Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TriCity Trail Półmaraton

Wyniki - 8 lipca 2018, Wejherowo

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1206Ławicki ŁukaszMM2GDAŃSK00:49:3901:21:14
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Kwarta MaciejMM2BOLSZEWOBATALION DOWODZENIA MW W WEJHEROWIE00:49:5301:22:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3347Grochowski MarekMM3GDAŃSKT.G. SOKÓŁ ZAKOPANE00:49:4201:22:30
#4 4392Kozłowicz TomaszMM1WIELKA LIPAATHLETICS TEAM PRUSICE00:50:1501:23:37
#5 52Wronka CezaryMM2GDAŃSKBIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM00:50:0701:23:53
#6 6401Bagrowski TomaszMM2GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIA00:50:5501:26:00
#7 7186Keslinke ŁukaszMM2GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:52:0901:26:22
#8 8152Gapski MateuszMM2GDAŃSKPROGRAMISTABIEGA.PL00:52:4701:26:40
#9 9277Baginski TomaszMM2GDANSK00:52:0801:27:00
#10 10249Bogusz TomaszMM2GDYNIA00:52:4501:27:38
#11 11437Skuza MateuszMM2WEJHEROWO42.195 WEJHEROWO00:53:1601:28:25
#12 12405Jankowski AdamMM2PRZODKOWOMAJATEAM00:53:1401:29:00
#13 13162Gajewski GrzegorzMM2GDAŃSKPOMORZE BIEGA I POMAGA00:55:0001:30:14
#14 14353Rudnicki DariuszMM2POGÓRZE00:54:4401:30:32
#15 15111Kepka GrzegorzMM1WEJHEROWOMAJATEAM00:54:0801:30:44
#16 16264Zygmunt MarcinMM2GDANSK00:54:2901:31:27
#17 17251Studniak MateuszMM1GDYNIAGDYŃSKI TRIATHLON00:55:1101:32:32
#18 18448Uber MarcinMM1PRUSZCZ GDAŃSKIDECATHLON PRZYMORZE TEAM00:55:5501:32:43
#19 19279Karpiński ŁukaszMM2KRAKÓW01:33:13
#20 20323Goździewicz LeszekMM3GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:56:3201:33:16
#21 21375Obstój KarolinaKK1KIEŁCZÓW#SOBASTEAM00:56:1101:33:47
#22 22261Gałęza SławomirMM2GDYNIASWAVEK KEVAWS00:58:1901:34:11
#23 23406Bielski SebastianMM1NOWOGARDSKLEP BIEGACZA00:57:0701:35:05
#24 2413Tuwalska MałgorzataKK2GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:57:3101:35:27
#25 25425Zawaluk MarcinMM3JANKOWO GDAŃSKIE00:57:3801:35:50
#26 26188Bryl MarcinMM2WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW00:58:2401:36:09
#27 27371Hebel SławomirMM3RUMIA00:58:2201:36:30
#28 28449Litwin JarosławMM4RUMIA00:57:4701:36:40
#29 29383Bojan AdamMM3RUMIA00:58:2101:37:09
#30 30123Jakubiec AdamMM2GDAŃSKINTEL RUNNERS00:59:2601:37:15
#31 31451Kowalski WaldemarMM2BORKOWOLEASING POLSKI TEAM00:59:1201:37:26
#32 3215Król MaciejMM3REDAWIRAN TEAM00:58:2801:37:38
#33 33107Klajna JakubMM1GDAŃSKNAVA00:59:1101:37:54
#34 3438Kościelski MariuszMM4GDYNIACOM-DKM00:59:1201:38:10
#35 35221Albecki WitoldMM3WEJHEROWOAKKUS01:00:1801:38:10
#36 36321Czekaj ŁukaszMM2GDAŃSK00:59:4401:38:33
#37 37138Świąder MirosławMM3KOLBUDYINTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL00:59:1301:38:45
#38 38153Palaschke MichałMM1GDAŃSKSPORTOWY MAJKEL01:00:4601:39:32
#39 3958Mroziak MaciejMM3GDYNIAHONEY STINGER RUNNERS01:00:4501:39:41
#40 40169Galiński MaciejMM2RUMIAMAJA TEAM/AUCHAN RUMIA00:56:2401:40:06
#41 41238Polański MarcinMM1SZTUTOWOGENERAT ZE SZTUTOWA01:00:3801:40:18
#42 42198Ficht WitoldMM2WEJHEROWO42.195 WEJHEROWO00:59:3701:40:26
#43 4329Jakusz PrzemysławMM2WEJHEROWO01:00:3201:40:38
#44 44316Konkel KatarzynaKK1GNIEWOWOMAJA TEAM00:59:4901:41:04
#45 45346Brożyna RyszardMM4GDYNIA01:00:2901:41:09
#46 46360Myrcik RafałMM3PRUSZCZ GDAŃSKI01:01:4201:41:30
#47 47330Kubilus RobertMM3RUMIABIEGAMYRAZEM.PL01:03:1201:41:32
#48 48287Klein SebastianMM3KĄPINO01:00:4601:41:36
#49 49343Hinc JanuszMM3GDYNIAGEMINI SOPOT TEAM01:01:5601:41:48
#50 5014Tuwalska ElzbietaKK2GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM01:02:3401:42:04
#51 51334Matern AndrzejMM3ŚWIECIEPGB SPORTOWA PACZKA01:02:0901:42:28
#52 5230Dawidowski MarekMM2GOŚCICINO01:02:2701:42:45
#53 53146Podgórski AdamMM2GDYNIA01:02:3501:42:46
#54 5466Walczynski RobertMM3GDYNIA01:00:2501:43:09
#55 55201Jaraszkiewicz WojciechMM2KAŹMIERZ01:02:2401:43:09
#56 56324Szymański ArturMM3GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM01:03:0501:43:24
#57 57116Głombiowska ZuzannaKK1GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:00:5601:43:28
#58 58284Wojcieszek AndrzejMM2SOPOTGEMINI SOPOT TEAM01:02:2901:43:45
#59 59393Sadowski TomaszMM3GDYNIABABIE DOŁY TEAM01:03:1501:43:53
#60 6055Wiwatowska DagmaraKK2STRASZYN01:01:5101:44:07
#61 6131Kreczmański RobertMM4ZALESIE GÓRNEEMERYCI I RENCIŚCI01:03:3401:44:32
#62 6270Marszałek PrzemysławMM2GDYNIAALFACO RUNNING TEAM01:02:3401:44:57
#63 63355Pazowski WiesławMM4WIELKIE OCZY01:45:03
#64 64163Rudźko WojciechMM4WEJHEROWO01:03:1101:45:07
#65 65117Sprzaczkowski KrzysztofMM3GDYNIAINTEL RUNNERS01:01:5501:45:31
#66 66274Zielonka MichałMM1SOMONINO01:04:4401:45:36
#67 67272Banaś SylwesterMM2GDAŃSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!01:02:2801:45:45
#68 68291Wójcik PawełMM2GDYNIAHANKA TEAM01:04:2701:45:46
#69 69410Krzywdziński StanisławMM4TORUŃ01:04:0201:46:34
#70 70352Wojnarowska WeronikaKK2REDA01:03:3001:46:35
#71 71269Bohucki PiotrMM2REDA01:03:3901:46:48
#72 7221Noske TomaszMM2WARSZAWA01:05:2701:46:55
#73 7347Dejnarowicz PiotrMM2POGÓRZEBIEGAMYRAZEM.PL01:04:4001:47:00
#74 74432Suchanecka AleksandraKK1BRWINÓWBIOKOD KARROTS01:05:1201:47:08
#75 75142Neufeld MarcinMM3GDYNIAINTEL RUNNERS01:03:3401:47:42
#76 76199Krzysztof MikołajczykMM2WEJHEROWOMTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA #SIŁAMASACZOSNEK01:04:4801:48:04
#77 77100Nikrant TomaszMM2WEJHEROWOWWW.MUZYKOFONIA.PL01:04:2601:48:13
#78 7836Walker IanMM3GDANSK01:05:2601:48:13
#79 79412Paszczak AlicjaKK4CZARNÓWKLUB WYSOKOGÓRSKI01:05:3901:48:36
#80 8010Jaraszkiewicz HaniaKK2POZNAŃ01:04:3001:48:44
#81 81344Fierka TomaszMM2LĘBORKKLUB 42,2 LĘBORK01:06:5101:48:54
#82 8245Kasperek PiotrMM2LUBLIN01:07:0601:48:56
#83 83178Łapuć KrzysztofMM2GDAŃSK01:07:3101:48:56
#84 84304Nowak KamilMM3GDYNIAAG01:04:3001:49:15
#85 85143Krause WiesławMM2REDA01:06:4801:49:18
#86 86110Zienowicz MichałMM1KOSZALIN01:03:5701:49:26
#87 87179Naczk MarcinMM3RUMIAPARKRUN RUMIA01:07:4201:49:44
#88 88242Owczarek KatarzynaKK3KOSAKOWO01:06:2401:49:59
#89 8985Żołnieruk MariuszMM2ELBLĄG01:05:1901:50:14
#90 90317Pallach LechMM2GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL01:04:4901:50:19
#91 91414Jednachowski KrzysztofMM1PUCK01:09:1201:50:23
#92 92185Gajda PatrykMM1GDYNIAGALWANIZERNIA RADMOR01:06:4601:50:25
#93 93106Piotrowicz SławomirMM2RACIĄŻ01:06:3701:50:27
#94 94303Pęśko MichałMM3GDAŃSK01:06:5501:50:29
#95 9511Golec TomaszMM2GDAŃSK197901:07:2201:50:32
#96 96292Kodzik AleksandraKK2GDANSK01:08:4201:50:33
#97 97247Dydymski KrzysztofMM3RUMIA01:07:4701:50:36
#98 98296Marczak KrzysztofMM1STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄ01:07:4001:50:45
#99 99218Halmann MirekMM2WEJHEROWOPGB SPORTOWA PACZKA01:08:3201:51:10
#100 100252Matysiak ŁukaszMM2GDYNIA01:08:3201:51:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności