Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Trzeźwości

Wyniki - 23 września 2018, Przyłęki-Brzoza

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 201Sowińska Justyna106SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEK48-25SOWIŃSCYSPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:50:3600:05:03
#2 202Urbański Tomasz184BYDGOSZCZM369177-1.GPR ŚWIDWIN00:50:3600:05:03
#3 203Sowiński Piotr105SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEM442178-SOWIŃSCYSPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:50:3600:05:03
#4 204Magdziarz Katarzyna259KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK311-26MAGDZIARZ00:50:3800:05:03
#5 205Kołodziejski Stanisław59LIŃSKM4022179-PWL BYDGOSZCZ00:50:3800:05:03
#6 206Derenda Mirek152INOWROCŁAWM443180-00:50:4200:05:04
#7 207Jankowska Katarzyna226BYDGOSZCZK49-27RCI BYDGOSZCZ00:50:4800:05:04
#8 208Fiegel Wojciech346BYLE PRZED ... TEAMBYDGOSZCZM444181-00:50:4900:05:04
#9 209Powalisz Dariusz310BYLE PRZED....TEAMBYDGOSZCZM445182-00:50:4900:05:04
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !210Trudnowski Janusz115BYDGOSZCZM7+1183-00:50:5000:05:05
#11 211Wiśniewski Tomasz193INOWROCŁAWM521184-WIŚNIEWSCY00:50:5400:05:05
#12 212Muszewski Kamil398KĄCIK URODY PASTELOVEM370185-00:50:5600:05:05
#13 213Meler Jakub267JAM-POŻKRUSZWICAM371186-00:51:0300:05:06
#14 214Marciniak Jarosław311JFTC SUBYDGOSZCZM4023187-JFTC SU00:51:0400:05:06
#15 215Rachwał Maciej160ŻOŁĘDOWOM217188-00:51:0800:05:06
#16 216Stróżyk Grażyna178BYDGOSZCZK27-2800:51:0900:05:07
#17 217Renc Patryk236SERCE TYBETUBYDGOSZCZM218189-00:51:1400:05:07
#18 218Popiela Maksymilian305SGB-BANK S. A.BYDGOSZCZM446190-SGB BANK S.A.00:51:2400:05:08
#19 219Barszczewski Sebastian162BYDGOSZCZM372191-00:51:3200:05:09
#20 220Roźniakowski Paweł302SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM373192-SGB BANK S.A.00:51:3600:05:09
#21 221Sowa Dorota3512WOGUNISŁAWK410-2912WOGSOWA00:51:4000:05:10
#22 222Szczepaniak Justyna307SGB BANK S.A.NAKŁO NAD NOTECIĄK411-30SGB BANK S.A.00:51:4500:05:10
#23 223Urbańska Patrycja355BYDGOSZCZK28-3100:51:4600:05:10
#24 224Siekierka Zbigniew225#ŚLIMAKIBARCINBARCINM68193-00:52:0400:05:12
#25 225Gruba Jacek135BRZOZAM522194-GRUBA00:52:0700:05:12
#26 226Borowiec Wioleta211BBL SZUBINSZUBINK312-3200:52:0800:05:12
#27 227Polańska Beata402BYDGOSZCZK412-3300:52:1300:05:13
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !228Raut Wiesław395TRISPACEM7+2195-TRISPACE00:52:1700:05:13
#29 229Sulima Maciej114ZIELONI Z JANIKOWSKIEJMAKSYMILIANOWOM523196-00:52:2400:05:14
#30 230Meller Jarosław84GĘBICEM219197-00:52:2800:05:14
#31 231Pietrzak Edyta118PAKOŚĆK413-34PIETRZAK00:52:3200:05:15
#32 232Kania Daniel164BYDGOSZCZM374198-00:52:3300:05:15
#33 233Wojciechowski Jarosław100BYDGOSZCZM447199-WOJCIECHOWSCY00:52:3400:05:15
#34 234Wojciechowska Emilia82BYDGOSZCZK414-35POLICJAWOJCIECHOWSCY00:52:3400:05:15
#35 235Joachimiak Kinga301SGB BANK S.A.MROCZAK313-36SGB BANK S.A.00:52:3800:05:15
#36 236Krysztofiak Robert65BRZOZAM448200-00:52:4500:05:16
#37 237Gąsiorek Tomasz19BRZOZA BIEGABRZOZAM524201-BRZOZA BIEGA00:52:5000:05:17
#38 238Jedliński Janusz365BRZOZA BIEGAOSIELSKOM525202-BRZOZA BIEGA00:52:5300:05:17
#39 239Gondek Krzysztof252NAKŁO N. NOTECIĄM449203-00:52:5800:05:17
#40 240Pietrzak Agata200BYDGOSZCZK29-3700:53:0100:05:18
#41 241Tarczyńska Marta217TEAMKUCYKIBYDGOSZCZK314-3800:53:0100:05:18
#42 242Kazubowski Jeremiasz214JOTKAZBIAŁE BŁOTAM220204-KAZUBOWSKI00:53:0200:05:18
#43 243Rybak Krzysztof377DOCENT FELGA TEAMPRZYŁĘKIM69205-00:53:1300:05:19
#44 244Makuch-Dobosz Urszula17112WOGBYDGOSZCZK415-3912WOG00:53:1400:05:19
#45 245Czyżewska Justyna81BRZOZAK315-4000:53:2100:05:20
#46 246Sobol Magdalena85NAKŁO NAD NOTECIĄK416-4100:53:2300:05:20
#47 247Szarszewska Natalia73CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK210-4213 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY00:53:2400:05:20
#48 248Toczkiewicz Piotr95BRZOZAM450206-TOCZKIEWICZ00:53:2500:05:20
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !249Toczkiewicz Kaja96BRZOZAK11-43TOCZKIEWICZ00:53:2500:05:20
#50 250Kuziemski Jacek79CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM526207-13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY00:53:2800:05:20
#51 251Wojanowski Zbigniew74CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM610208-13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY00:53:3100:05:21
#52 252Andrzejewska Sylwia52BYDGOSZCZK316-4400:53:4400:05:22
#53 253Głowacki Marcin163INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATEINOWROCŁAWM451209-00:53:5400:05:23
#54 254Purwin Beata76CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK417-4513 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY00:53:5500:05:23
#55 255Kęsik Roman72CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM527210-13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY00:53:5500:05:23
#56 256Dudziak Tomasz381BYDGOSZCZM375211-00:54:0400:05:24
#57 257Spirydowicz Piotr121BYDGOSZCZM376212-00:54:0600:05:24
#58 258Kliniewski Piotr20BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM528213-BRZOZA BIEGA00:54:1400:05:25
#59 259Znaniecki Wojciech30554-251-82-33BYDGOSZCZM377214-ZNANIECCY00:54:1900:05:26
#60 260Czeliński Filip42KORONOWOM378215-00:54:2100:05:26
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !261Szynwelska Marlena216VERWOLF BLOODBYDGOSZCZK52-4600:54:2900:05:27
#62 262Dacio Darek197SZUBINM221216-00:54:3100:05:27
#63 263Meller Krzysztof98MOGILNOM379217-00:54:3300:05:27
#64 264Osiecki Grzegorz287KISIELICEM611218-00:54:3900:05:28
#65 265Makowska Natalia356BYDGOSZCZK211-4700:54:4200:05:28
#66 266Barczak Agnieszka64JANIKOWOK317-4800:54:4800:05:28
#67 267Anaszewicz Marzena258PRZYŁĘKIK418-4900:54:5300:05:29
#68 268Tucholska Helena26PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK212-50TUCHOLSCYPAŁUKI RUNNING00:54:5500:05:29
#69 269Brzozowski Jarosław33BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM529219-00:54:5900:05:29
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 270Andrzejewski Ryszard228ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM7+3220-00:55:0900:05:30
#71 271Jully Arkadiusz113BRZOZAM452221-00:55:1800:05:31
#72 272Dawidowicz Maciej296BRZOZA BIEGABRZOZAM453222-BRZOZA BIEGA00:55:1800:05:31
#73 273Moroszczak Dominika107SPÓJNA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZK318-51MOROSZCZAKSPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:55:2600:05:32
#74 274Kierys Magdalena6312WOGTORUŃK319-5212WOG00:55:3700:05:33
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 275Skwarek Bogumiła233PRUSZCZK53-5300:55:3800:05:33
#76 276Peszyńska Joanna348BYDGOSZCZK419-5400:55:4000:05:34
#77 277Ksobiech Agnieszka306SGB BANK S.A.NAKŁO NAD NOTECIĄK320-55SGB BANK S.A.00:55:4100:05:34
#78 278Sajur Sylwia3491993BYDGOSZCZK213-5600:55:4100:05:34
#79 279Kuzioła Marcin303SGB BANK S.A.BYDGOSZCZM380223-SGB BANK S.A.00:55:4300:05:34
#80 280Żywica-Farbicka Paulina15BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK420-57BRZOZA BIEGA00:55:4500:05:34
#81 281Górska Joanna199TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK321-58TASAK TEAM00:55:5100:05:35
#82 282Lewandowska Izabela270BYDGOSZCZK322-5900:55:5400:05:35
#83 283Romianowska Agnieszka271BYDGOSZCZK421-6000:55:5400:05:35
#84 284Żyła Wiesław278WZU S.A.GRUDZIADZM4024224-WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.00:56:2300:05:38
#85 285Sadownik Michał276WZU S.A.GRUDZIĄDZM381225-WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.00:56:2400:05:38
#86 286Roszak Tomasz343DECATLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWM454226-00:56:3100:05:39
#87 287Chmielecki Artur93BYDGOSZCZM455227-00:56:3400:05:39
#88 288Czub Katarzyna345BYDGOSZCZK422-6100:56:3900:05:39
#89 289Niedbalska Anna24PAŁUKI RUNNING TEAMŻNNK423-62NIEDBALSCY00:56:4100:05:40
#90 290Dębski Jan314SOŁTYSDĄBROWAM612228-00:56:5600:05:41
#91 291Komajda Jarosław237SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM530229-00:57:0500:05:42
#92 292Kubiak Małgorzata256INOWROCŁAWK54-6300:57:1200:05:43
#93 293Dróżdż Małgorzata43BRZOZAK323-6400:57:2500:05:44
#94 294Sapalska Michalina179BIEGAJĄCE ŚLIWICELUBIEWOK214-6500:57:2900:05:44
#95 295Bożek Mariusz378BRZOZAM531230-00:57:3400:05:45
#96 296Sztejka Jolanta366BENEFITKSOBYDGOSZCZK424-6600:57:4000:05:46
#97 297Wierzbowski Krzysztof146#BBKTSCHEŁMŻAM532231-00:57:4400:05:46
#98 298Sadolewska Ewelina137#BBKTSCHEŁMŻAK425-6700:57:4500:05:46
#99 299Jędra Andrzej155ANDRZEJ JĘDRAZŁOTNIKIM456232-00:57:5700:05:47
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !300Andryszak Vanessa7ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK12-6800:58:0700:05:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności