Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 95Ž185Zuzana Gejdošová1994ŠKP BratislavaSVK01:33:0000:30:27
#2 25M40134Zdeno Longauer1972Krížna krížom krážomSVK01:17:1900:14:46
#3 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#4 167M130Wojciech Michalak1985KTW TeamPOL01:53:2600:50:53
#5 31M164Vojtěch Řepa1995BohumínCZE01:18:3400:16:01
#6 120M26Vlastimil Funak1982KosiceSVK01:36:5900:34:26
#7 78M114Vladimír Čvartinský1990VišňovéSVK01:29:5000:27:17
#8 59M4056Vladimír Buchal1963MS AK Žiar nad HronomSVK01:25:4200:23:09
#9 135M72Vladimír Alexandrov1986IshYoBoy.com - SvitSVK01:41:3900:39:06
#10 28M73Vítězslav Šolc1991Redpoint teamCZE01:18:1500:15:42
#11 111M40135Věroslav Řezáč1965OlomoucCZE01:35:1800:32:45
#12 148M4Václav Bobáň1983TerchováSVK01:45:4100:43:08
#13 130M146Tomasz Konieczny1985KTW TeamPOL01:40:0700:37:34
#14 154M78Tomase Sedlacek1986VrboveSVK01:47:4400:45:11
#15 52M92Tomáš Wrona1985Alpsport - Ježek na kopciCZE01:24:3100:21:58
#16 80M32Tomáš Petr1988ŽebrákCZE01:30:2000:27:47
#17 136M119Tomáš Miřetinský1988BratislavaSVK01:41:3900:39:06
#18 73M176Tomáš Matava1979chata PleasnivecSVK01:28:0900:25:36
#19 144M4039Tomáš Maliňák1971Rožnov pod RadhoštěmCZE01:43:5600:41:23
#20 6M23Tomas Macecek1991BUFF / SalomonCZE01:08:0800:05:35
#21 50M203Tomáš Lukeš1990Přátelé zeleného údolíCZE01:24:1400:21:41
#22 75M157Tomáš Krejzlík1990Wolfpack Mountain SportsCZE01:28:5600:26:23
#23 58M12Tomáš Kišvince1987PacemakerSVK01:25:3200:22:59
#24 116M58Tomáš Janek1990BojkoviceCZE01:36:0200:33:29
#25 90M210Tomáš Černý1990BK České spořitelnyCZE01:32:0000:29:27
#26 96M90Roman Rus1990Svetielko NádejeSVK01:33:0500:30:32
#27 170M84Roman Čtvrtečka1984Novy JičinCZE01:55:4400:53:11
#28 30M149Roland Hric1998SCARPASVK01:18:2900:15:56
#29 46M136Robert Jaworek1993BohumínCZE01:22:4500:20:12
#30 86M63Robert Budaj1989CF/LMSVK01:31:2600:28:53
#31 129M9Róbert Belák1985Ľadoví bežciSVK01:40:0400:37:31
#32 13M24Richard Zvolanek1983ARChMAXsk/JULBOskSVK01:11:3600:09:03
#33 164Ž96Renata Pisarek1970KrakówPOL01:53:1400:50:41
#34 138M4029Remigiusz Wruk1971OpolePOL01:42:5200:40:19
#35 24M153Radovan Petkov1991Kompava.skSVK01:17:1800:14:45
#36 131M112Radoslav Poludniuk1983SII POWER PEOPLEPOL01:40:1000:37:37
#37 166M40201Radomír Šmahlík1974Frýdek-MístekCZE01:53:2400:50:51
#38 10M40133Piotr Kon1978Alpin Sport TeamPOL01:09:5100:07:18
#39 9M40101Piotr Biernawski1977ATTIQ Fake RunnersPOL01:09:1900:06:46
#40 128M13Petr Jakuba1987KašavaCZE01:39:4700:37:14
#41 91M4066Peter Števček1974filiceSVK01:32:0600:29:33
#42 158M38Peter Rod1990Dubnica n/VSVK01:49:3100:46:58
#43 89M91Peter Kuchťák1983ZákamennéSVK01:31:5500:29:22
#44 108M88Peter Klobusnik1985JAMES SPISSVK01:34:4100:32:08
#45 20M40158Peter Dodok1974Slovalco ZHSVK01:15:3300:13:00
#46 16M196Peter Ceniga1990Elite Team OCRA SVKSVK01:13:5300:11:20
#47 53M190Pawel Kuzniar1984KrosnoPOL01:24:4100:22:08
#48 132M186Pavol Garaj1986Body gym PopradSVK01:40:4300:38:10
#49 125M40204Pavel Šubert1974Nebezecky krouzekCZE01:38:2400:35:51
#50 84M40115Pavel Frank1968TJ-Granitol Mor. BerounCZE01:30:4800:28:15
#51 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#52 15M122Patrik Milata1988Elite Team OCRA SVKSVK01:12:3500:10:02
#53 57M167Ondrej Izák1989BratislavaSVK01:25:3100:22:58
#54 139Ž1Noemi Janek1990BudapestHUN01:43:1900:40:46
#55 38Ž113Miroslawa Witowska1991Salco Garmin TeamPOL01:19:4700:17:14
#56 147M4077Miroslav Schmidt1972Mal KremnicaSVK01:45:1000:42:37
#57 5M184Miroslav Hraško1990ZolnáSVK01:07:3600:05:03
#58 127M175Milan Vlček1983StVPS, Veolia vodaSVK01:39:2900:36:56
#59 56M4071Milan Styk1964horoklub umb BBSVK01:25:2400:22:51
#60 137M4055Milan Leško1977TrebišovSVK01:42:4900:40:16
#61 102M4050Milan Hudeček1962Run For FunSVK01:34:0800:31:35
#62 62M402Milan Furár1970BK Duslo ŠaľaSVK01:25:5600:23:23
#63 109M125Michal Šimko1987Banská ŠtiavnicaSVK01:34:5700:32:24
#64 40M40150Michal Ryša1976VTSVK01:21:1700:18:44
#65 115M40191Michal Piorecki1976KrakowPOL01:36:0200:33:29
#66 7M187Michal Lami1986All4Run KošiceSVK01:08:4600:06:13
#67 21M82Michal Kováč1991Run for FunSVK01:16:1400:13:41
#68 76M109Michal Jurčo1989ŠL TANAPSVK01:28:5900:26:26
#69 121M103Michal Gunda1984RoznavaSVK01:37:3600:35:03
#70 124M117Michal Durilla1985VE.DOM.E vegan bistroSVK01:38:0600:35:33
#71 74Ž107Michaela Kucharíková1992AC Kriváň LMSVK01:28:5500:26:22
#72 142M40147Michael Novak1977Praha 10CZE01:43:3900:41:06
#73 42M195Matyáš Dvorský1997Kasper - Swix teamCZE01:22:0100:19:28
#74 168M121Matus Novak1987LazanySVK01:54:0700:51:34
#75 51M154Matúš Jurečka1991Závažná PorubaSVK01:24:2900:21:56
#76 18M159Matus Antolik1990PopradSVK01:14:1000:11:37
#77 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#78 94M194Matej Pošefko1999PrešovSVK01:32:3300:30:00
#79 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#80 27M108Martin Šmehýl1990Lietavská SvinnáSVK01:18:0700:15:34
#81 118M138Martin Sivuľka1979TJ Mier KamienkaSVK01:36:2600:33:53
#82 22M137Martin Senčák1990ProSport Team KošiceSVK01:16:4200:14:09
#83 68M177Martin Ryzi1992Beskydšti nomádiCZE01:27:2500:24:52
#84 141M46Martin Perháč1985KošiceSVK01:43:2400:40:51
#85 37M209Martin Kovaľ1985vitalcity.skSVK01:19:4400:17:11
#86 161M160Martin Hanobik1990HMactiveSVK01:51:0000:48:27
#87 64M208Martin Chudík1988Zamkovskeho chataSVK01:26:1800:23:45
#88 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#89 26M124Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK01:17:4800:15:15
#90 29M189Maroš Rajčan1989TJ Lovčica - TrubínSVK01:18:1900:15:46
#91 114M4051Marian Šlachta1977Ružomberok v pohybeSVK01:35:5900:33:26
#92 39M94Marek Vidlička1981ŠK Atléti BSSVK01:20:3900:18:06
#93 157M126Marek Rudinsky1987Banská ŠtiavnicaSVK01:48:2600:45:53
#94 92M4054Marek Koperdák1977Spišská Nová VesSVK01:32:0900:29:36
#95 97M4053Marek Kačmarčík1977SvitSVK01:33:2800:30:55
#96 162M52Marek Juračka1988Praha 2CZE01:51:2900:48:56
#97 159M74Marek Hurajt1987HuncovceSVK01:49:3300:47:00
#98 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M161Marcin Rzeszotko1990Buff Team PolandPOL01:05:4300:03:10
#100 33M174Marcel Hanecak1981PodolinecSVK01:19:2100:16:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności