Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę

Wyniki - 20 października 2018, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 32654Fałek BarbaraCIEPIELÓWPOLK1965K501102:15:1900:26:1000:15:55
#2 325356Zawojska KarolinaJ U V E R U N / KRAKÓWPOLK1983K302602:12:5500:23:4600:15:38
#3 32410Bielawski MaciejJUVERUN / KRAKÓWPOLM1978M407802:04:2200:15:1300:14:37
#4 322150Kowalski ŁukaszWARSZAWAPOLM1982M309702:03:3300:14:2400:14:32
#5 323149Kowalska JustynaWARSZAWAPOLK1982K302502:03:3300:14:2400:14:32
#6 321362Zych AndrzejRIVERVIEW / WARSZAWAPOLM1976M407702:02:5100:13:4200:14:27
#7 320152Krajňáková KatarínaMARAS TEAM / PREŠOVSVKK1967K501001:59:3600:10:2700:14:04
#8 319359Zbierska ElizaCHLUDOWOPOLK1997K201801:58:3500:09:2700:13:57
#9 318371Jarzębska AgnieszkaTU INTER POLSKA SA / WROCŁAWPOLK1991K201701:57:5800:08:4900:13:52
#10 317329Wilczyńska JoannaAQWATER / ZAKOPANEPOLK1989K201601:57:4800:08:3900:13:51
#11 316125Kałużny StefanRUGBY TIGER / SOPOTPOLM1962M502501:57:3200:08:2300:13:49
#12 315324Walczak-Wojtkowska IwonaWARSZAWAPOLK1960K50901:55:2600:06:1800:13:34
#13 314163Kałużny EwaSOPOTPOLK1971K402301:55:2500:06:1700:13:34
#14 31370Gemzik JacekJUVERUN / KRAKÓWPOLM1979M309601:54:3500:05:2600:13:28
#15 31293Hadam PrzemysławTYCHYPOLM1982M309501:53:5000:04:4100:13:23
#16 311142Konstańczak JoannaNIGHT RUNNERS / POZNAŃPOLK1983K302401:53:4300:04:3400:13:22
#17 310167Kwapiński MirosławLIPSKOPOLM1964M502401:53:2800:04:1900:13:21
#18 309217Nicikowski JózefKIEKRZPOLM1959M502301:52:3200:03:2300:13:14
#19 30852Fajto MaciejMURZASICHLEPOLM1957M60801:51:5300:02:4400:13:09
#20 307219Niklewski MichałRADOMPOLM1987M309401:51:3300:02:2400:13:07
#21 306164Kulla MilanLK METROPOL KOŠICE / ZEMPLÍNSKA TEPLICASVKM1955M60701:50:3900:01:3000:13:01
#22 305202Michalska EwaTYCHYPOLK1980K302301:50:2800:01:2000:12:59
#23 304190Maronka AgnieszkaKRAKÓWPOLK1972K402201:50:0300:00:5400:12:56
#24 303400Frieze TatianaŁÓDŹPOLK1978K402101:49:4500:00:3600:12:54
#25 302339Woch-Czajkowska MartaKS BAŁAGAN / KRAKÓWPOLK1980K302201:49:3700:00:2800:12:53
#26 301187Mantur-Cieciera MariolaMROWISKAPOLK1979K302101:49:2900:00:2000:12:52
#27 300272Siwińska MałgorzataTYCHYPOLK1978K402001:48:0500:58:5600:12:43
#28 29975Rydarowicz RobertWARSZAWAPOLM1969M407601:47:4900:58:4000:12:41
#29 29742Czuchry EwaKS KANDAHAR / WARSZAWAPOLK1973K401901:47:3600:58:2700:12:39
#30 29856Flejtuch AnitaJ U V E R U N / KRAKÓWPOLK1987K302001:47:3600:58:2700:12:39
#31 296183Majdan HelenaSZCZECINPOLK1952K60501:47:3200:58:2300:12:39
#32 295293Szarszaniewicz JakubDRUŻYNA TVN / WARSZAWAPOLM1977M407501:47:0100:57:5200:12:35
#33 294188Maras LadislavMARAS TEAM / PREŠOVSVKM1963M502201:46:5500:57:4600:12:34
#34 293129Karawacki GrzegorzKĘTYPOLM1989M202901:46:1300:57:0400:12:29
#35 292172Lewicki EmilLIMITED RUNNING / RADOMPOLM1981M309301:45:5100:56:4200:12:27
#36 291266Sajdak JakubJ U V E R U N / KRAKÓWPOLM1984M309201:45:4500:56:3600:12:26
#37 290197Mazurkiewicz KrzysztofKRAKÓWPOLM1980M309101:45:3600:56:2700:12:25
#38 28969Gemzik AgataJUVERUN / KRAKÓWPOLK1986K301901:45:3300:56:2400:12:25
#39 288228Okrój DawidDEAF RUNNING / GDAŃSKPOLM1983M309001:45:0200:55:5400:12:21
#40 287210Mosek PiotrRADOMPOLM1967M502101:45:0000:55:5100:12:21
#41 286170Kwietniewska JustynaWARSZAWAPOLK1980K301801:44:5900:55:5000:12:21
#42 285224Nowak TomaszJ U V E R U N/ MOZI TEAM / KRAKÓWPOLM1966M502001:44:1900:55:1100:12:16
#43 28461Furtak GerardONE WAY TICKET / KRAKÓWPOLM1992M202801:44:1400:55:0600:12:15
#44 283364Żarski RadosławROZPRZAPOLM1980M308901:43:5600:54:4700:12:13
#45 28246Dudek SylwiaJ U V E R U N / KRAKÓWPOLK1974K401801:43:5300:54:4400:12:13
#46 28180Grabowska JoannaSPC / TORUŃPOLK1975K401701:43:3000:54:2100:12:10
#47 280355Zawisza JoannaRADOMPOLK1984K301701:43:2300:54:1400:12:09
#48 279248Pyrc PiotrKRAKÓWPOLM1971M407401:43:1500:54:0600:12:08
#49 27895Haś IreneuszRATOWNIK CSRG / KATOWICEPOLM1977M407301:42:4400:53:3500:12:05
#50 27736Cuper-Gancarska KatarzynaZĄBKIPOLK1985K301601:42:3400:53:2500:12:04
#51 276148Kornaś MarcinZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN / BRASZOWICEPOLM1978M407201:42:1800:53:1000:12:02
#52 275225Nowicki MaciejŚLESINPOLM1978M407101:41:5800:52:4900:11:59
#53 274267Samojluk Ślusarska BożenaDRUŻYNA TVN / WARSZAWAPOLK1960K50801:41:4700:52:3800:11:58
#54 273333Wintrowicz AgnieszkaŁÓDŹPOLK1988K301501:41:2500:52:1600:11:56
#55 272230Opalewski MarcinRADOMPOLM1975M407001:41:2400:52:1500:11:55
#56 27121Boniec GabrielaZIELONA GÓRAPOLK1992K201501:41:2200:52:1300:11:55
#57 27037Cyrny RafałKS STASZEWSCY / WARSZAWAPOLM1977M406901:41:1600:52:0700:11:54
#58 269144Końka MariuszCHOJNÓWPOLM1971M406801:41:1300:52:0500:11:54
#59 268349Wujda MagdalenaJ U V E R U N / KRAKÓWPOLK1980K301401:40:5300:51:4500:11:52
#60 267220Niklewski PawełRADOMPOLM1983M308801:40:4900:51:4100:11:51
#61 266243Piórkowska AleksandraBISKUPICE FAMILY TEAM / WIELICZKAPOLK1974K401601:40:4500:51:3600:11:51
#62 26585Gramsz MagdalenaBIELSKO-BIAŁAPOLK1992K201401:40:1400:51:0500:11:47
#63 264290Stochel TeresaKRAKÓWPOLK1953K60401:39:5000:50:4100:11:44
#64 26327Budka RafałJUVERUN / MOGILANYPOLM1973M406701:39:1700:50:0800:11:40
#65 26220Boniec AleksanderŻARYPOLM1960M501901:38:3800:49:2900:11:36
#66 261288Stebel PiotrPRZEWODNIK / SKOCZÓWPOLM1969M406601:38:3200:49:2300:11:35
#67 26077Gorczyca WojciechKS BAŁAGAN / WARSZAWAPOLM1975M406501:38:1800:49:0900:11:33
#68 2595Bartosik TomaszLEGIA RUN CLUB / WARSZAWAPOLM1992M202701:38:1200:49:0300:11:33
#69 258309Świadek TomaszJ U V E R U N / KRAKÓWPOLM1983M308701:38:0700:48:5800:11:32
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 257247Prymakowska BarbaraPTS SOKÓŁ "ŚWIAT PRACY" / TARNÓWPOLK1943K60301:37:5200:48:4300:11:30
#71 256232Orłowska BeataSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA / STALOWA WOLAPOLK1970K401501:37:4000:48:3100:11:29
#72 255165Kuźmiński PawełKW TORUŃ / WŁOCŁAWEKPOLM1973M406401:37:3700:48:2800:11:29
#73 254298Szewczyk ArturDOKĄD TAK CIĄGLE BIEGNĘ? / CIEPIELÓWPOLM1972M406301:37:2100:48:1300:11:27
#74 253147Kordacka AgnieszkaWARSZAWAPOLK1982K301301:37:1700:48:0800:11:26
#75 252130Kawa MichałKRAKÓWPOLM1985M308601:37:0400:47:5600:11:25
#76 251166Kuźniar DorotaTEAM RUFARO / ZAKOPANEPOLK1967K50701:36:4200:47:3300:11:22
#77 250261Rychlak-Bożek MonikaSTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA / STALOWA WOLAPOLK1978K401401:36:3300:47:2400:11:21
#78 249117Jendrichovska DankaMARAS TEAM / RAZNANYSVKK1967K50601:36:2900:47:2000:11:21
#79 248245Predko GrażynaTARNOBRZEGPOLK1973K401301:36:2200:47:1300:11:20
#80 24782Grabowski JakubREHABILITANCI.ORG.PL / KRAKÓWPOLM1985M308501:36:2000:47:1100:11:20
#81 246126Kamieniarz MariaPOZNAŃPOLK1989K201301:36:1900:47:1100:11:20
#82 245139Klockowski MaciejKLOCKI GDYNIAPOLM1972M406201:36:1800:47:0900:11:19
#83 244162Kuciński MarcinFORMA NA SZCZYT / PIASECZNOPOLM1985M308401:36:0700:46:5800:11:18
#84 24329Całka GrzegorzRADZYMIN RUN TEAMPOLM1975M406101:35:4100:46:3200:11:15
#85 242295Szczechowicz MarzenaJACEKBIEGA RUNNING KLUB / BRZEŹINYPOLK1972K401201:34:5200:45:4300:11:09
#86 241307Ślusarski WłodzimierzOBOZY BIEGOWE / WARSZAWAPOLM1963M501801:34:4700:45:3800:11:09
#87 240198Mączka MaciejJUVERUN / KRAKÓWPOLM1977M406001:34:0900:45:0000:11:04
#88 23933Chwała PrzemysławWOLICE POWOLNYPOLM1973M405901:33:5700:44:4800:11:03
#89 2384Baran-Gądek EwaKRAKÓWPOLK1967K50501:33:5500:44:4600:11:03
#90 237376Najder AndrzejMAGAZYN GÓRYPOLM1971M405801:33:5200:44:4300:11:02
#91 236254Rejczyk CezaryHALNY WG / CISIECPOLM1984M308301:33:5000:44:4100:11:02
#92 235257Roszak Mateusz KamilPOZNAŃPOLM1993M202601:33:4200:44:3300:11:01
#93 234179Łukaszewicz PawełPOLONIA BIELANY WROCŁAWSKIE/PRO-RUN WROCŁAW GOPR W-K RO / ZAKOPANEPOLM1969M405701:33:3400:44:2600:11:00
#94 23353Falkowski BartoszWARSZAWAPOLM1977M405601:33:2200:44:1300:10:59
#95 232212Musiał RobertRATOWNIK CSRG / GLIWICEPOLM1971M405501:33:1900:44:1000:10:58
#96 231174Lisicki JanFUNDACJA DZIKA OSTOJA / SZCZECINPOLM1959M501701:33:1800:44:0900:10:58
#97 23072Głuszczak JerzyŁÓDŹPOLM1958M60601:33:0500:43:5600:10:57
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !229239Pastucha AnnaCROSS KRAPKOWICEPOLK1958K60201:32:2700:43:1800:10:52
#99 22831Chałupczak MichałKRAKÓWPOLM1986M308201:32:1700:43:0900:10:51
#100 2272Albiniak MarcinLUBLINPOLM1972M405401:32:1300:43:0400:10:51

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności