Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranská Šelma

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Ždiar

Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1M45Tomáš Maceček1991Buff SalomonCZE05:23:2000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2M103Jan Mrázek1981Inov-8CZE05:40:3000:17:10
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M146Jan Zemanik1990SalomonCZE05:42:3800:19:18
#4 4M37Patrik Milata1988Elite Team OCRASVK05:56:1200:32:52
#5 5M40182Július Kaľavský1976All4Run MargecanySVK06:01:2500:38:05
#6 6M57Jakub Uherek1987BaškaCZE06:02:2500:39:05
#7 7M40204Adrián Kašniar1978Poludnica RunSVK06:12:5900:49:39
#8 8M73Karel Svoboda1985Beton Ski TeamCZE06:16:5400:53:34
#9 9M79Jan Bartas1983SK BabiceCZE06:39:2801:16:08
#10 10M195Petr Kincl1983HO Tesla BrnoCZE06:43:5301:20:33
#11 11M29Bartosz Lowczak1979Stay InsanePOL06:45:4301:22:23
#12 12M207Tomáš Repka1987Mestské zastupiteľstvoSVK06:51:0901:27:49
#13 13M18Juraj Drotován1993SuuntoSVK06:51:1501:27:55
#14 14M42Juraj Káčer1990TJ Sokol ŽilinaSVK07:00:3501:37:15
#15 15M109Nikola Ivanov1985Bicykly.czCZE07:00:5401:37:34
#16 16M136Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK07:00:5501:37:35
#17 17M199Pavel Říčný1991OpavaCZE07:02:0001:38:40
#18 18M20Jaroslav Kouřil1980Neběžecký kroužekCZE07:03:1101:39:51
#19 19M206Bedřich Stančík1984HO Baník KarvináCZE07:05:2801:42:08
#20 20Ž180Kinga Kwiatkowska1988Alpin Sport TeamPOL07:07:3301:44:13
#21 21M181Matúš Jurečka1991Závažná PorubaSVK07:09:5001:46:30
#22 22M187Roman Bak1986generali run teamSVK07:11:0701:47:47
#23 23M4016Tomáš Klím1975PstružíCZE07:13:5701:50:37
#24 24M99Dušan Bloudek1985Behači z PovažiaSVK07:15:1101:51:51
#25 25M156Tibor Szabo1988InQool.czSVK07:15:5601:52:36
#26 26M85Adrian Grunert1981SalamunSVK07:19:4601:56:26
#27 27M72Matej Orság1987All4Run KošiceSVK07:23:1101:59:51
#28 28M40161Gabor Berta1977mountainhippyHUN07:25:1102:01:51
#29 29Ž69Marcela Rambová1974AC Gomango HögnerCZE07:27:0802:03:48
#30 30M40148Julius Psenica1967MalenoviceCZE07:27:2502:04:05
#31 31M41Lukáš Košut1994#royalfamilyCZE07:28:2902:05:09
#32 32M2Piotr Hyzy1980TarnowPOL07:32:4302:09:23
#33 33M40170Radomír Viej1976LubnoCZE07:33:1802:09:58
#34 34M172Mariusz Ciapa1987Wichry Beskidu T.R.POL07:33:5902:10:39
#35 35M193Pavol Valach1989Sibírske medvedeSVK07:37:3402:14:14
#36 36M9František Brantál1981Zavažná PorubaSVK07:38:4602:15:26
#37 37M4032Vladimír Nosáľ1973Fatranskí vlciSVK07:42:0902:18:49
#38 38M131Zdeněk Dvořák1980BrnoCZE07:42:1302:18:53
#39 39Ž163Marína Šlárková1988OptimistaSVK07:42:3502:19:15
#40 40M101Martin Pavlik1980attack vrútkySVK07:43:2302:20:03
#41 41M4086Igor Klobučník1973Nové ZámkySVK07:50:1602:26:56
#42 42M78Michal Marek1986PlzeňCZE07:50:2302:27:03
#43 43M96Zdenek Štěpánek1985SanasportRunners BACZE07:50:5002:27:30
#44 44M192Marcel Hanecak1981PodolinecSVK07:52:4702:29:27
#45 45M51Martin Kratochvíl1990JSDH a TJ Sokol VysokýCZE07:52:5702:29:37
#46 46M406Tomáš Vereb1974vitalcity.skSVK07:56:5102:33:31
#47 47M40153Martin Jas1976Považská BystricaSVK08:01:3402:38:14
#48 48M40106Jan Brajer1965Mahopac NY USASVK08:02:2602:39:06
#49 49M4053Peter Števček1974filiceSVK08:02:2902:39:09
#50 50Ž196Dorota Ambrožová1994OlomoucCZE08:03:0902:39:49
#51 51Ž185Mahuliena Krištanová1972All4Run KošiceSVK08:04:1502:40:55
#52 52M56Jan Šiška1981UWG PlzeňCZE08:04:1602:40:56
#53 53M198Tomáš Slavkovský1987AK VydrníkSVK08:07:2602:44:06
#54 54M8Juraj Jando1986Hory v trenkachSVK08:08:0302:44:43
#55 55M141Vlastimil Funak1982KosiceSVK08:08:0902:44:49
#56 56Ž151Jana Gombalová1991KTŠ UMB BBSVK08:09:0102:45:41
#57 57M27Juraj Teplica1989Extreme Obstacle RunSVK08:09:0902:45:49
#58 58M77Filip Kušnír1988Spartan team patriotSVK08:09:2102:46:01
#59 59Ž110Katarzyna Zych1979TarnówPOL08:10:2302:47:03
#60 60M4062Marián Bugoš1975KBBS Turčianske TepliceSVK08:13:4102:50:21
#61 61M43Karel Rejchrt1988TOP Run clubCZE08:13:5002:50:30
#62 62M112Erik Mistrik1982DonovalySVK08:14:3602:51:16
#63 63M40194Pavol Geschnábel1972BBSVK08:15:0702:51:47
#64 64M58Pavel Brynda1982OstravaCZE08:17:2702:54:07
#65 65M135Michal Gunda1984RoznavaSVK08:20:2502:57:05
#66 66M23Maximilian Kasper1993SeegGER08:21:2902:58:09
#67 67M4022Róbert Dubravec1976ferčakySVK08:21:5702:58:37
#68 68M125Miloslav Henych1979K.E.CZE08:22:1602:58:56
#69 69M138Bohumil Uhrin1990Slovnaft a.s.SVK08:26:5503:03:35
#70 70M40149Ľubomír Bučko1975RunningProSVK08:27:5803:04:38
#71 71Ž150Silvia Petrjánošová1980RunningProSVK08:30:5103:07:31
#72 72M190Adam Gerbel1991Veľké ChlievanySVK08:31:4003:08:20
#73 73M64Ľuboš Gelcinský1987Ultra Boľavé NohySVK08:33:1803:09:58
#74 74M44Przemyslaw Pasieka1980KatowicePOL08:33:5303:10:33
#75 75M26Martin Blaščák1990CTK Čergov 25SVK08:34:0703:10:47
#76 76M34Miroslav Antoška1988PopradSVK08:34:2503:11:05
#77 77M4035Miroslav Siska1969ChrabranySVK08:35:1503:11:55
#78 78M40201Oskar Greš Vala1977All4RunSVK08:37:4803:14:28
#79 79M40186Jozef Sciranko1961All4Run KošiceSVK08:39:3203:16:12
#80 80M158Anton Hrabovsky1958CrossCountryClub RačaSVK08:39:4703:16:27
#81 81Ž19Petra Ševčiková1991X-Trail OrlováCZE08:41:2903:18:09
#82 82M3Vít Jahoda1983Benešovský běžecký klubCZE08:43:0203:19:42
#83 83M133Pavel Pospíšil1980BBKCZE08:43:0203:19:42
#84 84M127Jan Putala1981ToniCzech Runners ClubCZE08:45:0703:21:47
#85 85M108Michal Sukenik1989Taternici wspinaczkiSVK08:45:1303:21:53
#86 86M100David Čechmánek1987PalkoviceCZE08:47:1803:23:58
#87 87M60Adam Chrumko1990VšeňCZE08:47:4803:24:28
#88 88Ž144Lenka Vacvalová1986Reebok Run CrewSVK08:49:5503:26:35
#89 89M4087Jan Burak1977Alpen Sport FingererSVK08:51:3403:28:14
#90 90M97Miroslav Mraz1981GreenThumbSVK08:51:4703:28:27
#91 91M126Marcin Piecuch1983Lacho TeamPOL08:53:5203:30:32
#92 92M80Kamil Szczerbakowicz1989BledzewPOL08:54:0103:30:41
#93 93M107Marek Hodák1986Mšk Spišske PodhradieSVK08:54:0503:30:45
#94 94M4010Tomáš Ohanka1973SK NerezinCZE08:55:0703:31:47
#95 95Ž67Patrycja Dettlaff1983DREAM RUNPOL08:55:3503:32:15
#96 96M179Piotr Krygowski1985Polar Sport/ DynafitPOL08:58:1403:34:54
#97 97M54Luděk Výduch1988Tři KřížkyCZE09:00:1803:36:58
#98 98M177Michal Kamensky1986BS Tatran TuranySVK09:01:3103:38:11
#99 99M40202Marian Kunčev1973PúchovSVK09:01:4203:38:22
#100 100Ž11Karolina Piecuch1985Lacho Team/SklepPOL09:01:4403:38:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności