Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Półmaraton Bydgoski

Wyniki - 21 października 2018, Bydgoszcz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
K
M
Km
7
-
-
-
#1 1021567Gurdak LeszekM40Bydgoszcz na Start (POL)-1003400:28:1610300:43:4410101:32:16
#2 203323Kaczmarek SebastianM30Team Kucyki (POL)-1928100:28:1610400:43:4410501:38:22
#3 90295Ignaczak JarosławM30Bydgoszcz (POL)-893400:28:1610500:43:4410401:31:24
#4 93533Pałka MichałM30#slimakibarcin (POL)-923600:28:1810600:43:4510801:31:39
#5 98622Skarbek MarekM40Bydgoszcz (POL)-973200:28:1810700:43:439901:32:00
#6 1531547Frąckowiak MarekM50Nakło nad Notecią (POL)-1451000:28:2110800:44:2512501:36:01
#7 110277Gruszka GracjanM20CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (POL)-1072200:28:2110900:43:4410601:32:49
#8 1121692Prüfer PawełM40Kosieczyn (POL)-1093700:28:2311000:43:399301:32:57
#9 84362Knothe AdrianM20Budstol Invest (POL)-831800:28:2511100:43:4410701:31:05
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !99833Felska AnnaK50Grazia Running (POL)2-100:28:2711200:43:5111301:32:02
#11 891640Markiewicz MaciejM30TriSpace (POL)-883300:28:2711300:43:5911401:31:21
#12 921695Puziak MarcinM30Poznań (POL)-913500:28:2711400:43:5111201:31:30
#13 101361Knothe AdamM40Budstol Invest (POL)-993300:28:2811500:43:5111101:32:16
#14 861691Prądzyński MarcinM40TriSpace (POL)-852700:28:2811600:43:4710901:31:13
#15 1061639Mankiewicz PiotrM30Florian Chojnice (POL)-1034100:28:3911700:44:1612301:32:22
#16 1051655Narloch WojciechM30Florian Chojnice (POL)-1024000:28:3911800:44:1612401:32:22
#17 91187Chyliński WojciechM40Akademia Biegania Grudziądz (POL-902900:28:4111900:44:0711701:31:24
#18 148426Latos PawełM30Bydgoszcz (POL)-1406000:28:4112000:44:3612801:35:39
#19 104584Przybylski RemigiuszM40Bydgoszcz (POL)-1013500:28:4112100:44:0711601:32:22
#20 731606Kołecki TomaszM30Poznań (POL)-722900:28:4212200:44:0511501:29:40
#21 108340Kastrau TomaszM30RUN 4 FUN (POL)-1054200:28:4212300:44:0811801:32:37
#22 951524Brzuchalski MateuszM30Bydgoszcz (POL)-943700:28:4412400:44:0912001:31:42
#23 88463Masiakowski DawidM20Szkocja (POL)-872000:28:4512500:44:1312101:31:18
#24 140673Szyszka RadosławM30(POL)-1335600:28:4512600:44:3212601:35:01
#25 144339Kasica AdamM40Grójec (POL)-1364200:28:4512700:44:4613901:35:15
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1261666Olszewska AdriannaK20Mrocza (POL)6-200:28:4812800:44:3812901:33:59
#27 200168Buzalski RobertM40Orange Polska (POL)-1895700:28:4812900:44:4013101:38:18
#28 129149Borowski RadosławM20MLKS Krajna Sępólno (POL)-1232600:28:5113000:44:3412701:34:16
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1321727Szczutkowska JustynaK50Janikowo (POL)7-200:28:5113100:44:4213501:34:37
#30 168226Dysarz PrzemysławM30Alliance Technology Fehlau Run Te-1606900:28:5113200:44:3813001:36:48
#31 111745Wolff MarcinM40Michelin (POL)-1083600:28:5213300:44:4313701:32:52
#32 1271582Joppek ŁukaszM20Bydgoszcz (POL)-1212500:28:5213400:44:4413801:34:02
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !123684Światowy SaraK20Bydgoszcz (POL)5-100:28:5413500:44:4113301:33:41
#34 124526Olejnik KrzysztofM30Bydgoszcz (POL)-1195000:28:5413600:44:4213401:33:42
#35 1001769Zieliński MarekM30Przeczno (POL)-983900:28:5613700:44:1412201:32:08
#36 1141715Słomka MaciejM30Bydgoszcz (POL)-1114400:29:0313800:44:4113201:33:09
#37 135765Zieliński TomaszM40Solec Kujawski (POL)-1284100:29:0413900:44:5114001:34:50
#38 109575Pozorski AdamM30Biegające Śliwice (POL)-1064300:29:0714000:44:4213601:32:41
#39 138686Tadzik WojciechM30Technika Zwycięstwa Team (POL)-1315500:29:0914100:44:5214101:34:55
#40 133644Stróżyński MarcinM40Dla zdrowia (POL)-1263900:29:1014200:44:5814201:34:46
#41 1341553Gardyza JacekM40Nakło nad Notecią (POL)-1274000:29:1014300:44:5914301:34:47
#42 2681763Wrotek ArturM40WROTKI RUN TEAM TORUŃ (POL)-2467300:29:1114400:45:0214501:41:14
#43 130334Karnowski SebastianM30Czemlewo (POL)-1245200:29:1214500:45:0114401:34:34
#44 146201Czyżewski DanielM20#slimakibarcin (POL)-1382900:29:1414600:45:0514701:35:28
#45 117147Borowiak KarolM20Barcin (POL)-1142400:29:1914700:45:0314601:33:26
#46 171741Wnuczyński AndrzejM40Orange Polska (POL)-1635300:29:2014800:45:2315201:36:54
#47 131781Rytlewski RobertM30Biegające Śliwice (POL)-1255300:29:2114900:45:1214901:34:35
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1211705Różowicz AleksandraK30Bydgoszcz (POL)4-300:29:2315000:45:1215001:33:39
#49 186803Iwicki PawełM20Klinika Triathlonu (POL)-1773700:29:2615100:45:5216401:37:45
#50 1641746Walda ŁukaszM30Bydgoszcz (POL)-1566700:29:2615200:45:4516001:36:38
#51 1201675Pawłowski RadosławM50Zielonka (POL)-117800:29:2915300:45:1114801:33:38
#52 221746Wolski JerzyM40Chojnice (POL)-2086400:29:3315400:45:4916301:38:52
#53 2141532Chyliński DawidM20Akademia Biegania Grudziądz (POL-2014100:29:3415500:45:2015101:38:38
#54 159202Czyżewski PrzemysławM30Zielonka Warszawa (POL)-1516400:29:3615600:45:5216501:36:20
#55 2281570Jabłoński MichałM30Bydgoszcz (POL)-2149100:29:3815700:46:0917101:39:02
#56 167676Ślaziński DanielM40Bydgoszcz (POL)-1595100:29:4015800:45:4015501:36:47
#57 145165Burdanowski AdamM30Bydgoszcz (POL)-1375800:29:4015900:45:4115601:35:18
#58 142543Pendrak KamilM30Stargard (POL)-1355700:29:4016000:45:4916201:35:07
#59 161472Mazur KamilM30Świnoujście (POL)-1536500:29:4316100:45:4816101:36:25
#60 139211Domisiewicz MichałM20Bydgoszcz (POL)-1322700:29:4316200:45:5816601:34:55
#61 157107Anhalt MichałM40Łochowo (POL)-1494700:29:4316300:45:4515801:36:17
#62 152360Knop KrzysztofM40Stronno (POL)-1444400:29:4516400:45:4415701:35:59
#63 197113Arent PiotrM20Bydgoszcz (POL)-1873800:29:4516500:46:1117201:38:05
#64 141544Pic DawidM20Osielsko (POL)-1342800:29:4716600:45:4515901:35:05
#65 147767Ziółkowski WłodzimierzM30Drobex Bydgoszcz (POL)-1395900:29:4816700:46:0116701:35:31
#66 154282Grzywiński GrzegorzM40RUN Bydgoszcz (POL)-1464500:29:4916800:46:0516901:36:13
#67 2671668Opalach MarcinM20Toruń (POL)-2454900:29:5416900:46:4018001:41:10
#68 1741624Kwasigroch StanisławM20Nakło nad Notecią (POL)-1663200:29:5417000:46:2517401:37:01
#69 1701585Jurek PiotrM50BBL Szubin (POL)-1621100:29:5817100:46:0817001:36:54
#70 155837Polak KrzysztofM40Olimpin (POL)-1474600:30:0417200:46:0216801:36:14
#71 241750Wujek MagdalenaK30Bydgoszcz (POL)17-800:30:0417300:46:4719201:39:54
#72 149558Piwoński ZbigniewM40Włocławek (POL)-1414300:30:0417400:45:3515401:35:44
#73 3811601Klinowski RadosławM30Bydgoszcz (POL)-35314300:30:0517500:46:4719301:45:32
#74 234206Derda PiotrM20Bydgoszcz (POL)-2194600:30:0817600:46:4518901:39:27
#75 172115Babiarz MaciejM20KKMK Team Pro (POL)-1643100:30:1117700:46:4218401:36:56
#76 1161607Koszewski MichalM30Bydgoszcz (POL)-1134600:30:1117800:45:2515301:33:25
#77 175467Matowska MonikaK30Bydgoszcz (POL)9-500:30:1217900:46:1617301:37:12
#78 183307Jankowski KacperM20Bydgoszcz (POL)-1743600:30:1218000:46:4418601:37:44
#79 247407Kuciński ArturM40Dobrcz (POL)-2286700:30:1218100:46:4218301:40:05
#80 182311Jastrzębski MariuszM50Środa Śląska (POL)-1731200:30:1218200:46:3917801:37:40
#81 207760Zarosa KamilaK30Bydgoszcz (POL)12-700:30:1218300:46:4418501:38:28
#82 208784Moroszczak BogumiłM40PGB Sportowa Paczka/Spójnia Biał-1966000:30:1318400:46:4418701:38:28
#83 184395Krysiński ŁukaszM30Żnin (POL)-1757200:30:1518500:46:3417701:37:44
#84 177204Dąbrowski JarosławM20CB 163 (POL)-1683400:30:15186-01:37:16
#85 257279Grzechulski TomaszM30Maksymilianowo (POL)-23710000:30:1518700:47:0319701:40:49
#86 307302Jagieła BartoszM30TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL)-28311400:30:1618800:47:0119501:43:01
#87 261649Suski PiotrM40Świnoujście (POL)-2407100:30:1618900:46:5219401:41:02
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !173409Kuczyński PiotrM60NKB Chyży Nowy Tomyśl (POL)-165100:30:1719000:46:3117601:37:00
#89 180651Barański PrzemysławM20Rajd Nietoperza (POL)-1713500:30:1719100:46:4719101:37:36
#90 198532Paliwoda SławekM30Bydgoszcz (POL)-1888000:30:1819200:47:0620401:38:11
#91 187233Fabrowski DawidM30Pracownia Fizjoterapii (POL)-1787400:30:1819300:47:0720601:37:45
#92 2841656Nejman TomaszM40MJDOP (POL)-2627900:30:1819400:46:4519001:41:58
#93 151796Hejna KamilM30Ocochodziwbiegu (POL)-1436200:30:1819500:46:3917901:35:53
#94 181780Marć RobertM40Bydgoszcz (POL)-1725400:30:1919600:46:2717501:37:40
#95 2371565Grubich ArkadiuszM40Niemcz (POL)-2226600:30:1919700:47:1021201:39:36
#96 165701Urbanowski WojciechM40Pałuki Running Team (POL)-1575000:30:1919800:46:4018201:36:40
#97 222807Kata PrzemysławM30Solec Kujawski (POL)-2098900:30:1919900:47:0419901:38:52
#98 263722Weir MagdalenaK40Tonbridge, Kent (GBR)22-500:30:1920000:47:0720701:41:07
#99 309595Rogalski MaciejM30Bydgoszcz (POL)-28511500:30:2020100:47:0520201:43:03
#100 162534Paszkiet RemigiuszM40#slimakibarcin (POL)-1544900:30:2020200:46:4018101:36:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności