Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV "Gaz-System na Piątkę!"

Wyniki - 16 września 2018, Kędzierzyn - Koźle

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
#1 266Sabina Nowosielska1KĘDZIERZYN-KOŹLE9900:19:2400:39:4300:39:31
#2 230Tomasz Badura2KĘDZIERZYN-KOŹLEBÓB BIEGA15900:15:5500:31:2200:31:04
#3 38Darek Balicki3KĘDZIERZYN-KOŹLE3700:11:0100:22:2600:22:21
#4 66Tomasz Banaszkiewicz4KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK6100:12:0700:23:5600:23:56
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kamil Baron5JASIONAANTONTEAM100:08:5900:17:3200:17:31
#6 4Marcin Barth6LEŚNICA400:09:0000:18:0700:18:06
#7 18Jarosław Bartoszuk7KĘDZIERZYN-KOŹLE1800:10:1300:21:0400:21:00
#8 80Ewa Basa8KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK700:12:0200:24:3100:24:29
#9 116Joanna Basa9KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK1600:12:5700:26:0900:26:02
#10 70Adam Bawoł10STRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE6500:12:1300:23:5900:23:50
#11 167Rafał Beśka11KRAPKOWICEDRINK TEAM13000:13:5400:28:2800:28:20
#12 263Jolanta Beśka12KRAPKOWICEDRINK TEAM9600:15:5400:36:0800:36:01
#13 117Jerzy Bęben13ROZWADZADYCZUŚ TEAM10100:13:2100:26:1400:26:08
#14 29Robert Bick14KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM2800:10:4900:21:4900:21:46
#15 146Magdalena Bielińska15KĘDZIERZYN-KOŹLESOKÓŁ KNURÓW/KS KOZIOŁEK2400:14:0400:27:3600:27:23
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Piotr Bieliński16KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK200:08:5900:17:4100:17:40
#17 63Beata Biernacka17OPOLEBRAK400:11:4500:23:5000:23:48
#18 208Izabela Bodnar19KĘDZIERZYN-KOŹLE5900:15:0500:30:1600:30:12
#19 152Robert Bodzioch20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE12400:13:2200:27:4800:27:41
#20 62Krzysztof Bokwa21KĘDZIERZYN-KOŹLE5900:11:2100:23:4600:23:42
#21 225Paulina Borecka22KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK6900:15:1100:31:0500:31:01
#22 77Marcin Born23KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICA7100:12:3800:24:2100:24:12
#23 216Karolina Bryk24JANUSZKOWICE6200:14:0600:30:5000:30:38
#24 191Paweł Bryła25KĘDZIERZYN-KOŹLE14500:15:3400:29:2500:29:11
#25 131Agnieszka Budzińska26UJAZDBUDZIKI UJAZD1800:13:0300:26:5600:26:53
#26 42Paweł Budziński27UJAZDBUDZIKI UJAZD4000:11:1900:22:4000:22:37
#27 121Tomasz Cedzich28SZCZEPANEK10500:12:4500:26:2300:26:16
#28 231Paweł Chodyniecki29KĘDZIERZYN-KOŹLE16000:16:0300:31:3600:31:21
#29 50Rafał Cwynar30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE4800:11:3000:22:5200:22:42
#30 59Tomasz Czak31KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANI5600:11:4600:23:2500:23:17
#31 95Justyna Czekaj32KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAM900:12:1100:25:0400:25:04
#32 72Dariusz Czyrnek33RYBNIK6700:11:5400:24:0800:24:04
#33 253Ewa Czyrnek34RYBNIK8700:16:3000:34:0600:34:01
#34 239Ewa Dec37STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE7500:15:2900:32:2300:32:13
#35 51Michał Depta38RACIBÓRZ4900:11:4200:22:5400:22:43
#36 58Edward Dobrzański39KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5500:11:3600:23:2300:23:21
#37 169Adam Domagalski40OPOLENAKOLE13100:14:3800:28:2800:28:11
#38 99Beata Drążek41KĘDZIERZYN-KOŹLENIEZRZESZONY1100:12:1500:25:1400:25:11
#39 46Zbigniew Duchnowicz42KĘDZIERZYN-KOŹLEWYBIERZ4400:11:3300:22:4800:22:38
#40 163Klaudia Dyczek43ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM3500:14:0900:28:2100:28:15
#41 74Barbara Dyczek44ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM600:12:0500:24:1100:24:07
#42 261Katarzyna Dziekan45KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAM9400:17:5100:35:5200:35:33
#43 52Grzegorz Dziubański46PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAM5000:11:1100:22:5800:22:56
#44 104Grzegorz Dziwiński48BIERAWANAPALONE DZIKI9300:12:4600:25:2800:25:15
#45 19Sylwester Frątczak49KĘDZIERZYN-KOŹLE1900:10:3000:21:1000:21:09
#46 12Dawid Furman50BŁAŻEJOWICEBIEGAM DLA MILUSI1200:10:0400:20:1700:20:16
#47 250Monika Gaj51KIETRZ8500:17:0500:33:5000:33:36
#48 222Anna Gawlik52PYSKOWICE6600:15:4900:31:0200:30:41
#49 221Tomasz Gawlik53PYSKOWICE15600:15:5000:31:0200:30:41
#50 185Małgorzata Giet54KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE4400:14:5900:29:1600:29:01
#51 181Adam Gnyla55KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKI13800:14:4300:29:0300:28:43
#52 159Anna Gogolin56ZABRZEPARKRUN KATOWICE3200:14:1400:28:0700:28:04
#53 184Jerzy Gogolin57ZABRZEPARKRUN KATOWICE14100:14:2100:29:1300:29:09
#54 47Radosław Gorski58KĘDZIERZYN-KOŹLE4500:11:3200:22:4800:22:43
#55 48Marek Grund59KĘDZIERZYN-KOŹLEGRUNDTEAM4600:11:1800:22:4900:22:43
#56 267Bolesław Grygiel60KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE16800:20:5800:41:3300:41:14
#57 93Szymon Halusiak61KĘDZIERZYN-KOŹLE8500:12:4800:24:5500:24:45
#58 147Marcelina Haładus62GŁUBCZYCENIEZRZESZONY2500:13:1200:27:3800:27:35
#59 173Magdalena Herud63PIETROWICE WIELKIEEKO-OKNA RUNNERS4000:14:4600:28:3500:28:22
#60 56Arkadiusz Hoczek64KOLANOWICE5300:11:3400:23:1600:23:11
#61 155Aneta Hoczek65KOLANOWICE3000:14:1300:27:5400:27:38
#62 210Marcin Holeczek66CHORZÓWBRAK15100:15:4700:30:3100:30:11
#63 8Paweł Ignac67RACIBÓRZINŻYNIERIA BIEGANIA / DRUŻYNA800:09:4800:19:4900:19:49
#64 105Monika Ilnicka68RACŁAWICE ŚL/OPOLEDZIKUSY Z POGRANICZA1200:12:4300:25:3300:25:21
#65 217Izabela Iwanejko69KĘDZIERZYN-KOŹLEKAJTEAM6300:15:1700:30:5100:30:43
#66 114Witosław Iwanejko70KĘDZIERZYN-KOŹLETS CHEMIK10000:12:5900:26:0200:25:57
#67 192Alina Iwanicka71KIETRZKS GRYFKIETRZ4700:14:5900:29:3000:29:16
#68 27Grzegorz Jahn72RASZOWAOSP RASZOWA2600:10:4600:21:3400:21:31
#69 120Jarosław Jalowski73OPOLEWKU W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU10400:13:2800:26:2200:26:10
#70 97Zuzanna Jankowska75KĘDZIERZYN-KOŹLE1000:11:4500:25:0800:25:04
#71 31Tobiasz Jankowski76OPOLEEVENTHOSTEL OPOLE3000:10:4900:21:5900:21:58
#72 223Anna Janowska77STARE KOŹLEINDYWIDUALNY6700:15:1800:31:0300:31:00
#73 14Adrian Jaroszuk78KĘDZIERZYN-KOŹLE1400:10:1500:20:2900:20:28
#74 79Adam Jastrząbek79URBANOWICEJASTRZĄB TEAM7300:11:4900:24:3000:24:26
#75 64Michał Jaśkowiec80PRUDNIK6000:12:2600:23:5100:23:35
#76 60Andrzej Jerzyk81GLIWICE5700:11:2900:23:3500:23:30
#77 112Marcin Jocher82PRUDNIK9800:13:1300:25:5000:25:33
#78 251Witek Jochimczyk83KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM16600:16:5700:33:5200:33:33
#79 113Adrian Jontza84ROŻNIĄTÓWCIŚNIENIE NA ŻYCIE9900:12:5300:25:5700:25:45
#80 204Renata Kadłuczka85GŁOGÓWEK5600:15:3300:30:0400:29:46
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jan Kadłuczka86GŁOGÓWEK300:08:5900:17:4900:17:49
#82 229Zbigniew Kalinowski87TARNÓW OPOLSKILABTAR15800:15:1900:31:2100:31:06
#83 45Adrian Kałuża88KĘDZIERZYN-KOŹLE4300:11:0900:22:4800:22:42
#84 214Michał Kamiński89KĘDZIERZYN-KOŹLE15400:15:2000:30:4800:30:42
#85 260Agnieszka Kamusella90KĘDZIERZYN-KOŹLE9300:17:0900:35:1700:35:04
#86 182Andrzej Kapica91KĘDZIERZYN-KOŹLE13900:14:4000:29:0500:28:55
#87 202Aleksandra Kapuścińska92KĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGOWI ZAJAWKOWICZE5400:14:5800:30:0000:29:48
#88 139Andrzej Kawoń93NAMYSŁÓW11800:13:4000:27:2200:27:12
#89 149Monika Kazimierczuk94KĘDZIERZYN-KOŹLEBBL-KLUB SPORTOWY KOZIOŁEK-2600:14:1800:27:4000:27:26
#90 128Krzysztof Kędziera95BIERAWANAPALONE DZIKI11100:13:5800:26:3700:26:18
#91 249Monika Klonowska96RACIBÓRZWAWRZINEK TEAM8400:16:0800:33:3300:33:26
#92 201Marzena Kołdyka-Gawron97KĘDZIERZYN-KOŹLE5300:14:3700:30:0000:30:00
#93 65Sandra Konieczny98ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM500:11:5200:23:5600:23:51
#94 157Krzysztof Kopania99KĘDZIERZYN-KOŹLE12700:14:5000:27:5600:27:38
#95 257Sabina Kopciuch100RACIBÓRZBRAK9100:16:5300:34:3500:34:18
#96 16Kamil Kopiec102WIĘKSZYCE1600:10:0100:20:3300:20:27
#97 9Michał Kosmaty103OPOLEANTONTEAM900:09:5200:19:5600:19:55
#98 17Mariusz Kosmaty104OPOLEANTONTEAM1700:10:0800:20:4100:20:41
#99 160Ewa Kosmaty105OPOLEEVENT HOSTEL3300:13:5600:28:0900:27:58
#100 234Michał Kowalik107KĘDZIERZYN-KOŹLEWEEKENDZIK16200:16:4600:31:4400:31:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności