Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV "Gaz-System na Piątkę!"

Wyniki - 16 września 2018, Kędzierzyn - Koźle

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Piotr Bieliński16KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK200:08:5900:17:4100:17:40
#2 4Marcin Barth6LEŚNICA400:09:0000:18:0700:18:06
#3 5Adam Śnieżek189ŻERNICAGOGGLE PAE TEAM500:09:0600:18:3300:18:32
#4 6Tomasz Pośniak158ZIMNA WÓDKA600:09:3900:19:4100:19:40
#5 8Paweł Ignac67RACIBÓRZINŻYNIERIA BIEGANIA / DRUŻYNA800:09:4800:19:4900:19:49
#6 10Mariuz Krzesaj334KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFIT1000:10:1500:20:0200:20:00
#7 11Michał Rogowski162KĘDZIERZYN-KOŹLE1100:09:2400:20:0600:20:05
#8 13Aleksander Frank244KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE1300:10:1200:20:2100:20:19
#9 14Adrian Jaroszuk78KĘDZIERZYN-KOŹLE1400:10:1500:20:2900:20:28
#10 15Kazimierz Grycman323CIECHOWICE1500:10:1600:20:3100:20:30
#11 16Kamil Kopiec102WIĘKSZYCE1600:10:0100:20:3300:20:27
#12 19Sylwester Frątczak49KĘDZIERZYN-KOŹLE1900:10:3000:21:1000:21:09
#13 20Jacek Kupka112KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM2000:10:1000:21:1300:21:11
#14 21Łukasz Kochon265KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2100:10:4200:21:1800:21:11
#15 22Marcin Maziarek131OPOLE2200:10:4100:21:1900:21:12
#16 23Mirosław Klepacz235KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2300:10:3200:21:2300:21:20
#17 24Ryszard Chachuła234ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM2400:10:3400:21:2400:21:23
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !25Sabina Wojtaszewska315RACIBÓRZBBL RACIBÓRZ100:10:3600:21:2500:21:24
#19 26Tomasz Malorny122KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2500:10:4400:21:2700:21:25
#20 27Grzegorz Jahn72RASZOWAOSP RASZOWA2600:10:4600:21:3400:21:31
#21 29Robert Bick14KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM2800:10:4900:21:4900:21:46
#22 30Rafał Pławiak153KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE2900:10:2700:21:5300:21:49
#23 31Tobiasz Jankowski76OPOLEEVENTHOSTEL OPOLE3000:10:4900:21:5900:21:58
#24 32Paweł Wciseł198KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKI3100:10:5900:22:0200:22:00
#25 33Paweł Zdon216KĘDZIERZYN-KOŹLE3200:10:5100:22:0300:22:03
#26 34Darek Czernek247GOGOLINGOGOLIN BIEGA3300:10:5000:22:0900:22:08
#27 36Roman Węgrzyk202UJAZDROMUS TEAM-UJAZD3500:11:0800:22:1900:22:17
#28 37Roman Jakubiec300KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE3600:11:1400:22:2500:22:22
#29 38Darek Balicki3KĘDZIERZYN-KOŹLE3700:11:0100:22:2600:22:21
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39Lilianna Milińska136NIEMODLIN200:11:0700:22:2900:22:29
#31 40Andrzej Zwęgliński220KĘDZIERZYN-KOŹLE3800:11:0400:22:3000:22:27
#32 41Michał Maziarek130NIEMODLININDYWIDUALNY3900:11:0900:22:3500:22:29
#33 42Paweł Budziński27UJAZDBUDZIKI UJAZD4000:11:1900:22:4000:22:37
#34 44Zbigniew Kamiński254LESZCZYNYGRUBIORZE LOTAJOM4200:11:0000:22:4700:22:46
#35 45Adrian Kałuża88KĘDZIERZYN-KOŹLE4300:11:0900:22:4800:22:42
#36 46Zbigniew Duchnowicz42KĘDZIERZYN-KOŹLEWYBIERZ4400:11:3300:22:4800:22:38
#37 47Radosław Gorski58KĘDZIERZYN-KOŹLE4500:11:3200:22:4800:22:43
#38 48Marek Grund59KĘDZIERZYN-KOŹLEGRUNDTEAM4600:11:1800:22:4900:22:43
#39 49Grzegorz Pojda155RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZ4700:11:2100:22:4900:22:45
#40 50Rafał Cwynar30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE4800:11:3000:22:5200:22:42
#41 51Michał Depta38RACIBÓRZ4900:11:4200:22:5400:22:43
#42 52Grzegorz Dziubański46PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAM5000:11:1100:22:5800:22:56
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53Izabela Maj-Dziubańska119PYSKOWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICE / BIE300:11:1200:22:5900:22:57
#44 54Rafał Wacławczyk196ZAKRZÓW5100:11:5200:23:0800:22:54
#45 55Klaudiusz Burczyk251URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIE5200:11:1800:23:0900:23:04
#46 56Arkadiusz Hoczek64KOLANOWICE5300:11:3400:23:1600:23:11
#47 57Józef Pawelczyk148RYBNIK5400:11:2200:23:2100:23:17
#48 58Edward Dobrzański39KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5500:11:3600:23:2300:23:21
#49 62Krzysztof Bokwa21KĘDZIERZYN-KOŹLE5900:11:2100:23:4600:23:42
#50 63Beata Biernacka17OPOLEBRAK400:11:4500:23:5000:23:48
#51 64Michał Jaśkowiec80PRUDNIK6000:12:2600:23:5100:23:35
#52 65Sandra Konieczny98ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM500:11:5200:23:5600:23:51
#53 66Tomasz Banaszkiewicz4KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK6100:12:0700:23:5600:23:56
#54 68Jan Wojakowski210KĘDZIERZYN-KOŹLENIEZRZESZONY6300:12:2500:23:5700:23:39
#55 69Sebastian Wilk305KĘDZIERZYN-KOŹLEGABINET MASAŻU UKS SEBESTA6400:11:5000:23:5800:23:50
#56 70Adam Bawoł10STRZELCE OPOLSKIEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE6500:12:1300:23:5900:23:50
#57 73Łukasz Owczarek147KĘDZIERZYN-KOŹLEWEEKENDZIK6800:12:1300:24:1000:23:59
#58 74Barbara Dyczek44ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM600:12:0500:24:1100:24:07
#59 75Robert Wiener206LEŚNICAMULTIFIT6900:12:1300:24:1200:24:10
#60 76Arkadiusz Rył165OPOLE7000:12:1700:24:1600:24:05
#61 77Marcin Born23KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICA7100:12:3800:24:2100:24:12
#62 78Tomasz Puszka320OPOLEPANDORA FITNESS7200:11:4800:24:2300:24:18
#63 79Adam Jastrząbek79URBANOWICEJASTRZĄB TEAM7300:11:4900:24:3000:24:26
#64 80Ewa Basa8KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK700:12:0200:24:3100:24:29
#65 81Ireneusz Ryzner166KĘDZIERZYN-KOŹLE7400:12:0300:24:3200:24:29
#66 82Michał Kuś314KĘDZIERZYN-KOŹLE7500:12:1900:24:3200:24:26
#67 83Piotr Mańka124KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM7600:12:3000:24:3200:24:25
#68 84Grzegorz Kacprzak308KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPION TEAM7700:13:2100:24:3500:24:16
#69 85Damian Kwaśniewski113KĘDZIERZYN-KOŹLE7800:12:0200:24:3900:24:37
#70 86Marcin Wiatrzyk204KĘDZIERZYN-KOŹLE7900:11:4700:24:4200:24:35
#71 87Damian Niemiec140KĘDZIERZYN-KOŹLEKOLEGIUM SĘDZIÓW OPOLSKI ZWIĄ8000:12:4600:24:4500:24:30
#72 88Adam Skorupa171ZABRZEMIRAZ RACE TEAM8100:12:3200:24:4700:24:34
#73 89Damian Miłek322UŚCIĘCICESGS POLSKA8200:12:2200:24:4800:24:42
#74 90Magdalena Nowakowska-Gorska143KĘDZIERZYN-KOŹLE800:12:0900:24:4900:24:45
#75 91Tymoteusz Bąk253RUDA ŚLĄSKAI-SYSTEMS.PL8300:12:2900:24:5000:24:45
#76 92Jacek Gajewski249GLIWICE4TH SECTION8400:12:2400:24:5200:24:49
#77 93Szymon Halusiak61KĘDZIERZYN-KOŹLE8500:12:4800:24:5500:24:45
#78 94Mariusz Podgórny230OZIMEKOZIMEK TEAM8600:12:0700:24:5700:24:48
#79 96Waldemar Nawa137KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE8700:12:3700:25:0600:25:02
#80 97Zuzanna Jankowska75KĘDZIERZYN-KOŹLE1000:11:4500:25:0800:25:04
#81 98Ireneusz Fedorowicz329KĘDZIERZYN-KOŹLECANARIVHOS8800:12:4100:25:1100:25:09
#82 99Beata Drążek41KĘDZIERZYN-KOŹLENIEZRZESZONY1100:12:1500:25:1400:25:11
#83 100Tomasz Herliczka232GLIWICEAML-FLY TEAM8900:12:5100:25:1400:25:04
#84 101Marcin Sterczewski179PYSKOWICEZAKWAS TEAM PYSKOWICE9000:12:3500:25:2000:25:20
#85 103Łukasz Kowalczyk240ŻYWOCICE9200:12:3800:25:2400:25:16
#86 104Grzegorz Dziwiński48BIERAWANAPALONE DZIKI9300:12:4600:25:2800:25:15
#87 106Andrzej Strzelczyk325PYSKOWICE9400:12:4400:25:3400:25:25
#88 107Krzysztof Głogowski245KĘDZIERZYN-KOŹLE9500:12:5800:25:3900:25:37
#89 108Paweł Świtoń190KĘDZIERZYN-KOŹLEOPTYK MAXIMA9600:12:5600:25:4000:25:40
#90 109Krystian Tomaka242UJAZDCZEMPJON TEAM9700:12:5600:25:4100:25:30
#91 110Anna Zwęglińska219KĘDZIERZYN-KOŹLEURZĄD MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹL1300:13:0700:25:4200:25:38
#92 111Guzel Majewska120PYSKOWICENIGHT RUNNERS PYSKOWICE1400:12:5700:25:4300:25:35
#93 112Marcin Jocher82PRUDNIK9800:13:1300:25:5000:25:33
#94 113Adrian Jontza84ROŻNIĄTÓWCIŚNIENIE NA ŻYCIE9900:12:5300:25:5700:25:45
#95 114Witosław Iwanejko70KĘDZIERZYN-KOŹLETS CHEMIK10000:12:5900:26:0200:25:57
#96 115Lucyna Szymańska184KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE1500:12:5500:26:0600:26:02
#97 116Joanna Basa9KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK1600:12:5700:26:0900:26:02
#98 117Jerzy Bęben13ROZWADZADYCZUŚ TEAM10100:13:2100:26:1400:26:08
#99 118Michał Nowak142KĘDZIERZYN-KOŹLEIZBA ADWOKACKA W OPOLU / PAR10200:13:1900:26:2000:26:10
#100 119Mariusz Popiel156KĘDZIERZYN-KOŹLE10300:13:2900:26:2100:26:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności