Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

MUD MAX Dolina Charlotty

Wyniki - 13 października 2018, Dolina Charlotty

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Sywanycz Ireneusz259GDAŃSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN11-FALA 9:3001:07:2701:07:2800:08:25
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wilmont Krzysztof504CSMW USTKASLUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN22-FALA 9:3001:07:4101:07:4200:08:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Guz Grzegorz75WYBITE JEDYNKIŚWIECIEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN33-FALA 10:0001:08:0401:08:0800:08:30
#4 4Ćwirzeń Marcin157WOLF TEAMTRZCIANKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN44-FALA 10:0001:08:4701:08:5200:08:36
#5 5Zinka Maciej203ŁUBIANIAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN55-FALA 11:0001:12:2501:12:2700:09:03
#6 6Czerwinski Maciej357BALTIC SEALSSŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN66-FALA 9:3001:12:4801:12:5000:09:06
#7 7Kowalski Bartosz201POSITIVE FREAKS TEAMTURZNICEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN77-FALA 10:0001:15:0801:15:1200:09:23
#8 8Stec Jakub606BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN88-FALA 9:3001:15:1601:15:1700:09:24
#9 9Sosnowski Tomasz450KOSZALINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN99-FALA 12:0001:15:4801:15:5000:09:28
#10 10Łotocki Rafał158WOLF TEAMTRZCIANKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1010-FALA 10:0001:15:5001:15:5500:09:28
#11 11Młynarczyk Dawid552AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1111-FALA 10:3001:15:5401:15:5700:09:29
#12 12Richter Sebastian465WEJHEROWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1212-FALA 12:0001:16:3301:16:3900:09:34
#13 13Kowalski Józef169PSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1313-FALA 10:0001:17:0201:17:0800:09:37
#14 14Basiukiewicz Marcin276AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1414-FALA 10:0001:17:2501:17:3000:09:40
#15 15Mrozowski Przemysław297UKS SIÓDEMKA RUMIAWEJHEROWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1515-FALA 11:0001:18:0001:18:0100:09:45
#16 16Szulcek Patryk328BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMLINIAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1616-FALA 9:3001:18:0901:18:1000:09:46
#17 17Lisiecki Jakub372UBOJNIAGDAŃSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1717-FALA 9:3001:18:0901:18:1000:09:46
#18 18Bondarenko Krystian553AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1818-FALA 10:3001:18:5401:18:5500:09:51
#19 19Wielgat Łukasz295KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN1919-FALA 9:3001:20:2301:20:2400:10:02
#20 20Słodziński Gabriel55Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2020-FALA 10:0001:20:4901:20:5300:10:06
#21 21Sanocki Kornel503ZBYCHOWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2121-FALA 11:0001:20:5201:20:5600:10:06
#22 22Bogusławski Tomasz464AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2222-FALA 10:3001:22:1301:22:1400:10:16
#23 23Koczorowski Paweł228W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2323-FALA 9:3001:22:1801:22:1800:10:17
#24 24Leszczyński Daniel511GOOD LUCK CLUBGDAŃSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2424-FALA 12:0001:23:0301:23:0700:10:23
#25 25Karbowski Sławomir167OBORYPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2525-FALA 11:0001:23:0601:23:0900:10:23
#26 26Jurkiewicz Ryszard607CLIMATRONIXSADLINKIPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2626-FALA 10:3001:23:4801:23:4900:10:28
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27Gawrońska Weronika160WOLF TEAMBIAŁAPOLSKAKOBIETY OPEN1-1FALA 10:0001:24:3801:24:4300:10:34
#28 28Romanowicz Piotr197RESKOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2727-FALA 12:0001:24:5801:25:0000:10:37
#29 29Kuik Studziński Gracjan83JRG 2 MIASTKOBORZYSZKOWYPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2828-FALA 12:0001:25:4301:25:4600:10:42
#30 30Szyca Klaudiusz338JRG 2 MIASTKOLIPNICAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN2929-FALA 12:0001:25:5801:26:0000:10:44
#31 31Zaborowski Mateusz556AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3030-FALA 10:3001:26:1701:26:1700:10:47
#32 32Bińczyk Mariusz193JAROSŁAWIECPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3131-FALA 10:0001:26:1201:26:1800:10:46
#33 33Władyko Rafał122JRG 2 KOSZALINKOSZALINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3232-FALA 10:0001:26:1201:26:2000:10:46
#34 34Ziętara Dawid345BALTIC SEALSREDZIKOWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3333-FALA 9:3001:26:2301:26:2400:10:47
#35 35Potrykus Błażej112LINIAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3434-FALA 12:3001:27:1501:27:1900:10:54
#36 36Wantoch Rekowski Zbigniwe337BOROWY MŁYNPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3535-FALA 12:0001:27:2701:27:2900:10:55
#37 37Chruścicki Paweł361KRETOMINOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3636-FALA 11:0001:28:0901:28:1700:11:01
#38 38Kozłowski Radosław341BEST BEASTSBYDLINOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3737-FALA 10:0001:28:2901:28:3400:11:03
#39 39Bengier Kamil340BEST BEASTSBYDLINOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3838-FALA 10:0001:28:2901:28:3400:11:03
#40 40Kowal Hubert436JRG 2 MIASTKOMIASTKOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN3939-FALA 12:0001:29:0701:29:1000:11:08
#41 41Iwaszko Krzysztof336JRG 2 MIASTKOPASIEKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4040-FALA 12:0001:29:0801:29:1000:11:08
#42 42Kozłowski Artur472HUSARIA RACE TEAM GRYFICEGRYFICEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4141-FALA 11:3001:29:4401:29:4800:11:13
#43 43Bojka Karol92TĘPCZPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4242-FALA 9:3001:30:0201:30:0800:11:15
#44 44Rakowski Michał90MODŁAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4343-FALA 9:3001:30:1401:30:1900:11:16
#45 45Wolf Paweł15AA - AMBITNY AMATORINOWROCŁAWPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4444-FALA 11:0001:31:1501:31:2000:11:24
#46 46Jedlecki Mikołaj324SUCHORZEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4545-FALA 10:3001:31:5601:31:5900:11:29
#47 47Brodzik Ireneusz272BYTÓWPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4646-FALA 10:3001:32:1601:32:1800:11:32
#48 48Fręśko Przemysław522NORTHSTARKUŹNICA CZARNKOWSKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4747-FALA 12:0001:32:3401:32:3700:11:34
#49 49Gontek Łukasz443Ł.O.S.O.Ś TEAMSŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4848-FALA 10:0001:32:4101:32:4600:11:35
#50 50Raś Mateusz195JW 1223KOSZALINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN4949-FALA 9:3001:33:0201:33:0400:11:37
#51 51Baron Robert587HUSARIA RACE TEAMTORUŃPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5050-FALA 12:0001:33:3601:33:3800:11:42
#52 52Świgoń Daniel275BYTÓWPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5151-FALA 10:3001:34:3301:34:3600:11:49
#53 53Perszewski Łukasz469OGRODNICYDZIEMIANYPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5252-FALA 10:3001:34:4001:34:4400:11:50
#54 54Dorau Bartosz434OGRODNICYDZIEMIANYPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5353-FALA 10:3001:34:4001:34:4500:11:50
#55 55Gawryjołek Szymon480KOŁOBRZEGPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5454-FALA 12:3001:34:4901:34:5500:11:51
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !56Juszczak Kasia99ŁOBEZPOLSKAKOBIETY OPEN2-2FALA 12:3001:34:5101:34:5500:11:51
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 57Olewczyńska Maria393ELEKTRYK WEJHEROWOGDAŃSKPOLSKAKOBIETY OPEN3-3FALA 12:0001:34:5601:35:0300:11:52
#58 58Ciesielski Zbyszek395WOLNE ELEKTRONYREDAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5555-FALA 12:0001:34:5601:35:0300:11:52
#59 59Kotwica Tomasz432WOLNE ELEKTRONYBOLSZEWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5656-FALA 12:0001:34:5701:35:0500:11:52
#60 60Kochner Jarogniew467NORTHSTARTRZCIANKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5757-FALA 12:0001:35:1101:35:1300:11:53
#61 61Kamiński Łukasz216ROWYPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5858-FALA 11:0001:36:3101:36:3500:12:04
#62 62Kozak Paweł233GARDNA WIELKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN5959-FALA 10:0001:36:4201:36:4900:12:05
#63 63Żłobiński Maciej266GŁÓWCZYCEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6060-FALA 10:0001:36:4101:36:4900:12:05
#64 64Stasiak Przemysław225GŁÓWCZYCEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6161-FALA 10:0001:36:4201:36:4900:12:05
#65 65Prach Cezary235USTKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6262-FALA 10:0001:36:4201:36:5000:12:05
#66 66Materek Bogdan63DEBRZNOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6363-FALA 10:0001:37:1601:37:2000:12:09
#67 67Pyśko Tomasz145PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6464-FALA 10:0001:37:1501:37:2100:12:09
#68 68Nowacki Arkadiusz16MIASTKOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6565-FALA 10:0001:37:2701:37:3300:12:11
#69 69Anders Rafał453MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6666-FALA 12:0001:37:4901:37:5200:12:13
#70 70Piechna Mariusz213PANNY MŁODEDĘBNICA KASZUBSKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6767-FALA 11:0001:37:4901:37:5600:12:13
#71 71Przewłocki Michał278IZKKOSZALINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6868-FALA 11:0001:37:5801:38:0200:12:14
#72 72Adamkiewicz Marian74WYBITE JEDYNKIKONINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN6969-FALA 9:3001:38:2001:38:2300:12:17
#73 73Połumackanycz Małgorzata404KOSZALINPOLSKAKOBIETY OPEN4-4FALA 9:3001:38:3101:38:3200:12:18
#74 74Ustianowski Wojciech4038. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7070-FALA 9:3001:38:3101:38:3300:12:18
#75 75Knafel Katarzyna36WYBITE JEDYNKISTARE MIASTOPOLSKAKOBIETY OPEN5-5FALA 9:3001:39:3201:39:3400:12:26
#76 76Skadorwa Przemysław498NORTHSTARTRZCIANKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7171-FALA 12:0001:39:4401:39:4700:12:28
#77 77Czyryla Adam673MĘŻCZYŹNI OPEN7272-FALA 12:0001:40:4701:40:5100:12:35
#78 78Bąk Łukasz126DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7373-FALA 12:0001:41:0701:41:0900:12:38
#79 79Jaszewski Mariusz397WOLNE ELEKTRONYKĘBŁOWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7474-FALA 12:0001:41:0801:41:1500:12:38
#80 80Paszek Agata139WYBITE JEDYNKIKONINPOLSKAKOBIETY OPEN6-6FALA 9:3001:42:2701:42:2900:12:48
#81 81Nowicki Olgierd285BYDGOSZCZPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7575-FALA 11:0001:42:2501:42:3600:12:48
#82 82Rębacz Krzysztof497VACU ACTIVE GYMSŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7676-FALA 12:3001:42:3901:42:4200:12:49
#83 83Wiśniewski Damian14MIASTKOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7777-FALA 10:0001:42:5301:42:5900:12:51
#84 84Pałaszewska Karolina477GOŚCINOPOLSKAKOBIETY OPEN7-7FALA 12:3001:43:1601:43:2100:12:54
#85 85Kontowicz Jarosław528GDAŃSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7878-FALA 12:3001:43:4201:43:4700:12:57
#86 86Meyer Arkadiusz521GDAŃSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN7979-FALA 12:3001:43:4301:43:4700:12:57
#87 87Kraszewski Arkadiusz9GDAŃSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8080-FALA 10:0001:44:0601:44:1200:13:00
#88 88Bogusz Marcin486AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8181-FALA 10:3001:44:5101:44:5300:13:06
#89 89Krzaczkowski Lech381DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8282-FALA 9:3001:44:5301:44:5600:13:06
#90 90Chudy Dariusz384PIŁAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8383-FALA 11:3001:44:5301:44:5800:13:06
#91 91Rzeszotarski Tomasz34WYBITE JEDYNKIKONINPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8484-FALA 9:3001:45:0601:45:0800:13:08
#92 92Godawa Aleksandra124WOLF TEAMTRZCIANKAPOLSKAKOBIETY OPEN8-8FALA 10:0001:45:0801:45:1300:13:08
#93 93Krasoń Piotr468TRZCIANKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8585-FALA 12:0001:45:1101:45:1300:13:08
#94 94Kozub Tomasz589Ł.O.S.O.Ś TEAMJEZIERZYCEPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8686-FALA 10:0001:45:0801:45:1400:13:08
#95 95Dunst Jakub125NOWA WIEŚ LĘBORKSKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8787-FALA 12:3001:45:1901:45:2300:13:10
#96 96Kamiński Marcin196MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8888-FALA 10:0001:45:1801:45:2800:13:09
#97 97Gac Michał358AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN8989-FALA 10:3001:45:2901:45:3400:13:11
#98 98Michalak Piotr205UWAGAFOKA TEAMUSTKAPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN9090-FALA 9:3001:45:3401:45:3900:13:11
#99 99Stasierowski Damian543WYBITE JEDYNKISULNÓWKOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN9191-FALA 9:3001:45:4001:45:4400:13:12
#100 100Kozak Krzysztof214IZKPOTĘGOWOPOLSKAMĘŻCZYŹNI OPEN9292-FALA 11:0001:46:0201:46:0600:13:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności