Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Półmaraton o Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego

Wyniki - 21 lipca 2018, Chrzypsko Wielkie

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 201164Samek TomaszBOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAZIELONA GÓ82M304401:02:5801:02:40
#2 202185Tomala PaulinaAMATORSIERAKOW87K301701:02:5901:02:37
#3 203159Romanowski RobertNIEZRZESZONYBOLEWICE86M304501:03:1701:02:55
#4 204136Pawłowski WłodzimierzPOZNAŃ62M502201:03:2301:02:55
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !205471Wrona JózefWIELEŃ38M80101:03:2501:03:11
#6 20635Fojecki PawelBRAKBIELSKO69M403601:03:3501:03:01
#7 20730Domagalski MarcinOPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICA62M502301:03:5001:03:25
#8 20880Kłosińska MilenaKIĄCZYN85K301801:03:5501:03:27
#9 20992Krzyzanowski JacekROZBIEGANA MARZENKAMIEDZYCHOD67M502401:03:5501:03:43
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !210259Suleja JoannaSZWLA STARGARDSTARGARD60K50101:04:2301:04:01
#11 21177Klaja KatarzynaSCIMCZERWONAK58K60401:04:3101:03:48
#12 21291Krystek AgataPIŁKA91K201001:04:3701:04:18
#13 21341Garstka PawełKB GMINA CZARNKÓWROMANOWO88M304601:04:3901:04:29
#14 214227Śródecki MaciejŁĘŻCE86M304701:05:0301:04:40
#15 215265Smorawska AgnieszkaOSTRORÓG79K301901:05:0501:04:26
#16 216208Żubik AngelikaAMATORCHRZYPSKO WIEL92K201101:05:3001:05:08
#17 217209Żubik JagodaAMATORCHRZYPSKO WIEL96K201201:05:3101:05:08
#18 218176Szewczyk EwaPOZNAŃ78K401701:05:4001:05:13
#19 219219Mrożek AgnieszkaZIELONONYŚL94K201301:06:3201:06:12
#20 220201Wylegała SandraBORGEZ EXTREME RUNNERSSIERAKÓW97K201401:06:5201:06:43
#21 221169Słupińska MagdalenaOSTRORÓG82K302001:07:3401:06:54
#22 222130Olęderek MaciejKUNA KOWANÓWKOPOZNAŃ69M403701:07:4601:06:57
#23 223138Perz KarolinaCHRZYPSKO WIELKIE72K401801:07:5501:07:33
#24 224222Stęsik IlonaCHRZYPSKO WIELKIE83K302101:07:5801:07:38
#25 225150Powel KarolinaOPALENICA79K302201:07:5901:07:31
#26 22686Kowalczyk-Stachowiak MonikaPOZNAŃ79K302301:08:2601:08:07
#27 227122Nawrot AnnaGRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃ78K401901:08:3801:08:11
#28 22871Kaźmierczak TomaszTARNOWO75M403801:08:4601:08:21
#29 229141Piechalak KrzysztofROKIETNICA-M16801:08:5501:08:06
#30 23066Kajzer - Aszek MagdalenaMAFIJAOPALENICA85K302401:09:0201:08:35
#31 231147Aszek PawełMAFIJAOPALENICA85M304801:09:0501:08:37
#32 23269Kasprzak TadeuszQUAY POZNAŃPOZNAŃ53M601301:09:0601:08:53
#33 233110Matecka KatarzynaTERAZ TULCE MY BIEGAMYTULCE83K302501:09:0801:08:50
#34 234180Szymanek MartaSIERAKÓW78K402001:09:0901:08:40
#35 235188Tyburska MarzenaMIĘDZYCHÓD84K302601:09:1001:08:41
#36 23693Krzyżanowski ŁukaszPOZNAŃ86M304901:09:1601:08:39
#37 23716Buliczak IreneuszSIERAKÓW55M601401:09:2201:08:46
#38 23897Kuligowska HannaQUAY POZNAŃPOZNAŃ90K201501:09:2801:09:13
#39 2393Ahlqvist MagdalenaPOZNAŃ89K201601:09:4001:09:04
#40 24055Gzyl JakubWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI85M305001:09:4301:09:04
#41 24184Kośmider IzabelaPNIEWY BIEGAJĄPNIEWY79K302701:09:4401:09:25
#42 24250Grypczyński RobertKUNA KOWANÓWKOSWARZĘDZ69M403901:09:4901:08:58
#43 243123Nowaczyk AgataKOZIEGŁOWY87K302801:09:5701:09:14
#44 244258Badzińska MartaDĄBRÓWKA77K402101:10:2601:10:18
#45 24595Kubiak TomaszMORSKIE WALENIELUSÓWKO74M404001:10:5501:10:29
#46 24699Likowski PiotrMONAR ROZNOWICE 34POZNAŃ79M305101:13:1101:12:34
#47 247226Kawa RobertPNIEWY73M404101:13:2001:13:06
#48 248117Młodożyński TomaszKUNA KOWANÓWKOKOWANÓWKO70M404201:14:2301:13:35
#49 249235Garstecka IzabelaPOZNAŃ54K60501:14:5701:14:52
#50 250202Zaleszczak RenataKB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁY70K402201:15:0801:15:06
#51 25110Bednarek RomanNIGHT RUNNERSPOZNAŃ60M502501:15:1201:14:30
#52 252153Przybylak StanisławPRZYBYLAK TEAMPOZNAN46M70601:16:3201:16:01
#53 253270Więckowski TomaszWOLBÓRKA ATHLETIC GRUP TOMASZÓW77M404301:16:4401:15:56
#54 254166Siwiaszczyk GrażynaPOZNAŃ74K402301:17:1801:16:31
#55 25562Jędrzejczak JustynaPOZNAŃ78K402401:17:2001:16:33
#56 25618Bylewska AniaKOBIETYBIEGAJA.PLCZERWONAK83K302901:17:2401:17:01
#57 257195Weyna AnnaBIAŁY DOMEK BIEGAKICIN74K402501:17:3001:17:07
#58 258189Tyczyńska JoannaMAMY BIEGAMYCZERWONAK80K303001:18:4901:18:26
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25959Janaszak EwaMAMY BIEGAMYMIĘKOWO60K50201:18:5201:18:30
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2604Arndt-Kufel AlinaLUBOŃ59K50301:19:2201:18:41
#61 261155Pucek AgnieszkaCHRZYPSKO WIELKI91K201701:21:2301:21:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności