Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 102M4050Milan Hudeček1962Run For FunSVK01:34:0800:31:35
#2 59M4056Vladimír Buchal1963MS AK Žiar nad HronomSVK01:25:4200:23:09
#3 56M4071Milan Styk1964horoklub umb BBSVK01:25:2400:22:51
#4 111M40135Věroslav Řezáč1965OlomoucCZE01:35:1800:32:45
#5 163M4062Andrzej Holuj1966KrakowPOL01:53:1100:50:38
#6 134M4021David Nagy1967PenatiSVK01:41:3300:39:00
#7 84M40115Pavel Frank1968TJ-Granitol Mor. BerounCZE01:30:4800:28:15
#8 126M40140Adrian Broj1968BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:39:1700:36:44
#9 11M4033Csaba Nemeth1968mountainhippyHUN01:10:1300:07:40
#10 65M40128Jaromir Stanko1969bez príslušnostiSVK01:26:3100:23:58
#11 79M40197Dalibor Dvorštiak1970AdamSportSVK01:29:5800:27:25
#12 164Ž96Renata Pisarek1970KrakówPOL01:53:1400:50:41
#13 44M4017Jaromír Wojtyla1970VZS OstravaCZE01:22:2300:19:50
#14 62M402Milan Furár1970BK Duslo ŠaľaSVK01:25:5600:23:23
#15 138M4029Remigiusz Wruk1971OpolePOL01:42:5200:40:19
#16 144M4039Tomáš Maliňák1971Rožnov pod RadhoštěmCZE01:43:5600:41:23
#17 88M4065Dušan Tokarčík1972MŠK KežmarokSVK01:31:3600:29:03
#18 147M4077Miroslav Schmidt1972Mal KremnicaSVK01:45:1000:42:37
#19 25M40134Zdeno Longauer1972Krížna krížom krážomSVK01:17:1900:14:46
#20 152M40173Jozsef Balasz1973mountainhippyHUN01:47:0100:44:28
#21 91M4066Peter Števček1974filiceSVK01:32:0600:29:33
#22 106M4081Jíři Bacho1974OpavaCZE01:34:3100:31:58
#23 125M40204Pavel Šubert1974Nebezecky krouzekCZE01:38:2400:35:51
#24 149M40155Denis Lauko1974Lauko teamSVK01:46:1400:43:41
#25 166M40201Radomír Šmahlík1974Frýdek-MístekCZE01:53:2400:50:51
#26 20M40158Peter Dodok1974Slovalco ZHSVK01:15:3300:13:00
#27 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#28 98M40180Dušan Olajoš1975KPNP RybíCZE01:33:3300:31:00
#29 101Ž193Jana Žuffová1975Šk OravamanSVK01:34:0100:31:28
#30 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#31 110Ž151Kinga Pachura1976Mszana DolnaPOL01:35:0300:32:30
#32 115M40191Michal Piorecki1976KrakowPOL01:36:0200:33:29
#33 40M40150Michal Ryša1976VTSVK01:21:1700:18:44
#34 92M4054Marek Koperdák1977Spišská Nová VesSVK01:32:0900:29:36
#35 97M4053Marek Kačmarčík1977SvitSVK01:33:2800:30:55
#36 114M4051Marian Šlachta1977Ružomberok v pohybeSVK01:35:5900:33:26
#37 137M4055Milan Leško1977TrebišovSVK01:42:4900:40:16
#38 142M40147Michael Novak1977Praha 10CZE01:43:3900:41:06
#39 169M40105Andrej Ungvarsky1977SkyRockHopperSVK01:54:3600:52:03
#40 9M40101Piotr Biernawski1977ATTIQ Fake RunnersPOL01:09:1900:06:46
#41 23M40200Gabor Berta1977mountainhippyHUN01:17:1600:14:43
#42 71M403David Sejkora1978X-Trail OrlováCZE01:27:5700:25:24
#43 72M4070Filip Kristl1978new-wave multisportSVK01:28:0700:25:34
#44 10M40133Piotr Kon1978Alpin Sport TeamPOL01:09:5100:07:18
#45 12M4043Ján Ďurmek1978Valaská BelaSVK01:10:4600:08:13
#46 34M40110Daniel Kvasnička1978HKNMPSMCZE01:19:2500:16:52
#47 36M40166Jan Sustr1978HzsSVK01:19:3200:16:59
#48 73M176Tomáš Matava1979chata PleasnivecSVK01:28:0900:25:36
#49 117M148Ján Šebest1979BukacarisSVK01:36:0600:33:33
#50 118M138Martin Sivuľka1979TJ Mier KamienkaSVK01:36:2600:33:53
#51 143M40Jan Dvořáček1979trailrun.cz/runsport.czCZE01:43:4500:41:12
#52 47M80Bartosz Lowczak1979Stay InsanePOL01:23:0800:20:35
#53 49M44Libor Hrdina1979DěhylovCZE01:23:5700:21:24
#54 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#55 153M47Juraj Surový1980Nová DubnicaSVK01:47:2000:44:47
#56 133M116Jíři Novák1981PetroviceCZE01:41:2700:38:54
#57 151M30Lukáš Turcer1981KosiceCZE01:46:4900:44:16
#58 33M174Marcel Hanecak1981PodolinecSVK01:19:2100:16:48
#59 39M94Marek Vidlička1981ŠK Atléti BSSVK01:20:3900:18:06
#60 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#61 120M26Vlastimil Funak1982KosiceSVK01:36:5900:34:26
#62 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#63 41M169Filip Tomeš1982Rock Point SalewaCZE01:21:5500:19:22
#64 54M145Bartlomiej Pojnar1982WICHRY BESKIDU T.R.POL01:24:4300:22:10
#65 89M91Peter Kuchťák1983ZákamennéSVK01:31:5500:29:22
#66 107M14Jan Surovsky1983Vila SokolkaSVK01:34:3100:31:58
#67 127M175Milan Vlček1983StVPS, Veolia vodaSVK01:39:2900:36:56
#68 131M112Radoslav Poludniuk1983SII POWER PEOPLEPOL01:40:1000:37:37
#69 148M4Václav Bobáň1983TerchováSVK01:45:4100:43:08
#70 13M24Richard Zvolanek1983ARChMAXsk/JULBOskSVK01:11:3600:09:03
#71 48Ž99Kateřina Matrasová1983Czech skyrunning teamCZE01:23:1800:20:45
#72 55Ž188Katarina Lamiova1983All4Run KošiceSVK01:25:0000:22:27
#73 121M103Michal Gunda1984RoznavaSVK01:37:3600:35:03
#74 123M198Jozef Trsťan1984Strong&Fit NitraSVK01:38:0000:35:27
#75 155M83Martin Tomášek1984JT marnyCZE01:48:0000:45:27
#76 170M84Roman Čtvrtečka1984Novy JičinCZE01:55:4400:53:11
#77 53M190Pawel Kuzniar1984KrosnoPOL01:24:4100:22:08
#78 67M206Ján Gonda1985Bratislava AhasverSVK01:26:5200:24:19
#79 103Ž170Iwona Kik1985Wosik Tervel TeamPOL01:34:1500:31:42
#80 108M88Peter Klobusnik1985JAMES SPISSVK01:34:4100:32:08
#81 124M117Michal Durilla1985VE.DOM.E vegan bistroSVK01:38:0600:35:33
#82 129M9Róbert Belák1985Ľadoví bežciSVK01:40:0400:37:31
#83 130M146Tomasz Konieczny1985KTW TeamPOL01:40:0700:37:34
#84 141M46Martin Perháč1985KošiceSVK01:43:2400:40:51
#85 160M5Andrej Maták1985ČadcaSVK01:50:1700:47:44
#86 167M130Wojciech Michalak1985KTW TeamPOL01:53:2600:50:53
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1M172Jozef Hlavco1985Salomon/SuuntoSVK01:02:3300:00:00
#88 37M209Martin Kovaľ1985vitalcity.skSVK01:19:4400:17:11
#89 52M92Tomáš Wrona1985Alpsport - Ježek na kopciCZE01:24:3100:21:58
#90 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#91 77M183Jakub Slavík1986StrečnoSVK01:29:2300:26:50
#92 132M186Pavol Garaj1986Body gym PopradSVK01:40:4300:38:10
#93 135M72Vladimír Alexandrov1986IshYoBoy.com - SvitSVK01:41:3900:39:06
#94 145M202Jan Ambrož1986OlomoucCZE01:44:0900:41:36
#95 154M78Tomase Sedlacek1986VrboveSVK01:47:4400:45:11
#96 7M187Michal Lami1986All4Run KošiceSVK01:08:4600:06:13
#97 26M124Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK01:17:4800:15:15
#98 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#99 109M125Michal Šimko1987Banská ŠtiavnicaSVK01:34:5700:32:24
#100 128M13Petr Jakuba1987KašavaCZE01:39:4700:37:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności