Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. Słupski Półmaraton

Wyniki - 30 września 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 14111Adryan AdamM40Ckb Słupsk (POL)-1333900:23:2710700:48:3212501:46:4701:46:43
#2 22412Andrusiuk PiotrM40Night Runners Słupsk (POL)-1925400:27:3024100:55:0623501:57:5001:57:25
#3 14513Andrzejak FilipM40— (POL)-1354100:26:1621200:51:3017501:47:0301:46:40
#4 12714Antosiak GrzegorzM20Decathlon Słupsk (POL)-1202000:24:3714500:48:5913401:45:0201:44:49
#5 17015Art KamilaK30Niemica (POL)16-1000:26:0820300:52:0018501:49:3301:49:05
#6 31116Babińska JoannaK30Łeba (POL)79-3900:27:3224200:58:2627602:16:3302:16:26
#7 5017Bajgert RobertM40Voltaix.pl/ KB Wygan (POL)-461100:22:047000:44:226101:33:2201:33:22
#8 9119Bancewicz TomaszM30Salon Kosmetyczny Diament Sł-864500:23:039200:46:369001:40:3301:40:08
#9 19520Baran SewerynM20Świat Płytek u Kryspina (POL)-1732700:24:0012800:49:3013801:52:5601:52:39
#10 21121Barcewicz WojciechM30Milanówek (POL)-1847900:27:2323600:54:5423201:56:0001:55:32
#11 9422Bargańska JustynaK30RUNtaStyczni team Bytów (POL6-400:23:5512200:47:5411901:40:5501:40:46
#12 12425Biegański ŁukaszM20Słupsk (POL)-1171900:23:2110300:47:4611401:44:3701:44:25
#13 21826Bielewicz AnnaK40Stopa Słupsk (POL)30-500:24:2814100:51:3017401:56:4001:56:35
#14 2827Biernacki SebastianM30JASNET (POL)-251500:20:213200:40:452601:26:4801:26:48
#15 8228Bierzanowski RafałM40Słupsk (POL)-772200:24:1113400:47:2510401:39:1101:38:57
#16 16729Błencki PiotrM30Nightrunners Słupsk (POL)-1526700:24:4314700:50:1015201:49:2501:49:06
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1730Borusiński PiotrM40AML Słupsk (POL)-16200:19:151400:39:301401:25:1201:25:12
#18 29631Bork KarolinaK30Słupsk (POL)66-3300:29:1929101:00:2029402:13:0802:12:38
#19 23132Boś GrzegorzM30Słupsk (POL)-1968400:28:4227400:56:5026201:58:3901:58:07
#20 14934Bożek ŁukaszM30Morpol Racing Team (POL)-1386300:24:1813700:49:0213701:47:1201:46:48
#21 32935Brilowski DawidM20Słupsk (POL)-2424600:28:5827601:03:1532402:25:1402:25:00
#22 16936Brysik DariuszM30W.P.K. SŁOŃ TEAM (POL)-1546900:24:5115400:50:3115601:49:2801:49:17
#23 32737Bucewka MonikaK402Fm Sportsteam (POL)86-2500:33:1733601:06:5733402:23:5802:23:22
#24 33438Budzyńska ElżbietaK50Słupsk (POL)89-400:31:1332601:07:0933502:34:5502:34:35
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7439Buhrovyi VasylM60+ATLANT-V2 (UKR)-69200:21:566400:44:556601:38:3301:38:19
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !340Bujała MichałM30RunningPerformance.pl (POL)-3200:16:49300:34:29301:15:5401:15:54
#27 24241Bukowski BartoszM30Sławno (POL)-2048700:26:5623100:55:4425102:01:1502:01:04
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2642Burzyński AleksanderM40Stopa Słupsk (POL)-23300:20:172500:40:372401:26:2701:26:27
#29 1645Cerapiński MaciekM30wolny biegacz :) (POL)-151000:20:172600:40:382501:25:0001:25:00
#30 9946Chodorowski TomaszM20Wu Tang Clan (POL)-921200:21:536000:45:267201:41:1101:40:57
#31 2547Chrobot MaciejM30Wieczorne Bieganie W Szczecin-221400:20:203000:40:462801:26:1301:26:13
#32 19348Chudzik ZbigniewM50TKKF Koszalin (POL)-1721500:25:3317600:51:5718401:51:5701:51:45
#33 31649Cudek RomanM40Świdwin (POL)-2356500:30:2831601:02:4031702:18:3002:18:01
#34 22651Czajkowska-Jeżak AgataK30USB Ustka (POL)33-2200:27:3824900:55:1324401:58:0601:57:46
#35 12253Czarnowski EmilianM20WKS nożyno (POL)-1151800:23:3411100:47:2410301:44:2801:44:26
#36 3654Czerchawski JanuszM40Siemianice (POL)-32600:20:092400:41:153501:29:1701:29:17
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !455Czerniewski MarcinM20Batalion Ochrony Bazy Redziko-4100:18:09900:36:14501:16:2101:16:21
#38 10857Czyżykowski KrzysztofM30Słupsk (POL)-1015100:25:1316900:50:0714901:42:2801:42:03
#39 9258Czyżykowski MateuszM20Słupsk (POL)-871100:22:137200:44:135801:40:4301:40:18
#40 27359Dąbrowski MateuszM30Szczecin (POL)-2179300:29:1929000:58:1227402:07:1702:07:00
#41 33960Damps JulitaK30Night Runners Słupsk (POL)92-4600:35:0733901:13:2833903:00:0402:59:31
#42 22061Dawidowicz ŁukaszM30Best Beasts (POL)-1898100:26:1320700:53:4421301:56:4501:56:26
#43 25462Dawidowicz ZanetaK40Best Beasts (POL)45-1000:29:1528201:00:4830102:03:0802:02:51
#44 12063Drewniak TomaszM40Słupsk (POL)-1133200:23:3411000:47:4711501:44:0501:43:55
#45 25665Duda AleksandraK20Kobylnica (POL)46-800:27:4926100:56:0525602:03:2902:03:08
#46 2966Duda GrzegorzM30Metalcorp Team (POL)-261600:20:303600:40:573101:27:2201:27:22
#47 26567Dydymska MonikaK40Rumia (POL)53-1400:26:3722100:55:4125002:05:2502:05:13
#48 5768Dydymski KrzysztofM40Rumia (POL)-531300:21:475800:44:165901:34:4401:34:34
#49 8469Dyjas KlaudiuszM30Night Runners (POL)-794200:21:566600:45:337501:39:5101:39:37
#50 19270Słapik PrzemysławM40SP8 Słupsk (POL)-1715200:23:4511800:49:5414701:51:5501:51:50
#51 8871Dyś JarekM40Markos Sport Team (POL)-832400:23:159700:47:029801:40:0901:40:03
#52 13572Dyśko WojciechM30Słupsk (POL)-1285800:24:5015300:49:5914801:45:4801:45:36
#53 16873Firlong MaciejM30Markos Running Team (POL)-1536800:24:4414900:50:1015101:49:2501:49:07
#54 24874Fitowska AgnieszkaK40Potęgowo (POL)42-900:27:3724500:55:4825202:02:1802:01:56
#55 11176Fraszczyk PrzemysławM30Siemianice (POL)-1045300:22:368200:45:187101:43:1501:43:11
#56 29377Fruba AndrzejM50Redzikowo (POL)-2292000:29:4930001:00:5230502:11:3402:11:07
#57 30178Fruba KarinaK30STOPA Słupsk (POL)71-3700:28:2626900:58:4828002:13:3502:13:25
#58 25379Fursewicz BartłomiejM30DECATHLON SŁUPSK (POL)-2099000:29:3029500:58:4527902:03:0102:02:31
#59 12580Gajek ArturM40Korzybskie Rekiny (POL)-1183400:23:179800:47:4411301:44:4201:44:27
#60 28681Gąsecka-Szewczuk AleksandraK20Słupsk (POL)58-1100:26:1721300:55:2424902:09:3402:09:29
#61 9382Gaweł ZbigniewM60+Miasto Słupsk (POL)-88400:22:187500:45:417801:40:5401:40:52
#62 20883Gierczak PawelM30Słupsk (POL)-1817800:27:3624400:55:0523301:54:1901:53:52
#63 26084Gieresz AgnieszkaK30Night runners Słupsk (POL)49-2700:27:4626000:56:4426102:04:2102:03:59
#64 12185Gierlach JacekM20Stopa Słupsk (POL)-1141700:24:0112900:48:4813201:44:1001:44:03
#65 30486Gołgowska MałgorzataK40USB Ustka (POL)73-2000:31:0932501:02:3631302:14:1502:13:51
#66 30587Gołgowska TamaraK40Wataha - łączy nas bieganie (P74-2100:31:3332801:02:3631202:14:4302:14:18
#67 15088Góra SławekM40Świat Płytek U Kryspina (POL)-1394200:25:0516600:50:3115701:47:1701:47:03
#68 17389Gorzkowski PawełM30STOPA Słupsk (POL)-1567000:24:0113000:49:3113901:49:3901:49:33
#69 28990Grabowska KingaK30Slupsk (POL)61-3100:27:5326200:57:4827302:09:5902:09:46
#70 31291Grabowski DominikM20Sarbsk (POL)-2334300:26:3321700:53:5321402:16:3402:16:27
#71 19892Grabowski PrzemyslawM30GRAS (POL)-1757600:26:1420900:52:4819801:53:3101:53:28
#72 18693Grebienik AndrzejM40W.p.k Słoń Team (POL)-1675000:25:3917800:51:4918201:51:2201:50:57
#73 16194Gregorczyk PiotrM40Słupsk (POL)-1474500:26:4122400:53:0120601:48:3601:48:09
#74 18595Grochowski HenrykM40Słupsk (POL)-1664900:26:1521000:52:0018601:51:1901:50:52
#75 11996Grota MariuszM30Słupsk (POL)-1125500:25:0416500:49:5114601:43:4501:43:33
#76 13997Grulkowski DamianM40Słupsk (POL)-1323800:24:4615000:49:4714401:46:3901:46:24
#77 29198Grużewska MartynaK30Aktywna Fabryka (POL)63-3200:30:5631801:01:5530902:10:5802:10:28
#78 26699Grzegrzółka JarekM30Decathlon Słupsk (POL)-2139200:28:3327100:56:2025802:05:3402:05:01
#79 245100Guz KrzysztofM30Słupsk (POL)-2068800:28:0026300:55:1924702:01:5302:01:26
#80 272102Hałajko MagdalenaK30Koszalin (POL)56-2900:29:0928000:58:2427502:07:1402:06:49
#81 330104Hanc MichałM30HaJaLe16 (POL)-24310200:31:0332001:03:3532602:27:5002:27:24
#82 337105Harasim EmilaK30Słupsk (POL)91-4500:32:1433301:09:0833602:37:1402:36:43
#83 222106Hejna ArturM30Słupsk (POL)-1908200:25:4218300:52:5720301:57:1301:57:06
#84 223107Hejza LeszekM20Kępice (POL)-1913100:26:4922900:55:2224801:57:4101:57:33
#85 302108Heller ZdzisławM60+Niezrzeszony (POL)-231800:31:0432101:02:5232102:13:3602:13:07
#86 30109Herman ArkadiuszM40Słupsk (POL)-27500:19:261600:40:121801:27:2601:27:26
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !142110Herman KarinaK40Słupsk (POL)9-200:25:0016000:50:1815401:46:4901:46:42
#88 214111Czyż IzabellaK40Stopa Słupsk (POL)29-400:27:2723800:54:3522701:56:3301:56:09
#89 105112Horbacz GrzegorzM40Slupsk (POL)-982700:23:2710600:47:4811601:41:5501:41:42
#90 277113Hryciów PawełM30JW1223 (POL)-2219500:26:1320500:54:2722302:08:0102:07:50
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 73115Janta-Lipińska JustynaK30runtastyczni Team Bytów (POL)5-300:23:5512100:47:5411801:38:2801:38:20
#92 157116Jaros AdamM40Slupsk (PHL)-1434300:26:2521400:52:0718701:48:2701:48:01
#93 243117Jarzębski MaciejM20Słupsk (POL)-2053500:30:2331300:59:3528402:01:1602:00:46
#94 49118Jęcek KrzysztofM30Markos running Team (POL)-452400:21:355200:43:475001:32:4501:32:45
#95 288119Jungling AleksandraK20Kępice (POL)60-1200:31:0832401:01:3630702:09:5102:09:20
#96 189120Jungling KatarzynaK30HUBERT KRÓL TEAM (POL)21-1400:26:0019900:52:5520201:51:3901:51:28
#97 89121Jungling MirosławM40HUBERT KRÓL TEAM (POL)-842500:23:089500:47:2510501:40:2001:40:10
#98 314122Jungling PiotrM40Kępice (POL)-2346400:31:0732301:01:3630802:17:3502:17:05
#99 9123Jurczyszyn RafałM30Dębnica Kaszubska (POL)-9700:17:42400:36:54901:21:2401:21:24
#100 210124Kaczmarek EugeniuszM60+Słupsk (POL)-183700:24:2013800:50:5016401:55:0501:55:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności