borowski WojciechGDYNIAPOL1972M45-491900:10:0900:23:0020500:05:0401:25:3915900:01:4900:53:1213502:48:44149-
#95 162265Miller BartoszGDAŃSKPOL1980M35-393900:10:0900:18:258400:06:4101:26:1017100:02:3900:54:4915302:48:44150-
#96 163292Zinkiewicz PiotrGDYNIALUFT TRI TEAMPOL1970M45-492000:10:0900:19:1110100:06:4401:26:0516800:02:1700:54:3715102:48:54151-
#97 16440Kopytowska AnnaWARSZAWAPOL1987K30-34400:10:0900:19:2611800:05:3401:32:4921300:01:5700:49:277202:49:13-13
#98 165103Krupowicz MarcinWARSZAWAPOL1964M50-54500:10:0900:19:1210200:05:4001:25:5016500:02:1600:56:3217902:49:30152-
#99 166295Perzynski FilipWARSZAWAA DLACZEGO NIE? A DLACZEGO NIE?POL1989M25-291200:10:0900:18:198100:05:5501:30:1619800:02:1600:52:5312902:49:39153-
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !167206Lubowiecka LarysaKRAKÓWPOL1999K18-24200:10:0900:16:142900:03:4901:26:4717800:02:1201:00:4521102:49:47-14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności