Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

19. PKO Poznań Maraton

Wyniki - 14 października 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 1014812Mydło RadosławWEGORZYNOPOL1978M402003:02:2103:02:26-94
#2 1024648Talarczyk KrzysztofRECZTALAR TEAMPOL1980M304303:02:2503:02:30-95
#3 1032068Domański PatrykPOZNAŃ#teambiegiwlkpPOL1991M182103:02:3103:02:37-96
#4 1044952Mędyk MarcinGDYNIAPOL1981M304403:02:4103:02:45-97
#5 1055352Kaczmarek FryderykPOZNAŃDąbrowski TeamPOL1997M182203:02:5003:02:54-98
#6 1065054Trociński JacekŁÓDŹPOL1970M451003:02:5503:03:07-99
#7 1074692Wojtkowiak StefanPOZNAŃPiątkowo na BiegowoPOL1974M402103:02:5903:03:14-100
#8 1085899Święcicki DnielŚWIDNICAPOL1979M304503:03:0503:03:11-101
#9 1093747Piotrowski MarekOLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOL1975M402203:03:1203:03:16-102
#10 1102607Szkółka RobertCHOTOMÓWInspektorat Informatyki MONPOL1973M451103:03:1403:03:28-103
#11 1115606Marszal MariuszNOWY DWÓR MAZOWIECKIRk AthleticsPOL1982M304603:03:2603:03:31-104
#12 112865Sokół ŁukaszTYCHYFENIX TYCHYPOL1985M304703:03:3403:03:38-105
#13 1134071Śmiglak KrzysztofBREMENGER1983M304803:03:4603:04:02-106
#14 114181Owczarek DagmaraJELENIA GÓRAVege Runners/Ślęzak TeamPOL1979K30403:03:5203:04:038-
#15 115522Chrzan MarcinPRUSZKÓWM powerPOL1974M402303:03:5503:04:02-107
#16 1163140Witkowski MichałŁÓDŹAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna ŁódPOL1989M182303:03:5503:03:58-107
#17 1171667Bienkowski RafalKOLOBRZEGbezklubPOL1972M451203:04:0103:04:11-109
#18 1181978Szałkowski DawidWARSZAWAEKOBIEGIPOL1978M402403:04:1103:04:19-110
#19 119972Marynowski MarcinSZCZECINPOL1973M451303:04:1403:04:35-111
#20 1203833Kaczor BłażejŚRODA WIELKOPOLSKAPolonia ŚrodaPOL1987M304903:04:2103:04:26-112
#21 1214461Stachowiak MarcinPUSZCZYKOWO#teambiegiwlkpPOL1991M182403:04:2303:04:29-113
#22 1225018Drob MarekLUBLINHotel DrobPOL1986M305003:04:4203:04:51-114
#23 123222Pratkowiecki WojciechKUNICEPOL1996M182503:04:4903:04:58-115
#24 124532Stachowicz MarcinWARSZAWAAZS SGHPOL1985M305103:04:4903:04:53-115
#25 1255216Terlikowski GrzegorzZIELENIEWOZakład Karny w StargardziePOL1985M305203:04:5503:05:01-117
#26 1265346Cieszyński PiotrPOZNAŃPOL1972M451403:05:1703:05:22-118
#27 1271008Nettmann MateuszSIEROSŁAWFTI Racing TeamPOL1979M305303:05:1803:05:24-119
#28 1283745Zaremba PawełPOZNAŃBULA TEAMPOL1982M305403:05:2103:05:33-120
#29 1292079Pikuła SebastianGORZÓW WIELKOPOLSKIWierzbicki Running ProjectPOL1982M305503:05:3203:05:38-121
#30 1303910Gudnason PeturGOTHENBURGTeam BesserwisserSWE1987M305603:05:3303:05:44-122
#31 1312593Jakimczuk AleksandraBRANIEWOPOL1989K18403:05:3603:05:449-
#32 1321335Stachura DamianLUBINZAGŁEBIE LUBINPOL1985M305703:05:4103:05:53-123
#33 133195Wierzchowska IzabelaKALISZTeam Masters BarracudaPOL1981K30503:05:4203:05:5010-
#34 1342120Niemir MaciejPOZNAŃPOL1979M305803:05:4303:05:57-124
#35 1351628Jurczyszyn KrystianTOMASZÓW LUBELSKIPOL1991M182603:05:5903:06:12-125
#36 136826Obuchowicz ArturWSCHOWAEndorfina WschowaPOL1979M305903:06:0003:06:23-126
#37 137726Korbela BartoszŁÓDŹmBankPOL1986M306003:06:1703:06:28-127
#38 1384535Szałkowski ŁukaszPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3POL1981M306003:06:1703:06:25-127
#39 1392638Chyła PrzemysławGDAŃSKMP PROJEKTPOL1977M402503:06:2003:06:33-129
#40 1404124Fukuhara KentoBERLINGER1985M306203:06:3103:06:53-130
#41 1412838Rojewski MaciejSOPOTCS Group Runners TeamPOL1984M306303:06:3203:06:46-131
#42 1424821Mich ŁukaszWROCŁAWHansa-FlexPOL1985M306403:06:3303:06:37-132
#43 1432895Rokita PiotrRZESZÓWPOL1979M306503:06:3503:06:41-133
#44 1442097Budziak ZbigniewGRYFICEBenobudziak.plPOL1972M451503:06:3703:06:43-134
#45 145478Dobrowolski TomaszPIOTRKÓW TRYB.POL1976M402603:06:4703:07:08-135
#46 1465220Furtak DariuszMIEDZIANA GÓRAWoźniak Running TeamPOL1971M451603:06:5003:07:00-136
#47 1472112Kohut DariuszPRZEMYŚLPrzemyski Klub BiegaczaPOL1972M451703:07:0003:07:05-137
#48 1483302Tomaszewski MariuszGNIEZNOPOL1976M402703:07:0503:07:23-138
#49 1494505Dąbkowski RomanOLSZTYN1982-05-01POL1982M306603:07:0803:07:11-139
#50 1504200Niemiec BartłomiejGDAŃSKPOL1986M306603:07:0803:07:20-139
#51 1515157Goncharov DmitriyMINSKBeRunnerBLR1971M451803:07:0903:07:32-141
#52 1522238Giba JacekŚWINOUJŚCIEMKL Maraton ŚwinoujściePOL1970M451903:07:2503:07:40-142
#53 1533680Romaniuk BartoszWSCHOWAEndorfina WschowaPOL1988M306803:07:2503:07:33-142
#54 154662Damec AleksanderRYBNIKOchajoRun @ FriendsPOL1971M452003:07:3103:07:39-144
#55 1555724Vashkevich VitalWARSZAWABLR1989M182703:07:3103:07:42-144
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1563101Haczyk JarosławOPOLEBieg OpolskiPOL1968M50303:07:3303:07:47-146
#57 157861Wiśniewski JanuszLUBOŃSiedmiomilowe Buty/WyborowaPOL1973M452103:07:3303:07:45-146
#58 1588000Burmistrz BartoszSIEROSŁAWTarnowo Podgórne BiegaPOL1987M306903:07:3403:07:45-148
#59 1595010Danielewicz AndrzejCASTELLDEFELSESP1980M307003:07:3603:07:59-149
#60 1605303Gadecki ArturKIELCEPOL1976M402803:07:3603:07:45-149
#61 1615011Komorowski TomaszSZCZECINPOL1986M307103:07:4103:07:48-151
#62 1622840Szabuńko JarosławTRZECHELPOL1975M402903:07:4103:07:51-151
#63 1634439Żywicki JanuszSZCZECINKB Pionier SzczecinPOL1968M50403:07:4203:07:46-153
#64 1643372Bieniak KrzysztofWARSZAWAMortPOL1971M452203:07:4803:07:53-154
#65 1655391Boruch JarosławWROCŁAWPOL1979M307203:07:5403:08:01-155
#66 166908Dereń KrzysztofNOWA DĘBAPOL1981M307303:08:0003:08:09-156
#67 1671434Oświęcimski KrystianPOZNAŃLokator PiłaPOL1992M182803:08:0203:08:07-157
#68 168234Janczak MateuszŚRODA WIELKOPOLSKAPOL1989M182903:08:0303:08:25-158
#69 1693795Kabaciński MarcinBYDGOSZCZPOL1990M182903:08:0303:08:20-158
#70 1702391Kruszyński AdamKOŁACZKOWOKlub Biegacza Złote Kłosy KołaczkowoPOL1990M183103:08:0403:08:08-160
#71 171955Wronowski MarcinLUBARTÓWtkd Lubartów/endorświnkiPOL1986M307403:08:0503:08:31-161
#72 1721398Machnik RafalSTARGARDEaling Eagles Running ClubPOL1981M307503:08:1303:08:22-162
#73 1734035Melonek PawełGRODZISK WIELKOPOLSKIGrodziski klub biegaczaPOL1966M50503:08:1303:08:22-162
#74 1743595Wojtas StefanCZŁUCHÓWTripaka PrzechlewoPOL1979M307503:08:1303:08:26-162
#75 1754069Ławski RafałGRUSZCZYNAmbasador Festiwalu BiegówPOL1976M403003:08:1403:08:40-165
#76 1764218Buczyński ArkadiuszMIĘDZYGÓRZEPOL1974M403103:08:1703:08:24-166
#77 1772121Śmigielski KrystianSTRZELCE OPOLSKIEGmina Strzelce OpolskiePOL1983M307703:08:1903:08:30-167
#78 1781871Nowostawski MariuszHUNNDALENNOR1973M452303:08:2303:08:50-168
#79 179889Smurzyński PiotrKRAKÓWPOL1980M307803:08:2303:08:34-168
#80 1803519Miara DawidWOŹNIKIO co biega w Kaletach - Kosek TeamPOL1992M183203:08:2403:08:33-170
#81 1812610Wegner PrzemysławUSTKAPOL1978M403203:08:3103:08:45-171
#82 1821865Dominiak MichałOŻARÓW MAZOWIECKIKB Ożarów Mazowiecki BiegaPOL1981M307903:08:3403:09:05-172
#83 183952Kącki PawełWARSZAWARącze RaciczkiPOL1975M403303:08:3803:08:46-173
#84 1842330Mirecki TomaszDOPIEWIECPOL1974M403403:08:4103:08:51-174
#85 1852464Nowak MarcinBOREK WLKP.KB "Miś" Borek Wlkp.POL1971M452403:08:4103:08:47-174
#86 1865848Wielocha JerzyMUSZYNAPOL1971M452503:08:4203:08:49-176
#87 1871342Butkiewicz TomaszLUBLINPOL1984M308003:08:4503:08:54-177
#88 1882423Nowak TomaszDĄBROWA GÓRNICZAmagneti marelli sosnowiecPOL1989M183303:08:4603:08:55-178
#89 1891273Kaczmarek JędrzejKOWALEWKP PSP MILICZPOL1994M183403:08:4803:09:01-179
#90 1901117Nowak Grzegorz PawełOLSZOWKANight Runners / parkrun poznańPOL1989M183503:08:5003:08:58-180
#91 191136Madoń RafałPOZNAŃPOL1989M183603:08:5403:09:02-181
#92 1922057Stokowski MarcinPOBIEDZISKAStokowski Projekt MaratonPOL1996M183703:08:5603:09:02-182
#93 1932646Ślefarski KrzysztofCHODZIEŻSzymonspeed crewPOL1984M308103:08:5703:09:04-183
#94 1942173Panasiuk KrzysztofSTARGARDPOL1981M308203:08:5903:09:17-184
#95 1951058Zając MateuszGARZYNALBANNERSPOL1990M183803:08:5903:09:02-184
#96 1964263Krajda MateuszZELÓWBieging Team ZelówPOL1992M183903:09:0303:09:14-186
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !197135Spychalski ZbigniewBARCINślimaki BarcinPOL1962M55203:09:0403:09:09-187
#98 1983237Lotka MichałŁÓDŹKita TeamPOL1976M403503:09:0603:09:20-188
#99 1994594Raru DumitruCAHULMDA1982M308303:09:0603:09:22-188
#100 2005052Humerski PiotrWOLKOWOPOL1989M184003:09:1103:09:15-190

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności