Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Przełajowy Tadeusz Kloskowskiego

Wyniki - 8 września 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 93Andrzejczak Sawomir11 GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPENM-OPEN---00:36:5700:04:15
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25Antosiak Grzegorz1833M-OPENM-OPEN323-00:29:1300:03:23
#3 51Arcimowicz Piotr190M-OPENM-OPEN 424242-00:32:1900:03:45
#4 66Bach Paweł2SŁUPSKPOLSKA M-OM-OPEN5353-00:34:0300:03:57
#5 134Bancewicz Radek44 SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAPOLSKA M-OPENM-OPEN44--00:44:1700:05:07
#6 43Bikun Łukasz198M-OPENM-OPEN3737-00:31:2000:03:38
#7 68Bochenheim Jan145SŁUPSKM-OM-OPEN5454-00:34:1300:03:58
#8 61Bockenheim Wojciech66SŁUPSKPOLSKAM-OPEN4848-00:33:2300:03:52
#9 19Bogumiłow Marcin1966M-OPENM-OPEN919-00:28:3200:03:18
#10 33Bondarenko Jan77 BIEGAJŁOSŁUPSKPOLSKAM-OPEN2929-00:29:5600:03:28
#11 80Boś Grzegorz8SŁUPSKPOLSKA M-M-OPEN6161-00:35:1400:04:05
#12 150Broll Mariusz9ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEPOLSKAM-OPEN8787-00:50:2500:05:51
#13 112Budzyńska Elżbieta100SŁUPSKPOLSKAK-OPEN32-3200:40:1200:04:40
#14 141Burda Sebastian11WPK SLON TEAMSLUPSKPOLSKAA M-OPEN8686-00:47:5000:05:33
#15 9Cender Szymon12W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSM-OPENM-OPEN99-00:25:5000:03:00
#16 30Chodorowski Tomasz144144SŁUPSKM-OPEN2727-00:29:3300:03:25
#17 121Ciżmowska Barbara1313KĘPICEPOLSKAK-OPEN38-3800:40:5900:04:45
#18 132Czerwińska Anna15BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAK-OPEN44-4400:44:0100:05:06
#19 148Czerwińska Wiktoria1616 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAKA K-OPEN55-5500:49:1100:05:42
#20 15Czyżykowski Krzysztof1717 SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN1515-00:28:0100:03:15
#21 13Czyżykowski Mateusz1818SŁUPSKPOLSKAM-OPEN1313-00:27:1200:03:09
#22 44Dadacz Malwina20-USTKAPOLSKA K-K-OPEN6-600:31:2300:03:38
#23 18Dadacz Rafał19-USTKAPOLSKA M-M-OPEN1818-00:28:2800:03:18
#24 73Dawidowicz Zaneta211 BEST BEASTSSLUPSKPOLSKAK-OPEN14-1400:34:2500:03:59
#25 58Dawidowicz Łukasz222 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN4646-00:32:4400:03:48
#26 87Deliga Agata166SŁUPSKK-OPENK-OPEN20-2000:35:3500:04:08
#27 86Deliga Szymon167M-OPENM-OPEN6464-00:35:3500:04:08
#28 136Derda Julia23METALCORP TEAMZBYSZEWOPOLSKAA K-OPEN46-4600:44:2000:05:09
#29 11Duda Grzegorz25METALCORP TEAMBUKÓWKAPOLM-OPENM-OPEN1111-00:26:1600:03:03
#30 115Duda Róża24METALCORP TEAMSŁUPSKPOLSKAK-OPEN33-3300:40:1600:04:40
#31 20Dyśko Wojciech186M-OPENM-OPEN2020-00:28:4400:03:20
#32 97Fabisz Natalia131K-OPENK-OPEN23--00:37:4200:04:22
#33 98Fruba Andrzej187M-OPENM-OPEN7272-00:37:4400:04:22
#34 108Fruba Karina26STOPA SŁUPSKREDZIKOWOPOLSKAK-OPEN28-2800:39:1100:04:33
#35 29Furman Tomasz193M-OPENM-OPEN2626-00:29:3000:03:25
#36 96Fursewicz Bartłomiej13737SIEMIANICEM-OPEN7171-00:37:3400:04:21
#37 91Fursewicz-Wróbel Monika142142SŁUPSKK-OPEN22-2200:36:1900:04:13
#38 4Garski Kryspin176BYTÓWPolskaN44-00:24:0500:02:47
#39 12Gierczak Pawel28SŁUPSKPOLSKA-OPEN1212-00:27:0700:03:09
#40 40Gierczak Piotr27USTKAUSTKAPOLSKAM-OPEN3434-00:30:4600:03:34
#41 52Gliszczyński Łukasz299 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAPOLSKA M-OPEN4343-00:32:2900:03:46
#42 89Gontek Łukasz30ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKPOLSKAM-OPEN6666-00:36:1200:04:12
#43 114Grabarczyk Wojciech3232 BEST BEASTSSŁUPSKPOLM-OPENM-OPEN7878-00:40:1600:04:40
#44 102Grabowska Kinga333SŁUPSKPOLSKAK-OPEN26-2600:39:0000:04:31
#45 84Grzenkowicz Agnieszka3434 AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAOLSKA K-OPEN18-1800:35:3100:04:07
#46 154Gzik Radoslaw35WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLM-OPENM-OPEN8989-00:51:5300:06:01
#47 153Gzik Seweryn171M-OPENM-OPEN8888-00:51:5200:06:01
#48 65Głodowski Ludwik197M-OPENM-OPEN 55252-00:34:0200:03:57
#49 77Harasim Tomasz189M-OPENM-OPEN5959-00:34:5600:04:03
#50 107Helinski Jakub128M-OPENM-OPEN7676-00:39:1100:04:33
#51 17Jabłoński Tomasz152KB SPOKO SŁAWNOM-OPEN1717-00:28:2600:03:18
#52 16Jankowski Grsegorz3636 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPENM-OPEN1616-00:28:1800:08:18
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jefimczyk Norbert151DAMNOM-OM-OPEN22-00:22:5500:02:39
#54 110Jóskowska Beata39REKOWO BIEGAREKOWOPOLSKAKA K-OPEN30-3000:40:0400:04:39
#55 69Jóskowski Bogdan400 REKOWO BIEGAREKOWOPOLM-OPENM-OPEN5555-00:34:1800:03:59
#56 6Kamieniecki Rafał41TUPOT-USTKAUSTKAPOLSKAM-OPEN66-00:24:3800:02:51
#57 79Kaniuk Maja42RUMIAPOLSKA K-OPK-OPEN16-1600:35:1400:04:05
#58 23Karaś Radosław121M-OPENM-OPEN2121-00:29:0500:03:22
#59 39Kęsik Agnieszka44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOK-OPENK-OPEN5-500:30:3800:03:33
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Konkel Agnieszka46KOSZALINPOLSKAK-OPEN2-200:28:5100:03:21
#61 74Konkel Joanna45MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSK-OPENK-OPEN15-1500:34:3500:04:00
#62 53Konkel Łukasz47KOSZALINPOLSKA MM-OPEN4444-00:32:3200:03:46
#63 41Kopczyński Sebastian19999M-OPM-OPEN3535-00:31:0000:03:36
#64 46Kosicka Iwona185K-OPENK-OPEN 77--00:31:4500:03:41
#65 131Kosicki Piotr104SŁUPSKPOLSKAOPEN8282-00:43:5500:05:06
#66 122Kowalczuk Jolanta4848SŁUPSKPOLSKAK-OPEN39-3900:41:1000:04:46
#67 142Kowalczyk Justyna13535USTKAPolskaOPEN49-4900:47:5100:05:33
#68 63Kowalski Krzysztof5151 STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN5050-00:33:5500:03:56
#69 116Krawczyk Marta138SŁUPSKK-OK-OPEN34-3400:40:2500:04:41
#70 113Krygier Ireneusz52W.P.KSŁON TEAMUSTKAPOLSKAM-OPEN7777-00:40:1600:04:40
#71 145Krygier Małgorzata13434USTKAPolskaOPEN52-5200:47:5300:05:33
#72 144Krzaczkowska Izabela143143STĘŻYCAK-OPEN51-5100:47:5300:05:33
#73 49Krzaczkowski Paweł5353 KSR KOŚCIERZYNASTĘŻYCAPOLSKAOLSKA M-OPEN4040-00:32:0600:03:43
#74 57Kubińska Beata54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKASKA K-OPEN10-1000:32:4000:03:47
#75 45Kubiński Rafał55NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKASKA M-OPEN3838-00:31:4200:03:41
#76 35Kwaśniak Zdzisław566 STOPA / DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN3030-00:30:0900:03:30
#77 119Lewandowska Renata5757SŁUPSKPOLSKAK-OPEN36-3600:40:4400:04:43
#78 83Lewandowski Adam588 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOM-OPENM-OPEN6363-00:35:3100:04:07
#79 149Lipiec Barbara133POlska56-5600:49:3900:05:46
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Lipiński Mateusz59MUAY RUNNING TEAM/ AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN33-00:22:5500:02:39
#81 67Litwin Barbara60STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-OPEN12-1200:34:0500:03:57
#82 105Machalewki Maciej1922M-OPENM-OPEN474-00:39:0900:04:32
#83 54Magińska Edyta188K-OPENK-OPEN 88--00:32:3500:03:47
#84 60Majchrzak Dariusz1244M-OPEM-OPEN 44747-00:33:2000:03:52
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Majchrzak Łukasz125M-OPENM-OPEN333-00:30:3600:03:33
#86 157Marczak Małgorzata6262ŻELKOWOPOLSKAK-OPEN60-6000:55:3700:06:27
#87 137Matysiuk Grzegorz6363 7BOWSŁUPSKPOLSKAM-OPEN8484-00:46:1700:05:22
#88 138Matysiuk Maja126Polska K-OPENK-OPEN47--00:46:1800:05:22
#89 120Motowidło-Zawadzka Izabella6666 NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSPOLSKA K-OPEN40--00:40:4900:04:44
#90 94Murawski Rafał68WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKPM-OPENM-OPEN6969-00:37:2000:04:20
#91 155Muszyński Jacek175M-OPENM-OPEN9090-00:54:1800:06:18
#92 7Młynarczyk Zbigniew1200polskaN77-00:25:1600:02:56
#93 62Nowacki Mariusz71SŁAWSKOPOLSKAM-OPEN4949-00:33:3200:03:53
#94 36Osiński Wojciech72SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3131-00:30:1400:03:30
#95 100Owczarczyk Marta7373 JEZIERZYCE CITY��JEZIERZYCEK-OPENK-OPEN24-2400:38:1000:04:25
#96 70Pacan Bartosz74ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOM-OPENM-OPEN5656-00:34:1900:03:59
#97 5Pacholczyk Krzysztof7575SŁUPSKPOLANDM-OPEN55-00:24:1900:02:49
#98 55Pardej Liliana76BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEDUNINOWOPOLAPOLAND K-OPEN---00:32:3500:03:47
#99 88Pazder Przemysław7777SŁUPSKPOLANDM-OPEN6565-00:36:0700:04:11
#100 71Pępko Joanna146K-OPENK-OPEN13--00:34:1900:03:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności