Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVI Atlantis Bieg Opolski

Wyniki - 7 lipca 2018, Opole

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
-
#1 4522POLPytel Anna1979Izbicko w biegu, Otmice00:24:3901:10:1801:09:4400:07:01102-
#2 313POLPalacz Marcin1977Brzeg00:15:4200:41:5800:41:5100:04:11-31
#3 4074POLDróżdż Maciej1978Praszka00:22:4001:01:2901:00:5600:06:08-335
#4 3365POLPytel Roman1979Izbicko w biegu, Otmice00:19:4300:56:0000:55:2700:05:36-297
#5 1336POLBurda Grzegorz1974Cyklofan Opole, Opole00:17:1400:47:2800:47:2100:04:44-129
#6 3437POLNiepala Beata1992Izbicko w biegu, Izbicko00:21:2000:56:3800:55:5000:05:3941-
#7 4088POLDróżdż Gabriela1983Praszka00:22:4001:01:2901:00:5600:06:0873-
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !639POLBroj Natalia1987OpoleBiega, Źlinice00:16:0100:43:5400:43:4300:04:231-
#9 3510POLSzczepaniak Rafał1983KP PSP Brzeg, Karłowice00:15:1200:42:2700:42:2600:04:14-35
#10 36811POLDudek Marta1985Wieluń00:21:5000:58:2100:57:5100:05:5055-
#11 36412POLCzabaj Izabela1976Prudnik00:18:2300:58:0000:57:5600:05:4852-
#12 21513POLGruchalska Marta1982Opole00:18:1000:49:5400:49:4200:04:5919-
#13 37615POLDrożak Tomasz1980Opole00:20:2200:59:2700:59:0300:05:56-320
#14 2916POLKosmaty Mariusz1971EVENT HOSTEL, Opole00:15:2100:41:2800:41:2100:04:08-29
#15 4517POLDudek Tomasz1979Opole00:15:5100:42:5400:42:4500:04:17-45
#16 15618POLKowalczyk Rafał1994Opole00:18:3000:48:0900:47:4400:04:48-151
#17 820POLNowicki Mateusz1995#blogerzybiegają, Wrocław00:13:4000:37:1300:37:1300:03:43-8
#18 10722POLWitkiewicz Wojciech1988Kotórz Mały00:17:1300:45:5700:45:4200:04:35-104
#19 45923POLBuczarski Jacek1980Opole00:26:2301:16:0201:15:3900:07:36-355
#20 40424POLSabramowicz Piotr1952Izbicko w biegu, Opole00:22:0801:01:0601:00:3300:06:06-333
#21 35225POLDubas Agata1990Opole00:20:0600:57:1300:57:0600:05:4347-
#22 37126POLRybak Radosław1978Opole00:20:4500:58:5400:58:2800:05:53-316
#23 45329POLKonieczna Agnieszka1974Opole00:24:4001:12:1701:11:3600:07:13103-
#24 15730POLKonieczny Adam1971Opole00:17:0700:48:1400:48:0900:04:49-152
#25 40632POLKołodrub Małgorzata1974Anna Run, Opole00:22:1901:01:2401:00:5500:06:0872-
#26 20733POLPetecki Michał1988Krapkowice00:17:5100:49:4600:49:3200:04:58-189
#27 6434POLMachura Krzysztof1982Chróścina Opolska00:16:3400:43:5500:43:1800:04:23-63
#28 4435POLIgnac Paweł1986Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku, Racibórz00:16:3700:42:5200:42:3500:04:17-44
#29 9436POLDrozd Przemysław1972Rajsport Active, Opole00:16:5100:45:3000:45:1800:04:33-92
#30 29838POLCedro Damian1978Opole00:18:5800:53:5300:53:3600:05:23-267
#31 3039POLSujka Dawid1981OpoleBiega, Opole00:14:5000:41:3100:41:2000:04:09-30
#32 4140POLPilarski Grzegorz1986Namysłów00:15:1700:42:3300:42:3200:04:15-41
#33 23941POLWłodarczyk Paweł1977Odra Opole, Opole00:19:1600:51:1500:50:3300:05:07-218
#34 742POLJagiela Rafał1982Kubuś Team, Opole00:13:1000:36:4700:36:4600:03:40-7
#35 6143POLKowalczyk Michał1990OpoleBiega, Jełowa00:17:1900:43:5200:43:3500:04:23-61
#36 27646POLChinczewski Mirosław1975Opole00:18:2400:52:5100:52:4600:05:17-250
#37 41847POLChinczewska Anna1977Opole00:22:1101:03:0001:02:3900:06:1780-
#38 37248POLRusakowicz Sylwia1981GarageGym Krapkowice, Krapkowice00:22:0300:59:0600:58:1900:05:5456-
#39 38049POLBednarska Anna1990Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:22:4900:59:4200:59:0500:05:5859-
#40 38250POLLos Waldemar1979Opole00:22:4900:59:4300:59:0600:05:58-323
#41 37951POLKosmala Monika1975Opole00:20:5200:59:4000:59:3700:05:5858-
#42 9653POLŁącki Tomasz1978Opole00:16:4900:45:3200:45:1400:04:33-94
#43 26454POLIwanowski Wojtek1979Opole00:18:4600:52:3000:52:0800:05:15-240
#44 18556POLJaworski Piotr1969Opole00:17:2000:49:1500:48:5800:04:55-172
#45 2658POLGabruk Bartosz1990Chmielowice00:14:4200:41:2500:41:1700:04:08-26
#46 25260POLMarkiewicz Wiesław1957Gmina Murów, Kały00:18:3700:51:5400:51:3800:05:11-230
#47 14161POLKowohl Adrian1973Krapkowice00:17:4700:47:4900:47:2800:04:46-136
#48 38662POLSamborski Daniel1977R-SKO BOYS :), Opole00:22:1000:59:5500:59:1700:05:59-327
#49 30163POLKampa Paweł1983Opole Biega, Tarnów Opolski00:19:5700:54:0200:53:1900:05:24-270
#50 2864POLBurzyński Konrad1979Tarnowskie Góry00:15:4100:41:2700:41:2100:04:08-28
#51 7265POLKaramon Marcin1977Opole Biega, Opole00:17:1900:44:1700:44:0000:04:25-70
#52 30066POLBzowy Paweł1979Oława00:18:1800:54:0000:53:4400:05:23-269
#53 25867POLPaterak Robert1986WKB Meta Lubliniec, Grodziec Ozimek00:20:2100:52:0600:51:3100:05:12-236
#54 41668POLZelmanowicz-Szłapa Ewa1974Izbicko w biegu, Izbicko00:22:3801:02:4701:02:1300:06:1678-
#55 18669POLAntoniewicz Grzegorz1985Rajsport Active/10Brygada Logityczna, Opole00:17:4400:49:1500:49:0300:04:55-173
#56 27870POLHoffman Artur1987Opole00:19:1800:53:0000:52:2000:05:18-251
#57 2471POLPikos Patryk1987Polska Nowa Wieś00:14:4200:40:5800:40:5400:04:05-24
#58 13672POLPerka Tomek1969Rajsport Active, Prószków00:17:3400:47:2900:47:1700:04:44-131
#59 10173POLKról Adam1960Stowarzyszenie Sportowe Feniks przy Elektrowni Opole,00:17:0600:45:5000:45:4600:04:34-98
#60 1374POLLewandowski Maciej1989Kluczborska Grupa Biegowa / Nokia, Wrocław00:13:4500:37:5700:37:5600:03:47-13
#61 17076POLLewandowska Karolina1991Kluczborska Grupa Biegowa, Wrocław00:18:1000:48:4700:48:4200:04:529-
#62 5277POLMalecha Piotr1990Opole00:15:5400:43:3400:43:2900:04:21-52
#63 2178POLGrzesiński Adam1975GMINA Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:14:2900:39:5800:39:5300:03:59-21
#64 7180POLChudy Piotr1976Elektrotek Team, Biadacz00:16:1900:44:1500:44:0200:04:25-69
#65 45181POLWojcieszczak Marek1964Zabrze00:23:2701:09:5201:09:2800:06:59-350
#66 1983POLMazurek Roman1978Murów00:14:2700:39:5200:39:5100:03:59-19
#67 26384POLKałuska Bożena1977Opole00:18:2800:52:2300:52:0900:05:1424-
#68 31585POLGawłowski Andrzej1961KLUB MORSÓW, Lubliniec00:20:0200:54:3200:54:0600:05:27-281
#69 12286POLKałuski Jarosław1965GMINA Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:17:1100:46:5900:46:4900:04:41-118
#70 1587POLFalkenberg Ludwik1976Krapkowice00:14:1800:39:3000:39:2900:03:57-15
#71 5188POLFikus Andrzej1981Chrzowice00:16:0300:43:2400:43:1700:04:20-51
#72 24589POLDomagalski Adam1983Opole00:18:2400:51:2600:51:0400:05:08-224
#73 29590POLŚliwka Janusz1987Opole00:19:2300:53:3400:53:1400:05:21-264
#74 8891POLDuda Jakub1986Wrocław00:16:0600:45:1500:45:0400:04:31-86
#75 22292POLStefanik Lesław1960Opole00:18:1400:50:1400:50:1000:05:01-202
#76 5393POLPohl Armin1991Krapkowice00:15:5700:43:3700:43:3400:04:21-53
#77 29195POLGaj-Jurczyk Renata1973LEWIN BIEGA, Lewin Brzeski00:20:0800:53:2100:52:4900:05:2031-
#78 16396POLHyrkiel Paweł1979Il Gatto Rampante, Kraków00:17:4300:48:2800:48:1300:04:50-157
#79 38397POLGóra Marek1967Tarnowskie Góry00:21:5300:59:4600:59:2900:05:58-324
#80 15598POLLipczak Amadeusz1976Opole00:17:2700:48:0900:47:4900:04:48-150
#81 16599POLKądzielewski Jacek1987Kluczborska Grupa Biegowa, Kluczbork00:17:4300:48:3800:48:3100:04:51-159
#82 232100POLRafa Asia1981Opole00:18:4400:50:4300:50:3000:05:0421-
#83 234101POLBieda Piotr1983Opole00:18:3200:50:4500:50:3200:05:04-213
#84 294102POLMakowski Dawid1978Opole00:19:0100:53:3400:53:0800:05:21-263
#85 359103POLKlimowicz-Bodys Małgorzata1976Wrocław00:21:4700:57:5400:57:1100:05:4749-
#86 68104POLGolak Łukasz1983POLARIS, Opole00:16:0200:43:5800:43:5400:04:23-66
#87 342106POLGurecki Grzegorz1989Racibórz00:20:4400:56:3500:56:0800:05:39-302
#88 208107POLWitkowski Tadeusz1956Nakło00:18:1600:49:4900:49:1700:04:58-190
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !67108POLBukowska-Golak Asia1981Google Pro Active Eyewear, Opole00:16:0200:43:5800:43:5400:04:232-
#90 358109POLPalac Arkadiusz1980Opole00:21:4100:57:5300:57:1400:05:47-310
#91 308110POLSmak Katarzyna1978Opole00:19:3500:54:1700:54:0600:05:2532-
#92 191111POLSmolińska Katarzyna1975ZmierzymyCzas.pl, Opole00:18:1100:49:2000:49:0100:04:5614-
#93 69112POLLewald Michał1979CykloOpole, Opole00:15:5100:44:0200:43:5500:04:24-67
#94 325113POLKaczmarek Jacek1973Namysłów00:19:5200:55:1600:54:4100:05:31-290
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2114POLRuszała Paweł1992Stowarzyszenie Feniks przy Elektrowni Opole, Kąty Opolskie00:12:3500:34:2500:34:2500:03:26-2
#96 269115POLJalowski Jarosław1969Opole00:19:5500:52:3900:52:0600:05:15-245
#97 431116POLBurda Elżbieta1974Cyklofan Opole, Opole00:23:1801:05:1501:04:3200:06:3191-
#98 134117POLKołodziejek Michał1978V.O.S. Odra Opole, Opole00:17:3900:47:2900:47:2100:04:44-130
#99 439118POLSowa Ireneusz1970Sowa Team, Opole00:24:0101:07:1801:06:4600:06:43-342
#100 214119POLSzober Grzegorz1992Gmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:18:4600:49:5400:49:3400:04:59-196

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności