Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

19. PKO Poznań Maraton

Wyniki - 14 października 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 5011671Mania EmilZBĄSZYNEKZgryźliwi TetrycyPOL1983M3021203:24:0503:24:33-480
#2 5021046Jędrusiak PrzemysławDANKOWICEPOL1980M3021303:24:0903:24:20-481
#3 5033336Radtke ArkadiuszNOWINYPOL1996M188303:24:1003:25:24-482
#4 5041268Rypiński TomaszPOZNAŃPOL1982M3021403:24:1103:25:01-483
#5 5055468Skwarczyński PawełCZĘSTOCHOWAPOL1989M188403:24:1303:26:14-484
#6 5061787Końka TomaszCICHA GÓRATEAM BEROTUPOL1980M3021503:24:1603:24:47-485
#7 5074025Kapusta TomaszKÓRNIKRunner's PowerPOL1980M3021603:24:1803:24:52-486
#8 5084557Wardziński PawełGDAŃSKRRT RUNERS BRANIEWOPOL1988M3021703:24:2103:24:29-487
#9 5094685Miszta MarcinNOWA WIEŚ ZBĄSKAKolecTEAMPOL1981M3021803:24:2603:25:14-488
#10 5103779Wałęsiak JakubTYCHYParkrun TychyPOL1979M3021903:24:2703:24:45-489
#11 5112765Szymaniak MichałLUBOŃMilanClubPoloniaPOL1978M4010203:24:2903:24:47-490
#12 5123769Ciesiulski DariuszNOWA WIEŚ LĘBORSKAkębłowo biegaPOL1985M3022003:24:3103:25:08-491
#13 5133806Ciesiulski PrzemysławNOWA WIEŚ LĘBORSKAKW KębłowoPOL1987M3022003:24:3103:25:08-491
#14 5143185Lewandowski JanMOGILNOMOGILNO TEAMPOL1975M4010303:24:3203:25:42-493
#15 5151014Oszmałek AgataPOZNAŃsnufkinbiega.wordpress.comPOL1986K301303:24:3903:24:5522-
#16 5161472Szczupaczyński ArkadiuszGRYFICERungryf GryficePOL1963M55903:24:3903:24:56-494
#17 5174518Bartnik KrzysztofSZCZECINPOL1992M188503:24:4603:25:18-495
#18 5183965Rogowski AndrzejPOLICE1Kpzmot/1Bpzmot/12BZ/BBL PolicePOL1980M3022203:24:4603:25:09-495
#19 5191542Ubych MariuszŁÓDŹŁódź Running TeamPOL1988M3022303:24:4903:25:31-497
#20 5205545Grabowski DawidPRZYBRODAInchcape Motor PoznańPOL1989M188603:24:5203:25:02-498
#21 5214072Rzeszut JacekPOZNAŃJak Po SznurkuPOL1966M501703:24:5503:25:51-499
#22 5225321Karczewski MarcinŁÓDŹ1986POL1986M3022403:25:0103:25:32-500
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5235017Wojciechowski LechGRODZISK WLKP.Grodziski Klub BiegaczaPOL1953M65203:25:0103:25:33-500
#24 5243949Helsztajn RobertŻNINPałuki Running TeamPOL1969M455703:25:0303:25:43-502
#25 5251319Bobrowski BoguszWŁOCŁAWEKPOL1991M188703:25:0503:26:38-503
#26 5261934Czaja PawełLEWIN BRZESKIPOL1971M455803:25:0703:25:50-504
#27 5271128Kaczmarek ŁukaszGOSTYŃPOL1981M3022503:25:1603:26:09-505
#28 5284232Adamczak AndrzejKOSZALINTriathlon KoszalinPOL1961M551003:25:2103:25:48-506
#29 5292024Paluszkiewicz ŁukaszŻNINPOL1990M188803:25:2103:26:50-506
#30 5302685Prokopiuk RobertJESIONKAPOL1975M4010403:25:2203:25:41-508
#31 5315538Szrejter MarcinPOZNAŃBorn to runPOL1978M4010503:25:2303:25:52-509
#32 5322696Rudera PiotrTORUŃKlub Maratoński UMKPOL1986M3022603:25:2403:25:35-510
#33 5335883Golovatiuk SergiiPOZNAŃPOL1981M3022703:25:2503:25:55-511
#34 5342877Przeździak ZygmuntSTRZELCE OPOLSKIEKronospan Strzelce OpolskiePOL1975M4010603:25:2603:25:37-512
#35 5352510Nowak DariuszOTUSZpgb sportowa paczkaPOL1968M501803:25:2703:26:57-513
#36 5361350Guzik AleksanderPOZNAŃButton TeamPOL1992M188903:25:3303:26:12-514
#37 5374671Krześniak NataliaWARSZAWAPOL1993K18703:25:3503:27:2023-
#38 5384373Zawada PiotrSŁUPSKPOL1967M501903:25:3503:26:18-515
#39 5394614Maciejewski TomaszUZARZEWOPOL1990M189003:25:4103:33:18-516
#40 5405358Pędziński DawidBYDGOSZCZPOL1981M3022803:25:4503:26:28-517
#41 5414548Kozłowski RafałBYDGOSZCZ1973POL1973M455903:25:4703:26:10-518
#42 5422282Czaja KamilSZCZECINPOL1983M3022903:25:4903:26:18-519
#43 5433749Miotk MichałGDAŃSKPOL1983M3023003:25:5103:26:37-520
#44 5443945Witczak MateuszKALISZPOL1978M4010703:25:5203:26:55-521
#45 5455210Sarbiewski DariuszOLSZTYNPOL1974M4010803:25:5303:26:47-522
#46 5461606Wasyłyk DanielPRZEŹMIEROWOPOL1992M189103:25:5303:26:51-522
#47 5474804Däbernitz SvenBERLINGER1973M456003:25:5703:26:19-524
#48 548739Hoffman SebastianWARSZAWAPOL1974M4010903:25:5803:26:55-525
#49 5495038Koebsch TomaszPOZNAŃMaratończyk PoznańPOL1978M4010903:25:5803:26:04-525
#50 550164Chudy HenrykSŁAWNOK S Olszewski i synowiePOL1955M60503:26:0303:26:25-527
#51 5515604Kolecka SylwiaZBĄSZYNEKKolecTEAM Zbąszynek/Drużyna SzpikuPOL1977K40403:26:0503:26:5324-
#52 5524855Maciag IwonaBOLEWICEPOL1988K301403:26:0603:26:5425-
#53 5533603Szarzyński ŁukaszŚRODA WLKP.Polonia ŚrodaPOL1982M3023103:26:1103:26:31-528
#54 554859Jędrzejko DominikJASINBiegam sobiePOL1984M3023203:26:1303:27:07-529
#55 5552622Kulba MarekTWORZYJANÓWKB SobótkaPOL1991M189203:26:1303:26:32-529
#56 5563919Drgas RomanPROCHYPOL1982M3023303:26:1703:26:33-531
#57 5574432Dąbrowski BartoszWAŁCZPOL1983M3023403:26:1803:26:43-532
#58 5583337Hałaczkiewicz SylwiaBEŁCHATÓWPOL1982K301503:26:2203:27:3226-
#59 5594170Witkowski RadosławGNIEZNOPOL1986M3023503:26:2303:26:39-533
#60 5604081Konkel KatarzynaGNIEWOWOMaja TeamPOL1994K18803:26:2403:26:5027-
#61 5612071Białecki JakubWROCŁAWPOL1986M3023603:26:2603:26:50-534
#62 562807Kowalczyk MarekZLOTY-STOKPOL1976M4011103:26:2703:26:48-535
#63 5634410Rytlewski MichałŚLIWICEBiegające ŚliwicePOL1980M3023703:26:2903:27:03-536
#64 5645776Wojda AdamRECZPOL1972M456103:26:2903:27:09-536
#65 565649Martyniak DarekZBASZYNPOL1976M4011203:26:3403:27:04-538
#66 5664074Sikora ZbigniewJAWORZNOStowarzyszenie Pogoria BiegaPOL1978M4011203:26:3403:27:06-538
#67 5672909Zawadzki SławekŁÓDŹPOL1979M3023803:26:3803:27:49-540
#68 5683740Jaworska MagdalenaPOZNAŃGB Wielkopolscy BiegaczePOL1977K40503:26:4403:27:2328-
#69 5691689Jankowski SebastianRADZYMINPOL1986M3023903:26:4503:27:55-541
#70 5704459Jankowiak AdamLUBOŃSPP TEAMPOL1983M3024003:26:4803:27:06-542
#71 571476Suchodolski PawełOLECKOOlecko biegaPOL1981M3024103:26:5103:27:16-543
#72 5722070Szendera JózefSTUDZIONKAPOL1980M3024203:26:5203:27:34-544
#73 5735238Kowalski ŁukaszŁÓDŹPOL1980M3024303:26:5303:27:44-545
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !574645Mucha BeataPOZNAŃgRUNwald Team PoznańPOL1973K45103:26:5403:27:5729-
#75 5755205Dziub MarcinPŁOTYSEVEN PERCPTUS-TEAMPOL1979M3024403:26:5903:27:21-546
#76 5762240Rutkowski MaciejSULĘCINKB Piast MiędzyrzeczPOL1993M189303:26:5903:27:19-546
#77 5775540Niemir AleksanderPOZNAŃBMW Inchcape Poznań/ KB Maniac PoznańPOL1965M502003:27:0203:27:16-548
#78 5782615Wolniewicz GrzegorzPOZNAŃ@do_metyPOL1988M3024503:27:0203:27:25-548
#79 5795609Kordasiewicz StanisławWARSZAWAPOL1981M3024603:27:0503:27:24-550
#80 5801386Graczyk MariuszZIELONA GÓRALiwa PrabutyPOL1973M456203:27:1103:27:48-551
#81 5814747Kirchner AndrzejKOMORNIKIPOL1962M551103:27:1103:28:03-551
#82 5824849Chomont RobertKRĘPSKOT12/Stowarzyszenie CROSSPOL1978M4011403:27:1203:27:29-553
#83 5831972Kaczmarek MirosławKOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOL1970M456303:27:1303:28:00-554
#84 5845190Świtała MaciejRAKONIEWICEPOL1979M3024703:27:1403:28:28-555
#85 5853684Olszewski DariuszPOZNANDom piwa biegaPOL1970M456403:27:1503:28:04-556
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5864725Lewandowska MarlenaTORUŃKM Truchcik ŁubiankaPOL1973K45203:27:1603:27:4230-
#87 5871792Wodniczak MariuszZBĄSZYNEKPOL1979M3024803:27:2203:28:11-557
#88 5881109Osiewicz PrzemyslawSWARZEDZPOL1979M3024903:27:2403:28:02-558
#89 5894950Dyrek MateuszMSZANA GÓRNAPOL1982M3025003:27:2803:28:07-559
#90 590133Garbarek WiesławJAROCINTKKF Trucht JarocinPOL1954M60603:27:2803:28:49-559
#91 5914891Kędzierski AndrzejSZCZECINEK1980POL1980M3025103:27:2903:27:39-561
#92 5924973Mandywel GrzegorzBARTOSZYCEPOL1973M456503:27:3103:28:04-562
#93 5934682Durczak JerzyBIAŁE BŁOTABydgoskie OkoniePOL1980M3025203:27:3303:28:59-563
#94 5942357Dżugan WitoldPOZNAŃPOL1967M502103:27:3403:28:01-564
#95 5954980Grzelak MatiPOZNAŃPOL1988M3025303:27:3703:27:59-565
#96 5962727Strachowski RomanSZCZECINPOL1979M3025403:27:3903:28:46-566
#97 5972249Wiśniewski PatrykRAKONIEWICEDrinking Team RakoniewicePOL1988M3025503:27:4103:29:22-567
#98 5983473Marzec PiotrSULECHÓWPOL1979M3025603:27:4203:28:07-568
#99 5993641Szewczyk ŁukaszŚREMREHAU TEAMPOL1984M3025603:27:4203:29:32-568
#100 6003538Krycki GrzegorzDĘBICAMiej GestPOL1971M456603:27:4303:28:36-570

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności