Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatra Fest Bieg

Wyniki - 18 sierpnia 2018, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Kat
-
-
-
#1 1391Andrejczuk Józek125-M3571POLBiegam bo Lubię BialystokBialystok11:51:2304:37:0701:12:121
#2 182Badura Adam16-M358POLForma Wodzisław Ślą skiRybnik08:56:1801:42:0203:00:0725
#3 465Barosz Natalia-Paulina-6K186POLMarcinŚw iercTEAM/Sprintem do UltraKraków10:05:5002:51:3401:23:232
#4 1336Bartkowiak Mariusz119-M3569POLINSTRUKTOR BIEGANIAOpole11:44:5204:30:3603:58:06167
#5 2158Bartosiewicz Adam191-M35112POLOCR PolskaGryfino13:54:2906:40:1204:41:43266
#6 1797Bartosiewicz Daria-19K1815POLDzikie Grubasy Szatanawarszawa12:53:3905:39:2204:05:21187
#7 589Bartosiński Mariusz52-M3531POLWarszawa10:22:5103:08:3503:25:3582
#8 5512Biedroński Grzegorz49-M3528POLKraków10:19:3603:05:1903:26:4988
#9 6013Biela Łukasz54-M1821POLZabrze10:27:5803:13:4203:14:5747
#10 2414Bieliński Maciek21-M1811POLWarszawa09:13:0801:58:5202:57:0722
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !415Biernawski Piotr4-M352POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ07:57:4700:43:3102:37:305
#12 3716Biskupski Piotr33-M3517POLPoznań09:49:3602:35:1903:16:0352
#13 14219Bogaczyk Krzysztof128-M3574POLRówne11:54:3504:40:1903:42:17125
#14 15220Boratyński Adam136-M3580POLWarszawa12:13:5404:59:3804:15:00204
#15 25721Braun Krzysztof226-M35138POLSmartoysWarszawa14:48:0207:33:4604:32:09237
#16 20123Brodowski Michał180-M1860POLLemon TEAMKraków13:23:0606:08:5004:19:26220
#17 12125Broll Romuald107-M1837POLWarszawa11:33:3204:19:1603:45:52137
#18 15028Brzozowski Jacek135-M3579POL„Pędziw iatr” BiałystokBiałystok12:06:0204:51:4603:43:12126
#19 10929Burzyński Sebastian98-M3556POLMPK WYBIEGANIEWarszawa11:21:1104:06:5403:50:11149
#20 3830Bytniewski Dariusz34-M3518POLTeam Silesia MarathonKatowice09:49:3602:35:1903:19:2968
#21 15331Cetnarowski Mariusz137-M1846POLPerła TeamWrocław12:16:0505:01:4903:57:07162
#22 11932Chmara Magdalena-13K1811POLNowa Karczma11:31:3504:17:1903:45:45136
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7833Chmielewski Dariusz70-M503POLDla MartyMurowana Goslina10:46:5403:32:3803:26:1485
#24 24239Ciepliński Rafał215-M35128POLBrodnica BiegaBrodnica14:27:2207:13:0504:48:47275
#25 9440Ciepły Maciej85-M1829POLNight Runners WrocławWrocław11:04:4403:50:2803:35:01111
#26 13841Cieślawski Kacper124-M1844POLPoznań11:51:0104:36:4504:08:22193
#27 2548Ćwidak Paweł22-M1812POLSKPT GdańskGdańsk09:13:3001:59:1403:17:4561
#28 25144Czechoska Magdalena-30K1822POLWarszawa14:32:1907:18:0304:39:20259
#29 3045Czerwiński Rafał27-M3512POLPiotr i Paw eł Marka FormyPoznań09:35:1302:20:5703:17:0756
#30 746Czuba Jarek6-M184POLMountain Fuel PolskaPiotrkow Trybunalski08:15:1401:00:5802:39:456
#31 11047Czyżkowski Rafał99-M3557POLChłopaki z nizinWarsaw11:21:1804:07:0203:17:1658
#32 25451Dąbrowa Piotr224-M1870POLDecathlonSkarż ysko-Kamienna14:44:1607:30:0004:16:31207
#33 13752Dąbrowski Jacek123-M1843POLDąbrowski BrothersWilczyce11:48:4904:34:3303:36:07113
#34 23053Dąbrowski Krzysztof203-M1867POLNadmorski BiegaczGdańsk14:13:4906:59:3204:33:22247
#35 4349Daniel Jarek38-M3522POLDynafitBielsko Biała10:03:1702:49:0103:33:43110
#36 2950Data Tomasz26-M3511POLHRmax ŻoryŻory09:34:5202:20:3603:21:1872
#37 18255Dederko Piotr163-M3594POLBiałystok12:55:0205:40:4604:19:29221
#38 25856Deiniuk Roman227-M1871POLWarszawa14:48:0207:33:4604:40:05263
#39 13557Demby Michał121-M1841POLMud GoatsPoznań11:45:3904:31:2303:52:22153
#40 16058Demitraszek Adrian144-M1849POLZakopane12:28:2905:14:1303:39:57121
#41 12459Demyda Michał110-M1839POL-Oława11:40:0504:25:4903:32:11102
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11160Dessauer Wioletta-12K402POLStay InsaneLubartów11:22:0004:07:4403:41:19124
#43 24361Drozdowicz Paweł216-M35129POLIP-Serwis.plBrodnica14:27:2207:13:0504:48:41273
#44 19762Duda Bartosz176-M35102POLFizjobiegacze SzczecinSzczecin13:22:2506:08:0904:11:02198
#45 10363Duduś Marek93-M3553POLKB Maniac PoznańSława Wielkopolska11:09:3303:55:1603:32:55106
#46 6664Durał Grzegorz59-M3534POLTrening UltrasaWrocław10:30:4203:16:2603:17:4360
#47 20965Dworak Norbert187-M35109POLKraków13:39:1806:25:0204:26:18232
#48 8566Dziedzic Witold76-M3546POLSPARRzeszów10:56:1003:41:5403:36:27115
#49 7167Dziemba Piotr64-M3539POLDynafit TeamBielsko-Biała10:36:4203:22:2603:33:26107
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !168Faron Robert1-M351POLSalco Garmin TeamZalesie07:14:1602:36:134
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 669Ficek Roman5-M183POLTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKASkawica08:08:0400:53:4802:54:2318
#52 3670Florek Natalia-4K184POLKW KrakówKraków09:47:0902:32:5303:19:2465
#53 13674Furmanowski Franciszek122-M1842POLPuszczykowo11:48:3604:34:2003:58:46170
#54 18373Furmanowski Paweł164-M1857POLPuszczykowo12:56:1705:42:0103:58:48171
#55 16275Fus Maciej146-M1850POLRzeszów12:30:2405:16:0804:03:15182
#56 6877Gawęski Maciej61-M3536POLKW KrakówKraków10:36:0703:21:5103:44:43134
#57 1178Gawlik Sławek9-M185POLMarcinSwiercTeamKraków08:43:4301:29:2702:55:3420
#58 24479Gerka Jacek217-M35130POLBRODNICA BIEGABRODNICA14:27:2207:13:0504:48:42274
#59 16580Golec Tomasz149-M3587POLGDAŃSK12:33:0405:18:4803:48:02139
#60 5984Góral Grzegorz53-M1820POLNogami do górySwoszowice10:26:4603:12:3003:16:5655
#61 12382Gostkowski Łukasz109-M1838POLKB GOCH BYTÓWBytów11:36:3204:22:1603:46:32138
#62 13181Gołaj Karol117-M1840POLChojnik Karkonoski Festiw al Biegow yWrocław11:43:2104:29:0503:52:19152
#63 8085Grabias Aleksandra-9K189POLGdańsk10:51:5203:37:3603:41:12123
#64 16986Grabiński Waldemar152-M3589POLRogoziń ski Klub BiegaczaRogoźno12:34:4005:20:2404:04:55186
#65 8787Grabiński Wojciech78-M1827POLRogoziń ski klub BiegaczaRogoźno10:57:1103:42:5403:56:57160
#66 9688Gradzi Dariusz87-M3550POLKrakowska Izba AdwokackaKraków11:07:4203:53:2603:36:10114
#67 13490Grycman Marek120-M3570POLLubię BiegaćTurza Śląska11:45:2304:31:0703:19:4369
#68 10591Grzejda Marcin94-M3554POLWarszawa11:14:2204:00:0603:32:13103
#69 8192Gurgul Sebastian72-M3545POLAromat NógKraków10:53:3803:39:2203:39:04120
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !294Gutt Piotr2-M181POLTatrarehPoronin07:28:1700:14:0102:33:483
#71 15997Herman Michał143-M1848POLWarszawa12:27:0505:12:4903:49:22144
#72 22798Hofman Paweł200-M1866POLWarszawa14:10:1106:55:5504:25:25231
#73 210104Janisz Katarzyna-23K1817POLWarszawa13:39:1806:25:0204:40:19264
#74 82105Janiuk Jarosław73-M504POLBBL BiałystokBiałystok10:55:0203:40:4503:43:33128
#75 125107Januszkiewicz Michał111-M3563POLSosnowiec11:40:0504:25:4903:32:20104
#76 245108Jarosz Jarosław218-M35131POLOpole14:27:4507:13:2904:34:46249
#77 84113Kąkol Zbigniew75-M1826POLWater TeamGwoźnica Dolna10:55:4103:41:2503:21:5273
#78 189400Kalicki Grzegorz168-M359813:08:5905:54:4303:59:30174
#79 194110Kalinowski Piotr173-M35100POLWarszawa13:14:4706:00:3104:19:16218
#80 14114Kicziński Bartosz12-M186POLBrodnica BiegaBrodnica08:55:0801:40:5202:43:077
#81 241115Kida Andrzej214-M35127POLLOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓW14:26:4407:12:2805:03:02281
#82 100116Kiec Mateusz91-M1832POLPatatajRunnerBieruń11:09:0703:54:5103:36:30116
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21117Kik Iwona-3K183POLDaniel Wosik Tervel TeamZabierzów09:10:1201:55:5603:05:1630
#84 91119Klonowski Jacek82-M3548POLBiaowieża11:01:2703:47:1103:09:5839
#85 156121Kluś Kamil140-M1847POLKW ZakopaneZakopane12:23:0005:08:4303:44:14133
#86 62120Klusek Mateusz56-M1823POLSklep Biegacza Running Team KrakówKraków10:28:0603:13:5003:17:3359
#87 54123Kmak Sławek48-M3527POLPAPIKIGrybów10:18:5203:04:3603:31:28100
#88 260124Knurowski Marcin229-M35140POL-Przedmoście14:54:2507:40:0905:00:14279
#89 83126Kochanowski Michał74-M1825POLNight RunnersStaszów10:55:2203:41:0503:38:26119
#90 40127Kociołek Witold36-M3520POLRunonline.pl TeamKraków09:57:2202:43:0503:19:0663
#91 193129Kolasinski Jarosław172-M5015POLktmWarszawa13:14:4506:00:2804:22:41224
#92 228130Kolczak Marek201-M35118POLbb runnersRudzica14:10:2106:56:0505:18:04292
#93 76131Komaniecki Łukasz68-M3543POLInż ynieria BieganiaRybnik10:44:2503:30:0903:27:5393
#94 154132Kopeć Paweł138-M3581POLParkrun RzeszówMajdan Królewski12:21:3605:07:2004:10:39197
#95 219133Korba Michał194-M35113POLWarszawa13:56:5706:42:4104:23:50228
#96 10134Korpalski Tomasz8-M354POLBiegaj z GłowąGdańsk08:39:1001:24:5402:52:3514
#97 92136Kostecki Igor83-M1828POLWchsztBrzesko11:03:2203:49:0603:24:4179
#98 261137Krause Anna-32K1823POLNatural Born RunnersPoznań14:54:2507:40:0904:57:36278
#99 161143Król Dariusz145-M5012POLLIMITED RUNNINGWARSZAWA12:30:1105:15:5504:12:04201
#100 192141Król Konrad171-M1858POLStary Sącz13:14:2806:00:1204:18:39215

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności