Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail onTour Trójmiasto

Wyniki - 19 lipca 2018, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1229Janowski FilipMM20SZCZECIN00:17:3800:17:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Piotrowski RadosławMM20GDYNIAUKS AZYMUT 4500:17:4100:17:41
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3248Sławiński DamianMM30GDYNIAZORZA GDYNIA00:18:1100:18:11
#4 4652Shevchyshyn AndriiMM20GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA00:18:2000:18:21
#5 5265Gumkowski SzymonMM20GDAŃSKZORZA GDYNIA00:18:3600:18:36
#6 6654Richert JarosławMM30LUZINOMAJA TEAM00:18:3700:18:37
#7 7695Bagrowski TomaszMM30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIA00:18:4000:18:42
#8 8226Karwowski WojciechMM20ŁUKÓW00:18:4600:18:47
#9 9137Ciesielski MaciejMM20TORUŃPARKRUN TORUŃ00:19:0000:19:02
#10 10674Wysłouch MichałMM30GDAŃSKF3 TEAM00:19:1100:19:11
#11 11672Góralski MarcinMM30GDYNIA00:19:1300:19:14
#12 1283Wronka CezaryMM30GDAŃSKBIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM00:19:1700:19:17
#13 13237Bielski SebastianMM20NOWOGARDTEAM ISKIERKA00:19:2200:19:23
#14 14650Sywanycz IreneuszMM40GDAŃSK00:19:3100:19:31
#15 1529Suchenia PiotrMM30REDAINOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / WWW.RUN-PASSION.PL00:19:4100:19:43
#16 16217Rudnicki DariuszMM30POGÓRZE00:19:5100:19:53
#17 17181Kepka GrzegorzMM20WEJHEROWOMAJATEAM00:19:5300:19:54
#18 18247Siwiak FilipMM20GDAŃSK00:20:0400:20:06
#19 19205Ogdowski BartłomiejMM20RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:20:1200:20:13
#20 20676Dias MagdalenaKK20GDYNIAZORZA GDYNIA00:20:1900:20:20
#21 21188Skuza MateuszMM30WEJHEROWO42.195 WEJHEROWO00:20:2700:20:30
#22 22121Gałęza SławomirMM30GDYNIASWAVEK KEVAWS00:20:3300:20:39
#23 2371Galiński MaciejMM30RUMIAMAJA TEAM/AUCHAN RUMIA00:20:3900:20:42
#24 24671Krzysztoń TomaszMM40JAWORZNIK00:20:4200:20:46
#25 25660Jakubczak KarolMM30WEJHEROWO00:20:4600:20:49
#26 26259Budnik MateuszMM20SOPOT00:20:3900:20:50
#27 27109Iwan PawełMM30GDAŃSKMAJATEAM00:20:4800:20:51
#28 28156Witkowski JakubMM30GDAŃSKJEPPESEN00:20:5500:20:58
#29 29252Szczykutowicz TomaszMM20GDAŃSKGDAŃSKI BIEGACZ/SZALONY GDAŃSK BIEGA00:21:0000:21:01
#30 30250Łokucijewski PatrykMM20GDAŃSKBABILLONIA BABIENIEC00:21:0200:21:02
#31 31651Guliński GrzegorzMM30TORUŃ00:21:0000:21:03
#32 32147Ostrowski ZbigniewMM30BIETOWONADLEŚNICTWO LUBICHOWO00:21:0300:21:06
#33 33661Raszewski MateuszMM30BOLSZEWOMAJA TEAM00:21:0300:21:06
#34 34669Bach JakubMM20UPPSALA00:21:0700:21:11
#35 35680Cały CezaryMM30SOBÓTKA#SOBASTEAM00:21:1000:21:12
#36 36208Michalski AlanMM30BIELSKO-BIAŁA00:21:1100:21:13
#37 3711Maj-Roksz MariaKK30WEJHEROWOMAJA TEAM00:21:1300:21:17
#38 38221Felon MichałMM40GDYNIAOPEC GDYNIA00:21:2400:21:25
#39 3939Tuwalska MałgorzataKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:21:2600:21:27
#40 40698Korpalski TomaszMM30GDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ00:21:1800:21:27
#41 41668Tatys BartoszMM20ŚWIDWIN00:21:3000:21:32
#42 42227Szweda MirosławaKK30TORUŃ00:21:3900:21:41
#43 43657Skowroński DawidMM20ZASPA00:21:4200:21:45
#44 4491Lewandowski GrzegorzMM40GOLENIÓWGOLENIÓW00:21:4500:21:47
#45 45238Zych ZbigniewMM40LUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAM00:21:4700:21:51
#46 46225Reda KingaKK20WIELISZEWTHE RUNNER PROJECT/ WIELISZEW HERON TEAM00:21:5900:22:01
#47 47174Sułek GrzegorzMM30RZESZÓWJEPPESEN00:22:0200:22:06
#48 48178Ordakowski FilipMM20GDYNIA00:22:0800:22:11
#49 4995Kościelski MariuszMM50GDYNIACOM-DKM00:22:1000:22:11
#50 50197Zwoliński TomaszMM40MOSTYKM PSP GDYNIA00:22:1700:22:21
#51 51665Potocki MarcinMM40ŻARY00:22:2400:22:25
#52 52112Lip RafałMM30GDYNIAPARÓWY HMM HMM HMM00:22:2100:22:27
#53 5333Wojnowski WiesławMM30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA00:22:2600:22:28
#54 5460Iwan MałgorzataKK30GDAŃSKDRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM00:22:2600:22:30
#55 55186Głombiowska ZuzannaKK20GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:22:3100:22:33
#56 56257Dydymski KrzysztofMM40RUMIA00:22:2900:22:34
#57 57249Ciesielski WitoldMM40GDAŃSK00:22:3300:22:36
#58 58662Kołodziejski MarcinMM20GOŚCINNOKASZUBSKIE DZIKI00:22:4000:22:43
#59 5946Tuwalska ElzbietaKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:22:3900:22:44
#60 60251Klas BartekMM30LUZINOMAJA TEAM WEJHEROWO00:22:4200:22:46
#61 6179Bury PawełMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:22:4800:22:51
#62 6264Mrozowski DariuszMM40RUMIAPARKRUN RUMIA00:22:4900:22:52
#63 63207Horbaczewski MariuszMM40GDAŃSK00:22:5400:22:58
#64 6423Grodzki KrzysztofMM30BANINO00:22:5300:23:01
#65 65128Panek MichałMM30SOPOTPADŁ NA RYJ TEAM00:22:5400:23:03
#66 6682Szarko MaciejMM40ELBLĄG00:23:0400:23:04
#67 67681Trytko MariuszMM30OSIECZANY00:23:0200:23:06
#68 6825Gering MariuszMM30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA00:23:0400:23:07
#69 69239Zych MagdalenaKK20LUBLINCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST00:23:0700:23:11
#70 70664Tokarski KrzysztofMM60GDAŃSKS…K…S00:23:0700:23:12
#71 71175Bannach RobertMM20GDAŃSKJEPPESEN00:23:0800:23:14
#72 72145Iefymenko OleksandrMM30SOPOTSLAD JEZA00:23:1700:23:19
#73 73224Weiss KrzysztofMM50GDANSKDUDYCZ RUN00:23:2000:23:21
#74 7440Paschke RomanMM40GDYNIASHIPCUP00:23:1500:23:23
#75 7552Bartnik ŁukaszMM40GDYNIA00:23:1800:23:25
#76 76190Łapuć KrzysztofMM30GDAŃSK00:23:1600:23:25
#77 7747Łakomski MateuszMM30SOPOT00:23:2100:23:27
#78 7867Leśniewski TomaszMM50POZNAŃ00:23:2700:23:31
#79 79187Wasilewska IwonaKK40GDAŃSK00:23:2700:23:32
#80 80105Kołodziejczyk LidiaKK40WEJHEROWOMAJA TEAM WEJHEROWO00:23:3100:23:35
#81 81241Nowak KamilMM40GDYNIAAG00:23:4000:23:45
#82 8276Dedo MateuszMM20GARCZEGORZEDZIKIE STACHY00:23:4400:23:48
#83 8342Gruchala PiotrMM40GDYNIAPOINT00:23:4500:23:48
#84 8441Gruchała AgnieszkaKK40GDYNIAMEWA GDYNIA00:23:4500:23:50
#85 85688Brzeziński MaciejMM30SOPOTWITC00:23:4800:23:55
#86 86262Bugalski JacekMM30SOPOT00:23:4100:23:58
#87 87687Rogowski LeszekMM40GDAŃSKOPRYCHY TEAM00:23:5400:24:02
#88 88184Żelewski DariuszMM40RUMIABWM W GRUPIE MOC00:23:5900:24:03
#89 89166Kwiatkowski MichałMM30WEJHEROWO00:23:5900:24:04
#90 9010Zawadzki KazimierzMM50BŁOTNIASTRASZYN BIEGA00:24:0700:24:10
#91 91209Zwoliński ŁukaszMM30GDAŃSKKASZUBSKA PONIEWIERKA/GRUPA BIEGOWA 6500:24:1200:24:20
#92 9244Kwiatkowski KajetanMM30GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAME00:24:1100:24:23
#93 93157Szkudlarz DianaKK20GDYNIA00:24:1800:24:26
#94 9497Bielecki TadeuszMM40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:24:1800:24:26
#95 95200Garcia IvanMM30GDYNIA00:24:0900:24:29
#96 96663Kurek PawełMM30GDYNIA00:24:2000:24:31
#97 9765Pallach LechMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:24:2500:24:33
#98 98169Gornowicz MarcinMM30LEŹNOGORNOWICZ TEAM00:24:3700:24:45
#99 99150Konecko IzabelaKK50SOPOTSGS POLAND TEAM00:24:4000:24:46
#100 100149Michalak MarekMM40TCZEW00:24:3800:24:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności