Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Terenowa Masakra

Wyniki - 23 września 2018, Bydgoszcz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12267Konarczak DariuszNIEPRUSZEWOKS HADES198401:09:1801:09:18-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22545Sywanycz IreneuszGDAŃSKAkademia Biegania Grudziądz.197801:11:4001:11:41-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32683Rulewski MichałBYDGOSZCZXRUNNERS198701:11:4201:11:41-3
#4 42340Łaganowski ŁukaszSOSNÓWIECRaramuri Sosnówiec198401:14:3301:14:33-4
#5 52231Juszczyk MirosławKARNÓWKO199001:16:0201:16:03-5
#6 62243Kapuściński BartoszBYDGOSZCZBydgoski Squash198601:19:4001:19:39-6
#7 72358Manikowski DanielTORUŃ199401:19:5401:19:54-7
#8 82284Kowalski JacekBYDGOSZCZ197701:20:2801:20:29-8
#9 92432Piela SławomirRYNARZEWO199101:21:2201:21:22-9
#10 102025Belzyt PiotrUNISŁAW198201:22:1201:22:12-10
#11 112793Krzysztofek DanielWIĘCBORKWKM WIĘCBORG198101:23:1301:23:13-11
#12 122645Wróblewski MateuszOBROWOŁadny Team199201:24:2901:24:29-12
#13 132101Dąbrowski MichałKORONOWOSparta Chełmno198301:24:5301:24:54-13
#14 142235Kalin WladyslawUNISLAW198001:25:1101:25:11-14
#15 152684Kogut KarolBYDGOSZCZFOREST WORKOUT198401:25:4001:25:39-15
#16 162345Łoboda KarolZIELONCZYNGALACTICA198401:26:3901:26:39-16
#17 172314Kwasigroch JakubZŁOTÓWLill199201:27:0601:27:13-17
#18 182273Kopczyński SebastianBARCZEWOSunrise System198901:27:5001:27:50-18
#19 192171Górzyński MarcinWIELGIE 80ALos Bieganeros198601:28:3101:28:37-19
#20 202557Szprejda ZbigniewPIŁASignify Team Piła197801:29:2101:29:22-20
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !212166Golon MarlenaSICIENKOBydgoski Squash197501:29:4301:29:431-
#22 222293Kroll AdamBYDGOSZCZBydgoski Squash198901:29:5401:29:54-21
#23 232312Kuzemko BartoszPACZKOWOxRunners198801:30:4001:30:40-22
#24 242018Bartnicki PatrykTORUŃCrossFit Polna198501:30:4901:30:49-23
#25 252561Szulc JacekBYDGOSZCZCalisthenics Academy199201:31:2701:31:27-24
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !262342Ławniczak JustynaZAKRZEWORage Run198201:31:2901:31:292-
#27 272343Ławniczak ŁukaszZAKRZEWORage Run198201:31:3401:31:34-25
#28 282130Ellmann FilipPOZNAŃStyl Pijanego Mistrza198901:31:4601:31:46-26
#29 292438Pietrzak RafałBYDGOSZCZFLOW RUNNERS197501:31:4701:31:49-27
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 302040Bohdanowicz PatrycjaBYDGOSZCZFLOW RUNNERS198401:31:4801:31:493-
#31 312067Cendrowski DawidBYDGOSZCZSPX Flow198401:32:2301:32:24-28
#32 322496Sawicki MichałBYDGOSZCZSPX Flow198301:32:2401:32:25-29
#33 332370Melerski AdamCZERNIKOWOŁadny Team197201:32:5901:32:59-30
#34 342366Mazur DariuszCZERNIKOWOŁadny Team197701:33:0601:33:06-31
#35 352016Baron RobertTORUŃHUSARIA RACE TEAM196901:33:1701:33:17-32
#36 362642Wolsztyński DanielBYDGOSZCZJOKER199001:34:4001:34:39-33
#37 372361Masłowski MaciejTORUŃCROSSFIT TORUŃ198401:34:4101:34:42-34
#38 382679Żukowska AnielaBIAŁYSTOKOutdoor Training198001:35:1501:35:164-
#39 392437Pieszak JuliaINOWRCŁAWBarbell Squad Inowroclaw198301:35:2101:35:235-
#40 402624Wiśniewski TomaszNAKŁO NAD NOTECIĄRebel Cross Sport199001:35:2201:35:22-35
#41 412223Jędryka DawidTORUŃCrossFit Polna198301:35:4701:35:47-36
#42 422800Delik AndrzejBYDGOSZCZ198701:36:3101:36:31-37
#43 432500Senderkiewicz TomaszCHOJNICE199401:36:4401:36:42-38
#44 442034Biskup TomaszSLESIN199401:37:1901:37:22-39
#45 452784Sokołowski AndrzejBydgoszczBydgoski Squash198101:37:2001:37:20-40
#46 462066Cackowski LukaszBYDGOSZCZ198901:37:2101:37:24-41
#47 472368Mazurek DamianBYDGOSZCZCalisthenics Academy199201:37:4801:37:49-42
#48 482140Florczak MariuszBYDGOSZCZSPX Flow197901:38:0101:38:03-43
#49 492092Częsz WaldemarBYDGOSZCZSPX Flow197401:38:0201:38:03-44
#50 502634Wojciechowski MarcinBYDGOSZCZ197601:39:0001:39:02-45
#51 512077Chrośniak JacekBYDGOSZCZBreak The Brain199001:39:0301:39:03-46
#52 522621Winkler ArkadiuszBYDGOSZCZBreak The Brain199001:39:0301:39:03-46
#53 532289Kozłowski JacekBYDGOSZCZCROSS FORDON197701:40:0001:40:01-48
#54 542622Wiśniewski LeszekBYDGOSZCZCROSS FORDON198301:40:0201:40:01-49
#55 552379Mikut KrzysztofTORUŃHUSARIA RACE TEAM197501:40:3301:40:33-50
#56 562565Szychulec AdamBYDGOSZCZSoftBlue Team199001:40:3901:40:40-51
#57 572264Kochański MateuszSOLEC KUJAWSKIPolimex-Profil199601:40:5501:40:58-52
#58 582595Tykwiński Daniel BDGOSZCZ197801:41:5901:42:03-53
#59 592316Kwiatkowski Dominik MOSZCZ199901:42:1001:42:10-54
#60 602185Grzybowski Mikołaj BDGOSZCZ199701:43:0001:43:00-55
#61 612321Leśniak Adrian BDGOSZCZ198701:43:1901:43:23-56
#62 622331Lipiński Krzysztof BDGOSZCZTytanowi Janusze198301:43:3001:43:31-57
#63 632057Brzozowski Marek BDGOSZCZTytanowi Janusze196601:43:3501:43:36-58
#64 642060Buława Piotr ZKRZEWOZakrzewo198501:43:3601:43:37-59
#65 652596Tymiński Michał ZKRZEWOZakrzewo200001:43:3601:43:37-59
#66 662477Rosenthal Paweł CERNICE 75Zakrzewo200001:43:3701:43:37-61
#67 672315Kwiatkowski Damian RKOWIECRUN BYDGOSZCZ199201:43:4801:43:50-62
#68 682035Bizon Bartosz BDGOSZCZ198601:44:2301:44:24-63
#69 692782Galicki Kamil BdgoszczCalisthenics Academy198901:45:0101:45:01-64
#70 702554Sznajder Seweryn BDGOSZCZCROSS FORDON197801:45:1701:45:19-65
#71 712147Gajkowski Igor BDGOSZCZCROSS FORDON199901:45:1801:45:19-66
#72 722682Mazur Michał NKŁOMAZTRANS TRANSPORTOWCY199501:45:3501:45:35-67
#73 732620Winiarski Grzegorz ŚIECIEStreet Workout Świecie197901:45:3501:45:35-67
#74 752377Mielczarek Jakub ZUŃSKA WOLARajsport Active197901:45:5501:46:03-70
#75 762396Niciejewski Tomasz ZUŃSKA WOLA197501:45:5601:46:04-71
#76 772795Koc Jarosław TruńCrossFit Polna198501:45:5801:45:59-72
#77 782087Czaiński Artur PŁASignify Team Piła197501:46:0301:46:06-73
#78 792219Jaworski Daniel BDGOSZCZTROJAN199001:46:0701:46:08-74
#79 802328Liedke Tomasz BDGOSZCZTROJAN198501:46:0701:46:08-74
#80 812581Tokarz Marcin TRUŃCrossFit Polna199201:46:3401:46:36-76
#81 822078Chylewski Adrian BDGOSZCZ199401:47:0601:47:08-77
#82 832687Szamot Tomasz BDGOSZCZCALISTENICS ACADEMY199201:47:1101:47:11-78
#83 842228Joppek Rafał BDGOSZCZCalisthenics Academy199801:47:2001:47:20-79
#84 852628Witkowski Darek BDGOSZCZCalisthenics Academy198801:47:2101:47:21-80
#85 862304Kubis Roman BDGOSZCZSPX Flow196601:47:3601:47:37-81
#86 872137Fijałkowski Paweł BDGOSZCZCROSS FORDON198601:47:3701:47:39-82
#87 882469Rekas Sebastian BDGOSZCZSPX Flow197601:47:3701:47:37-82
#88 892528Staroń Marcin BDGOSZCZCROSS FORDON198101:47:3801:47:39-84
#89 902613Wejman Mariusz DBRZNOKOPEĆ TEAM198101:47:4001:47:41-85
#90 912170Górski Karol BDGOSZCZ199601:47:4101:47:41-86
#91 922203Iwasiuta Bartłomiej BLSZEWOKOPEĆ TEAM198101:47:4101:47:41-86
#92 932390Napiontek Wojciech BDGOSZCZ199401:47:4101:47:41-86
#93 942339Lutoborska Zuzanna BDGOSZCZAkademia Pole Dance200001:47:4201:47:426-
#94 952301Krzysiak Michał BDGOSZCZSPX Flow197901:47:5101:47:52-89
#95 962344Łącki Łukasz NWY DWÓR MAZOWIECKIHardcorowe Wychylylybymy198101:48:3201:48:32-90
#96 972208Jamróz Robert MROWANIECJamerki197401:48:5001:48:51-91
#97 982095Czyżniewski Krzysztof TRUŃCROSSFIT TORUŃ197001:49:0301:49:04-92
#98 992300Krzewiński Kajetan BDGOSZCZCalisthenics Academy199201:49:3601:49:39-93
#99 1002082Cieciura Paweł TREKKB Maraton Turek198101:49:5201:49:54-94
#100 1012135Feliniak Daniel BDGOSZCZSPX Flow198301:49:5401:49:54-95

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności