Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 139Ž1Noemi Janek1990BudapestHUN01:43:1900:40:46
#2 62M402Milan Furár1970BK Duslo ŠaľaSVK01:25:5600:23:23
#3 71M403David Sejkora1978X-Trail OrlováCZE01:27:5700:25:24
#4 148M4Václav Bobáň1983TerchováSVK01:45:4100:43:08
#5 160M5Andrej Maták1985ČadcaSVK01:50:1700:47:44
#6 45M6David Flaša1989Vegan runnerCZE01:22:3800:20:05
#7 129M9Róbert Belák1985Ľadoví bežciSVK01:40:0400:37:31
#8 58M12Tomáš Kišvince1987PacemakerSVK01:25:3200:22:59
#9 128M13Petr Jakuba1987KašavaCZE01:39:4700:37:14
#10 107M14Jan Surovsky1983Vila SokolkaSVK01:34:3100:31:58
#11 44M4017Jaromír Wojtyla1970VZS OstravaCZE01:22:2300:19:50
#12 156M18Bronislav Grossmann1988KremnicaSVK01:48:0100:45:28
#13 61Ž19Ivona Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5300:23:20
#14 134M4021David Nagy1967PenatiSVK01:41:3300:39:00
#15 6M23Tomas Macecek1991BUFF / SalomonCZE01:08:0800:05:35
#16 13M24Richard Zvolanek1983ARChMAXsk/JULBOskSVK01:11:3600:09:03
#17 35M25Dávid Greguška1999IstebnéSVK01:19:2900:16:56
#18 120M26Vlastimil Funak1982KosiceSVK01:36:5900:34:26
#19 105M27Juraj Macko1988SkyRockHopperSVK01:34:2500:31:52
#20 4M28Jakub Šiarnik1994SK Žiarska dolina/ScarpaSVK01:06:5300:04:20
#21 138M4029Remigiusz Wruk1971OpolePOL01:42:5200:40:19
#22 151M30Lukáš Turcer1981KosiceCZE01:46:4900:44:16
#23 80M32Tomáš Petr1988ŽebrákCZE01:30:2000:27:47
#24 11M4033Csaba Nemeth1968mountainhippyHUN01:10:1300:07:40
#25 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#26 122M35Gabriel Foltan1988TJ Druzstevnik LovcicaSVK01:37:5500:35:22
#27 158M38Peter Rod1990Dubnica n/VSVK01:49:3100:46:58
#28 144M4039Tomáš Maliňák1971Rožnov pod RadhoštěmCZE01:43:5600:41:23
#29 143M40Jan Dvořáček1979trailrun.cz/runsport.czCZE01:43:4500:41:12
#30 112M41Ivan Šulek1999HK JasnáSVK01:35:3400:33:01
#31 12M4043Ján Ďurmek1978Valaská BelaSVK01:10:4600:08:13
#32 49M44Libor Hrdina1979DěhylovCZE01:23:5700:21:24
#33 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#34 141M46Martin Perháč1985KošiceSVK01:43:2400:40:51
#35 153M47Juraj Surový1980Nová DubnicaSVK01:47:2000:44:47
#36 100M49Jakub Herstek1992BardejovSVK01:33:5100:31:18
#37 102M4050Milan Hudeček1962Run For FunSVK01:34:0800:31:35
#38 114M4051Marian Šlachta1977Ružomberok v pohybeSVK01:35:5900:33:26
#39 162M52Marek Juračka1988Praha 2CZE01:51:2900:48:56
#40 97M4053Marek Kačmarčík1977SvitSVK01:33:2800:30:55
#41 92M4054Marek Koperdák1977Spišská Nová VesSVK01:32:0900:29:36
#42 137M4055Milan Leško1977TrebišovSVK01:42:4900:40:16
#43 59M4056Vladimír Buchal1963MS AK Žiar nad HronomSVK01:25:4200:23:09
#44 116M58Tomáš Janek1990BojkoviceCZE01:36:0200:33:29
#45 104M59František Heldák1989PretekarysSVK01:34:2000:31:47
#46 83M60Lukáš Abrhan1991Nové ZámkySVK01:30:2700:27:54
#47 81M61Filip Benďák1991OCR NitraSVK01:30:2400:27:51
#48 163M4062Andrzej Holuj1966KrakowPOL01:53:1100:50:38
#49 86M63Robert Budaj1989CF/LMSVK01:31:2600:28:53
#50 63M64Ján Filka1989CF/LMSVK01:25:5700:23:24
#51 88M4065Dušan Tokarčík1972MŠK KežmarokSVK01:31:3600:29:03
#52 91M4066Peter Števček1974filiceSVK01:32:0600:29:33
#53 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#54 17M68Jozef Mitala1989PartizánskeSVK01:14:0100:11:28
#55 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#56 72M4070Filip Kristl1978new-wave multisportSVK01:28:0700:25:34
#57 56M4071Milan Styk1964horoklub umb BBSVK01:25:2400:22:51
#58 135M72Vladimír Alexandrov1986IshYoBoy.com - SvitSVK01:41:3900:39:06
#59 28M73Vítězslav Šolc1991Redpoint teamCZE01:18:1500:15:42
#60 159M74Marek Hurajt1987HuncovceSVK01:49:3300:47:00
#61 147M4077Miroslav Schmidt1972Mal KremnicaSVK01:45:1000:42:37
#62 154M78Tomase Sedlacek1986VrboveSVK01:47:4400:45:11
#63 119M79Jíři Čapka1988NivniceCZE01:36:4400:34:11
#64 47M80Bartosz Lowczak1979Stay InsanePOL01:23:0800:20:35
#65 106M4081Jíři Bacho1974OpavaCZE01:34:3100:31:58
#66 21M82Michal Kováč1991Run for FunSVK01:16:1400:13:41
#67 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#68 170M84Roman Čtvrtečka1984Novy JičinCZE01:55:4400:53:11
#69 108M88Peter Klobusnik1985JAMES SPISSVK01:34:4100:32:08
#70 146M89Jakub Wlachovský1988Alpinclub Lokomotiva BASVK01:44:5500:42:22
#71 96M90Roman Rus1990Svetielko NádejeSVK01:33:0500:30:32
#72 89M91Peter Kuchťák1983ZákamennéSVK01:31:5500:29:22
#73 52M92Tomáš Wrona1985Alpsport - Ježek na kopciCZE01:24:3100:21:58
#74 39M94Marek Vidlička1981ŠK Atléti BSSVK01:20:3900:18:06
#75 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#76 164Ž96Renata Pisarek1970KrakówPOL01:53:1400:50:41
#77 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#78 48Ž99Kateřina Matrasová1983Czech skyrunning teamCZE01:23:1800:20:45
#79 9M40101Piotr Biernawski1977ATTIQ Fake RunnersPOL01:09:1900:06:46
#80 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#81 121M103Michal Gunda1984RoznavaSVK01:37:3600:35:03
#82 82M104Daniel Majirský1998HniezdneSVK01:30:2600:27:53
#83 169M40105Andrej Ungvarsky1977SkyRockHopperSVK01:54:3600:52:03
#84 165M106Jakub Koreň1990KálnicaSVK01:53:1600:50:43
#85 74Ž107Michaela Kucharíková1992AC Kriváň LMSVK01:28:5500:26:22
#86 27M108Martin Šmehýl1990Lietavská SvinnáSVK01:18:0700:15:34
#87 76M109Michal Jurčo1989ŠL TANAPSVK01:28:5900:26:26
#88 34M40110Daniel Kvasnička1978HKNMPSMCZE01:19:2500:16:52
#89 131M112Radoslav Poludniuk1983SII POWER PEOPLEPOL01:40:1000:37:37
#90 38Ž113Miroslawa Witowska1991Salco Garmin TeamPOL01:19:4700:17:14
#91 78M114Vladimír Čvartinský1990VišňovéSVK01:29:5000:27:17
#92 84M40115Pavel Frank1968TJ-Granitol Mor. BerounCZE01:30:4800:28:15
#93 133M116Jíři Novák1981PetroviceCZE01:41:2700:38:54
#94 124M117Michal Durilla1985VE.DOM.E vegan bistroSVK01:38:0600:35:33
#95 140M118Jakub Humený1992Liptovský MikulášSVK01:43:2200:40:49
#96 136M119Tomáš Miřetinský1988BratislavaSVK01:41:3900:39:06
#97 69M120Ivan Buckulčík1994ZákamennéSVK01:27:3600:25:03
#98 168M121Matus Novak1987LazanySVK01:54:0700:51:34
#99 15M122Patrik Milata1988Elite Team OCRA SVKSVK01:12:3500:10:02
#100 150Ž123Lenka Vacvalová1989Reebok Run CrewSVK01:46:2900:43:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności