Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Nocny Bieg Szlakiem Dzika

Wyniki - 17 sierpnia 2018, Police

Msc
Nr
Kat
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Pelo Artur7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKPOLSKAOPEN M-100:17:2800:03:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wójcik Rafał170SKB DZIK POLICESZCZECINPOLSKAOPEN M-200:17:4300:03:32
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Pawliński Piotr904GRUPA AZOTY POLICEPOLICEPOLSKAOPEN M-300:18:0700:03:37
#4 4Pogocki Seweryn795KW PSP ŁÓDŹZELÓWPOLSKAOPEN M-400:18:1100:03:38
#5 5Waszak Krzysztof361WŁOCŁAWEKPOLSKAOPEN M-500:18:2100:03:40
#6 6Burdka Piotr800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYPOLSKAOPEN M-600:18:2400:03:41
#7 7Sowała Wojciech796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEPOLSKAOPEN M-700:18:3800:03:43
#8 8Pokrzywiński Zbigniew667BBL POLICEPOLICEPOLSKAOPEN M-800:18:4400:03:45
#9 9Maciaszek Grzegorz797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAPOLSKAOPEN M-900:18:5000:03:46
#10 10Przekopowicz Bartosz782102. BATALION OCHRONYSTARGARDPOLSKAOPEN M-1000:19:3200:03:54
#11 11Ustianowski Przemysław76012 BZSZCZECINPOLSKAOPEN M-1100:19:4200:03:56
#12 12Pawłowski Kamil601OCR TEAM WŁOCŁAWEKCHOCEŃPOLSKAOPEN M-1200:20:1400:04:03
#13 13Skorski Lukasz552MYSLIBORZPOLSKAOPEN M-1300:20:2100:04:04
#14 14Szczepaniak Paweł86MUD GOATSKONINPOLSKAOPEN M-1400:20:3400:04:07
#15 15Rudziński Jakub570KW PSP SZCZECINGRYFINOPOLSKAOPEN M-1500:20:3500:04:07
#16 16Dąbrowski Łukasz462LEPSZY NIŻ WCZORAJNOWOGARDPOLANDOPEN M-1600:20:3900:04:07
#17 17Chudański Hubert642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOPOLSKAOPEN M-1700:20:4200:04:08
#18 18Rutkowski Michał395SKB DZIKPOLICEPOLSKAOPEN M-1800:20:5900:04:12
#19 19Różański Dawid143DZIWNOWPOLSKAOPEN M-1900:21:0300:04:12
#20 20Hendzel Miłosz28PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINPOLSKAOPEN M-2000:21:1200:04:14
#21 21Rudziński Jacek171KW PSP SZCZECINGRYFINOPOLSKAOPEN M-2100:21:1400:04:14
#22 22Rybacki Roman411WAR-CHLACZKINOWA SÓLPOLSKAOPEN M-2200:21:1400:04:15
#23 23Lasek Jakub750CHICKS&SPORT TEAMOPOLEPOLSKAOPEN M-2300:21:1700:04:15
#24 24Kaczmarek Maciej739BROS TEAMSZCZECINPOLSKAOPEN M-2400:21:1700:04:15
#25 25Więcko Jacek92215GBZTALUSYPOLSKAOPEN M-2500:21:1900:04:15
#26 26Kotraski Wiesław905GRUPA AZOTY POLICEPOLICEPOLSKAOPEN M-2600:21:2000:04:16
#27 27Wróblewski Michał479GRA RUNNERSGRYFICEPOLSKAOPEN M-2700:21:2100:04:16
#28 28Przybysz Rafał55523. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIPOLSKAOPEN M-2800:21:2200:04:16
#29 29Szymanski Pawel510SZCZECINPOLSKAOPEN M-2900:21:2500:04:17
#30 30Król Kamil53SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEPOLSKAOPEN M-3000:21:2700:04:17
#31 31Lipertowicz Sebastian595LOVELASYPOLICEPOLSKAOPEN M-3100:21:2900:04:17
#32 32Bacior Tomasz398SZCZECINPOLSKAOPEN M-3200:21:3900:04:19
#33 33Świć Miłosz455DZIK KOMANDOŁÓDŹPOLSKAOPEN M-3300:21:4000:04:20
#34 34Twardowski Michał942XRUNNERSŚREMPOLSKAOPEN M-3400:21:4400:04:21
#35 35Jastak Paweł40SZCZECINPOLSKAOPEN M-3500:21:4500:04:21
#36 36Hołyński Leszek239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPRZECŁAWPOLSKAOPEN M-3600:21:4800:04:21
#37 37Milejski Paweł349ZIELONA GÓRAPOLSKAOPEN M-3700:21:5400:04:23
#38 38Chenon Guillaume607WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMAYETFRANCJAOPEN M-3800:21:5500:04:23
#39 39Gregula Wojt777STRAŻ POŻARNACHOJNAPOLSKAOPEN M-3900:21:5600:04:23
#40 40Myślicki Rafał623JATKIPOLSKAOPEN M-4000:21:5800:04:23
#41 41Kwiatkowski Kajetan47BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKPOLSKAOPEN M-4100:22:0100:04:24
#42 42Garbaciak Przemysław676MAUPOLANDSTARGARDPOLANDOPEN M-4200:22:0400:04:25
#43 43Gawlik Wojciech394IWSP SZBYDGOSZCZPOLSKAOPEN M-4300:22:0500:04:25
#44 44Porzych Zbigniew346CALIBRA TIMSZCZECINPOLSKAOPEN M-4400:22:0700:04:25
#45 45Stefańczyk Przemysław238ŚWINOUJŚCIEPOLSKAOPEN M-4500:22:0700:04:25
#46 46Kołodziński Paweł747DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAOPEN M-4600:22:0800:04:25
#47 47Krzaczkowski Łukasz716WROCŁAWPOLSKAOPEN M-4700:22:1200:04:26
#48 48Soliwoda Jacek46715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNPOLSKAOPEN M-4800:22:1400:04:27
#49 49Zelek Dariusz388POLICEPOLSKAOPEN M-4900:22:1500:04:27
#50 50Bebło Patryk619WIDUCHOWAPOLANDOPEN M-5000:22:1500:04:27
#51 51Kida Rafał319SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOLSKAOPEN M-5100:22:1700:04:27
#52 52Przybysz Marcin90SZCZECINPOLSKAOPEN M-5200:22:1900:04:27
#53 53Przybysz Adrian741SKB DZIKPOLICEPOLSKAOPEN M-5300:22:2500:04:29
#54 54Babicz Wojtek420BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINPOLSKAOPEN M-5400:22:2500:04:29
#55 55Okienczuk Radek749DOBRAPOLANDOPEN M-5500:22:2500:04:29
#56 56Płucienik Jakub921PRZECŁAWPOLSKAOPEN M-5600:22:2600:04:29
#57 57Pasikowski Kamil356SPONTAN SZCZECIN TEAMSZCZECINPOLSKAOPEN M-5700:22:2600:04:29
#58 58Dziedzic Paweł575KIEŁPINOPOLSKAOPEN M-5800:22:2700:04:29
#59 59Michalak Michał693OSŻW MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIPOLSKAOPEN M-5900:22:3100:04:30
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !60Tamborska Agata694DZIK KOMANDOŁÓDŹPOLSKAOPEN K1-00:22:3200:04:30
#61 61Słodziński Gabriel205ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEPOLSKAOPEN M-6000:22:3400:04:31
#62 62Pocierznicki Rafał3843KPZMOT/1BPZMOTSZCZECINPOLSKAOPEN M-6100:22:3500:04:31
#63 63Dec Dominik318SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOLSKAOPEN M-6200:22:3600:04:31
#64 64Szczuko Karol347DOBRAPOLSKAOPEN M-6300:22:3700:04:31
#65 65Bryl Mirosław71815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANABARTOSZYCEPOLSKAOPEN M-6400:22:3800:04:31
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !66Niemiro Dominika690JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEPOLSKAOPEN K2-00:22:3900:04:32
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 67Zaborowska Małgorzata817GRARUNNERSGRYFICEPOLSKAOPEN K3-00:22:4000:04:32
#68 68Morgiewicz Piotr278RUNGRYF GRYFICEGRYFICEPOLSKAOPEN M-6500:22:4500:04:33
#69 69Adamczyk Paweł823SZCZECINPOLSKAOPEN M-6600:22:4600:04:33
#70 70Petersburski Robert919MIERZYNPOLSKAOPEN M-6700:22:4700:04:33
#71 71Olejniczak Konrad397RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINPOLSKAOPEN M-6800:22:5200:04:34
#72 72Będkowski Piotr771WEŁTYŃPOLSKAOPEN M-6900:22:5200:04:34
#73 73Konefał Piotr521POLICEPOLSKAOPEN M-7000:22:5700:04:35
#74 74Gołębiewski Tomasz584PARUNMEDICSZCZECINPOLSKAOPEN M-7100:23:0000:04:36
#75 75Czarnecka Barbara149STARGARDPOLSKAOPEN K4-00:23:1000:04:38
#76 76Dusza Robert153ŚWINOUJŚCIEPOLSKAOPEN M-7200:23:1200:04:38
#77 77Siedler Martin302SV DONSBRUGGENWIJCHENNIDERLANDYOPEN M-7300:23:1200:04:38
#78 78Roszak Zbigniew207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOPOLSKAOPEN M-7400:23:1300:04:38
#79 79Warchałowski Arkadiusz304DOBRA SZCZECIŃSKAPOLSKAOPEN M-7500:23:1500:04:39
#80 80Pyrek Krzysztof801 RBLOGWAŁCZPOLSKAOPEN M-7600:23:1900:04:40
#81 81Pawlak Bartosz327WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINPOLSKAOPEN M-7700:23:2200:04:40
#82 82Linke Rafał447SKB DZIKSZCZECINPOLSKAOPEN M-7800:23:2500:04:41
#83 83Charęza Marcin247ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINPOLSKAOPEN M-7900:23:2500:04:41
#84 84Bugajny Damian523SUPERMARATON KALISZKALISZPOLSKAOPEN M-8000:23:2600:04:41
#85 85Świst Joanna42RUNNING QUEENGARDNOPOLSKAOPEN K5-00:23:2800:04:41
#86 86Kuźbik Jakub617SZCZECINPOLSKAOPEN M-8100:23:3000:04:42
#87 87Grzelak Ryszard644KB HERMES GRYFINOBARTKOWOPOLSKAOPEN M-8200:23:3400:04:42
#88 88Gładysz Jarosław435KOBYLANKAPOLSKAOPEN M-8300:23:3800:04:43
#89 89Krzaczkowska Iwona715DZIKI WROCŁAWWROCŁAWPOLSKAOPEN K6-00:23:3800:04:43
#90 90Dydek Edyta943CF PRAWY BRZEGSZCZECINPOLSKAOPEN K7-00:23:3900:04:43
#91 91Opiela Arkadiusz423SZCZECINPOLSKAOPEN M-8400:23:4000:04:44
#92 92Grygorcewicz Jan232SKB DZIKPOLICEPOLSKAOPEN M-8500:23:4200:04:44
#93 93Mielczarek Krystian275STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEPOLSKAOPEN M-8600:23:4300:04:44
#94 94Kachniarz Marcin773KOBYLANKAPOLSKAOPEN M-8700:23:4300:04:44
#95 95Sawicki Bartosz358DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAOPEN M-8800:23:4600:04:45
#96 96Jastrzębski Daniel321SZCZECINPOLANDOPEN M-8900:23:4600:04:45
#97 97Borowska Karolina146PUSZCZYK BUKOWYPUCICEPOLSKAOPEN K8-00:23:4800:04:45
#98 98Ostojski Ireneusz824POLICEPOLSKAOPEN M-9000:23:4900:04:46
#99 99Kułakowski Dawid436BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINPOLSKAOPEN M-9100:23:5000:04:46
#100 100Rozicki Krzysztof4253KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINPOLSKAOPEN M-9200:23:5000:04:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności