Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVI Atlantis Bieg Opolski

Wyniki - 7 lipca 2018, Opole

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1538POLDorożyński Szymon1992AZS POLITECHNIKA OPOLSKA / 10 Brygada Opole, Opole00:11:5700:32:2500:32:2500:03:14-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2114POLRuszała Paweł1992Stowarzyszenie Feniks przy Elektrowni Opole, Kąty Opolskie00:12:3500:34:2500:34:2500:03:26-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3511POLAntoniak Mieszko1990Eurovent Athletics Opole, Opole00:12:2600:34:4700:34:4700:03:28-3
#4 4509POLPiegowski Adam1984Eurovent Athletics Opole, Opole00:12:5800:35:5600:35:5400:03:35-4
#5 5512POLSobota Martin1991Eurovent Athletics Opole, Opole00:12:5300:36:1400:36:1300:03:37-5
#6 6226POLRzepka Bernard1968#SobasTeam & Morsy na Koksie, Zdzieszowice00:13:1700:36:2300:36:2300:03:38-6
#7 742POLJagiela Rafał1982Kubuś Team, Opole00:13:1000:36:4700:36:4600:03:40-7
#8 820POLNowicki Mateusz1995#blogerzybiegają, Wrocław00:13:4000:37:1300:37:1300:03:43-8
#9 9497POLSiemaszko Jerzy1962ECO SA, Opole00:13:3100:37:1800:37:1700:03:43-9
#10 10510POLPachuta Krzysztof1982Eurovent Athletics Opole, Opole00:13:5000:37:2600:37:2400:03:44-10
#11 11337POLMaciuszek Łukasz1986Opole00:13:4600:37:3800:37:3600:03:45-11
#12 12131POLMarciniak Przemysław1987Athletics Nysa, Prudnik00:13:4600:37:5300:37:5100:03:47-12
#13 1374POLLewandowski Maciej1989Kluczborska Grupa Biegowa / Nokia, Wrocław00:13:4500:37:5700:37:5600:03:47-13
#14 14120POLŚmigiel Łukasz1982Prądy00:14:0400:39:0100:38:5900:03:54-14
#15 1587POLFalkenberg Ludwik1976Krapkowice00:14:1800:39:3000:39:2900:03:57-15
#16 16277POLKondratowicz Piotr1987Opole00:14:3900:39:3600:39:2800:03:57-16
#17 17356POLOlas Krzysztof1983POLARIS, Opole00:14:5100:39:4100:39:3900:03:58-17
#18 18146POLKęśminowicz Krzysztof1973Polaris/Kotwica Brzeg, Brzeg00:14:5100:39:4100:39:3900:03:58-18
#19 1983POLMazurek Roman1978Murów00:14:2700:39:5200:39:5100:03:59-19
#20 20445POLHańcza Krzysztof1985KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:14:4000:39:5500:39:5500:03:59-20
#21 2178POLGrzesiński Adam1975GMINA Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:14:2900:39:5800:39:5300:03:59-21
#22 225014POLSkrzynkowski Piotr-PEACEMAKER00:14:4100:39:5900:39:5700:03:59-22
#23 23341POLChamala Krzysztof1983Weegree, Luboszyce00:14:2700:40:4000:40:3500:04:03-23
#24 2471POLPikos Patryk1987Polska Nowa Wieś00:14:4200:40:5800:40:5400:04:05-24
#25 25175POLLatoń Adam1979Rybnik00:14:5600:41:0000:40:5100:04:06-25
#26 2658POLGabruk Bartosz1990Chmielowice00:14:4200:41:2500:41:1700:04:08-26
#27 27282POLSzywalski Alan1988Gogolin00:15:3500:41:2600:41:2400:04:08-27
#28 2864POLBurzyński Konrad1979Tarnowskie Góry00:15:4100:41:2700:41:2100:04:08-28
#29 2916POLKosmaty Mariusz1971EVENT HOSTEL, Opole00:15:2100:41:2800:41:2100:04:08-29
#30 3039POLSujka Dawid1981OpoleBiega, Opole00:14:5000:41:3100:41:2000:04:09-30
#31 313POLPalacz Marcin1977Brzeg00:15:4200:41:5800:41:5100:04:11-31
#32 32153POLDanków Krzysztof1978Opole00:15:0300:42:2100:42:1100:04:14-32
#33 33374POLLos Patryk1983LosTeam, Krapkowice00:15:2400:42:2500:42:2400:04:14-33
#34 34487POLRossmann Przemysław1984ECO SA, Opole00:15:4100:42:2600:42:1700:04:14-34
#35 3510POLSzczepaniak Rafał1983KP PSP Brzeg, Karłowice00:15:1200:42:2700:42:2600:04:14-35
#36 36271POLPikos Denis1991Komprachcice00:15:0900:42:2700:42:2200:04:14-36
#37 37228POLJablonski Jacek1971Opole00:15:4200:42:2700:42:1800:04:14-37
#38 38353POLKulig Radosław197610 Brygada Logistyczna, Głuchołazy00:15:5000:42:3000:42:2800:04:14-38
#39 39224POLGromek Michał1990KM PSP BIELSKO BIAŁA, Opole00:15:0900:42:3200:42:3000:04:15-39
#40 40470POLKosicki Arkadiusz1975Pandora Fitness Team, Gogolin00:15:3500:42:3200:42:2700:04:15-40
#41 4140POLPilarski Grzegorz1986Namysłów00:15:1700:42:3300:42:3200:04:15-41
#42 42295POLNicpoń Dominik1980Krapkowice00:15:3400:42:4300:42:3900:04:16-42
#43 43188POLKotula Joachim1968Ozimek00:16:2400:42:4900:42:3400:04:16-43
#44 4435POLIgnac Paweł1986Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku, Racibórz00:16:3700:42:5200:42:3500:04:17-44
#45 4517POLDudek Tomasz1979Opole00:15:5100:42:5400:42:4500:04:17-45
#46 46388POLSzeffs Tomasz1975Częstochowa00:15:4300:42:5900:42:4500:04:17-46
#47 47456POLCeglarz Grzegorz1980Wojewódzki Sztab Wojskowy, Prudnik00:15:1800:43:0600:43:0500:04:18-47
#48 48227POLSzczygielski Bartłomiej1973Lewin Brzeski00:15:1900:43:1300:43:1000:04:19-48
#49 49334POLPlebanek Krzysztof1975Opole00:16:0200:43:1500:43:0600:04:19-49
#50 50486POLJurkiewicz Karol1985ECO SA, Opole00:16:0900:43:2300:43:1500:04:20-50
#51 5188POLFikus Andrzej1981Chrzowice00:16:0300:43:2400:43:1700:04:20-51
#52 5277POLMalecha Piotr1990Opole00:15:5400:43:3400:43:2900:04:21-52
#53 5393POLPohl Armin1991Krapkowice00:15:5700:43:3700:43:3400:04:21-53
#54 54139POLGrobelak Waldemar1975Opole00:15:1600:43:3800:43:3400:04:21-54
#55 55210POLKowalczyk Dariusz1988Opole00:16:1400:43:3900:43:1500:04:21-55
#56 56261POLGolasz Piotr1973Foot Step Cerekiew, Polska Cerekiew00:16:3400:43:3900:43:0300:04:21-56
#57 57430POLCzekaj Paweł1967sekcja biegowa NBP Opole, Dobrzeń Wielki00:16:1900:43:4200:43:2900:04:22-57
#58 58386POLStefanik Wojciech1983GMINA Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:16:0500:43:4200:43:3400:04:22-58
#59 59123POLJastrzębski Leszek1954Prudnik00:16:1000:43:4500:43:3400:04:22-59
#60 60393POLMroziak Daniel1993Opole00:15:3600:43:4600:43:4100:04:22-60
#61 6143POLKowalczyk Michał1990OpoleBiega, Jełowa00:17:1900:43:5200:43:3500:04:23-61
#62 62530POLCioch Paweł1979Plotserwis Team, Opole00:15:5500:43:5200:43:4200:04:23-62
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !639POLBroj Natalia1987OpoleBiega, Źlinice00:16:0100:43:5400:43:4300:04:231-
#64 6434POLMachura Krzysztof1982Chróścina Opolska00:16:3400:43:5500:43:1800:04:23-63
#65 65324POLChmiel Krzysztof1980Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:15:5300:43:5700:43:5000:04:23-64
#66 66376POLGilewski Damian1984BBL Opole, Opole00:16:0800:43:5700:43:5200:04:23-65
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !67108POLBukowska-Golak Asia1981Google Pro Active Eyewear, Opole00:16:0200:43:5800:43:5400:04:232-
#68 68104POLGolak Łukasz1983POLARIS, Opole00:16:0200:43:5800:43:5400:04:23-66
#69 69112POLLewald Michał1979CykloOpole, Opole00:15:5100:44:0200:43:5500:04:24-67
#70 70174POLPółtorak Julian2002Dąbrowa00:14:3800:44:0400:44:0400:04:24-68
#71 7180POLChudy Piotr1976Elektrotek Team, Biadacz00:16:1900:44:1500:44:0200:04:25-69
#72 7265POLKaramon Marcin1977Opole Biega, Opole00:17:1900:44:1700:44:0000:04:25-70
#73 73343POLKrawczyk Łukasz1982Opole00:17:0300:44:1900:44:0500:04:25-71
#74 74303POLKról Mieczysław1980UltraTata / Bieg Opolski, Opole00:16:2900:44:2000:44:0800:04:26-72
#75 75344POLZieliński Michał1982Opole00:17:0300:44:2300:44:1700:04:26-73
#76 76364POLKowalski Jakub2001Luboszyce00:17:0300:44:2300:44:1000:04:26-74
#77 77418POLLudwig Marcin1989Chudoba00:16:3000:44:3100:44:2600:04:27-75
#78 78468POLRactowicki Błażej-GalacticosBirds, Opole00:16:1100:44:4100:44:3300:04:28-76
#79 79316POLVreuls Guido1969OTTO Team, Opole00:15:5200:44:4300:44:3400:04:28-77
#80 80299POLRaczkowski Wojciech1979Mąkoszyce00:15:3900:44:4400:44:4000:04:28-78
#81 81375POLMatuszak Przemysław1981Prudnik00:16:3700:44:4600:44:3400:04:28-79
#82 82134POLStrycharz Bogdan1977Opole00:16:4300:44:4800:44:3000:04:28-80
#83 83483POLLipiński Arkadiusz1984ECO SA, Opole00:16:5000:44:5000:44:3700:04:29-81
#84 84154POLJasiński Mirosław1981Opole00:16:5400:44:5800:44:4500:04:29-82
#85 85489POLKuś Mirosław1981ECO SA, Opole00:16:0900:45:0100:44:5200:04:30-83
#86 86122POLTasarek Ryszard1952Nysa Biega, Nysa00:16:0500:45:0900:45:0400:04:30-84
#87 87398POLKarolkiewicz Ryszard1971Osiny00:16:5000:45:1100:44:5600:04:31-85
#88 8891POLDuda Jakub1986Wrocław00:16:0600:45:1500:45:0400:04:31-86
#89 89162POLPrzygodzki Adam1982Krapkowice00:16:5000:45:1900:45:1500:04:31-87
#90 90369POLSokołowski Grzegorz1988POLARIS, Brzeg00:16:1700:45:2300:45:1100:04:32-88
#91 91327POLTomczak Cezary1982BBL Opole, Opole00:15:3000:45:2600:45:2400:04:32-89
#92 92404ITARotondo Claudio1975Aprocis Runners Team Cassino, Cassino00:17:2700:45:2600:45:1200:04:32-90
#93 93396POLGruszczyński Piotr1980Kluczborska Grupa Biegowa, Bąków00:16:1600:45:2800:45:2100:04:32-91
#94 9436POLDrozd Przemysław1972Rajsport Active, Opole00:16:5100:45:3000:45:1800:04:33-92
#95 95539POLFrydel Piotr1976Opole00:16:2900:45:3200:45:2900:04:33-93
#96 9653POLŁącki Tomasz1978Opole00:16:4900:45:3200:45:1400:04:33-94
#97 97273POLMilczarek Marek1987Rogów Opolski00:16:5500:45:3600:45:2100:04:33-95
#98 98475POLLewandowski Adrian1993Śródmieście OKS, Opole00:16:1700:45:4800:45:3500:04:34-96
#99 99238POLBaszowiecki Janusz1967Brzeg00:16:4000:45:4800:45:3700:04:34-97
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 100447POLUrbanek Joanna1991Opole00:16:3800:45:4900:45:4500:04:343-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności