Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. Słupski Półmaraton

Wyniki - 30 września 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 201126Kaniak MarcinM30Szczecin (POL)-1777700:28:3427200:55:5125401:53:5301:53:23
#2 202182Michalski WojciechM20Margines Records (POL)-1782800:26:1521100:52:5119901:53:5401:53:41
#3 203159Kwaśniak ZdzisławM50DECATHLON Słupsk (POL)-1791600:27:4125600:55:1024201:53:5701:53:37
#4 204345Koplin MaciejM20Sławno (POL)-1802900:27:2924000:53:4121201:54:0001:53:42
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 205300Walińska AgnieszkaK40BBL (POL)25-300:25:4017900:52:1219101:54:1401:54:04
#6 206319Woźniak MonikaK30Siemianice (POL)26-1800:27:4125400:55:1024101:54:1801:54:00
#7 207198Olubiec MartaK30Siemianice (POL)27-1900:27:3824700:55:0523401:54:1901:54:01
#8 20883Gierczak PawelM30Słupsk (POL)-1817800:27:3624400:55:0523301:54:1901:53:52
#9 209312Winkowski AndrzejM50Żelice (POL)-1821700:25:0416400:51:1616901:54:2001:53:56
#10 210124Kaczmarek EugeniuszM60+Słupsk (POL)-183700:24:2013800:50:5016401:55:0501:55:02
#11 21121Barcewicz WojciechM30Milanówek (POL)-1847900:27:2323600:54:5423201:56:0001:55:32
#12 212288Turowski MichałM20Decathlon Słupsk (POL)-1853000:27:4125500:55:0924001:56:0301:55:43
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213142Kołodziejczyk DanutaK50ProRunning Promotion (POL)28-200:27:4425900:55:1924601:56:0601:55:55
#14 214111Czyż IzabellaK40Stopa Słupsk (POL)29-400:27:2723800:54:3522701:56:3301:56:09
#15 215355Rawski JaroslawM50Stopa Słupsk (POL)-1861800:27:2823900:54:3622801:56:3301:56:09
#16 216330Żuk DariuszM40Słupsk (POL)-1875300:25:4418400:52:0718801:56:3601:56:15
#17 217381Wyszomirski MarekM30Słupsk (POL)-1888000:26:3121600:54:2022201:56:3901:56:27
#18 21826Bielewicz AnnaK40Stopa Słupsk (POL)30-500:24:2814100:51:3017401:56:4001:56:35
#19 219169Litwin BarbaraK30Stopa Słupsk (POL)31-2000:27:0523300:54:5023001:56:4201:56:34
#20 22061Dawidowicz ŁukaszM30Best Beasts (POL)-1898100:26:1320700:53:4421301:56:4501:56:26
#21 221205Kośla JustynaK30Dębnica Kaszubska (POL)32-2100:25:4118200:52:3919601:56:4601:56:27
#22 222106Hejna ArturM30Słupsk (POL)-1908200:25:4218300:52:5720301:57:1301:57:06
#23 223107Hejza LeszekM20Kępice (POL)-1913100:26:4922900:55:2224801:57:4101:57:33
#24 22412Andrusiuk PiotrM40Night Runners Słupsk (POL)-1925400:27:3024100:55:0623501:57:5001:57:25
#25 225152Krekora MarcinM40JKBMK (POL)-1935500:27:0523400:54:5223101:58:0301:57:40
#26 22651Czajkowska-Jeżak AgataK30USB Ustka (POL)33-2200:27:3824900:55:1324401:58:0601:57:46
#27 227370Kuklińska-Nurkowska LucynaK40USB Ustka (POL)34-600:27:3925100:55:1324301:58:0601:57:46
#28 228207Pela HannaK40Usb Ustka (POL)35-700:27:3925200:55:1324501:58:0601:57:47
#29 229206Pazder PrzemysławM20Słupsk (POL)-1943200:26:3722000:53:1821001:58:3201:58:11
#30 230222Porzych MichałM30Slupsk (POL)-1958300:26:4923000:54:1822001:58:3701:58:29
#31 23132Boś GrzegorzM30Słupsk (POL)-1968400:28:4227400:56:5026201:58:3901:58:07
#32 232148Kowalczyk PiotrM30FOR-REST-RUN (POL)-1978500:25:3217500:53:0420901:58:3901:58:33
#33 233241Rutkowski GrzegorzM40Słupsk (POL)-1985600:26:0019600:53:5421501:58:4101:58:28
#34 234240Rutkowska JolantaK40Słupsk (POL)36-800:26:0019800:53:5621601:58:4101:58:28
#35 235197Olszar GrzegorzM30Mswia (POL)-1998600:26:4022200:54:3322501:58:4701:58:22
#36 236228Rakowska KatarzynaK30W.p.k Słoń Team Ustka (POL)37-2300:28:1826600:56:1125701:59:0001:58:36
#37 237364Gwiazda JarosławM407Bow (POL)-2005700:29:1028100:57:2626901:59:0601:58:44
#38 238343Kania BrajanM20Słupsk (POL)-2013300:25:5119000:52:5220001:59:1101:58:40
#39 239291Unger TomaszM20Nie mam pojęcia... (POL)-2023400:29:4529900:59:1428201:59:3301:59:04
#40 240393Gulatowska KlaudiaK30Stężyca (POL)38-2400:25:4618800:54:1221902:00:4602:00:45
#41 241392Bartosik TomaszM40Korzybie (POL)-2035800:26:0220100:54:3622902:01:0102:00:58
#42 24241Bukowski BartoszM30Sławno (POL)-2048700:26:5623100:55:4425102:01:1502:01:04
#43 243117Jarzębski MaciejM20Słupsk (POL)-2053500:30:2331300:59:3528402:01:1602:00:46
#44 244279Bogusz MariettaK20Night Runners Słupsk (POL)39-500:24:5615800:52:3919502:01:2602:01:08
#45 245100Guz KrzysztofM30Słupsk (POL)-2068800:28:0026300:55:1924702:01:5302:01:26
#46 246379Szewczyk KarolinaK30Kościerzyna (POL)40-2500:26:2921500:55:0823602:02:0402:01:57
#47 247265Stefańska MagdalenaK20Słupsk (POL)41-600:26:4422700:54:3522602:02:1202:01:46
#48 24874Fitowska AgnieszkaK40Potęgowo (POL)42-900:27:3724500:55:4825202:02:1802:01:56
#49 249321Zakutyńska-Kowalczyk KarolinK30Matner Running Team (POL)43-2600:29:2029200:58:3127702:02:2402:02:02
#50 250324Zganiacz AndrzejM30Stopa Słupsk (POL)-2078900:26:1420800:53:2321102:02:3702:02:10
#51 251292Usowicz ŁukaszM20Słupsk (POL)-2083600:29:5730501:00:3429802:02:4802:02:25
#52 252261Środa BeataK20Słupsk (POL)44-700:25:4118000:54:0921802:02:4802:02:26
#53 25379Fursewicz BartłomiejM30DECATHLON SŁUPSK (POL)-2099000:29:3029500:58:4527902:03:0102:02:31
#54 25462Dawidowicz ZanetaK40Best Beasts (POL)45-1000:29:1528201:00:4830102:03:0802:02:51
#55 255189Nosal PatrykM40Krępa Słupska (POL)-2105900:28:3327000:56:5126402:03:1202:02:59
#56 25665Duda AleksandraK20Kobylnica (POL)46-800:27:4926100:56:0525602:03:2902:03:08
#57 257256Skowrońska AnnaK40Stopa (POL)47-1100:28:1826700:56:5726502:03:3102:03:06
#58 258225Przybysz SzymonM20Wojskowa Akademia Technicz-2113700:28:4227300:57:1926802:03:4602:03:23
#59 259244Rządkowska MariaK40Poznań (POL)48-1200:27:3925000:56:3426002:04:0002:03:34
#60 26084Gieresz AgnieszkaK30Night runners Słupsk (POL)49-2700:27:4626000:56:4426102:04:2102:03:59
#61 261184Motyczyńska PatrycjaK20Siemianice (POL)50-900:28:2226800:56:5026302:04:3502:04:12
#62 262230Riwiera RiwieraM30Słupsk (POL)-2129100:27:3824800:55:4925302:04:4902:04:19
#63 263185Mrozik JoannaK30Słupsk (POL)51-2800:28:0426400:57:4727202:05:1502:05:02
#64 264326Zielińska MarzenaK40Decathlon Słupsk (POL)52-1300:30:5631901:01:5531002:05:2102:04:51
#65 26567Dydymska MonikaK40Rumia (POL)53-1400:26:3722100:55:4125002:05:2502:05:13
#66 26699Grzegrzółka JarekM30Decathlon Słupsk (POL)-2139200:28:3327100:56:2025802:05:3402:05:01
#67 267135Klejdysz BeataK40Słupsk (POL)54-1500:27:2323700:57:0226702:05:4502:05:33
#68 268305Werbiński WaldemarM50Słupsk (POL)-2141900:28:0826500:57:3327002:05:4802:05:41
#69 269157Kuryłowicz KamilM20Słupsk (POL)-2153800:24:1613600:52:4719702:05:5202:05:34
#70 270224Przybyłowicz LidiaK20Słupsk (POL)55-1000:27:1623500:57:0026602:06:4502:06:22
#71 271337Christyniuk PiotrM40Slupsk (POL)-2166000:27:3824600:54:1922102:07:0202:06:31
#72 272102Hałajko MagdalenaK30Koszalin (POL)56-2900:29:0928000:58:2427502:07:1402:06:49
#73 27359Dąbrowski MateuszM30Szczecin (POL)-2179300:29:1929000:58:1227402:07:1702:07:00
#74 274127Kaniak SławomirM40Słupsk (POL)-2186100:26:4622800:53:5921702:07:2302:07:16
#75 275385Bancewicz RadosławM30Salon Kosmetyczny Diament Sł-2199400:29:5530301:00:4229902:07:3302:07:07
#76 276151Krasiński WitoldM40Koszalin (POL)-2206200:26:1320600:54:2822402:08:0102:07:49
#77 277113Hryciów PawełM30JW1223 (POL)-2219500:26:1320500:54:2722302:08:0102:07:50
#78 278304Wencławski MichałM20Decathlon Słupsk (POL)-2223900:30:2131201:01:1630602:08:4902:08:36
#79 279164Laszkiewicz PiotrM30Kobylnica (POL)-2239600:29:5030101:00:0028802:08:5402:08:36
#80 280229Ramutkowski ZbigniewM30Chojnice (POL)-2249700:29:3129701:00:2729502:09:0502:08:49
#81 281200Pakmur MichałM30Byli Otyli (POL)-2259800:29:2929400:59:0128102:09:0902:08:43
#82 282204Pawłowski MarcinM20Decathlon Słupsk (POL)-2264000:29:0727800:59:4128502:09:1402:08:45
#83 283332Zygowska PaulinaK30Night Runners Słupsk (POL)57-3000:29:0727900:59:4128602:09:1502:09:01
#84 284308Wilczyński PiotrM30Jezierzyce (POL)-2279900:28:4627500:57:3827102:09:2302:08:47
#85 285373Machalewski MaciejM20Słupsk (POL)-2284100:29:5030201:00:0628902:09:2402:09:14
#86 28681Gąsecka-Szewczuk AleksandraK20Słupsk (POL)58-1100:26:1721300:55:2424902:09:3402:09:29
#87 287351Łubkowska MagdalenaK40Słupsk (POL)59-1600:29:1928900:59:4428702:09:4202:09:23
#88 288119Jungling AleksandraK20Kępice (POL)60-1200:31:0832401:01:3630702:09:5102:09:20
#89 28990Grabowska KingaK30Slupsk (POL)61-3100:27:5326200:57:4827302:09:5902:09:46
#90 290257Smolarz ZuzannaK20Slupsk (POL)62-1300:27:0423200:56:2425902:10:1902:10:04
#91 29198Grużewska MartynaK30Aktywna Fabryka (POL)63-3200:30:5631801:01:5530902:10:5802:10:28
#92 292236Rudnik Janina EwaK40SP8 Słupsk (POL)64-1700:29:3429801:00:3229602:11:2702:11:16
#93 29377Fruba AndrzejM50Redzikowo (POL)-2292000:29:4930001:00:5230502:11:3402:11:07
#94 294318Woźniak DariuszM40Www.limo300C.com (POL)-2306300:29:0227700:59:3328302:12:4102:12:26
#95 295316Wojtecka BeataK40brak (POL)65-1800:27:3624300:58:3227802:12:4902:12:35
#96 29631Bork KarolinaK30Słupsk (POL)66-3300:29:1929101:00:2029402:13:0802:12:38
#97 297347Koza JoannaK30Ustecka Szkoła Biegania (POL)67-3400:30:0130701:00:3429702:13:1002:12:49
#98 298266Stelmaszuk AnetaK30Słupsk (POL)68-3500:31:3732901:03:0332302:13:1802:12:48
#99 299163Langner-Kapczyńska EdytaK20Maszewo Lęborskie (POL)69-1400:29:1628301:00:4930202:13:2702:13:10
#100 300339Czerwińska AnnaK30Best Beasts (POL)70-3600:29:1728401:00:5030302:13:2702:13:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności