Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Bieg Cud nad Wisłą

Wyniki - 15 sierpnia 2018, Włocławek

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Igor ZalewskiTriathlon Club WrocławWłocławek1-00:33:07
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kamil PodolskiTorzewo2-00:33:09
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Sebastian Waszak#BrothersTeamWłocławek3-00:34:00
#4 4Krzysztof Waszak#BrothersTeamwłocławek4-00:34:46
#5 5Krzysztof BałatkaKUTNO BIEGAKutno5-00:35:12
#6 6Marcin WojewodaKoło BiegaKoło6-00:36:10
#7 7Piotr KasprzykToruń7-00:37:10
#8 8Marcin ZientaraBSPK TeamPiotrków Kujawski8-00:38:03
#9 9Marek ZielińskiPrzeczno9-00:38:38
#10 10Marcin PasternakWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek10-00:39:36
#11 11Damian PiotrowskiOSP KrzewieKrzewie11-00:39:46
#12 12Paweł BaranowskiSOKÓŁ BODZANÓWNowy Reczyn12-00:39:48
#13 13Rafał SztenderewiczSportevoWłocławek13-00:40:13
#14 14Dariusz KuneckiWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek14-00:40:16
#15 15Paweł WilińskiOSP KrzewieLubień Kujawski15-00:40:21
#16 16Kacper MajewskiBolesławów16-00:40:24
#17 17Piotr TomasikTG SOKÓŁ GNIEWKOWOTORUŃ-1700:40:42
#18 18Jarosław NowickiGKS FABIANKIWłocławek18-00:40:55
#19 19Konrad StrzeleckiWKB MARATOŃCZYK WłocławekKruszyn19-00:40:56
#20 20Zbigniew PiwońskiWłocławek20-00:41:10
#21 21Tomasz AndrzejczakWłocławek21-00:42:07
#22 22Dawid ObrzeżgiewiczWłocławek22-00:42:30
#23 23Bartłomiej BąbińskiBBG PROJEKTWłocławek23-00:42:36
#24 24Filip KmitaWłocławek24-00:42:53
#25 25Wojciech PilipWłocławek25-00:42:59
#26 26Paweł RuczewskiDrumet w RuchuWłocławek26-00:43:01
#27 27Zbigniew BraunWłocławek-2700:43:18
#28 28Krzysztof OlenderBraniewo28-00:43:43
#29 29Patryk BińczarskiWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek29-00:43:43
#30 30Krzysztof KuberskiBiegamBoLubięLipno30-00:43:53
#31 31Boguslaw DomasikDrumet w RuchuWłocławek31-00:43:54
#32 32Dariusz DębickiWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek32-00:44:24
#33 33Krzysztof BaranowskiKUTNO BIEGAKutno33-00:44:44
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !34Anna JakubowskaKS ZRYW RADZIEJÓWBrześć-100:44:44
#35 35Sławomir LeśniewskiamatorWłocławek34-00:45:07
#36 36Denis SzałańskiAnielin35-00:45:10
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !37Justyna SztypkaWKB MaratończykWłocławek2-00:45:29
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Iwona ZielińskaWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek-300:45:36
#39 39Artur MikuckiDrumet w RuchuWłocławek36-00:45:38
#40 40Anna MatczakWKB MaratończykWłocławek-400:46:00
#41 41Rafał JaśkiewiczWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek37-00:46:00
#42 42Roman TorzewskiBoniewo38-00:46:08
#43 43Artur RybskiDrumet w RuchuWłocławek39-00:46:11
#44 44Roman BerebeckiKB LECH RYPINRypin40-00:46:12
#45 45Marek WilińskiDrumet w RuchuWłocławek41-00:46:15
#46 46Aleksander MuchaSalamander Running TeamWłocławek42-00:46:27
#47 47Łukasz SójkowskiBSPK TeamPiotrków Kujawski43-00:46:29
#48 48Przemysław LadaStale biegam Nova TradingZalesie44-00:46:30
#49 49Krzysztof MakowskiWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek45-00:46:37
#50 50Andrzej DesselbergerWłocławek46-00:46:49
#51 51Maciej GajewskiPołudnie WłocławekWłocławek47-00:46:53
#52 52Krzysztof Widziszanwil teamWłocławek48-00:46:55
#53 53Weronika Rzymskaadidas Runners WarsawLipno-500:47:00
#54 54Mateusz KozłowskiToruń49-00:47:12
#55 55Leszek KurantWłocławek50-00:47:17
#56 56Małgorzata KwiatkowskaBBKTSWłocławek-600:47:18
#57 57Magdalena GutralWłocławek-700:47:30
#58 58Wiesław PrątnickiWłocławek51-00:47:31
#59 59Michał NersCekanowo52-00:47:50
#60 60Piotr SkalskiDrumet w RuchuWłocławek53-00:47:51
#61 61Adrian KęmpińskiSkórzno54-00:48:01
#62 62Marcin SzczepaniakDrumet w RuchuWłocławek55-00:48:11
#63 63Sylwester JasińskiPushRunLipno56-00:48:16
#64 64Piotr RohdeSuradówek57-00:48:17
#65 65Katarzyna KuchnickaKB LECH RYPINRypin-800:48:24
#66 66Daria MichalskaBydgoszcz-900:48:39
#67 67Konrad SztypkaWKB MaratończykWłocławek58-00:48:53
#68 68Piotr MarciniakToruń59-00:49:10
#69 69Jakub JakubowskiWłocławek60-00:49:42
#70 70Łukasz MaciejewskiWłocławek61-00:49:58
#71 71Radosław ŻabińskiWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWłocławek62-00:49:58
#72 72Marcin KaszubskiKB LECH RYPINOSTROWITE63-00:50:00
#73 73Roman GodziukToruń64-00:50:27
#74 74Oliwia JabłońskaOSP Krzewielubień Kujawski-1000:50:43
#75 75Piotr JetterUKS CypriankaFabianki65-00:50:45
#76 76Mieczysław ZiółkowskiDecathlonTeam InowrocławJANIKOWO66-00:50:48
#77 77Justyna TomasikTG SOKÓŁ GNIEWKOWOTORUŃ-1100:50:49
#78 78Jan GomulakWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKlubanie67-00:51:43
#79 79Piotr KotfasOSP GRODNOGrodno68-00:51:47
#80 80Magdalena KlimekWłocławek-1200:51:50
#81 81Renata SztenderewiczWłocławek-1300:52:17
#82 82Marcin SalachDrink Team Włocławek Poczta PolskaWłocławek69-00:52:17
#83 83Janusz StolarskiDrumet w RuchuWłocławek70-00:52:25
#84 84Iwona BalewskaToruń-1400:52:27
#85 85Grzegorz TomasikBilnoWłocławek71-00:52:27
#86 86Marcin Gołębiewski#biegamizbieramWarszawa72-00:52:54
#87 87Krystian ŚwiechWłocławek73-00:53:47
#88 88Piotr PuchalskiUKS Junior NasiegniewoWłocławek74-00:53:52
#89 89Ilona Dzido-MielcarekKS ZRYW RADZIEJÓWRadziejów-1500:53:56
#90 90Cezary UrbanekKutno75-00:54:00
#91 91Mateusz StachurskiKutno-7600:54:00
#92 92Bartosz RomańskiKutno77-00:54:02
#93 93Paulina PrzyżyckaKraków-1600:54:14
#94 94Rafał KaraszewskiFundacja SWDPłock78-00:55:03
#95 95Mateusz HalulkoDrink Team WłocławekWłocławek79-00:55:40
#96 96Arkadiusz PiaseckiPOŁUDNIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK80-00:56:06
#97 97Elżbieta RutkowskaWKB Maratończyk WłocławekWłocławek-1700:56:07
#98 98Krzysztof PiaseckiWłocławek81-00:56:07
#99 99Sylwia Lorenc-KruszyńskaBydgoszcz-1800:57:14
#100 100Joanna Bolewska BolewiczRadziejów-1900:57:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności