Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4 PKO Bieg Charytatywny - Koszalin

Wyniki - 15 września 2018, Koszalin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !119Ekipa ŻółwikaKępka Adrian Czepiel Mateusz Wróbel Jakub Kasprowicz Adam Kozak PawełMężczyzn15200:59:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !248 pplot/OW KoszalinFamulski Cezary Zaborski Ryszard Musiał Krzysztof Witkowski Mateusz Madejski KrzysztofMężczyzn25100:59:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 322 Dywizjon PrzeciwlotniczyUstianowski Wojciech Mroczkowski Piotr Stężała Artur Piński Paweł Buczko KrystianMężczyzn34600:59:34
#4 453SPOKO SŁAWNO IJabłoński Tomasz Protasewicz Andrzej Rosiak Damian Kamelski Piotr Nieckarz KrzysztofMężczyzn44500:59:33
#5 533 PlutonGrabiński Rafał Jarosz Przemysław Kalkowski Paweł Ciućka Mateusz Leśniak PawełMężczyzn54400:59:17
#6 637Meden-Inmed Sports Team MenTarasiewicz Konrad Anders Rafał Sosnowski Tomasz Ogrodowczyk Daniel Sieniawski JarekMężczyzn64400:59:19
#7 76Bajaderki koszalinTrejder Maria Trejder Józej Trejder Klaudia Trejder Mateusz Sągol MateuszMieszana74300:59:00
#8 817Dziki KoszalinPstragowksi Marcin Pstragowska Marlena Pstragowski Wojciech Michalak Michał Struminski RafalMieszana84300:58:53
#9 911Centralny Ośrodek Szkolenia Straży GranicznejBoćko Piotr Marek Piotr Kaszubiak Klaudiusz Krakowiak Sławomir Kotara-Pałka MałgorzataMieszana94300:59:06
#10 10-ELEKTRONIKGłuch Katarzyna Majchrzak Kacper Ziobro Wiktor Robakowski Marek Czerski PawełMieszana104300:59:12
#11 1120Fajne babkiKrzewińska Małgorzata Moszyński Jacek Mazur Mirosław Zwoliński Jan Jamniak BartekMieszana114300:59:51
#12 1265Tri KoszalinCzerniak Gracjan Bohdal Łukasz Kasztelan Władysław Kasztelan Urszula Piechota RobertMieszana124200:58:55
#13 1322FitOski MEN TeamSkałecki Robert Ratajewski Arkadiusz Wiliński Marek Gutowski Sebastian Wieczorkiewicz ArturMężczyzn134200:59:27
#14 1427Karlino Biegaj!Zienowicz Michał Pietryka Artur Więckowski Maciej Potomski Norbert Bagiński PiotrMężczyzn144200:59:26
#15 1555SPOKO SŁAWNO IIIMiklasińska-Kamelska Monika Wójcik Damian Gliszczyński Łukasz Jakuszczonek Zbigniew Skierka GrzegorzMieszana154200:59:49
#16 1628Każdy biegnie w inna stronęChołuj Jarosław Ziółkowska Małgorzata Golec Anna Bassel Marcin Szulc ArkadiuszMieszana164100:59:23
#17 1726Halny Góry ChełmskiejBogacki Tomasz Kulczyk Jerzy Mędel Cezary Kurłowicz Krzysztof Przewłocki MichałMężczyzn174100:59:42
#18 1861Szybcy Piekni InteligĘtniBryła Krzysztof Kachlicki Kamil Siuda Andrzej Milewski Paweł Dudziak PiotrMężczyzn184100:59:42
#19 1935Kraina OZGalicki Robert Urbański Arkadiusz Urbański Tomasz Ostrowski Artur Janus MateuszMężczyzn194000:58:50
#20 207bdow JW 1223Stankiewicz Wiesław Zawadzki Sebastian Kucal Paweł Kobus Maciej Tobiasz MariuszMężczyzn204000:58:58
#21 2164Team KoszalinMucha Krzysztof Podsiadło Marcin Tomczyk Leszek Przybył Krzysztof Myk PawełMężczyzn214000:59:00
#22 2215Dream Team NordGlassGroth Sandra Matysiak Wojciech Nawarycz Michał Czapla Paweł Kozar KrzysztofMieszana224000:59:03
#23 2343OSzP TeamSzymański Piotr Remplakowski Krzysztof Krzewski Rafał Kaczmarek Łukasz Nowicka KamilaMieszana234000:59:41
#24 2445Pięcioraczki z tartanowej paczkiDąbrowska Alicja Samoił-Kowalska Irena Mędel Marta Wołyńska Wioletta Konkel AgnieszkaKobiet244000:59:53
#25 2549Rodzinna PiątkaKozieł Paweł Kaźmierczak Agnieszka Kaźmierczak Dominik Kozieł Adam Kaźmierczak TomaszMieszana253900:59:00
#26 2640NG Runners ClubMaciąg Paweł Sitowski Marcin Kaźmierczak Aleksandra Walkowiak Karol Wypych JacekMieszana263900:59:04
#27 2733Koszaliński Ranking BiegaczyPełechata Julita Pietrzyk Paulina Gołek Karolina Konieczna Anna Roganowska DanutaKobiet273900:59:10
#28 2839MY Z TYCH AMBITNYCHKrasiński Witold Kamiński Tomasz Kandut Tomasz Róg Krystyna Róg MichałMieszana283900:59:29
#29 2958super teamJaruga Artur Jaruga Aleksander Jaruga Mateusz Wasowski Mateusz Radosz KatarzynaMieszana293900:59:47
#30 3025Ganga wymiataczyRak Adam Rak Anna Rak Kinga Kokot Izabela Kokot EdwardMieszana303900:59:47
#31 3154SPOKO SŁAWNO IIKomar Agnieszka Żylis Katarzyna Motykowska Ksenia Kaczmarek Marta Nieckarz MonikaKobiet313900:59:44
#32 3256SPOKO SŁAWNO IVBuze Małgorzata Stwora Robert Moksa Dariusz Gostomczyk Krzysztof Telesiewicz HenrykMieszana32-00:58:38
#33 33-Rozbiegany MagistratKrauze Jerzy Kaszub Łukasz Miszewska Emilia Sarapuk Gabriela Nowe TomaszMieszana333800:59:04
#34 3432KMPSP Koszalin / Święty Florian TeamGrzesik Eugeniusz Marschałkowska Dorota Kasprzyk Bogdan Mazur Emiliusz Skrzypiec DariuszMieszana343800:59:09
#35 3563TARPANYŚwietlik Tomasz Chorąży Karolina Bonisławski Jarosław Heller Zdzisław Rogoża IreneuszMieszana353800:59:34
#36 3669ZakwasKosecki Tomasz Kosecka Sylwia Tokarski Szymon Seewald Jan Seewald AgnieszkaMieszana363801:00:00
#37 3760szybcy i wściekliSadowy Robert Sycz Karolina Januszewski Jacek Kopij Agnieszka Kwietniewski DanielMieszana373700:58:41
#38 38-CARITAS TEAMSzperling Maciej Ziętara Mateusz Ziętara Paweł Kołodziejczyk Cezary Kółakowski IgorMężczyzn383700:58:31
#39 3916Dziadkowie pełni werwyGłowacki Włodzimierz Dudkiewicz Leszek Kozłowiecki Waldemar Juszczak Krzysztof Chudy HenrykMężczyzn393700:59:00
#40 4014DoWcipkiWolf Beata Malesza-Housin Joanna Piętko Joanna Rabka Monika Hałajko MagdalenaKobiet403700:59:02
#41 4157sportowiec.infoWalczak Agnieszka Imiołek Jacek Nagórski Jakub Jesiończak Marcin Hodun GrzegorzMieszana413700:59:12
#42 4266WiewióryNorek Tomek Pietrzak Mariola Paluszek Agnieszka Mazurek Barbara Janczewski JacekMieszana423600:58:50
#43 4334KoszMarni Biegacze 2.0Puścian Krzysztof Kurek Aneta Olesiak Weronika Kurek Adrian Szyszkowski TomaszMieszana433600:58:55
#44 4431Klub Piłkarski Zefir WyszewoJasieniecki Piotr Pawluch Piotr Błaszczyk Sylwester Siwecki Dariusz Krzywonos TomaszMężczyzn443600:59:17
#45 4544Pędziwiatry BornegoWajda Waldemar Deptuła-Bill Bożena Bill Łukasz Michalak Małgorzata Michalak SzczepanMieszana453600:59:30
#46 4621FitOskiRatajewska Agnieszka Kurowska Izabela Kępa Marta Waszek Marzena Siwek MirosławaKobiet463500:58:39
#47 4748Raport UciekaFilipiak Krzysztof Kaliszuk Damian Jeleń Anna Sobierajska Anna Kowalska IlonaMieszana473500:58:24
#48 4852Siatkarska BłyskawicaMarszałek Magdalena Marszałek Tomasz Mastalerz Konrad Sikora Małgorzata Sikora ArturMieszana483500:59:05
#49 4942Orzeł-Jantar ŚwieszynoMarcinkowski Jacek Kiper Jarosław Bednarska Małgorzata Kazimierczak Leszek Piątkowski BartoszMieszana493500:59:01
#50 501(DA)KARRKobus Piotr Mosiołek Piotr Drążkiewicz Łukasz Włodyka Karolina Chałat DorotaMieszana503500:59:38
#51 5170ZORGANIZOWANA GRUPA OSIEDLOWA "BOSMAŃSKA"Strukiel Daniel Strukiel Anna Sucharzewski Rafał Szkutnik Grzegorz Szkutnik WiolettaMieszana513400:59:10
#52 528BiegoludkiPiskorz-Wilczak Iwona Gawiecka Mariola Komorowska Beata Gawiecki Piotr Roganowski RafałMieszana523400:59:22
#53 5324FriendsTeamMłynarski Piotr Wróblewska Marta Michalak Anna Mariańska Anna Hubko PawełMieszana533400:59:32
#54 5468www.Arte-IT.plNiewiadowski Robert Niewiadowska Urszula Strzyż Łukasz Strzyż Dorota Krasińska MariolaMieszana54-00:58:48
#55 5559Sweet DreamsLipińska Beata Polakowska Milena Jabłoński Jonatan Mietelska Anita Zienkiewicz ŁukaszMieszana553300:58:49
#56 5623foczki z BiałogarduZwolińska Anna Tokarewicz Anna Rój Barbara Bokota Katarzyna Drabkowska AgnieszkaKobiet563300:59:06
#57 579BYLI OTYLIŻuchowska Aleksandra Żuchowski Jacek Mariak Adrian Stojewski Jarosław Stojewska KatarzynaMieszana573300:59:11
#58 5867WolontariuszkiRasińska Patrycja Rasińska Alicja Adamczewska Weronika Górna Magdalena Tyborczyk AnnaKobiet583300:59:10
#59 5946PKO SŁAWNO BIEGAKurczyk Elżbieta Kotecka Olga Lachowicz Joanna Ścisło-Mierzwicka Marta Mierzwicki SebastianMieszana593300:59:12
#60 6029Kilar & Stolarczyk TeamKilar Tomasz Kilar Zofia Kilar Oliwia Stolarczyk Adrian Stolarczyk ŁukaszMieszana603300:59:30
#61 6112Damy radęHertig Tomasz Hertig Paweł Dziadczyk Ewa Winiarczy Jarosław Szwabo DariuszMieszana613300:59:39
#62 6247PobieganiKonarska Joanna Konarska Monika Biłyk Sylwia Biłyk Waldemar Majchrzak HubertMieszana623200:59:11
#63 6362Szybka PiątkaPękałą Piotr Wnuk - Krasieńko Joanna Pękała Maja Duszyńska Anna Jaworska JudytaMieszana633200:59:26
#64 6450RozbieganiMinko Bartosz Kania Aleksandra Kłosowska Katarzyna Minko Waldemar Kania MartynaMieszana643200:59:53
#65 6538Meden-Inmed Sports Team WomenMichalska Ewelina Terczyńska Michalina Świątczak Aleksandra Wasilewska Katarzyna Milart SylwiaKobiet65-00:58:31
#66 6610Carpe DiemŁapko Anna Róg Anna Felińska Magda Markiewicz Iza Bachorska DorotaKobiet663100:58:23
#67 6751SEKTORBUD.PL - Wesołe BorsukiKudrymski Maciej Kudrymska Justyna Kłak Marcin Małyszko Michał Małyszko IwonaMieszana673100:58:34
#68 6813DelicjeVon Bardeleben Agnieszka Jakubczyk Agnieszka Korol Elżbieta Rybarczyk Joanna Grzymała AngelikaKobiet683100:58:52
#69 695Babeczki na 105Tarasiewicz Dorota Walker Ewa Hawryluk Marta Pach Joanna Tarnowska AleksandraKobiet693100:59:23
#70 7036Mamy WybieganeWojtkiewicz-Bąkowska Dorota Kurcz Barbara Cichocka Małgorzata Możejko Anna Stec EdytaKobiet703100:59:38
#71 7118Dżamajka GoleniówSulikowski Tomasz Karoń Barbara Żuk Ilona Łapot Joanna Buczek EmiliaMieszana712900:54:20
#72 7230Klub Kobiet PIGOlszyńska Marzena Łopińska-Wera Aleksandra Kujawa Katarzyna Kozak Małgorzata Sadowska KarolinaKobiet72-00:58:13
#73 7341Nieruchomości SPGutowski Marek Sikora-Gutowska Agnieszka Bąkowska Monika Ostaszewska Joanna Lis KatarzynaMieszana73-00:59:58

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności