Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 126M40140Adrian Broj1968BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:39:1700:36:44
#2 160M5Andrej Maták1985ČadcaSVK01:50:1700:47:44
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2M179Andrej Paulen1994FatrateamSVK01:04:3600:02:03
#4 169M40105Andrej Ungvarsky1977SkyRockHopperSVK01:54:3600:52:03
#5 163M4062Andrzej Holuj1966KrakowPOL01:53:1100:50:38
#6 54M145Bartlomiej Pojnar1982WICHRY BESKIDU T.R.POL01:24:4300:22:10
#7 47M80Bartosz Lowczak1979Stay InsanePOL01:23:0800:20:35
#8 156M18Bronislav Grossmann1988KremnicaSVK01:48:0100:45:28
#9 11M4033Csaba Nemeth1968mountainhippyHUN01:10:1300:07:40
#10 79M40197Dalibor Dvorštiak1970AdamSportSVK01:29:5800:27:25
#11 14M207Daniel Kraviansky1994pro-body triatlon teamSVK01:12:2400:09:51
#12 34M40110Daniel Kvasnička1978HKNMPSMCZE01:19:2500:16:52
#13 82M104Daniel Majirský1998HniezdneSVK01:30:2600:27:53
#14 45M6David Flaša1989Vegan runnerCZE01:22:3800:20:05
#15 19M152David Foller1999Wild RunnersCZE01:14:1800:11:45
#16 35M25Dávid Greguška1999IstebnéSVK01:19:2900:16:56
#17 134M4021David Nagy1967PenatiSVK01:41:3300:39:00
#18 71M403David Sejkora1978X-Trail OrlováCZE01:27:5700:25:24
#19 149M40155Denis Lauko1974Lauko teamSVK01:46:1400:43:41
#20 60Ž142Denisa Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5200:23:19
#21 98M40180Dušan Olajoš1975KPNP RybíCZE01:33:3300:31:00
#22 88M4065Dušan Tokarčík1972MŠK KežmarokSVK01:31:3600:29:03
#23 81M61Filip Benďák1991OCR NitraSVK01:30:2400:27:51
#24 72M4070Filip Kristl1978new-wave multisportSVK01:28:0700:25:34
#25 41M169Filip Tomeš1982Rock Point SalewaCZE01:21:5500:19:22
#26 104M59František Heldák1989PretekarysSVK01:34:2000:31:47
#27 23M40200Gabor Berta1977mountainhippyHUN01:17:1600:14:43
#28 122M35Gabriel Foltan1988TJ Druzstevnik LovcicaSVK01:37:5500:35:22
#29 69M120Ivan Buckulčík1994ZákamennéSVK01:27:3600:25:03
#30 112M41Ivan Šulek1999HK JasnáSVK01:35:3400:33:01
#31 61Ž19Ivona Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5300:23:20
#32 103Ž170Iwona Kik1985Wosik Tervel TeamPOL01:34:1500:31:42
#33 100M49Jakub Herstek1992BardejovSVK01:33:5100:31:18
#34 140M118Jakub Humený1992Liptovský MikulášSVK01:43:2200:40:49
#35 165M106Jakub Koreň1990KálnicaSVK01:53:1600:50:43
#36 4M28Jakub Šiarnik1994SK Žiarska dolina/ScarpaSVK01:06:5300:04:20
#37 77M183Jakub Slavík1986StrečnoSVK01:29:2300:26:50
#38 8M181Jakub Stejskal1995Skialp Dolní MoravaCZE01:08:5000:06:17
#39 146M89Jakub Wlachovský1988Alpinclub Lokomotiva BASVK01:44:5500:42:22
#40 145M202Jan Ambrož1986OlomoucCZE01:44:0900:41:36
#41 12M4043Ján Ďurmek1978Valaská BelaSVK01:10:4600:08:13
#42 143M40Jan Dvořáček1979trailrun.cz/runsport.czCZE01:43:4500:41:12
#43 63M64Ján Filka1989CF/LMSVK01:25:5700:23:24
#44 67M206Ján Gonda1985Bratislava AhasverSVK01:26:5200:24:19
#45 117M148Ján Šebest1979BukacarisSVK01:36:0600:33:33
#46 107M14Jan Surovsky1983Vila SokolkaSVK01:34:3100:31:58
#47 36M40166Jan Sustr1978HzsSVK01:19:3200:16:59
#48 101Ž193Jana Žuffová1975Šk OravamanSVK01:34:0100:31:28
#49 65M40128Jaromir Stanko1969bez príslušnostiSVK01:26:3100:23:58
#50 44M4017Jaromír Wojtyla1970VZS OstravaCZE01:22:2300:19:50
#51 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#52 106M4081Jíři Bacho1974OpavaCZE01:34:3100:31:58
#53 119M79Jíři Čapka1988NivniceCZE01:36:4400:34:11
#54 133M116Jíři Novák1981PetroviceCZE01:41:2700:38:54
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1M172Jozef Hlavco1985Salomon/SuuntoSVK01:02:3300:00:00
#56 17M68Jozef Mitala1989PartizánskeSVK01:14:0100:11:28
#57 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#58 123M198Jozef Trsťan1984Strong&Fit NitraSVK01:38:0000:35:27
#59 152M40173Jozsef Balasz1973mountainhippyHUN01:47:0100:44:28
#60 105M27Juraj Macko1988SkyRockHopperSVK01:34:2500:31:52
#61 153M47Juraj Surový1980Nová DubnicaSVK01:47:2000:44:47
#62 55Ž188Katarina Lamiova1983All4Run KošiceSVK01:25:0000:22:27
#63 48Ž99Kateřina Matrasová1983Czech skyrunning teamCZE01:23:1800:20:45
#64 110Ž151Kinga Pachura1976Mszana DolnaPOL01:35:0300:32:30
#65 113Ž143Klara Mirvaldova1993SportRacesCZE01:35:3600:33:03
#66 150Ž123Lenka Vacvalová1989Reebok Run CrewSVK01:46:2900:43:56
#67 49M44Libor Hrdina1979DěhylovCZE01:23:5700:21:24
#68 83M60Lukáš Abrhan1991Nové ZámkySVK01:30:2700:27:54
#69 151M30Lukáš Turcer1981KosiceCZE01:46:4900:44:16
#70 43M141Marcel Broj2000BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:22:0800:19:35
#71 33M174Marcel Hanecak1981PodolinecSVK01:19:2100:16:48
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M161Marcin Rzeszotko1990Buff Team PolandPOL01:05:4300:03:10
#73 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#74 159M74Marek Hurajt1987HuncovceSVK01:49:3300:47:00
#75 162M52Marek Juračka1988Praha 2CZE01:51:2900:48:56
#76 97M4053Marek Kačmarčík1977SvitSVK01:33:2800:30:55
#77 92M4054Marek Koperdák1977Spišská Nová VesSVK01:32:0900:29:36
#78 157M126Marek Rudinsky1987Banská ŠtiavnicaSVK01:48:2600:45:53
#79 39M94Marek Vidlička1981ŠK Atléti BSSVK01:20:3900:18:06
#80 114M4051Marian Šlachta1977Ružomberok v pohybeSVK01:35:5900:33:26
#81 29M189Maroš Rajčan1989TJ Lovčica - TrubínSVK01:18:1900:15:46
#82 26M124Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK01:17:4800:15:15
#83 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#84 64M208Martin Chudík1988Zamkovskeho chataSVK01:26:1800:23:45
#85 161M160Martin Hanobik1990HMactiveSVK01:51:0000:48:27
#86 37M209Martin Kovaľ1985vitalcity.skSVK01:19:4400:17:11
#87 141M46Martin Perháč1985KošiceSVK01:43:2400:40:51
#88 68M177Martin Ryzi1992Beskydšti nomádiCZE01:27:2500:24:52
#89 22M137Martin Senčák1990ProSport Team KošiceSVK01:16:4200:14:09
#90 118M138Martin Sivuľka1979TJ Mier KamienkaSVK01:36:2600:33:53
#91 27M108Martin Šmehýl1990Lietavská SvinnáSVK01:18:0700:15:34
#92 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#93 94M194Matej Pošefko1999PrešovSVK01:32:3300:30:00
#94 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#95 18M159Matus Antolik1990PopradSVK01:14:1000:11:37
#96 51M154Matúš Jurečka1991Závažná PorubaSVK01:24:2900:21:56
#97 168M121Matus Novak1987LazanySVK01:54:0700:51:34
#98 42M195Matyáš Dvorský1997Kasper - Swix teamCZE01:22:0100:19:28
#99 142M40147Michael Novak1977Praha 10CZE01:43:3900:41:06
#100 74Ž107Michaela Kucharíková1992AC Kriváň LMSVK01:28:5500:26:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności