Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVIII Bieg Uliczny św. Jakuba

Wyniki - 21 lipca 2018, Lębork

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
K
M
P1
P2
-
-
-
#1 40645Andryskowska AnnaK3Herford (DEU)76-3100:10:4100:26:3800:59:31
#2 214263Andryskowski MarekM5Stowarzyszenie 42.2 Lębork (POL)-1891900:08:5700:22:0100:49:49
#3 87208Andryskowski ZdzisławM4Kolarz-Pol (POL)-741800:07:5900:19:3200:43:35
#4 340375Andrzejczak MariuszM4Lębork (POL)-2867100:09:2300:23:5500:55:20
#5 470261Andrzejewska PaulinaK2Lębork (POL)100-2100:11:0000:29:0201:08:02
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 291180Aranowska IrenaK5(POL)43-300:09:2400:23:1200:52:50
#7 353459Babińska JoannaK3Łeba (POL)59-2300:10:1500:25:1500:56:06
#8 281217Bąk PrzemekM3Bieg dla Bartka (POL)-2419500:09:2600:23:0100:52:26
#9 26542Balcerowski PawełM3Dropkick Murphys (POL)-2329200:09:4300:23:2800:51:49
#10 32674Banasiak DamianM3Lębork (POL)-27410500:10:2700:24:4500:54:37
#11 310211Bancewicz RadosławM3Salon Kosmetyczny Diament Słups-26410100:09:4300:23:2900:53:50
#12 174212Bancewicz TomaszM3Salon Kosmetyczny Diament Słups-1556000:08:3400:20:5800:47:55
#13 261239Barszczewski SebastianM4Błekitny Patrol WWF (POL)-2295000:09:3700:23:0800:51:44
#14 294108Bartosiak AdamM4Farm Frites Poland (POL)-2515800:09:3200:23:3200:52:54
#15 11889Basarab PiotrM3Osp Potęgowo (POL)-1043900:08:3500:20:3400:45:15
#16 34573Becker MarcinM4Lębork (POL)-2897300:10:1300:24:3100:55:43
#17 34472Becker WiolettaK4Lębork (POL)56-1600:10:1300:24:3100:55:42
#18 97268Bednarczyk RobertM3DiakonowBednarczyk.pl (POL)-843100:08:5600:20:1900:44:03
#19 363372Bielewicz AnnaK4Stopa Słupsk (POL)61-1800:10:2300:25:1600:56:52
#20 471402Bielski BartekM4Torus Triathlon Team (POL)-3719600:11:0500:30:1101:08:11
#21 183433Bierzanowski RafałM4Słupsk (POL)-1633700:09:2400:22:1800:48:20
#22 466491Bieszk KarolinaK3Decathlon Rumia (POL)98-3800:11:2300:29:1201:07:22
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12366Bladziak JakubM1MKS Polonia Warszawa (POL)-109200:08:2800:20:3900:45:26
#24 246266Bokiniec MariuszM5Warszawa (POL)-2162600:09:2800:23:0300:50:54
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !305184Borządek AleksandraK1Legia Run Club (POL)45-200:09:3200:23:5400:53:24
#26 228471Brak DanychM3(POL)-2008500:09:5000:23:0700:50:09
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10438Breszka MichałM3UKS Ekonomik Maratończyk Lębor-10300:06:1100:15:2600:33:43
#28 5567Brzózka KlaudiaK2Lęborski Klub Biegacza Im. Braci P11-400:07:3000:18:2100:41:41
#29 394393Brzozowski PrzemysławM3SPIE Sport Team (POL)-32212100:10:4100:26:0600:58:55
#30 448475Budzyńska ElżbietaK5Słupsk (POL)90-500:11:5600:29:0001:04:51
#31 364408Bujak JanuszM4Gdynia (POL)-3037600:10:1900:24:5100:56:58
#32 376415Burszczan MariuszM444 Baza (POL)-3107900:11:0400:26:2600:57:33
#33 146103Buś AleksanderM4Lębork-Mosty (POL)-1303000:08:3200:20:4300:46:41
#34 396101Buś KamillaK4Lębork-Mosty (POL)73-2100:10:2300:25:4500:59:04
#35 322102Buś MichałM2Mosty (POL)-2705000:09:2100:23:2300:54:30
#36 7288Buszman KrzysztofM4Gdynia (POL)-601400:08:0000:19:0100:42:40
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2284Błaszczyk PatrykM21 BATALION ZMECHANIZOWANY L-2200:05:5100:14:1300:31:37
#38 293165Chmielecki WojciechM2Nowa Wieś Lęborska (POL)-2504700:09:2100:23:1400:52:51
#39 432155Chylewska DanutaK4Lębork (POL)85-2700:10:2200:28:4901:02:04
#40 49456Cichoń MaciejM4Reda (POL)-39700:07:5800:18:5000:41:06
#41 10939Cichosz TomaszM3Zenit Łęczyce (POL)-953600:07:2400:18:0800:44:39
#42 91439Cichosz-Mielewczyk MateuszM3Świat Płytek u Kryspina (POL)-782800:08:2000:19:5600:43:47
#43 339370Cierocka DorotaK3Nawcz (POL)54-2200:10:0700:24:4300:55:19
#44 277254Ciesiulska NataliaK3Kw Kębłowo (POL)40-1400:09:2800:23:3900:52:19
#45 44252Ciesiulski DariuszM3Kębłowo Biega (POL)-371500:07:4200:18:3100:40:43
#46 95255Ciesiulski MarekM2Kębłowo Biega (POL)-822200:08:2600:20:0500:43:57
#47 76253Ciesiulski PrzemysławM3Kw Kębłowo (POL)-642500:07:4600:18:5500:42:50
#48 75169Cieszyński AndrzejM3Lębork (POL)-632400:08:1000:19:3500:42:50
#49 287197Cieszyński MariuszM4BEAUTY-STUDIO LĘBORK (POL)-2475700:09:2200:23:0100:52:39
#50 68174Cirocki MateuszM2Lębork (POL)-561500:08:0300:19:3400:42:31
#51 138183Cisak KonradM3Lębork (POL)-1224600:09:0800:21:2800:46:14
#52 24937Ciszewski AdamM4Lębork (POL)-2194800:09:4400:23:1700:51:02
#53 135285Ćwikowski KamilM2Augustów (POL)-1192800:08:3500:20:4700:46:00
#54 480219Czabajski JacekM7Kadra B (POL)-375700:13:0100:31:4101:17:57
#55 11347Czaja AndrzejM5Uks Ekonomik Maratończyk Lębor-99900:08:1700:19:5600:44:58
#56 195294Czajkowski PawełM1(POL)-172400:09:4200:22:2000:49:17
#57 11481Czapiński MichałM3Europell-bikeup (POL)-11400:33:49
#58 244247Czarnecka AnnaK4Gdynia (POL)30-700:09:3200:23:1500:50:52
#59 361193Czerwionka DariuszM3Wicko (POL)-30211400:11:1400:26:4300:56:37
#60 99417Czerwionka JakubM2Pój na Kóło Łebunia (POL)-862400:08:2300:20:0800:44:10
#61 233240Dawidowska EwaK2Aml Słupsk (POL)29-900:09:0000:22:2300:50:13
#62 231191Dawidowski DorianM5Lębork (POL)-2032300:09:3800:22:4600:50:12
#63 295267Deliga SzymonM3Słupsk (POL)-2529900:09:5500:23:5900:52:55
#64 14960Doda MichałM3Lębork (POL)-1325200:08:1200:20:1200:46:51
#65 474134Dorożyński ŁukaszM3KLUB 42.2 (POL)-37313400:12:1200:30:3801:09:23
#66 276209Dranka EwelinaK3The One (POL)39-1300:09:4000:23:1700:52:16
#67 154138Drewek MichałM3Reda (POL)-1365500:09:0900:21:4700:47:02
#68 449164Drzazga ZbigniewM5Szczecinek (POL)-3594100:11:2300:28:2501:04:54
#69 375275Dubacki KazimierzM4Might Runners Słupsk (POL)-3097800:10:2400:25:3700:57:32
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !107246Dubiela HalinaK5TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)14-100:08:1100:19:5500:44:37
#71 54305Duda GrzegorzM3Metalcorp Ogrodzenia Siemianice-441700:07:2600:18:2300:41:39
#72 63176Durzyński TomaszM342,2 Lębork (POL)-512000:07:2500:18:3100:42:00
#73 367109Dybała-Makurat DagnaK3Loszki Modelki (POL)62-2400:10:4600:25:4200:57:03
#74 300125Dycha TomaszM3Jw 5718 (POL)-25610000:09:4000:23:2400:53:03
#75 175104Dziembowski PiotrM3(POL)-1566100:09:5400:22:5200:47:59
#76 441127Dziemińska AnnaK2Lębork (POL)89-1900:12:0500:29:1201:03:18
#77 202229Eikmann DarekM3LKB im BRACI PETK (POL)-1797600:08:1800:21:2400:49:30
#78 223365Elendt MariuszM3Strzebielino (POL)-1978300:09:1800:22:2600:49:56
#79 38368Elendt TomaszM2Tuchomie (POL)-311100:07:3100:18:2300:40:04
#80 15202Falkowski BartekM2Bartek Trenuje Team (POL)-14700:06:3600:16:1100:35:40
#81 250367Falkowski MarcinM2Lębork (POL)-2204100:09:2400:22:3900:51:03
#82 358283Falkowski MarcinM2NFM PRODUCTION (POL)-2995300:10:2600:25:0900:56:27
#83 444157Feszak JarosławM5Lębork (POL)-3554000:10:5600:27:4601:03:25
#84 148276Fidor TomaszM3Lębork (POL)-1315100:08:5400:21:3600:46:48
#85 156132Fierka TomaszM3Klub 42,2 Lębork (POL)-1385700:08:2800:20:5900:47:09
#86 167106Fikus MirosławM3Lębork (POL)-1485900:09:1400:21:1800:47:32
#87 259136Filip KrzysztofM6Lębork (POL)-2281500:09:5400:23:3300:51:42
#88 362258Fitowska AgnieszkaK4Potęgowo (POL)60-1700:10:4500:26:0200:56:46
#89 186110Formela KarolinaK2(POL)21-800:09:2200:22:1600:48:31
#90 446198Formela TomaszM3Lębork (POL)-35713100:10:3300:27:4401:03:45
#91 33379Furman PiotrM4Lębork (POL)-2817000:09:0800:23:0100:54:53
#92 410470Gadomska EwaK4Gdańsk (POL)77-2300:10:4100:25:5901:00:04
#93 427321Gafka RobertM3(POL)-34512600:10:3400:27:0001:01:24
#94 211342Gajek ArturM4Korzybskie Rekiny (POL)-1864100:09:4000:22:5900:49:46
#95 28864Gańska UrszulaK3(POL)41-1500:09:5000:23:4800:52:39
#96 178145Gapiński ArkadiuszM3Lębork (POL)-1596300:09:1400:21:5900:48:04
#97 6303Garski DawidM2Świat Płytek u Kryspina (POL)-6400:06:2100:15:0300:32:45
#98 179383Garski KryspinM4Świat Płytek u Kryspina (POL)-1603600:08:1700:20:0000:48:08
#99 234323Gawarkiewicz TomaszM4Gdynia (POL)-2054300:09:3100:22:4200:50:15
#100 335444Gawęda EmilM3Darłowskie Charty (POL)-28310700:10:4600:25:2700:54:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności