Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Przełajowy Tadeusz Kloskowskiego

Wyniki - 8 września 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 93Andrzejczak Sawomir11 GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPENM-OPEN---00:36:5700:04:15
#2 66Bach Paweł2SŁUPSKPOLSKA M-OM-OPEN5353-00:34:0300:03:57
#3 134Bancewicz Radek44 SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAPOLSKA M-OPENM-OPEN44--00:44:1700:05:07
#4 61Bockenheim Wojciech66SŁUPSKPOLSKAM-OPEN4848-00:33:2300:03:52
#5 33Bondarenko Jan77 BIEGAJŁOSŁUPSKPOLSKAM-OPEN2929-00:29:5600:03:28
#6 80Boś Grzegorz8SŁUPSKPOLSKA M-M-OPEN6161-00:35:1400:04:05
#7 150Broll Mariusz9ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEPOLSKAM-OPEN8787-00:50:2500:05:51
#8 112Budzyńska Elżbieta100SŁUPSKPOLSKAK-OPEN32-3200:40:1200:04:40
#9 141Burda Sebastian11WPK SLON TEAMSLUPSKPOLSKAA M-OPEN8686-00:47:5000:05:33
#10 9Cender Szymon12W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSM-OPENM-OPEN99-00:25:5000:03:00
#11 121Ciżmowska Barbara1313KĘPICEPOLSKAK-OPEN38-3800:40:5900:04:45
#12 132Czerwińska Anna15BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAK-OPEN44-4400:44:0100:05:06
#13 148Czerwińska Wiktoria1616 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAKA K-OPEN55-5500:49:1100:05:42
#14 15Czyżykowski Krzysztof1717 SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN1515-00:28:0100:03:15
#15 13Czyżykowski Mateusz1818SŁUPSKPOLSKAM-OPEN1313-00:27:1200:03:09
#16 18Dadacz Rafał19-USTKAPOLSKA M-M-OPEN1818-00:28:2800:03:18
#17 44Dadacz Malwina20-USTKAPOLSKA K-K-OPEN6-600:31:2300:03:38
#18 73Dawidowicz Zaneta211 BEST BEASTSSLUPSKPOLSKAK-OPEN14-1400:34:2500:03:59
#19 58Dawidowicz Łukasz222 BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN4646-00:32:4400:03:48
#20 136Derda Julia23METALCORP TEAMZBYSZEWOPOLSKAA K-OPEN46-4600:44:2000:05:09
#21 115Duda Róża24METALCORP TEAMSŁUPSKPOLSKAK-OPEN33-3300:40:1600:04:40
#22 11Duda Grzegorz25METALCORP TEAMBUKÓWKAPOLM-OPENM-OPEN1111-00:26:1600:03:03
#23 108Fruba Karina26STOPA SŁUPSKREDZIKOWOPOLSKAK-OPEN28-2800:39:1100:04:33
#24 40Gierczak Piotr27USTKAUSTKAPOLSKAM-OPEN3434-00:30:4600:03:34
#25 12Gierczak Pawel28SŁUPSKPOLSKA-OPEN1212-00:27:0700:03:09
#26 52Gliszczyński Łukasz299 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAPOLSKA M-OPEN4343-00:32:2900:03:46
#27 89Gontek Łukasz30ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKPOLSKAM-OPEN6666-00:36:1200:04:12
#28 114Grabarczyk Wojciech3232 BEST BEASTSSŁUPSKPOLM-OPENM-OPEN7878-00:40:1600:04:40
#29 102Grabowska Kinga333SŁUPSKPOLSKAK-OPEN26-2600:39:0000:04:31
#30 84Grzenkowicz Agnieszka3434 AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAOLSKA K-OPEN18-1800:35:3100:04:07
#31 154Gzik Radoslaw35WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLM-OPENM-OPEN8989-00:51:5300:06:01
#32 16Jankowski Grsegorz3636 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPENM-OPEN1616-00:28:1800:08:18
#33 110Jóskowska Beata39REKOWO BIEGAREKOWOPOLSKAKA K-OPEN30-3000:40:0400:04:39
#34 69Jóskowski Bogdan400 REKOWO BIEGAREKOWOPOLM-OPENM-OPEN5555-00:34:1800:03:59
#35 6Kamieniecki Rafał41TUPOT-USTKAUSTKAPOLSKAM-OPEN66-00:24:3800:02:51
#36 79Kaniuk Maja42RUMIAPOLSKA K-OPK-OPEN16-1600:35:1400:04:05
#37 39Kęsik Agnieszka44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOK-OPENK-OPEN5-500:30:3800:03:33
#38 74Konkel Joanna45MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSK-OPENK-OPEN15-1500:34:3500:04:00
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Konkel Agnieszka46KOSZALINPOLSKAK-OPEN2-200:28:5100:03:21
#40 53Konkel Łukasz47KOSZALINPOLSKA MM-OPEN4444-00:32:3200:03:46
#41 122Kowalczuk Jolanta4848SŁUPSKPOLSKAK-OPEN39-3900:41:1000:04:46
#42 63Kowalski Krzysztof5151 STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN5050-00:33:5500:03:56
#43 113Krygier Ireneusz52W.P.KSŁON TEAMUSTKAPOLSKAM-OPEN7777-00:40:1600:04:40
#44 49Krzaczkowski Paweł5353 KSR KOŚCIERZYNASTĘŻYCAPOLSKAOLSKA M-OPEN4040-00:32:0600:03:43
#45 57Kubińska Beata54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKASKA K-OPEN10-1000:32:4000:03:47
#46 45Kubiński Rafał55NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKASKA M-OPEN3838-00:31:4200:03:41
#47 35Kwaśniak Zdzisław566 STOPA / DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN3030-00:30:0900:03:30
#48 119Lewandowska Renata5757SŁUPSKPOLSKAK-OPEN36-3600:40:4400:04:43
#49 83Lewandowski Adam588 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOM-OPENM-OPEN6363-00:35:3100:04:07
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Lipiński Mateusz59MUAY RUNNING TEAM/ AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPENM-OPEN33-00:22:5500:02:39
#51 67Litwin Barbara60STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-OPEN12-1200:34:0500:03:57
#52 90Łubkowska Magdalena6161SŁUPSKPOLSKAK-OPEN21-2100:36:1300:04:12
#53 157Marczak Małgorzata6262ŻELKOWOPOLSKAK-OPEN60-6000:55:3700:06:27
#54 137Matysiuk Grzegorz6363 7BOWSŁUPSKPOLSKAM-OPEN8484-00:46:1700:05:22
#55 120Motowidło-Zawadzka Izabella6666 NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSPOLSKA K-OPEN40--00:40:4900:04:44
#56 94Murawski Rafał68WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKPM-OPENM-OPEN6969-00:37:2000:04:20
#57 62Nowacki Mariusz71SŁAWSKOPOLSKAM-OPEN4949-00:33:3200:03:53
#58 36Osiński Wojciech72SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3131-00:30:1400:03:30
#59 100Owczarczyk Marta7373 JEZIERZYCE CITY��JEZIERZYCEK-OPENK-OPEN24-2400:38:1000:04:25
#60 70Pacan Bartosz74ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOM-OPENM-OPEN5656-00:34:1900:03:59
#61 5Pacholczyk Krzysztof7575SŁUPSKPOLANDM-OPEN55-00:24:1900:02:49
#62 55Pardej Liliana76BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEDUNINOWOPOLAPOLAND K-OPEN---00:32:3500:03:47
#63 88Pazder Przemysław7777SŁUPSKPOLANDM-OPEN6565-00:36:0700:04:11
#64 37Przybysz Szymon79SŁUPSKPOLSKAM-OPEN3232-00:30:2100:03:31
#65 143Rakowska Katarzyna8282 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-OPENK-OPEN50-5000:47:5100:05:33
#66 126Remus Janusz83BEST BEASTSREDZIKOWOPOLSKAA M-OPEN8080-00:42:0300:04:53
#67 152Robak Iwona84SŁUPSKPOLSKAOPEN58-5800:51:4200:06:00
#68 147Robak Janina85SLUPSKPOLSKAOPEN54-5400:48:5800:05:41
#69 139Rutkowski Krzysztof8686 REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-OPENM-OPEN46--00:46:3500:05:22
#70 140Ryng Kamila87SŁUPSKPOLSKA K-K-OPEN48-4800:46:3700:05:24
#71 135Sałaj Angelika88OSP LULEMINOZBYSZEWOPOLSKAA K-OPEN45-4500:44:2000:05:08
#72 117Skwarek Monika89SŁUPSKPOLSKAK-OPEN35-3500:40:3100:04:42
#73 24Stasiak Przemysław9090GŁÓWCZYCEPOLSKAM-OPEN2222-00:29:1100:03:23
#74 10Szczerbaty Paweł922ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM-OPEN1010-00:25:5400:03:00
#75 50Szmigiero Sebastian944 W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKPOLSKAKA M-OPEN4141-00:32:0800:03:43
#76 85Szumska Monika97SALUSSŁUPSKPOLSKAK-OPEN19-1900:35:3400:04:07
#77 32Tomczak Dominik99NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOM-0penM-0pen2828-00:29:4700:03:27
#78 59Trusiak Agnieszka100NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAOLSKA K-OPEN11-1100:33:0500:03:50
#79 78Trusiak Miłosz101SŁUPSKPOLSKA MM-OPEN6060-00:35:0800:04:04
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Trzebiatowska Kinga1022ŁUPAWAPOLSKAK-OPEN1-100:28:4800:03:20
#81 131Kosicki Piotr104SŁUPSKPOLSKAOPEN8282-00:43:5500:05:06
#82 104Wencławski Michał1055 DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKPM-OPENM-OPEN7373-00:39:0900:04:32
#83 31Węsierska-Mułyk Marzena106106 NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPENK-OPEN---00:29:4300:03:25
#84 75Wiatrzyk Krzysztof1077 DARŁOWODARŁOWOPOLSM-OPENM-OPEN5757-00:34:3600:04:01
#85 127Wielgus Aleksandra10808POTĘGOWOPOLSKAK-OPEN41-4100:42:0600:04:53
#86 103Wielikdzień Aleksanra10909 DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-OPENK-OPEN27-2700:39:0900:04:32
#87 64Wilczyński Piotr110JEZIERZYCEPOLSKAM-OPEN5151-00:33:5800:03:56
#88 8Wilmont Krzysztof112CSMW USTKASLUPSKPOLSKM-OPENM-OPEN88-00:25:4100:02:59
#89 14Wilusz Krzysztof113STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAA M-OPEN1414-00:28:0100:03:15
#90 47Żuk Dariusz116DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKAM-OPEN3939-00:31:4700:03:41
#91 111Żurawik Aleksandra11717 KORZYBSKIE REKINYKĘPICEPOLSKALSKA K-OPEN31-3100:40:0800:04:39
#92 42Żurawik Piotr118KORZYBSKIE REKINYKĘPICEPOLSKAA M-OPEN3636-00:31:1900:03:38
#93 7Młynarczyk Zbigniew1200polskaN77-00:25:1600:02:56
#94 23Karaś Radosław121M-OPENM-OPEN2121-00:29:0500:03:22
#95 60Majchrzak Dariusz1244M-OPEM-OPEN 44747-00:33:2000:03:52
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Majchrzak Łukasz125M-OPENM-OPEN333-00:30:3600:03:33
#97 138Matysiuk Maja126Polska K-OPENK-OPEN47--00:46:1800:05:22
#98 107Helinski Jakub128M-OPENM-OPEN7676-00:39:1100:04:33
#99 129Piwowarski Krzysztof129129PolskaPEN8181-00:42:4000:04:57
#100 130Piwowarska Monika13030PolskaN43-4300:42:4100:04:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności