Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Trzeźwości

Wyniki - 23 września 2018, Przyłęki-Brzoza

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 101Grzegorzewski Rafał14BRZOZA BIEGANIEMCZM41792-BRZOZA BIEGA00:44:2000:04:26
#2 102Andrzejewski Paweł29NOWA WIEŚ WIELKAM41893-00:44:2100:04:26
#3 103Siemieniecki Dariusz150TORUŃM41994-00:44:2200:04:26
#4 104Namieśnik Krzysztof62KRZYSIEKNINOWROCŁAWM401395-56 BAZA LOTNICZA00:44:2200:04:26
#5 105Lewicki Konrad180ŻANDARMII Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM34296-00:44:2500:04:26
#6 106Rybak Remigiusz354KEEEPERBIAŁE BŁOTAM42097-00:44:3100:04:27
#7 107Ługowski Tomasz376OSIELSKOM34398-00:44:3200:04:27
#8 108Pałka Michał38#SLIMAKIBARCINBARCINM34499-00:44:3400:04:27
#9 109Zasada Krystian364#SLIMAKIBARCINBARCINM421100-#SLIMAKIBARCIN00:44:3400:04:27
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 110Niedbalski Grzegorz126RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM63101-00:44:3600:04:27
#11 111Ślefarski Marcin99BIAŁE BŁOTAM345102-00:44:3800:04:27
#12 112Szulc Andrzej87ELTRA W BIEGUŁOCHOWOM422103-00:44:4400:04:28
#13 113Willma Jarosław17BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM59104-BRZOZA BIEGA00:44:4400:04:28
#14 114Pikul Andrzej308SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM423105-SGB BANK S.A.00:44:4600:04:28
#15 115Zarosa Kamila247GERSY BIEGAJĄBYDGOSZCZK35-1000:44:4700:04:28
#16 116Lisiecki Jacek112NIEMCZM424106-00:44:4800:04:28
#17 117Góra Krystian338BYDGOSZCZM346107-1 BRYGADA LOGISTYCZNA00:44:4800:04:28
#18 118Czepek Aleksander44BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM64108-BRZOZA BIEGA00:44:4800:04:28
#19 119Ulan Natalia334BYDGOSZCZK24-111 BRYGADA LOGISTYCZNA00:44:4900:04:28
#20 120Muras Michał22922.ODNCZARNOWOM4014109-22 ODN00:44:5100:04:29
#21 121Wiśniewski Wojciech253ZSH BYDGOSZCZBYDGOSZCZM425110-00:44:5100:04:29
#22 122Wysocki Zbigniew122SLIMAKI BARCINBARCINM510111-00:44:5200:04:29
#23 123Niewolski Marcin246KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ŻNINIEŻNINM347112-POLICJA00:44:5500:04:29
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 124Nagórska Elżbieta5TRISPACEŁOCHOWICEK43-12TRISPACE00:44:5500:04:29
#25 125Wyborna Renata244ŻNINK36-1300:44:5900:04:29
#26 126Zygler Zbigniew13222 ODNBYDGOSZCZM4015113-22 ODN00:45:0100:04:30
#27 127Ścibak Wojciech154JFTC SUBYDGOSZCZM348114-JFTC SU00:45:0500:04:30
#28 128Rybarczyk Bartosz359PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM349115-1. WSZP BYDGOSZCZ00:45:1200:04:31
#29 129Synakiewicz Tomasz300SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM350116-SGB BANK S.A.00:45:1200:04:31
#30 130Gliwka Artur34GLIWEKINOWROCŁAWM351117-DOWÓDZTWO 1. BRYGADY LOTNICTWA WOJSK LĄDOWYCH00:45:1500:04:31
#31 131Karpiński Adam5712WOGBRZOZÓWKAM511118-12WOG00:45:1900:04:32
#32 132Kowalik Waldemar61BYDGOSZCZM4016119-PWL BYDGOSZCZ00:45:2100:04:32
#33 133Palacz Wioletta268LUB WYBIERZ Z LISTYBYDGOSZCZK44-1400:45:2300:04:32
#34 134Stróżyński Marcin186BYDGOSZCZM426120-00:45:2700:04:32
#35 135Szmechtig-Gauden Ewa9212 WOGTORUŃK45-1512WOG00:45:2900:04:33
#36 136Kończal Robert292BYDGOSZCZM352121-00:45:3200:04:33
#37 137Buzalski Robert53ORANGE POLSKABYDGOSZCZM427122-00:45:3700:04:33
#38 138Krzyżanowski Robert351RUN PASJABYDGOSZCZM512123-00:45:3900:04:33
#39 139Biały Dawid89GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM212124-00:45:5400:04:35
#40 140Żywica Adam16BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM428125-BRZOZA BIEGA00:45:5500:04:35
#41 141Jarantowicz Adam191THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM353126-THE RUNNERS ŚWIECIE00:45:5600:04:35
#42 142Pawlaczyk Paweł109SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM213127-SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:46:0000:04:36
#43 143Brzykcy Adam1441987ŻNINM354128-00:46:0100:04:36
#44 144Ruszkiewicz Łukasz133PRZYŁĘKIM355129-00:46:0600:04:36
#45 145Piliszczuk Andrzej360TRISPACEBYDGOSZCZM429130-TRISPACE00:46:0700:04:36
#46 146Należyty Piotr69KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM356131-00:46:1300:04:37
#47 147Wojciechowska Monika261KOŁOK25-1600:46:1500:04:37
#48 148Okulski Krystian262KOŁOM357132-00:46:1600:04:37
#49 149Włoch Sylwester3691963BYDGOSZCZM513133-00:46:1800:04:37
#50 150Haponiuk Marcin323KRUSZYN KRAJEŃSKIM430134-00:46:2000:04:38
#51 151Pastwa Donata208TRISPACEBYDGOSZCZK46-17TRISPACE00:46:2000:04:38
#52 152Kadow Ryszard195TRISPACEBYDGOSZCZM431135-TRISPACE00:46:2100:04:38
#53 153Domeracki Marek273WZU S.A.GRUDZIĄDZM514136-WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.00:46:3800:04:39
#54 154Tarczyński Łukasz156TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM358137-TEAM KUCYKI00:46:3800:04:39
#55 155Węgrzynowski Sławomir384KABEL TEAMBYDGOSZCZM515138-00:46:4000:04:40
#56 156Kuśnierek Bartosz54PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM359139-PAŁUKI RUNNING00:46:4300:04:40
#57 157Czyżewski Patryk390SŁOWIAŃSKA WYOBRAŻNIABYDGOSZCZM360140-00:46:4500:04:40
#58 158Holiczko Mirosław245JW 1515BYDGOSZCZM516141-JW 1515 BYDGOSZCZ00:46:4600:04:40
#59 159Pilakowska Angelika86ELTRA W BIEGUŁOCHOWOK37-1800:46:4900:04:41
#60 160Bryja Robert3171966BYDGOSZCZM517142-00:46:5200:04:41
#61 161Kujawa Daniel13956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM361143-56 BAZA LOTNICZA00:46:5200:04:41
#62 162Augustynowicz Andrzej240603392651BYDGOSZCZM4017144-RCI BYDGOSZCZ00:46:5200:04:41
#63 163Piechowiak Jacek91ZAMOŚĆM432145-00:46:5800:04:41
#64 164Szpojda Grzegorz249KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKM4018146-SŁUŻBA WIĘZIENNA00:47:1100:04:43
#65 165Kutyła Krzysztof230VII LICEUM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM433147-00:47:3300:04:45
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !166Bebyn Marek393OSIELSKOM12148-00:47:3500:04:45
#67 167Wróblewska Dagmara177TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK38-1900:47:4100:04:46
#68 168Górski Marian238SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM65149-00:47:4500:04:46
#69 169Rzeźnik Paweł117PAKOŚĆM362150-PIETRZAK00:47:4800:04:46
#70 170Żeglicz Marek110SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM214151-SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:47:5200:04:47
#71 171Święcicki Andrzej187BYDGOSZCZBYDGOSZCZM434152-00:47:5200:04:47
#72 172Czerwiński Michał5512WOGINOWROCŁAWM363153-12WOG00:48:0200:04:48
#73 173Seroczyński Dariusz46ROJEWOM435154-00:48:0900:04:49
#74 174Karwasz Andrzej192PAKOŚĆM436155-00:48:0900:04:48
#75 175Luzak Mirosław350MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM518156-00:48:3000:04:51
#76 176Czeliński Leszek41KORONOWOM519157-00:48:3100:04:51
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !177Staszkiewicz Lucyna212STASHKY TEAMBYDGOSZCZK51-2000:48:3600:04:51
#78 178Szewczykowski Grzegorz255BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM364158-BYDGOSKIE ŻÓŁWIE00:48:3700:04:51
#79 179Gryczka Piotr88GRYCZKA_TEAMBRZOZAM520159-GRYCZKAAMBERBOLT00:48:4400:04:52
#80 180Szeliga Karol286CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI GRUDZIĄDZBYDGOSZCZM365160-CSLOG GRUDZIĄDZ00:48:4500:04:52
#81 181Matyszczak Damian172INOWROCŁAWM437161-00:48:5000:04:53
#82 182Kozłowski Rafał F.58BARCINM4019162-PWL BYDGOSZCZ00:48:5400:04:53
#83 183Stachniuk Przemysław290JFTC SUBYDGOSZCZM366163-JFTC SU00:48:5800:04:53
#84 184Kiełczyński Marek157PRZYŁĘKIM438164-00:49:0100:04:54
#85 185Repczyński Tomek231BYDGOSZCZM215165-00:49:0700:04:54
#86 186Sikora Antoni1851949GĄSAWAM66166-00:49:1000:04:55
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 187Gryczka Karol130BRZOZAM13167-GRYCZKAAMBERBOLT00:49:2500:04:56
#88 188Ogulewicz Tomasz198TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHINTORUŃM216168-00:49:2600:04:56
#89 189Doman Janusz291UKS SZBLA BRZOZABRZOZAM67169-00:49:4000:04:58
#90 190Podsiedlik Zbigniew21522 ODNBYDGOSZCZM4020170-22 ODN00:49:4200:04:58
#91 191Rybak Mariusz151TRISPACEMAŁE RUDYM439171-TRISPACE00:49:4200:04:58
#92 192Chróścińska Paulina204BRZOZAK26-2100:49:4200:04:58
#93 193Walenciak Jarosław202VERWOLF BLOODBYDGOSZCZM440172-00:49:4900:04:59
#94 194Kuźmińska Maryla18BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK39-22BRZOZA BIEGA00:49:5000:04:59
#95 195Król Dariusz15822 ODNGNIEZNOM4021173-22 ODN00:50:0100:05:00
#96 196Waligóra Karolina3681974KOBYLARNIAK47-23BRZOZA BIEGA00:50:0900:05:01
#97 197Byrtek Grzegorz374BYDGOSZCZM441174-00:50:2100:05:02
#98 198Warczak Katarzyna361TEAMOCHALBYDGOSZCZK310-24WARCZAK00:50:2100:05:02
#99 199Pawlak Jakub322JFTC SUBYDGOSZCZM367175-JFTC SU00:50:3000:05:03
#100 200Grzywiński Wojtek5612WOGTORUŃM368176-12WOG00:50:3000:05:03

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności