Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVIII Bieg Uliczny św. Jakuba

Wyniki - 21 lipca 2018, Lębork

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
K
M
P1
P2
-
-
-
#1 742Zielonka RyszardM5SURSUM (POL)-62600:08:0200:19:2000:42:48
#2 1023Paczuła StanisławM4(POL)-892000:07:5500:19:4400:44:18
#3 3124Paczuła UrszulaK4(POL)47-1300:09:5700:24:1600:54:03
#4 3725Witka GrażynaK5Łeba Mors Poland (POL)64-400:10:3800:26:2800:57:21
#5 1946Witka PiotrM5Łeba Mors Poland (POL)-1711600:09:1700:22:2000:49:13
#6 4437Stefaniak PiotrM5Łeba Mors Poland (POL)-3543900:10:3800:27:0201:03:22
#7 3318Szrama MarianM5BAZA 44 (POL)-2793000:09:5800:24:2300:54:42
#8 439Podeszwa MarekM5RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZ-36500:07:4500:18:3900:40:34
#9 23010Maciejczyk CzesławM5Lębork (POL)-2022200:09:2800:22:2100:50:11
#10 10813Holk-Łebiński MateuszM2Sierakowice (POL)-942500:08:3400:20:1500:44:38
#11 47314Wiercigroch StanisławM6Lębork (POL)-3723000:11:4100:29:3501:08:14
#12 36615Tomkowicz DawidM2Pruszcz Biega (POL)-3055400:09:3200:24:4800:56:59
#13 46316Podolak DorotaK4Lębork (POL)96-3100:11:1500:27:3501:06:45
#14 44518Kozioł KrzysztofM3Lębork (POL)-35613000:10:5700:27:1801:03:25
#15 47919Polejowska MałgorzataK3Lębork (POL)105-4300:12:4100:33:0101:17:50
#16 32721Pelc CzesławM6Pędziwiatr Gliwice (POL)-2751800:10:2100:25:1200:54:41
#17 37822Paczuła IreneuszM3Lębork (POL)-31111700:10:3800:26:1800:57:43
#18 14423Naczk MichałM3Lębork (POL)-1285000:07:5200:20:2000:46:37
#19 30824Szymański AdamM4Lębork Biegacze (POL)-2626200:10:3000:24:5000:53:43
#20 29225Kita RadosławM2Lębork (POL)-2494600:10:1600:24:2600:52:50
#21 28226Sas MichałM3Lębork (POL)-2429600:09:2500:22:5200:52:31
#22 32527Grobelny MichałM3Lębork (POL)-27310400:09:5000:24:1400:54:33
#23 8628Młyński KarolM2Klub 42,2 Lębork (POL)-731900:07:5600:19:3300:43:34
#24 22529Miszke ZygmuntM542,2 Lębork (POL)-1982100:09:1500:22:2400:49:58
#25 830Połeć ArkadiuszM2KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska (PO-8600:06:0900:15:0200:32:53
#26 22931Wicki KarolM2(POL)-2013700:09:0300:22:2400:50:11
#27 27232Lipska MałgorzataK2Klub 42,2 Lębork (POL)36-1200:09:1900:23:0900:52:05
#28 44033Łukaszewska-Kunkel BeataK4Lębork (POL)88-2900:10:5000:27:2501:03:12
#29 24134Grzywacz RafałM3Lębork (POL)-2128600:09:1900:23:0900:50:50
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18835Koiszewska IzabelaK4Klub 42,2 Lębork (POL)22-300:09:0600:22:0900:48:46
#31 9036Koiszewski KrzysztofM4Klub 42,2 Lębork (POL)-771900:08:1700:19:5700:43:42
#32 24937Ciszewski AdamM4Lębork (POL)-2194800:09:4400:23:1700:51:02
#33 21638Szulc MateuszM2Jeżewo (POL)-1913600:09:5500:23:0700:49:50
#34 10939Cichosz TomaszM3Zenit Łęczyce (POL)-953600:07:2400:18:0800:44:39
#35 47240Tymkowska AlicjaK3Lębork (POL)101-4000:12:1900:30:2601:08:12
#36 20041Nowak KarolM3Lębork (POL)-1777400:09:3000:22:5000:49:27
#37 26542Balcerowski PawełM3Dropkick Murphys (POL)-2329200:09:4300:23:2800:51:49
#38 39243Majewski PawełM3Lębork (POL)-32012000:12:0200:27:5000:58:41
#39 13244Szwaba MarcinM3Lębork (POL)-1174500:09:0500:21:0900:45:54
#40 40645Andryskowska AnnaK3Herford (DEU)76-3100:10:4100:26:3800:59:31
#41 45146Walkusz MartaK3Ambitious Runners Team (POL)92-3500:12:1100:29:1001:05:04
#42 11347Czaja AndrzejM5Uks Ekonomik Maratończyk Lębor-99900:08:1700:19:5600:44:58
#43 20348Niewolin TomaszM2Lębork (POL)-1803500:08:4700:22:0100:49:38
#44 40849Tomkiel WojciechM4Gdynia (POL)-3328600:10:2200:25:1900:59:40
#45 10150Jankowski PawełM3Lębork (POL)-883300:07:5400:19:3400:44:15
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151Grycko TomaszM2UKS Bliza Władysławowo (POL)-1100:05:5000:13:4900:30:25
#47 18452Strzelecki PawełM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK (POL-1643400:08:3600:21:1500:48:22
#48 35153Pieper AgnieszkaK2Lębork (POL)58-1400:10:4500:25:3300:55:59
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2454Paprocka EwelinaK3Obliwice (POL)4-300:07:0200:17:0000:37:24
#50 15056Przyborski MichałM4Gdynia (POL)-1333100:08:4600:21:0600:46:54
#51 22657Kaliński PrzemysławM3Farm Frites Poland (POL)-1998400:09:1600:22:2400:49:58
#52 38958Sałabon MarcinM2Lębork (POL)-3195700:09:4900:25:2000:58:34
#53 27859Kreft DarekM4(POL)-2385400:09:0400:22:0900:52:20
#54 14960Doda MichałM3Lębork (POL)-1325200:08:1200:20:1200:46:51
#55 18261Mazur AleksandraK2Lębork (POL)20-700:09:0900:22:1200:48:18
#56 25362Mionskowska IwonaK4LKB im BRACI PETK (POL)31-800:09:0700:22:1900:51:17
#57 11763Heyka JarosławM4Morska Jednostka Rakietowa (POL-1032500:08:3400:20:3600:45:12
#58 28864Gańska UrszulaK3(POL)41-1500:09:5000:23:4800:52:39
#59 32465Piwar GrzegorzM4Lębork (POL)-2726600:10:2700:24:4500:54:32
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12366Bladziak JakubM1MKS Polonia Warszawa (POL)-109200:08:2800:20:3900:45:26
#61 5567Brzózka KlaudiaK2Lęborski Klub Biegacza Im. Braci P11-400:07:3000:18:2100:41:41
#62 16668Oleszczuk MieczysławM6Lębork (POL)-147800:08:1400:20:2300:47:28
#63 46569Lipski Jan DominikM7"Nowa Różanka" Lębork (POL)-368600:12:3700:30:2901:07:18
#64 2070Wronka CezaryM3Bike U Up (POL)-18700:06:5600:16:4100:36:17
#65 6671Terman DariuszM3Lubowidz (POL)-542200:07:4500:18:5700:42:02
#66 34472Becker WiolettaK4Lębork (POL)56-1600:10:1300:24:3100:55:42
#67 34573Becker MarcinM4Lębork (POL)-2897300:10:1300:24:3100:55:43
#68 32674Banasiak DamianM3Lębork (POL)-27410500:10:2700:24:4500:54:37
#69 42575Szewczyk DawidM4Głobino (POL)-3439000:10:4600:26:3701:00:59
#70 25776Miłosz MirosławM6Lębork (POL)-2261400:09:1400:23:1400:51:30
#71 39077Kubicka SylwiaK4Iza Zumba Team (POL)71-2000:10:4300:25:4900:58:38
#72 43378Szponarski LeszekM6Dziechlino (POL)-3482300:11:2500:28:2701:02:09
#73 33379Furman PiotrM4Lębork (POL)-2817000:09:0800:23:0100:54:53
#74 45380Łychoński RobertM4Lębork (POL)-3609400:09:1700:23:0801:05:27
#75 45281Łychońska IwonaK4Lębork (POL)93-3000:11:3900:29:1501:05:26
#76 18783Rusin LeszekM3LKB "Braci Petk" (POL)-1666600:09:0500:22:0600:48:45
#77 4084Piwar JarosławM5(LKB Braci Petk + "Tobiasz")Lębork-33400:07:1000:17:4200:40:11
#78 24885Kuliński RobertM3Łódź (POL)-2188700:10:1000:23:4600:50:57
#79 37086Sikora JarosławM3Lębork (POL)-30811600:11:0600:26:2100:57:13
#80 37187Sikora AgnieszkaK3Lębork (POL)63-2500:11:0600:26:2100:57:13
#81 7288Buszman KrzysztofM4Gdynia (POL)-601400:08:0000:19:0100:42:40
#82 11889Basarab PiotrM3Osp Potęgowo (POL)-1043900:08:3500:20:3400:45:15
#83 12090Ząbkiewicz TomaszM3Jw 1889 (POL)-1064100:08:5600:20:5500:45:19
#84 21791Jaskulski PiotrM3Lębork (POL)-1927900:10:0100:23:0400:49:50
#85 23292Świerczewski MarcinM2Sieraków (POL)-2043800:10:0500:23:1400:50:12
#86 16493Syldatk AdrianM3Lębork (POL)-1455800:08:1300:20:5200:47:27
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3694Labuda MarekM5(POL)-29300:07:2800:18:0900:39:54
#88 6195Wegner BeataK2Drużyna Szpiku (POL)12-500:08:0400:19:1700:41:51
#89 38096Hilla PaulinaK2Bożepole Wielkie (POL)68-1600:10:2800:25:5000:58:05
#90 19397Zimnowoda RadosławM3Lębork (POL)-1706900:08:4800:22:0100:49:10
#91 19698Wojda MarcinM3Gdynia (POL)-1737000:09:1100:22:0600:49:19
#92 11699Myszk DariuszM4Agoga Gym Lębork (POL)-1022400:08:2200:19:5900:45:08
#93 413100Hrycyk IzabelaK2Klub 42,2 Lębork (POL)78-1700:10:2800:26:4801:00:09
#94 396101Buś KamillaK4Lębork-Mosty (POL)73-2100:10:2300:25:4500:59:04
#95 322102Buś MichałM2Mosty (POL)-2705000:09:2100:23:2300:54:30
#96 146103Buś AleksanderM4Lębork-Mosty (POL)-1303000:08:3200:20:4300:46:41
#97 175104Dziembowski PiotrM3(POL)-1566100:09:5400:22:5200:47:59
#98 201105Młyńczyk ŁukaszM3(POL)-1787500:08:5900:22:0500:49:29
#99 167106Fikus MirosławM3Lębork (POL)-1485900:09:1400:21:1800:47:32
#100 121107Płotka KarolM2Lębork (POL)-1072600:08:1000:20:3000:45:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności