Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Przełajowy Tadeusz Kloskowskiego

Wyniki - 8 września 2018, Słupsk

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wieczorek Alan191SŁUPSKM-OPM-OPEN11-00:02:3900:02:39
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jefimczyk Norbert151DAMNOM-OM-OPEN22-00:22:5500:02:39
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Lipiński Mateusz59MUAY RUNNING TEAM/ AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN33-00:22:5500:02:39
#4 4Garski Kryspin176BYTÓWPolskaN44-00:24:0500:02:47
#5 5Pacholczyk Krzysztof7575SŁUPSKPOLANDM-OPEN55-00:24:1900:02:49
#6 6Kamieniecki Rafał41TUPOT-USTKAUSTKAPOLSKAM-OPEN66-00:24:3800:02:51
#7 7Młynarczyk Zbigniew1200polskaN77-00:25:1600:02:56
#8 8Wilmont Krzysztof112CSMW USTKASLUPSKPOLSKM-OPENM-OPEN88-00:25:4100:02:59
#9 9Cender Szymon12W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSM-OPENM-OPEN99-00:25:5000:03:00
#10 10Szczerbaty Paweł922ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM-OPEN1010-00:25:5400:03:00
#11 11Duda Grzegorz25METALCORP TEAMBUKÓWKAPOLM-OPENM-OPEN1111-00:26:1600:03:03
#12 12Gierczak Pawel28SŁUPSKPOLSKA-OPEN1212-00:27:0700:03:09
#13 13Czyżykowski Mateusz1818SŁUPSKPOLSKAM-OPEN1313-00:27:1200:03:09
#14 14Wilusz Krzysztof113STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN1414-00:28:0100:03:15
#15 15Czyżykowski Krzysztof1717 SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN1515-00:28:0100:03:15
#16 16Jankowski Grsegorz3636 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPENM-OPEN1616-00:28:1800:08:18
#17 17Jabłoński Tomasz152KB SPOKO SŁAWNOM-OPEN1717-00:28:2600:03:18
#18 18Dadacz Rafał19-USTKAPOLSKA M-M-OPEN1818-00:28:2800:03:18
#19 19Bogumiłow Marcin1966M-OPENM-OPEN919-00:28:3200:03:18
#20 20Dyśko Wojciech186M-OPENM-OPEN2020-00:28:4400:03:20
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Trzebiatowska Kinga1022ŁUPAWAPOLSKAK-OPEN1-100:28:4800:03:20
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Konkel Agnieszka46KOSZALINPOLSKAK-OPEN2-200:28:5100:03:21
#23 23Karaś Radosław121M-OPENM-OPEN2121-00:29:0500:03:22
#24 24Stasiak Przemysław9090GŁÓWCZYCEPOLSKAM-OPEN2222-00:29:1100:03:23
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25Antosiak Grzegorz1833M-OPENM-OPEN323-00:29:1300:03:23
#26 26Wysocki Dariusz1697PBOTGDAŃSKPOLSKAM-OPEN2424-00:29:1700:03:24
#27 27Pietrzyk Paweł195M-OPENM-OPEN2525-00:29:2100:03:24
#28 29Furman Tomasz193M-OPENM-OPEN2626-00:29:3000:03:25
#29 30Chodorowski Tomasz144144SŁUPSKM-OPEN2727-00:29:3300:03:25
#30 31Węsierska-Mułyk Marzena106106 NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPENK-OPEN---00:29:4300:03:25
#31 32Tomczak Dominik99NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOM-0penM-0pen2828-00:29:4700:03:27
#32 33Bondarenko Jan77 BIEGAJŁOSŁUPSKPOLSKAM-OPEN2929-00:29:5600:03:28
#33 34Żylis Katarzyna153KB SPOKO SŁAWNOK-OPEN4-400:30:0700:03:29
#34 35Kwaśniak Zdzisław566 STOPA / DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN3030-00:30:0900:03:30
#35 36Osiński Wojciech72SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3131-00:30:1400:03:30
#36 37Przybysz Szymon79SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3232-00:30:2100:03:31
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Majchrzak Łukasz125M-OPENM-OPEN333-00:30:3600:03:33
#38 39Kęsik Agnieszka44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOK-OPENK-OPEN5-500:30:3800:03:33
#39 40Gierczak Piotr27USTKAUSTKAPOLSKAM-OPEN3434-00:30:4600:03:34
#40 41Kopczyński Sebastian19999M-OPM-OPEN3535-00:31:0000:03:36
#41 42Żurawik Piotr118KORZYBSKIE REKINYKĘPICEPOLSKAA M-OPEN3636-00:31:1900:03:38
#42 43Bikun Łukasz198M-OPENM-OPEN3737-00:31:2000:03:38
#43 44Dadacz Malwina20-USTKAPOLSKA K-K-OPEN6-600:31:2300:03:38
#44 45Kubiński Rafał55NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKASKA M-OPEN3838-00:31:4200:03:41
#45 46Kosicka Iwona185K-OPENK-OPEN 77--00:31:4500:03:41
#46 47Żuk Dariusz116DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKAM-OPEN3939-00:31:4700:03:41
#47 49Krzaczkowski Paweł5353 KSR KOŚCIERZYNASTĘŻYCAPOLSKAOLSKA M-OPEN4040-00:32:0600:03:43
#48 50Szmigiero Sebastian944 W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN4141-00:32:0800:03:43
#49 51Arcimowicz Piotr190M-OPENM-OPEN 424242-00:32:1900:03:45
#50 52Gliszczyński Łukasz299 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAPOLSKA M-OPEN4343-00:32:2900:03:46
#51 53Konkel Łukasz47KOSZALINPOLSKA MM-OPEN4444-00:32:3200:03:46
#52 54Magińska Edyta188K-OPENK-OPEN 88--00:32:3500:03:47
#53 55Pardej Liliana76BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEDUNINOWOPOLAPOLAND K-OPEN---00:32:3500:03:47
#54 56Przybyłowicz Norbert200200M-OM-OPEN4545-00:32:3900:03:47
#55 57Kubińska Beata54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKASKA K-OPEN10-1000:32:4000:03:47
#56 58Dawidowicz Łukasz222 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN4646-00:32:4400:03:48
#57 59Trusiak Agnieszka100NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAOLSKA K-OPEN11-1100:33:0500:03:50
#58 60Majchrzak Dariusz1244M-OPEM-OPEN 44747-00:33:2000:03:52
#59 61Bockenheim Wojciech66SŁUPSKPOLSKAM-OPEN4848-00:33:2300:03:52
#60 62Nowacki Mariusz71SŁAWSKOPOLSKAM-OPEN4949-00:33:3200:03:53
#61 63Kowalski Krzysztof5151 STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN5050-00:33:5500:03:56
#62 64Wilczyński Piotr110JEZIERZYCEPOLSKAM-OPEN5151-00:33:5800:03:56
#63 65Głodowski Ludwik197M-OPENM-OPEN 55252-00:34:0200:03:57
#64 66Bach Paweł2SŁUPSKPOLSKA M-OM-OPEN5353-00:34:0300:03:57
#65 67Litwin Barbara60STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-OPEN12-1200:34:0500:03:57
#66 68Bochenheim Jan145SŁUPSKM-OM-OPEN5454-00:34:1300:03:58
#67 69Jóskowski Bogdan400 REKOWO BIEGAREKOWOPOLM-OPENM-OPEN5555-00:34:1800:03:59
#68 70Pacan Bartosz74ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOM-OPENM-OPEN5656-00:34:1900:03:59
#69 71Pępko Joanna146K-OPENK-OPEN13--00:34:1900:03:59
#70 73Dawidowicz Zaneta211 BEST BEASTSSLUPSKPOLSKAK-OPEN14-1400:34:2500:03:59
#71 74Konkel Joanna45MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSK-OPENK-OPEN15-1500:34:3500:04:00
#72 75Wiatrzyk Krzysztof1077 DARŁOWODARŁOWOPOLSM-OPENM-OPEN5757-00:34:3600:04:01
#73 76Weiland Cyprian140M-OPENM-OPEN5858-00:34:5000:04:02
#74 77Harasim Tomasz189M-OPENM-OPEN5959-00:34:5600:04:03
#75 78Trusiak Miłosz101SŁUPSKPOLSKA MM-OPEN6060-00:35:0800:04:04
#76 79Kaniuk Maja42RUMIAPOLSKA K-OPK-OPEN16-1600:35:1400:04:05
#77 80Boś Grzegorz8SŁUPSKPOLSKA M-M-OPEN6161-00:35:1400:04:05
#78 81Woś Przemek177M-OPENM-OPEN6262-00:35:1400:04:05
#79 82Wawrzyniak Anna156K-OPENK-OPEN17-1700:35:2900:04:07
#80 83Lewandowski Adam588 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOM-OPENM-OPEN6363-00:35:3100:04:07
#81 84Grzenkowicz Agnieszka3434 AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAOLSKA K-OPEN18-1800:35:3100:04:07
#82 85Szumska Monika97SALUSSŁUPSKPOLSKAK-OPEN19-1900:35:3400:04:07
#83 86Deliga Szymon167M-OPENM-OPEN6464-00:35:3500:04:08
#84 87Deliga Agata166SŁUPSKK-OPENK-OPEN20-2000:35:3500:04:08
#85 88Pazder Przemysław7777SŁUPSKPOLANDM-OPEN6565-00:36:0700:04:11
#86 89Gontek Łukasz30ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKPOLSKAM-OPEN6666-00:36:1200:04:12
#87 90Łubkowska Magdalena6161SŁUPSKPOLSKAK-OPEN21-2100:36:1300:04:12
#88 91Fursewicz-Wróbel Monika142142SŁUPSKK-OPEN22-2200:36:1900:04:13
#89 92Witenbeg Zbigniew148M-OPENM-OPEN767-00:36:2000:04:13
#90 93Andrzejczak Sawomir11 GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPENM-OPEN---00:36:5700:04:15
#91 94Murawski Rafał68WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKPM-OPENM-OPEN6969-00:37:2000:04:20
#92 95Łańcucki Jarosław1366SŁUPSKM-M-OPEN7070-00:37:3400:04:21
#93 96Fursewicz Bartłomiej13737SIEMIANICEM-OPEN7171-00:37:3400:04:21
#94 97Fabisz Natalia131K-OPENK-OPEN23--00:37:4200:04:22
#95 98Fruba Andrzej187M-OPENM-OPEN7272-00:37:4400:04:22
#96 100Owczarczyk Marta7373 JEZIERZYCE CITY��JEZIERZYCEK-OPENK-OPEN24-2400:38:1000:04:25
#97 101Urban Ewelina163K-OPENK-OPEN25--00:38:1200:04:26
#98 102Grabowska Kinga333SŁUPSKPOLSKAK-OPEN26-2600:39:0000:04:31
#99 103Wielikdzień Aleksanra10909 DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-OPENK-OPEN27-2700:39:0900:04:32
#100 104Wencławski Michał1055 DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKPM-OPENM-OPEN7373-00:39:0900:04:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności