Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Przełajowy Tadeusz Kloskowskiego

Wyniki - 8 września 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wieczorek Alan191SŁUPSKM-OPM-OPEN11-00:02:3900:02:39
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jefimczyk Norbert151DAMNOM-OM-OPEN22-00:22:5500:02:39
#3 4Garski Kryspin176BYTÓWPolskaN44-00:24:0500:02:47
#4 12Gierczak Pawel28SŁUPSKPOLSKA-OPEN1212-00:27:0700:03:09
#5 20Dyśko Wojciech186M-OPENM-OPEN2020-00:28:4400:03:20
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Konkel Agnieszka46KOSZALINPOLSKAK-OPEN2-200:28:5100:03:21
#7 23Karaś Radosław121M-OPENM-OPEN2121-00:29:0500:03:22
#8 27Pietrzyk Paweł195M-OPENM-OPEN2525-00:29:2100:03:24
#9 29Furman Tomasz193M-OPENM-OPEN2626-00:29:3000:03:25
#10 36Osiński Wojciech72SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3131-00:30:1400:03:30
#11 37Przybysz Szymon79SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3232-00:30:2100:03:31
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Majchrzak Łukasz125M-OPENM-OPEN333-00:30:3600:03:33
#13 43Bikun Łukasz198M-OPENM-OPEN3737-00:31:2000:03:38
#14 46Kosicka Iwona185K-OPENK-OPEN 77--00:31:4500:03:41
#15 47Żuk Dariusz116DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKAM-OPEN3939-00:31:4700:03:41
#16 51Arcimowicz Piotr190M-OPENM-OPEN 424242-00:32:1900:03:45
#17 53Konkel Łukasz47KOSZALINPOLSKA MM-OPEN4444-00:32:3200:03:46
#18 54Magińska Edyta188K-OPENK-OPEN 88--00:32:3500:03:47
#19 62Nowacki Mariusz71SŁAWSKOPOLSKAM-OPEN4949-00:33:3200:03:53
#20 64Wilczyński Piotr110JEZIERZYCEPOLSKAM-OPEN5151-00:33:5800:03:56
#21 65Głodowski Ludwik197M-OPENM-OPEN 55252-00:34:0200:03:57
#22 66Bach Paweł2SŁUPSKPOLSKA M-OM-OPEN5353-00:34:0300:03:57
#23 68Bochenheim Jan145SŁUPSKM-OM-OPEN5454-00:34:1300:03:58
#24 71Pępko Joanna146K-OPENK-OPEN13--00:34:1900:03:59
#25 76Weiland Cyprian140M-OPENM-OPEN5858-00:34:5000:04:02
#26 77Harasim Tomasz189M-OPENM-OPEN5959-00:34:5600:04:03
#27 78Trusiak Miłosz101SŁUPSKPOLSKA MM-OPEN6060-00:35:0800:04:04
#28 79Kaniuk Maja42RUMIAPOLSKA K-OPK-OPEN16-1600:35:1400:04:05
#29 80Boś Grzegorz8SŁUPSKPOLSKA M-M-OPEN6161-00:35:1400:04:05
#30 81Woś Przemek177M-OPENM-OPEN6262-00:35:1400:04:05
#31 82Wawrzyniak Anna156K-OPENK-OPEN17-1700:35:2900:04:07
#32 86Deliga Szymon167M-OPENM-OPEN6464-00:35:3500:04:08
#33 87Deliga Agata166SŁUPSKK-OPENK-OPEN20-2000:35:3500:04:08
#34 92Witenbeg Zbigniew148M-OPENM-OPEN767-00:36:2000:04:13
#35 97Fabisz Natalia131K-OPENK-OPEN23--00:37:4200:04:22
#36 98Fruba Andrzej187M-OPENM-OPEN7272-00:37:4400:04:22
#37 101Urban Ewelina163K-OPENK-OPEN25--00:38:1200:04:26
#38 107Helinski Jakub128M-OPENM-OPEN7676-00:39:1100:04:33
#39 116Krawczyk Marta138SŁUPSKK-OK-OPEN34-3400:40:2500:04:41
#40 117Skwarek Monika89SŁUPSKPOLSKAK-OPEN35-3500:40:3100:04:42
#41 124Smolińska Edyta147Polska K-OPENK-OPEN40-4000:41:4100:04:50
#42 125Weiland Adrian139M-OPENM-OPEN7979-00:42:0000:04:52
#43 131Kosicki Piotr104SŁUPSKPOLSKAOPEN8282-00:43:5500:05:06
#44 138Matysiuk Maja126Polska K-OPENK-OPEN47--00:46:1800:05:22
#45 140Ryng Kamila87SŁUPSKPOLSKA K-K-OPEN48-4800:46:3700:05:24
#46 147Robak Janina85SLUPSKPOLSKAOPEN54-5400:48:5800:05:41
#47 149Lipiec Barbara133POlska56-5600:49:3900:05:46
#48 151Vogt Halina154POlska57--00:50:5900:05:55
#49 152Robak Iwona84SŁUPSKPOLSKAOPEN58-5800:51:4200:06:00
#50 153Gzik Seweryn171M-OPENM-OPEN8888-00:51:5200:06:01
#51 155Muszyński Jacek175M-OPENM-OPEN9090-00:54:1800:06:18
#52 156Solak Halina174K-OPENK-OPEN59--00:54:1800:06:18
#53 18Dadacz Rafał19-USTKAPOLSKA M-M-OPEN1818-00:28:2800:03:18
#54 44Dadacz Malwina20-USTKAPOLSKA K-K-OPEN6-600:31:2300:03:38
#55 69Jóskowski Bogdan400 REKOWO BIEGAREKOWOPOLM-OPENM-OPEN5555-00:34:1800:03:59
#56 127Wielgus Aleksandra10808POTĘGOWOPOLSKAK-OPEN41-4100:42:0600:04:53
#57 103Wielikdzień Aleksanra10909 DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-OPENK-OPEN27-2700:39:0900:04:32
#58 128Weiland Agnieszka1411SŁUPSKPolskaOPEN42-4200:42:1300:04:54
#59 73Dawidowicz Zaneta211 BEST BEASTSSLUPSKPOLSKAK-OPEN14-1400:34:2500:03:59
#60 93Andrzejczak Sawomir11 GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPENM-OPEN---00:36:5700:04:15
#61 31Węsierska-Mułyk Marzena106106 NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPENK-OPEN---00:29:4300:03:25
#62 129Piwowarski Krzysztof129129PolskaPEN8181-00:42:4000:04:57
#63 121Ciżmowska Barbara1313KĘPICEPOLSKAK-OPEN38-3800:40:5900:04:45
#64 91Fursewicz-Wróbel Monika142142SŁUPSKK-OPEN22-2200:36:1900:04:13
#65 144Krzaczkowska Izabela143143STĘŻYCAK-OPEN51-5100:47:5300:05:33
#66 30Chodorowski Tomasz144144SŁUPSKM-OPEN2727-00:29:3300:03:25
#67 148Czerwińska Wiktoria1616 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAKA K-OPEN55-5500:49:1100:05:42
#68 111Żurawik Aleksandra11717 KORZYBSKIE REKINYKĘPICEPOLSKALSKA K-OPEN31-3100:40:0800:04:39
#69 15Czyżykowski Krzysztof1717 SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN1515-00:28:0100:03:15
#70 13Czyżykowski Mateusz1818SŁUPSKPOLSKAM-OPEN1313-00:27:1200:03:09
#71 10Szczerbaty Paweł922ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM-OPEN1010-00:25:5400:03:00
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Trzebiatowska Kinga1022ŁUPAWAPOLSKAK-OPEN1-100:28:4800:03:20
#73 105Machalewki Maciej1922M-OPENM-OPEN474-00:39:0900:04:32
#74 58Dawidowicz Łukasz222 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN4646-00:32:4400:03:48
#75 56Przybyłowicz Norbert200200M-OM-OPEN4545-00:32:3900:03:47
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25Antosiak Grzegorz1833M-OPENM-OPEN323-00:29:1300:03:23
#77 102Grabowska Kinga333SŁUPSKPOLSKAK-OPEN26-2600:39:0000:04:31
#78 130Piwowarska Monika13030PolskaN43-4300:42:4100:04:57
#79 158Turczyn Grzegorz13232M-OPEM-OPEN9191-00:56:5100:06:36
#80 114Grabarczyk Wojciech3232 BEST BEASTSSŁUPSKPOLM-OPENM-OPEN7878-00:40:1600:04:40
#81 145Krygier Małgorzata13434USTKAPolskaOPEN52-5200:47:5300:05:33
#82 84Grzenkowicz Agnieszka3434 AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAOLSKA K-OPEN18-1800:35:3100:04:07
#83 142Kowalczyk Justyna13535USTKAPolskaOPEN49-4900:47:5100:05:33
#84 16Jankowski Grsegorz3636 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPENM-OPEN1616-00:28:1800:08:18
#85 96Fursewicz Bartłomiej13737SIEMIANICEM-OPEN7171-00:37:3400:04:21
#86 60Majchrzak Dariusz1244M-OPEM-OPEN 44747-00:33:2000:03:52
#87 134Bancewicz Radek44 SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAPOLSKA M-OPENM-OPEN44--00:44:1700:05:07
#88 50Szmigiero Sebastian944 W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN4141-00:32:0800:03:43
#89 122Kowalczuk Jolanta4848SŁUPSKPOLSKAK-OPEN39-3900:41:1000:04:46
#90 104Wencławski Michał1055 DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKPM-OPENM-OPEN7373-00:39:0900:04:32
#91 63Kowalski Krzysztof5151 STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN5050-00:33:5500:03:56
#92 49Krzaczkowski Paweł5353 KSR KOŚCIERZYNASTĘŻYCAPOLSKAOLSKA M-OPEN4040-00:32:0600:03:43
#93 119Lewandowska Renata5757SŁUPSKPOLSKAK-OPEN36-3600:40:4400:04:43
#94 19Bogumiłow Marcin1966M-OPENM-OPEN919-00:28:3200:03:18
#95 61Bockenheim Wojciech66SŁUPSKPOLSKAM-OPEN4848-00:33:2300:03:52
#96 95Łańcucki Jarosław1366SŁUPSKM-M-OPEN7070-00:37:3400:04:21
#97 35Kwaśniak Zdzisław566 STOPA / DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN3030-00:30:0900:03:30
#98 90Łubkowska Magdalena6161SŁUPSKPOLSKAK-OPEN21-2100:36:1300:04:12
#99 157Marczak Małgorzata6262ŻELKOWOPOLSKAK-OPEN60-6000:55:3700:06:27
#100 137Matysiuk Grzegorz6363 7BOWSŁUPSKPOLSKAM-OPEN8484-00:46:1700:05:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności