Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#2 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#3 74Ž107Michaela Kucharíková1992AC Kriváň LMSVK01:28:5500:26:22
#4 79M40197Dalibor Dvorštiak1970AdamSportSVK01:29:5800:27:25
#5 7M187Michal Lami1986All4Run KošiceSVK01:08:4600:06:13
#6 55Ž188Katarina Lamiova1983All4Run KošiceSVK01:25:0000:22:27
#7 10M40133Piotr Kon1978Alpin Sport TeamPOL01:09:5100:07:18
#8 146M89Jakub Wlachovský1988Alpinclub Lokomotiva BASVK01:44:5500:42:22
#9 52M92Tomáš Wrona1985Alpsport - Ježek na kopciCZE01:24:3100:21:58
#10 13M24Richard Zvolanek1983ARChMAXsk/JULBOskSVK01:11:3600:09:03
#11 9M40101Piotr Biernawski1977ATTIQ Fake RunnersPOL01:09:1900:06:46
#12 109M125Michal Šimko1987Banská ŠtiavnicaSVK01:34:5700:32:24
#13 157M126Marek Rudinsky1987Banská ŠtiavnicaSVK01:48:2600:45:53
#14 100M49Jakub Herstek1992BardejovSVK01:33:5100:31:18
#15 26M124Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK01:17:4800:15:15
#16 68M177Martin Ryzi1992Beskydšti nomádiCZE01:27:2500:24:52
#17 65M40128Jaromir Stanko1969bez príslušnostiSVK01:26:3100:23:58
#18 90M210Tomáš Černý1990BK České spořitelnyCZE01:32:0000:29:27
#19 62M402Milan Furár1970BK Duslo ŠaľaSVK01:25:5600:23:23
#20 132M186Pavol Garaj1986Body gym PopradSVK01:40:4300:38:10
#21 31M164Vojtěch Řepa1995BohumínCZE01:18:3400:16:01
#22 46M136Robert Jaworek1993BohumínCZE01:22:4500:20:12
#23 116M58Tomáš Janek1990BojkoviceCZE01:36:0200:33:29
#24 136M119Tomáš Miřetinský1988BratislavaSVK01:41:3900:39:06
#25 57M167Ondrej Izák1989BratislavaSVK01:25:3100:22:58
#26 67M206Ján Gonda1985Bratislava AhasverSVK01:26:5200:24:19
#27 126M40140Adrian Broj1968BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:39:1700:36:44
#28 43M141Marcel Broj2000BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:22:0800:19:35
#29 139Ž1Noemi Janek1990BudapestHUN01:43:1900:40:46
#30 6M23Tomas Macecek1991BUFF / SalomonCZE01:08:0800:05:35
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M161Marcin Rzeszotko1990Buff Team PolandPOL01:05:4300:03:10
#32 117M148Ján Šebest1979BukacarisSVK01:36:0600:33:33
#33 160M5Andrej Maták1985ČadcaSVK01:50:1700:47:44
#34 86M63Robert Budaj1989CF/LMSVK01:31:2600:28:53
#35 63M64Ján Filka1989CF/LMSVK01:25:5700:23:24
#36 73M176Tomáš Matava1979chata PleasnivecSVK01:28:0900:25:36
#37 48Ž99Kateřina Matrasová1983Czech skyrunning teamCZE01:23:1800:20:45
#38 49M44Libor Hrdina1979DěhylovCZE01:23:5700:21:24
#39 158M38Peter Rod1990Dubnica n/VSVK01:49:3100:46:58
#40 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#41 15M122Patrik Milata1988Elite Team OCRA SVKSVK01:12:3500:10:02
#42 16M196Peter Ceniga1990Elite Team OCRA SVKSVK01:13:5300:11:20
#43 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2M179Andrej Paulen1994FatrateamSVK01:04:3600:02:03
#45 91M4066Peter Števček1974filiceSVK01:32:0600:29:33
#46 166M40201Radomír Šmahlík1974Frýdek-MístekCZE01:53:2400:50:51
#47 112M41Ivan Šulek1999HK JasnáSVK01:35:3400:33:01
#48 34M40110Daniel Kvasnička1978HKNMPSMCZE01:19:2500:16:52
#49 161M160Martin Hanobik1990HMactiveSVK01:51:0000:48:27
#50 82M104Daniel Majirský1998HniezdneSVK01:30:2600:27:53
#51 56M4071Milan Styk1964horoklub umb BBSVK01:25:2400:22:51
#52 159M74Marek Hurajt1987HuncovceSVK01:49:3300:47:00
#53 36M40166Jan Sustr1978HzsSVK01:19:3200:16:59
#54 135M72Vladimír Alexandrov1986IshYoBoy.com - SvitSVK01:41:3900:39:06
#55 35M25Dávid Greguška1999IstebnéSVK01:19:2900:16:56
#56 108M88Peter Klobusnik1985JAMES SPISSVK01:34:4100:32:08
#57 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#58 165M106Jakub Koreň1990KálnicaSVK01:53:1600:50:43
#59 128M13Petr Jakuba1987KašavaCZE01:39:4700:37:14
#60 42M195Matyáš Dvorský1997Kasper - Swix teamCZE01:22:0100:19:28
#61 24M153Radovan Petkov1991Kompava.skSVK01:17:1800:14:45
#62 120M26Vlastimil Funak1982KosiceSVK01:36:5900:34:26
#63 141M46Martin Perháč1985KošiceSVK01:43:2400:40:51
#64 151M30Lukáš Turcer1981KosiceCZE01:46:4900:44:16
#65 98M40180Dušan Olajoš1975KPNP RybíCZE01:33:3300:31:00
#66 115M40191Michal Piorecki1976KrakowPOL01:36:0200:33:29
#67 163M4062Andrzej Holuj1966KrakowPOL01:53:1100:50:38
#68 164Ž96Renata Pisarek1970KrakówPOL01:53:1400:50:41
#69 156M18Bronislav Grossmann1988KremnicaSVK01:48:0100:45:28
#70 25M40134Zdeno Longauer1972Krížna krížom krážomSVK01:17:1900:14:46
#71 53M190Pawel Kuzniar1984KrosnoPOL01:24:4100:22:08
#72 130M146Tomasz Konieczny1985KTW TeamPOL01:40:0700:37:34
#73 167M130Wojciech Michalak1985KTW TeamPOL01:53:2600:50:53
#74 129M9Róbert Belák1985Ľadoví bežciSVK01:40:0400:37:31
#75 149M40155Denis Lauko1974Lauko teamSVK01:46:1400:43:41
#76 168M121Matus Novak1987LazanySVK01:54:0700:51:34
#77 27M108Martin Šmehýl1990Lietavská SvinnáSVK01:18:0700:15:34
#78 140M118Jakub Humený1992Liptovský MikulášSVK01:43:2200:40:49
#79 147M4077Miroslav Schmidt1972Mal KremnicaSVK01:45:1000:42:37
#80 152M40173Jozsef Balasz1973mountainhippyHUN01:47:0100:44:28
#81 11M4033Csaba Nemeth1968mountainhippyHUN01:10:1300:07:40
#82 23M40200Gabor Berta1977mountainhippyHUN01:17:1600:14:43
#83 59M4056Vladimír Buchal1963MS AK Žiar nad HronomSVK01:25:4200:23:09
#84 88M4065Dušan Tokarčík1972MŠK KežmarokSVK01:31:3600:29:03
#85 110Ž151Kinga Pachura1976Mszana DolnaPOL01:35:0300:32:30
#86 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#87 125M40204Pavel Šubert1974Nebezecky krouzekCZE01:38:2400:35:51
#88 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#89 72M4070Filip Kristl1978new-wave multisportSVK01:28:0700:25:34
#90 119M79Jíři Čapka1988NivniceCZE01:36:4400:34:11
#91 153M47Juraj Surový1980Nová DubnicaSVK01:47:2000:44:47
#92 83M60Lukáš Abrhan1991Nové ZámkySVK01:30:2700:27:54
#93 170M84Roman Čtvrtečka1984Novy JičinCZE01:55:4400:53:11
#94 81M61Filip Benďák1991OCR NitraSVK01:30:2400:27:51
#95 111M40135Věroslav Řezáč1965OlomoucCZE01:35:1800:32:45
#96 145M202Jan Ambrož1986OlomoucCZE01:44:0900:41:36
#97 106M4081Jíři Bacho1974OpavaCZE01:34:3100:31:58
#98 138M4029Remigiusz Wruk1971OpolePOL01:42:5200:40:19
#99 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#100 58M12Tomáš Kišvince1987PacemakerSVK01:25:3200:22:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności