Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 64M208Martin Chudík1988Zamkovskeho chataSVK01:26:1800:23:45
#2 67M206Ján Gonda1985Bratislava AhasverSVK01:26:5200:24:19
#3 68M177Martin Ryzi1992Beskydšti nomádiCZE01:27:2500:24:52
#4 69M120Ivan Buckulčík1994ZákamennéSVK01:27:3600:25:03
#5 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#6 73M176Tomáš Matava1979chata PleasnivecSVK01:28:0900:25:36
#7 75M157Tomáš Krejzlík1990Wolfpack Mountain SportsCZE01:28:5600:26:23
#8 76M109Michal Jurčo1989ŠL TANAPSVK01:28:5900:26:26
#9 77M183Jakub Slavík1986StrečnoSVK01:29:2300:26:50
#10 78M114Vladimír Čvartinský1990VišňovéSVK01:29:5000:27:17
#11 80M32Tomáš Petr1988ŽebrákCZE01:30:2000:27:47
#12 81M61Filip Benďák1991OCR NitraSVK01:30:2400:27:51
#13 82M104Daniel Majirský1998HniezdneSVK01:30:2600:27:53
#14 83M60Lukáš Abrhan1991Nové ZámkySVK01:30:2700:27:54
#15 86M63Robert Budaj1989CF/LMSVK01:31:2600:28:53
#16 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#17 89M91Peter Kuchťák1983ZákamennéSVK01:31:5500:29:22
#18 90M210Tomáš Černý1990BK České spořitelnyCZE01:32:0000:29:27
#19 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#20 94M194Matej Pošefko1999PrešovSVK01:32:3300:30:00
#21 96M90Roman Rus1990Svetielko NádejeSVK01:33:0500:30:32
#22 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#23 100M49Jakub Herstek1992BardejovSVK01:33:5100:31:18
#24 104M59František Heldák1989PretekarysSVK01:34:2000:31:47
#25 105M27Juraj Macko1988SkyRockHopperSVK01:34:2500:31:52
#26 107M14Jan Surovsky1983Vila SokolkaSVK01:34:3100:31:58
#27 108M88Peter Klobusnik1985JAMES SPISSVK01:34:4100:32:08
#28 109M125Michal Šimko1987Banská ŠtiavnicaSVK01:34:5700:32:24
#29 112M41Ivan Šulek1999HK JasnáSVK01:35:3400:33:01
#30 116M58Tomáš Janek1990BojkoviceCZE01:36:0200:33:29
#31 117M148Ján Šebest1979BukacarisSVK01:36:0600:33:33
#32 118M138Martin Sivuľka1979TJ Mier KamienkaSVK01:36:2600:33:53
#33 119M79Jíři Čapka1988NivniceCZE01:36:4400:34:11
#34 120M26Vlastimil Funak1982KosiceSVK01:36:5900:34:26
#35 121M103Michal Gunda1984RoznavaSVK01:37:3600:35:03
#36 122M35Gabriel Foltan1988TJ Druzstevnik LovcicaSVK01:37:5500:35:22
#37 123M198Jozef Trsťan1984Strong&Fit NitraSVK01:38:0000:35:27
#38 124M117Michal Durilla1985VE.DOM.E vegan bistroSVK01:38:0600:35:33
#39 127M175Milan Vlček1983StVPS, Veolia vodaSVK01:39:2900:36:56
#40 128M13Petr Jakuba1987KašavaCZE01:39:4700:37:14
#41 129M9Róbert Belák1985Ľadoví bežciSVK01:40:0400:37:31
#42 130M146Tomasz Konieczny1985KTW TeamPOL01:40:0700:37:34
#43 131M112Radoslav Poludniuk1983SII POWER PEOPLEPOL01:40:1000:37:37
#44 132M186Pavol Garaj1986Body gym PopradSVK01:40:4300:38:10
#45 133M116Jíři Novák1981PetroviceCZE01:41:2700:38:54
#46 135M72Vladimír Alexandrov1986IshYoBoy.com - SvitSVK01:41:3900:39:06
#47 136M119Tomáš Miřetinský1988BratislavaSVK01:41:3900:39:06
#48 140M118Jakub Humený1992Liptovský MikulášSVK01:43:2200:40:49
#49 141M46Martin Perháč1985KošiceSVK01:43:2400:40:51
#50 143M40Jan Dvořáček1979trailrun.cz/runsport.czCZE01:43:4500:41:12
#51 145M202Jan Ambrož1986OlomoucCZE01:44:0900:41:36
#52 146M89Jakub Wlachovský1988Alpinclub Lokomotiva BASVK01:44:5500:42:22
#53 148M4Václav Bobáň1983TerchováSVK01:45:4100:43:08
#54 151M30Lukáš Turcer1981KosiceCZE01:46:4900:44:16
#55 153M47Juraj Surový1980Nová DubnicaSVK01:47:2000:44:47
#56 154M78Tomase Sedlacek1986VrboveSVK01:47:4400:45:11
#57 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#58 156M18Bronislav Grossmann1988KremnicaSVK01:48:0100:45:28
#59 157M126Marek Rudinsky1987Banská ŠtiavnicaSVK01:48:2600:45:53
#60 158M38Peter Rod1990Dubnica n/VSVK01:49:3100:46:58
#61 159M74Marek Hurajt1987HuncovceSVK01:49:3300:47:00
#62 160M5Andrej Maták1985ČadcaSVK01:50:1700:47:44
#63 161M160Martin Hanobik1990HMactiveSVK01:51:0000:48:27
#64 162M52Marek Juračka1988Praha 2CZE01:51:2900:48:56
#65 165M106Jakub Koreň1990KálnicaSVK01:53:1600:50:43
#66 167M130Wojciech Michalak1985KTW TeamPOL01:53:2600:50:53
#67 168M121Matus Novak1987LazanySVK01:54:0700:51:34
#68 170M84Roman Čtvrtečka1984Novy JičinCZE01:55:4400:53:11
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1M172Jozef Hlavco1985Salomon/SuuntoSVK01:02:3300:00:00
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2M179Andrej Paulen1994FatrateamSVK01:04:3600:02:03
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M161Marcin Rzeszotko1990Buff Team PolandPOL01:05:4300:03:10
#72 4M28Jakub Šiarnik1994SK Žiarska dolina/ScarpaSVK01:06:5300:04:20
#73 5M184Miroslav Hraško1990ZolnáSVK01:07:3600:05:03
#74 6M23Tomas Macecek1991BUFF / SalomonCZE01:08:0800:05:35
#75 7M187Michal Lami1986All4Run KošiceSVK01:08:4600:06:13
#76 8M181Jakub Stejskal1995Skialp Dolní MoravaCZE01:08:5000:06:17
#77 13M24Richard Zvolanek1983ARChMAXsk/JULBOskSVK01:11:3600:09:03
#78 14M207Daniel Kraviansky1994pro-body triatlon teamSVK01:12:2400:09:51
#79 15M122Patrik Milata1988Elite Team OCRA SVKSVK01:12:3500:10:02
#80 16M196Peter Ceniga1990Elite Team OCRA SVKSVK01:13:5300:11:20
#81 17M68Jozef Mitala1989PartizánskeSVK01:14:0100:11:28
#82 18M159Matus Antolik1990PopradSVK01:14:1000:11:37
#83 19M152David Foller1999Wild RunnersCZE01:14:1800:11:45
#84 21M82Michal Kováč1991Run for FunSVK01:16:1400:13:41
#85 22M137Martin Senčák1990ProSport Team KošiceSVK01:16:4200:14:09
#86 24M153Radovan Petkov1991Kompava.skSVK01:17:1800:14:45
#87 26M124Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK01:17:4800:15:15
#88 27M108Martin Šmehýl1990Lietavská SvinnáSVK01:18:0700:15:34
#89 28M73Vítězslav Šolc1991Redpoint teamCZE01:18:1500:15:42
#90 29M189Maroš Rajčan1989TJ Lovčica - TrubínSVK01:18:1900:15:46
#91 30M149Roland Hric1998SCARPASVK01:18:2900:15:56
#92 31M164Vojtěch Řepa1995BohumínCZE01:18:3400:16:01
#93 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#94 33M174Marcel Hanecak1981PodolinecSVK01:19:2100:16:48
#95 35M25Dávid Greguška1999IstebnéSVK01:19:2900:16:56
#96 37M209Martin Kovaľ1985vitalcity.skSVK01:19:4400:17:11
#97 39M94Marek Vidlička1981ŠK Atléti BSSVK01:20:3900:18:06
#98 41M169Filip Tomeš1982Rock Point SalewaCZE01:21:5500:19:22
#99 42M195Matyáš Dvorský1997Kasper - Swix teamCZE01:22:0100:19:28
#100 43M141Marcel Broj2000BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:22:0800:19:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności