Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Gdańsk

Wyniki - 15 lipca 2018, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124Banach BartoszGDAŃSKTORUS - APTEKA GEMINI.PL1986M30100:17:38200:01:3200:58:37100:01:2500:38:36301:57:48-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !298Czapiński MichałREDAEUROPELL- BIKE U UP1982M30200:16:51100:01:4201:03:01900:01:5400:36:50202:00:18-2
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3588Ruciński JakubSOPOTBIKE U UP1975M40100:17:39300:01:4800:59:44300:01:4700:40:261802:01:24-3
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4328Kosmala MaciejELBLAGCZAJA TRAINING SYSTEM1994M18100:17:39500:01:3901:02:14600:01:3900:38:53602:02:04-4
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5674Swinarski MaciejGDANSKMOTOSYBERIA.COM BIKE U UP1978M40200:18:501700:01:5701:00:38400:01:5500:40:522202:04:12-5
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6787Wołoszyk KamilKOŚCIERZYNAJEPPESEN POLAND1993M18200:17:39400:01:4201:04:081400:01:4300:39:05702:04:17-6
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7115Dąbrowski DariuszPIASECZNOLUFT TRI TEAM / ILABO SPORT1974M40300:18:07900:01:4001:03:351100:01:5000:39:11902:04:23-7
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8644Staniszewski KrzysztofMALBORKSPORTEVO1986M30300:17:41600:01:4601:06:063600:02:0200:38:46502:06:21-8
#9 9459Miszewski KrzysztofGDAŃSKDREAM TRI TEAM1981M30400:18:542000:02:0601:02:51700:01:5600:40:412002:06:28-9
#10 10732Twarowski MichałSTRASZYNJEPPESEN / TRISPACE1973M40400:19:022500:01:4801:04:061300:01:4600:39:491402:06:31-10
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11604Sawicki PatrykGDYNIACOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM1989M183---02:07:12-11
#12 12798Wysłouch MichałGDAŃSKF3TEAM1984M30500:18:02800:01:4101:07:166200:01:4700:38:42402:07:28-12
#13 13627Socha TomaszSOPOT1979M30600:19:283500:01:5501:05:001700:01:3700:39:411302:07:41-13
#14 14220Hering MateuszBYTÓWTRI TEAM BYTÓW1991M18400:18:401400:01:3601:05:332300:01:4700:40:201702:07:56-14
#15 15766Wilandt KonradGDYNIAGDYŃSKI TRAITHLON1985M30700:19:424800:01:5401:03:171000:01:4900:41:202602:08:02-15
#16 16205Grodzki MarekGDAŃSKCTS CZAJA TRAINING SYSTEM1975M40500:19:575800:01:5101:01:13500:01:5700:43:205402:08:18-16
#17 17297Kępka MarcinGDAŃSKDREAM TRI TEAM/LABOSPORT TEAM1981M30800:19:002400:01:5401:03:01800:01:5600:42:314002:08:22-17
#18 18751Wąsowski RafałGDAŃSKNAJMOWICZ TRIATHLON1990M18500:18:201200:01:4601:05:503100:01:4800:40:532302:08:37-18
#19 19447Mazur PawełGRUDZIĄDZUKS TRS SUSZ/AGROLOK SPORT TEAM1989M18600:19:344100:01:4401:05:202100:01:4700:40:341902:08:59-19
#20 20190Gorgoń CezaryGDAŃSKCTS-CZAJATRAININGSYSTEM1981M30900:18:582100:01:4401:05:352600:01:4500:41:322802:09:34-20
#21 21791Wronka CezaryGDAŃSKGT RAT1986M301000:17:44700:01:3901:09:3911700:01:4100:39:181102:10:01-21
#22 2296Czajkowski PawełGDYNIABCT TEAM GDYNIA1981M301100:19:344000:01:4401:05:342500:01:5800:42:133302:11:03-22
#23 23546Polanski TomaszBYDGOSZCZCIEPLOBUD1975M40600:18:161000:01:5201:09:5512800:02:1900:39:05802:11:27-23
#24 24264Juśkiw PawełGDYNIA3ATHLETE1983M301200:18:582200:01:4601:05:131800:01:4800:44:037602:11:48-24
#25 25355Krzemiński JakubGDAŃSKTEAM VERGE POLSKA / BIKE U UP1994M18700:19:152800:02:1001:03:571200:01:5600:44:338802:11:51-25
#26 26256Jędryczka PiotrGDYNIATOPACTIVE1993M18800:18:371300:01:4601:06:274400:02:0400:42:595102:11:53-26
#27 27390Lemke KrzysztofGDYNIAGDYŃSKI TRIATHLON1977M40700:19:233200:01:5301:06:053500:01:5700:42:554902:12:13-27
#28 2837Bednarczyk TomaszLEBORK1987M301300:19:293700:01:5001:07:447200:01:5600:41:162502:12:15-28
#29 29805Zalewski KarolRUMIAJATRENUJE1979M301400:19:062600:01:5401:07:025600:01:5500:42:243502:12:21-29
#30 30224Hoppe MateuszGDANSKSKŻ SOPOT1991M18900:20:146600:02:0301:05:202000:02:1700:42:364302:12:30-30
#31 3123Drgan MarcinGDANSKWANIEWSKI COACHING / CAR-LEX1977M40800:19:475200:01:5001:07:236600:01:5400:41:452902:12:39-31
#32 32506Pacholczyk KrzysztofSŁUPSKNORDEX POLSKA1988M301500:19:535400:01:4401:06:204100:01:4000:43:265602:13:03-32
#33 33567Radczuk MarcinTUCHOMENDURE TEAM1981M301600:20:237700:01:4701:06:224300:01:5100:42:484702:13:11-33
#34 3497Czajkowski PiotrKOWALEWO POMBCTTEAM/AGROLOKSPORTTEAM1989M181000:19:354300:01:4601:06:344800:01:4900:43:356302:13:19-34
#35 35163Folga MarekWROCŁAWSIDOR TEAM /GIANT OAKLEY1975M40900:20:329200:02:2601:06:384900:02:1500:41:312702:13:22-35
#36 36421Łyskanowski MarcinGDAŃSKCTS CZAJATRENINGSYSTEM1978M401000:18:592300:02:0101:09:4812200:01:5200:40:432102:13:23-36
#37 37210Grygorczyk KrystianGDAŃSKBIKE U UP , TORUS TRIATHLON TEAM1997M181100:18:501800:02:0001:07:186300:01:5700:43:275802:13:32-37
#38 38710Śliwka PiotrSOPOTSPORTEVO1980M301700:19:162900:01:5201:08:108300:01:5500:42:203402:13:33-38
#39 39537Pluta GniewomirBYDGOSZCZUKS TRS SUSZ1981M301800:20:016100:01:5501:06:043400:03:0900:42:424502:13:51-39
#40 4056Biskup LukaszZANIEMYŚLPOLONIA ŚRODA - RON RACING1977M401100:20:207100:02:0401:05:593300:02:1200:43:275902:14:02-40
#41 41802Zajk RadosławREDA1983M301900:18:161100:02:0101:12:3221300:01:5700:39:411202:14:27-41
#42 42524Pieciukiewicz PawełGDAŃSKF3TEAM/LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!1983M302000:19:323800:02:0901:08:058000:02:1800:42:263602:14:30-42
#43 4394Cybulski KamilGOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP1984M302100:21:1113400:02:0801:05:322200:02:0800:43:396402:14:38-43
#44 44812Zdunek MaciejGDANSKTRIATHLON TRÓJMIASTO / LABO SPORT1979M302200:21:0813000:01:5301:05:392700:02:0300:44:057802:14:48-44
#45 45725Trapp MichałGDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAM1979M302300:20:329100:01:4901:07:587700:01:5400:42:374402:14:50-45
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !46214Grzelec JarosławGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAM1961M50100:20:056300:02:0101:08:158500:02:1700:42:273902:15:05-46
#47 4750Bieliński PiotrKARTUZYWANIEWSKI COACHING1976M401200:19:565600:01:4801:07:567600:02:0400:43:426602:15:26-47
#48 48400Lewandowski MaciejGDYNIATRIDEA TEAM1986M302400:19:354400:01:5301:04:511600:01:5800:47:1015002:15:27-48
#49 49520Peplinski TomaszTCZEW1970M401300:18:461500:01:5601:10:4015500:02:0500:42:033202:15:30-49
#50 50577Rębisz MichałPOKRZYWNORAK ' N' ROLL WYGRAJ ŻYCIE1983M302500:20:4911000:01:5601:05:523200:02:0700:44:519102:15:35-50
#51 51626Socha GrzegorzGDYNIA1987M302600:19:253300:02:0401:09:2210800:02:0800:42:565002:15:55-51
#52 52167Puch RobertELBLĄGKM SPORT PRO TEAM1975M401400:20:237500:01:5601:06:113800:02:0900:45:1810002:15:57-52
#53 53723Tomaszewski MichałGDAŃSK1984M302700:21:0412400:02:1101:06:133900:02:0600:44:298402:16:03-53
#54 54576Reuter TomaszSOPOTHOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK1971M401500:20:257900:02:3201:07:065800:02:2200:43:426702:16:07-54
#55 55595Safranow MarcinGDANSKBIKEUUP AFROMOTO.PL1978M401600:19:555500:02:1501:09:1710400:02:2300:42:273802:16:17-55
#56 56401Lewandowski MarcinGDYNIATRIDEA TEAM1982M302800:20:268100:01:5801:07:296700:02:1400:44:118002:16:18-56
#57 57708Ślipy AdamGDYNIABANACH SPORT TEAM / TORUS TRI TEAM1977M401700:20:4110300:01:5701:06:445000:02:0700:45:039702:16:32-57
#58 58155Felon MichałGDYNIA1977M401800:19:394700:02:1101:06:535400:02:2400:45:3710602:16:44-58
#59 59469Mroczek PatrykGDYNIA1992M181200:19:173000:01:4901:09:4611900:02:3200:43:275702:16:51-59
#60 60810Zawistowski MichałPRZYJAŹŃSMARUJ NA TRENING TEAM1978M401900:21:1013100:02:0201:05:402800:02:0200:46:0512002:16:59-60
#61 6128Baranowski DanielGDYNIA1994M181300:21:0012000:02:0701:06:274500:02:1600:45:1910102:17:09-61
#62 62208Grondziewski DariuszSŁUPSKGVT1981M302900:20:4010200:02:0001:08:168600:02:0900:44:067902:17:11-62
#63 63656Stępień MaciejBOJANOAKADEMIA TRIATHLONU1972M402000:21:0212100:02:2501:07:467300:02:0700:44:027402:17:22-63
#64 6490Ciepielewski PatrykTCZEW1990M181400:20:166900:02:1201:09:5512900:01:5900:43:075302:17:29-64
#65 65809Zasada GrzegorzPUCK1978M402100:20:329000:02:3501:05:483000:02:3600:46:1012102:17:41-65
#66 66837Zakrzewski RafałLABOSPORT1971M402200:21:2415000:01:5401:05:342400:02:0600:46:4413902:17:42-66
#67 67742Walko KrzysztofGDAŃSK1980M303000:20:268400:02:0901:07:075900:02:2100:45:4211002:17:45-67
#68 68801Zajk MichałREDA1990M181500:19:183100:04:0101:08:579600:02:0900:43:255502:17:50-68
#69 69101Czech MariuszGDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIA1981M303100:21:1413500:02:5801:06:545500:02:0400:44:549202:18:04-69
#70 70164Foltyniewicz MaciejSZCZECINEKTRIATHLON SZCZECINEK1973M402300:19:102700:01:4501:12:2620700:02:0000:42:444602:18:05-70
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !71268Kaczkowska KatarzynaSTRASZYN1981K30100:19:465100:02:3301:10:4115600:02:0600:43:025202:18:081-
#72 72378Kwiatkowski RafalWARSZAWAKUZNIA TRIATHLONU1980M303200:20:126500:02:0301:10:0413500:02:0400:43:477002:18:10-71
#73 73682Szapiel AndrzejPOGORZESPRING/CTS/TRIATHLONTROJMIASTO1990M181600:20:046200:02:5501:07:316900:02:1000:45:4811202:18:28-72
#74 74158Filbrandt WojciechGDAŃSKSPORT EVO1978M402400:20:227300:02:1501:11:1617200:02:0200:42:344202:18:29-73
#75 75358Kubiak PrzemysławWILCZYCEPRO-RUN WROCŁAW1972M402500:20:177000:02:2901:09:2210700:02:4200:43:456902:18:35-74
#76 76456Miliński PiotrGDAŃSKWARSAW MASTERS TEAM1991M181700:20:268200:02:0901:12:1119800:02:0400:41:533002:18:43-75
#77 77194Goździewicz PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1977M402600:20:288600:01:5401:07:206500:02:1400:46:4914102:18:45-76
#78 78675Sydor TomaszGDANSKCTS CZAJA TRAINING SYSTEM1984M303300:20:237600:02:0001:06:134000:02:2300:47:4617202:18:45-76
#79 79780Wojciechowski MichałKRUSZEWNIASWOM1987M303400:19:293600:01:4401:11:3718000:01:5800:44:027502:18:50-78
#80 80460Miszewski MateuszGDAŃSKCTS - CZAJA TRAINING SYSTEM1989M181800:20:015900:01:5501:10:3915400:01:5300:44:318602:18:59-79
#81 81528Pietrasik PrzemysławSŁUPSK1980M303500:21:1914100:02:1001:06:103700:02:0600:47:3016002:19:15-80
#82 82530Pietryczuk DariuszPRUSZCZ GDAŃSKI1985M303600:21:3115600:02:1601:08:128400:02:0900:45:109902:19:18-81
#83 83692Sztajkowski ŁukaszGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAM1978M402700:21:0812900:02:0401:06:304600:03:5000:45:4611102:19:18-81
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !84739Wacławski KrzysztofIŁAWAORKAMASTERS IŁAWA1965M50200:21:0312200:02:0901:09:2010600:02:2200:44:248302:19:18-81
#85 85310Kłos MarcinGDAŃSK1979M303700:20:5611500:02:2001:07:537500:02:2500:45:4811302:19:22-84
#86 86180Geliński KarolMOSTY19841984M303800:20:5511400:02:0601:08:419200:02:1500:45:2710302:19:24-85
#87 87457Minuth ŁukaszGDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM 19821982M303900:21:2214700:01:5301:09:1810500:02:0800:44:599402:19:40-86
#88 88673Suwara PiotrGDANSKONE MAM TEAM 19791979M304000:22:2420000:02:1501:06:455100:02:3900:45:4010802:19:43-87
#89 89768Wilczęga TomaszWARSZAWA19871987M304100:21:4817700:02:3101:13:0522800:02:2600:39:591502:19:49-88
#90 90507Pajura RobertGDYNIA19861986M304200:19:283400:02:0601:15:0731400:02:1700:41:142402:20:12-89
#91 91550Popławski JakubGDAŃSKWETERYNEK.PL 19891989M181900:21:2214400:01:5801:09:3911600:02:1700:44:569302:20:12-89
#92 92350Kreft AleksanderKOBYSEWO19841984M304300:23:1829000:02:1001:08:559500:01:5200:44:047702:20:19-91
#93 93427Majewski KrystianGDYNIAJWF 19801980M304400:18:531900:02:0601:14:2327700:02:2700:42:334102:20:22-92
#94 94369Kukulski KarolGDYNIA19951995M182000:20:4911100:02:0201:06:455200:02:1100:48:3819702:20:25-93
#95 95377Kwiatkowski IrekSZTUMTRIBROSS 19791979M304500:20:5911900:02:0901:11:1417100:02:0600:44:007302:20:28-94
#96 96222Hojnowski PawełGDAŃSKF3TEAM 19761976M402800:21:2915200:02:1001:08:057900:02:2000:46:2713002:20:31-95
#97 97743Walkowiak MarcinSUBKOWYAGROS-TJ 19751975M402900:20:3810100:01:5301:09:4311800:02:1000:46:1112202:20:35-96
#98 98706Ścibior MarekJUSZKOWOTRI-JUSZKOWO 19741974M403000:21:4717500:02:0701:08:068100:02:0900:46:3113402:20:40-97
#99 9929Barański BartoszGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAM 19791979M304600:20:308800:01:5101:11:3117900:02:0000:45:009502:20:52-98
#100 100391Lemke LeszekGDYNIA19771977M403100:20:166700:02:0901:10:1713900:02:0100:46:1512502:20:58-99

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności