Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 68M177Martin Ryzi1992Beskydšti nomádiCZE01:27:2500:24:52
#2 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#3 71M403David Sejkora1978X-Trail OrlováCZE01:27:5700:25:24
#4 75M157Tomáš Krejzlík1990Wolfpack Mountain SportsCZE01:28:5600:26:23
#5 80M32Tomáš Petr1988ŽebrákCZE01:30:2000:27:47
#6 84M40115Pavel Frank1968TJ-Granitol Mor. BerounCZE01:30:4800:28:15
#7 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#8 90M210Tomáš Černý1990BK České spořitelnyCZE01:32:0000:29:27
#9 98M40180Dušan Olajoš1975KPNP RybíCZE01:33:3300:31:00
#10 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#11 106M4081Jíři Bacho1974OpavaCZE01:34:3100:31:58
#12 111M40135Věroslav Řezáč1965OlomoucCZE01:35:1800:32:45
#13 113Ž143Klara Mirvaldova1993SportRacesCZE01:35:3600:33:03
#14 116M58Tomáš Janek1990BojkoviceCZE01:36:0200:33:29
#15 119M79Jíři Čapka1988NivniceCZE01:36:4400:34:11
#16 125M40204Pavel Šubert1974Nebezecky krouzekCZE01:38:2400:35:51
#17 128M13Petr Jakuba1987KašavaCZE01:39:4700:37:14
#18 133M116Jíři Novák1981PetroviceCZE01:41:2700:38:54
#19 142M40147Michael Novak1977Praha 10CZE01:43:3900:41:06
#20 143M40Jan Dvořáček1979trailrun.cz/runsport.czCZE01:43:4500:41:12
#21 144M4039Tomáš Maliňák1971Rožnov pod RadhoštěmCZE01:43:5600:41:23
#22 145M202Jan Ambrož1986OlomoucCZE01:44:0900:41:36
#23 151M30Lukáš Turcer1981KosiceCZE01:46:4900:44:16
#24 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#25 162M52Marek Juračka1988Praha 2CZE01:51:2900:48:56
#26 166M40201Radomír Šmahlík1974Frýdek-MístekCZE01:53:2400:50:51
#27 170M84Roman Čtvrtečka1984Novy JičinCZE01:55:4400:53:11
#28 6M23Tomas Macecek1991BUFF / SalomonCZE01:08:0800:05:35
#29 8M181Jakub Stejskal1995Skialp Dolní MoravaCZE01:08:5000:06:17
#30 19M152David Foller1999Wild RunnersCZE01:14:1800:11:45
#31 28M73Vítězslav Šolc1991Redpoint teamCZE01:18:1500:15:42
#32 31M164Vojtěch Řepa1995BohumínCZE01:18:3400:16:01
#33 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#34 34M40110Daniel Kvasnička1978HKNMPSMCZE01:19:2500:16:52
#35 41M169Filip Tomeš1982Rock Point SalewaCZE01:21:5500:19:22
#36 42M195Matyáš Dvorský1997Kasper - Swix teamCZE01:22:0100:19:28
#37 44M4017Jaromír Wojtyla1970VZS OstravaCZE01:22:2300:19:50
#38 45M6David Flaša1989Vegan runnerCZE01:22:3800:20:05
#39 46M136Robert Jaworek1993BohumínCZE01:22:4500:20:12
#40 48Ž99Kateřina Matrasová1983Czech skyrunning teamCZE01:23:1800:20:45
#41 49M44Libor Hrdina1979DěhylovCZE01:23:5700:21:24
#42 50M203Tomáš Lukeš1990Přátelé zeleného údolíCZE01:24:1400:21:41
#43 52M92Tomáš Wrona1985Alpsport - Ježek na kopciCZE01:24:3100:21:58
#44 60Ž142Denisa Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5200:23:19
#45 61Ž19Ivona Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5300:23:20
#46 139Ž1Noemi Janek1990BudapestHUN01:43:1900:40:46
#47 152M40173Jozsef Balasz1973mountainhippyHUN01:47:0100:44:28
#48 11M4033Csaba Nemeth1968mountainhippyHUN01:10:1300:07:40
#49 23M40200Gabor Berta1977mountainhippyHUN01:17:1600:14:43
#50 103Ž170Iwona Kik1985Wosik Tervel TeamPOL01:34:1500:31:42
#51 110Ž151Kinga Pachura1976Mszana DolnaPOL01:35:0300:32:30
#52 115M40191Michal Piorecki1976KrakowPOL01:36:0200:33:29
#53 126M40140Adrian Broj1968BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:39:1700:36:44
#54 130M146Tomasz Konieczny1985KTW TeamPOL01:40:0700:37:34
#55 131M112Radoslav Poludniuk1983SII POWER PEOPLEPOL01:40:1000:37:37
#56 138M4029Remigiusz Wruk1971OpolePOL01:42:5200:40:19
#57 163M4062Andrzej Holuj1966KrakowPOL01:53:1100:50:38
#58 164Ž96Renata Pisarek1970KrakówPOL01:53:1400:50:41
#59 167M130Wojciech Michalak1985KTW TeamPOL01:53:2600:50:53
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M161Marcin Rzeszotko1990Buff Team PolandPOL01:05:4300:03:10
#61 9M40101Piotr Biernawski1977ATTIQ Fake RunnersPOL01:09:1900:06:46
#62 10M40133Piotr Kon1978Alpin Sport TeamPOL01:09:5100:07:18
#63 38Ž113Miroslawa Witowska1991Salco Garmin TeamPOL01:19:4700:17:14
#64 43M141Marcel Broj2000BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:22:0800:19:35
#65 47M80Bartosz Lowczak1979Stay InsanePOL01:23:0800:20:35
#66 53M190Pawel Kuzniar1984KrosnoPOL01:24:4100:22:08
#67 54M145Bartlomiej Pojnar1982WICHRY BESKIDU T.R.POL01:24:4300:22:10
#68 64M208Martin Chudík1988Zamkovskeho chataSVK01:26:1800:23:45
#69 65M40128Jaromir Stanko1969bez príslušnostiSVK01:26:3100:23:58
#70 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#71 67M206Ján Gonda1985Bratislava AhasverSVK01:26:5200:24:19
#72 69M120Ivan Buckulčík1994ZákamennéSVK01:27:3600:25:03
#73 72M4070Filip Kristl1978new-wave multisportSVK01:28:0700:25:34
#74 73M176Tomáš Matava1979chata PleasnivecSVK01:28:0900:25:36
#75 74Ž107Michaela Kucharíková1992AC Kriváň LMSVK01:28:5500:26:22
#76 76M109Michal Jurčo1989ŠL TANAPSVK01:28:5900:26:26
#77 77M183Jakub Slavík1986StrečnoSVK01:29:2300:26:50
#78 78M114Vladimír Čvartinský1990VišňovéSVK01:29:5000:27:17
#79 79M40197Dalibor Dvorštiak1970AdamSportSVK01:29:5800:27:25
#80 81M61Filip Benďák1991OCR NitraSVK01:30:2400:27:51
#81 82M104Daniel Majirský1998HniezdneSVK01:30:2600:27:53
#82 83M60Lukáš Abrhan1991Nové ZámkySVK01:30:2700:27:54
#83 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#84 86M63Robert Budaj1989CF/LMSVK01:31:2600:28:53
#85 88M4065Dušan Tokarčík1972MŠK KežmarokSVK01:31:3600:29:03
#86 89M91Peter Kuchťák1983ZákamennéSVK01:31:5500:29:22
#87 91M4066Peter Števček1974filiceSVK01:32:0600:29:33
#88 92M4054Marek Koperdák1977Spišská Nová VesSVK01:32:0900:29:36
#89 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#90 94M194Matej Pošefko1999PrešovSVK01:32:3300:30:00
#91 95Ž185Zuzana Gejdošová1994ŠKP BratislavaSVK01:33:0000:30:27
#92 96M90Roman Rus1990Svetielko NádejeSVK01:33:0500:30:32
#93 97M4053Marek Kačmarčík1977SvitSVK01:33:2800:30:55
#94 100M49Jakub Herstek1992BardejovSVK01:33:5100:31:18
#95 101Ž193Jana Žuffová1975Šk OravamanSVK01:34:0100:31:28
#96 102M4050Milan Hudeček1962Run For FunSVK01:34:0800:31:35
#97 104M59František Heldák1989PretekarysSVK01:34:2000:31:47
#98 105M27Juraj Macko1988SkyRockHopperSVK01:34:2500:31:52
#99 107M14Jan Surovsky1983Vila SokolkaSVK01:34:3100:31:58
#100 108M88Peter Klobusnik1985JAMES SPISSVK01:34:4100:32:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności