Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Trzeźwości

Wyniki - 23 września 2018, Przyłęki-Brzoza

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 301Malatyńska Barbara257PRZYŁĘKIK426-6900:58:2300:05:50
#2 302Gosieniecki Konrad67DRZYCIMM222233-00:58:3400:05:51
#3 303Matuszak Radosław289JFTC SUBYDGOSZCZM4025234-JFTC SU00:58:3400:05:51
#4 304Kubicki Mateusz201ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM223235-00:58:4400:05:52
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !305Gadomska Maria50RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK6+1-7000:58:5000:05:53
#6 306Kotlarski Krystian339JFTC SUSZUBINM382236-JFTC SU00:58:5400:05:53
#7 307Pawlikowski Szymon284BYDGOSZCZM383237-00:58:5800:05:53
#8 308Pawlikowski Piotr254KWW WYBIERAM MAISONBIAŁE BŁOTAM224238-00:58:5800:05:53
#9 309Nalewalska Justyna235SERCE TYBETUBYDGOSZCZK215-7100:59:0500:05:54
#10 310Kotlęga Agata234PRUSZCZK216-7200:59:0800:05:54
#11 311Gruba Paweł149BRZOZAM384239-GRUBA00:59:2800:05:56
#12 312Grzechowiak Agnieszka383PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK427-7300:59:3400:05:57
#13 313Nadrajkowska Joanna188INOWROCŁAWK324-7400:59:3500:05:57
#14 314Skrzątek Anna251PRZYŁĘKIK428-7500:59:4100:05:58
#15 315Trepanowski Tomasz125PRZYŁĘKIM533240-00:59:4100:05:58
#16 316Gajzler Jerzy372BARTODZIEJEBYDGOSZCZM613241-01:01:2000:06:08
#17 317Załubka Jakub266JFTC SUBYDGOSZCZM4026242-JFTC SU01:01:2500:06:08
#18 318Szajda Magdalena304SGB BANK S.A.PRZYŁĘKIK429-76SGB BANK S.A.01:01:2600:06:08
#19 319Kwarczewski Mirosław373KWARCZUSIE TEAMKOBYLARNIAM385243-01:01:3500:06:09
#20 320Masłysz Marcin175TORUŃM386244-01:02:4000:06:16
#21 321Dreslerska Agnieszka222TEAM KUCYKIBIAŁE BŁOTAK325-7701:02:4500:06:16
#22 322Dzięgielewska Grażyna319GRAŻKATORUŃK55-7801:02:5000:06:17
#23 323Grabowski Piotr281BRZOZA BIEGACIELEM534245-BRZOZA BIEGA01:03:0500:06:18
#24 324Remus Sandra68BYDGOSZCZK217-7901:03:2600:06:20
#25 325Michta Iwona101SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAK326-8001:03:3100:06:21
#26 326Zakurzewska Joanna141BRZOZA BIEGABRZOZAK430-81ZAKURZEWSKIBRZOZA BIEGA01:03:3300:06:21
#27 327Zagożdżon Wioleta189SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK327-8201:03:4100:06:22
#28 328Wydrzyńska Katarzyna357SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK56-8301:03:4200:06:22
#29 329Sztejka Damian367BENEFITKSOBYDGOSZCZM457246-01:03:5200:06:23
#30 330Szymańska Alicja124FUNDACJA WIELKA RODZINABYDGOSZCZK328-8401:03:5400:06:23
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 331Śledzińska Paulina396OSIELSKOK13-8501:03:5500:06:23
#32 332Półgęsek Rafał218SOLEC KUJAWSKIM458247-01:04:1200:06:25
#33 333Szymańska Adrianna294BYDGOSZCZK329-8601:04:1400:06:25
#34 334Cichecka Anna272WZU S.A.GRUDZIĄDZK431-87WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.01:06:4400:06:40
#35 335Mikrut Małgorzata274WZU S.A.GRUDZIĄDZK432-88WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.01:06:4400:06:40
#36 336Stupczyńska Natalia394LIPNIKIK330-8901:07:5400:06:47
#37 337Bieryt Magdalena159POLI-FAX UL. BOCZNA 10 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK218-9001:07:5500:06:47
#38 338Bieryt Arkadiusz49AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAX UL.BOCZNA 10BYDGOSZCZM535248-01:07:5600:06:47
#39 339Grabowska Ilona353WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEBYDGOSZCZK331-9101:08:2500:06:50
#40 340Lewandowska Katarzyna370ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAK433-92ROZBIEGANA01:09:2600:06:56
#41 341Dojerska Maria342KRUSZWICAK57-93KRUSZWICA01:09:2800:06:56
#42 342Manowska Arletta45FUNDACJA HORYZONTBRZOZAK219-9401:09:4300:06:58
#43 343Jurek Sławomir47FUNDACJA HORYZONTZŁOTNIKI KUJAWSKIEM459249-01:09:4500:06:58
#44 344Mazurkiewicz Grzegorz321CAMELBYDGOSZCZM614250-01:10:0900:07:00
#45 345Rassalska-Kausa Jola232BYDGOSZCZK434-9501:10:3400:07:03
#46 346Bednarczyk Joanna161AXA RUNNING TEAMCZARNOWOK332-96BEDNARCZYK01:10:3700:07:03
#47 347Ziskieliń Waldemar293BYDGOSZCZM536251-01:10:3900:07:03
#48 348Szczepanek-Kozińska Justyna337BYDGOSZCZK333-971 BRYGADA LOGISTYCZNA01:13:3500:07:21
#49 349Grabowska Lucyna280BRZOZA BIEGACIELEK58-98BRZOZA BIEGA01:13:5500:07:23
#50 350Zupa Martyna129BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK220-99ZUPABRZOZA BIEGA01:14:5100:07:29
#51 351Mielcarek Zdzisław1BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM7+4252-BRZOZA BIEGA01:28:3300:08:51
#52 352Lenc Janusz13TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM615253-TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:28:3800:08:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności