Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIV Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 28 października 2018, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 101163Potocki KonradWrocławAntonina Kamień Węgielny1989M184993-01:28:2800:04:1201:28:39
#2 102546Wolny PiotrRawicz19861986M185094-01:28:2900:04:1201:28:47
#3 1031043Filipowicz MarcinWarszawa1971M45695-01:28:2900:04:1201:28:41
#4 1041007Łukasik AdrianPoznańAdRunaLine Team1987M185196-01:28:3800:04:1201:28:51
#5 105926Kujawa JarosławŚrem1975M401897-01:28:4000:04:1201:28:50
#6 106459Adamczyk MariuszGnieznoAltom Gniezno1973M45798-01:28:4100:04:1201:28:44
#7 107116Drgas RomanProchyPKO Bank Po1982M351999-01:28:4100:04:1201:28:53
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 108602Merta ZbigniewKłodaMerciaki Team1968M503100-01:28:4200:04:1301:29:05
#9 109668Zaród MariuszPoznanKB MORASKO1983M3520101-01:28:4300:04:1201:28:51
#10 110630Piotrowski MarekWrocław1984M1852102-01:28:4900:04:1201:28:53
#11 111680Lis MichałDłużynaAROMAT-VERTEX1984M1853103-01:28:5300:04:1201:28:55
#12 112647Wróbel MarcinZbąszyń1982M3521104-01:28:5800:04:1301:29:08
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1131014Maciąg IwonaBolewice1988K183-901:29:0400:04:1301:29:12
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114193Michalski MarianBruszczewoBieganie Na Śniadanie Śmigiel1963M551105-01:29:0800:04:1301:29:08
#15 115992Kaniuk SławomirGrodziskGB Wielkopolscy Biegacze1970M458106-01:29:1000:04:1401:29:26
#16 116957Królikowski EdwardPlewiskaPosnania Tri1970M459107-01:29:1500:04:1401:29:25
#17 117920Wolniczak PawełWilkowice1979M3522108-01:29:1600:04:1401:29:21
#18 118921Wysoczański AdrianPIETRZYKOWICEPietrzykowice1976M4019109-01:29:2200:04:1401:29:29
#19 119974Szymczak GrzegorzGłogówSTARCOM TEAM GŁOGÓW1973M4510110-01:29:2600:04:1401:29:31
#20 120870Gościański MateuszPudliszkigoggle pae team/ JW 44301991M1854111-01:29:2700:04:1501:29:47
#21 1211026Kapitańczyk PawełPoznańImperial Tabacco1989M1855112-01:29:2700:04:1401:29:37
#22 122618Sztul ŁukaszKościan#SZYMANOWSKITeam1991M1856113-01:29:2900:04:1401:29:39
#23 123500Medejszo MariuszNowa SólNowosolska Grupa Biegowa1975M4020114-01:29:3100:04:1401:29:37
#24 124329Nowak MarcinBorek Wlkp.KB MIŚ BOREK WLKP.1971M4511115-01:29:3100:04:1501:29:40
#25 125717Tomaszyk MilenaWonieśćSzymanowskiTeam / JW15171991K184-1001:29:3300:04:1501:29:43
#26 126339Lisek AndrzejPoznań1986M1857116-01:29:3900:04:1601:30:01
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !127946Świętek AndrzejLesznoSpinko Leszno1959M552117-01:29:4800:04:1501:29:54
#28 128907Gabryel MarcinKrosinko1985M1858118-01:29:4800:04:1601:30:02
#29 129283Stawecki MarekGłogów1976M4021119-01:29:4900:04:1501:29:58
#30 13021Chmielewski AleksanderPoznańBrowar Fortuna1970M4512120-01:29:5300:04:1601:30:04
#31 131628Szczeciński PiotrZbąszyń19791979M3523121-01:29:5300:04:1601:30:03
#32 132359Klemke DawidZbąszyń19831983M3524122-01:29:5600:04:1601:30:06
#33 133773Kostrzewski DariuszGostyńGKR Gostyń1977M4022123-01:29:5700:04:1601:30:02
#34 134742Stamm DanielLESZNO19931993M1859124-01:29:5900:04:1601:30:20
#35 1351004Kucz SławomirLwówekKM LWÓWEK1974M4023125-01:30:0100:04:1601:30:14
#36 136170Wojnicz PrzemysławZielona Góra1972M4513126-01:30:0700:04:1601:30:17
#37 137182Kasperski RobertKościanKościan Team1968M504127-01:30:1400:04:1701:30:22
#38 138185Polaczyk DawidStęszewTeam Aktywny Stęszew1983M3525128-01:30:1500:04:1701:30:29
#39 139758Ordoń ŁukaszSiechniceMKS SIECHNICE1979M3526129-01:30:1500:04:1601:30:20
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1401030Bokus EugeniuszKościanImperial Tabacco1963M553130-01:30:1900:04:1701:30:27
#41 141896Zielenda AndrzejRostarzewoWolsztynski Klub Biegowy1961M554131-01:30:2100:04:1701:30:30
#42 1421059Szymanowski ŁukaszWłoszakowicePacemaker1979M3527132-01:30:2600:04:1701:30:33
#43 143674Kozłowski KrzysztofKościan1977M4024133-01:30:3000:04:1701:30:32
#44 144226Kaczor MarcinŚwięciechowa1975M4025134-01:30:3100:04:1801:30:54
#45 145785Wojciechowski PrzemysławCzempińChampionMan Team1984M1860135-01:30:3300:04:1801:30:53
#46 146889Knap CzarekSzczecinArkońska MILA1968M505136-01:30:3500:04:1801:30:48
#47 147779Duchoń MarcinZielona Góra1978M4026137-01:30:4500:04:1801:30:55
#48 148464Kapitańczyk MateuszKościanFit4Life1990M1861138-01:30:4600:04:1801:30:58
#49 149698Kędzia DominikCzempiń1972M4514139-01:30:4800:04:1801:30:50
#50 15072Szymański RobertTarnowoMaratończyk Poznań1974M4027140-01:30:4900:04:1801:31:03
#51 1511018Sierota MarcinRogalinekPomóż Tosi1980M3528141-01:30:5300:04:1901:31:18
#52 152835Bosy DanielKościanLKS SANA Kościan1989M1862142-01:30:5700:04:1801:30:58
#53 153240Frąckowiak NorbertKościan1972M4515143-01:30:5800:04:1901:31:17
#54 154431Klimczak JacekŻerkówFizjoterapia Żerków1990M1863144-01:31:0000:04:1801:31:03
#55 155349Pietrucha MaciejObornikiKarkonosz Running Team1979M3529145-01:31:0400:04:1901:31:21
#56 156694Kupiński CezaryWrocławMKS SIECHNICE1968M506146-01:31:1200:04:1901:31:23
#57 157938Giełda TomaszBukBukowski Klub Morsa1975M4028147-01:31:1400:04:1901:31:24
#58 158345Trąbka DamianKURZA GÓRA64-0001974M4029148-01:31:1900:04:2001:31:26
#59 159156Szymaniak BartoszKościanKościan Team1979M3530149-01:31:2000:04:2001:31:30
#60 160288Naskręt PrzemysławRacotKościan Team1980M3531150-01:31:2000:04:2001:31:29
#61 161161Karasiewicz PrzemysławKISZKOWOWelnianka Kiszkowo1980M3532151-01:31:2500:04:2001:31:44
#62 162189Białobłocki TomaszKiekrz1969M4516152-01:31:2500:04:2001:31:31
#63 163933Reimann JarosławPoznań1978M4030153-01:31:2700:04:2001:31:43
#64 164784Wawrzyniak PatrykŚrem1988M1864154-01:31:3200:04:2101:31:52
#65 165954Walkowiak PatrykPrzemęt1993M1865155-01:31:3400:04:2001:31:43
#66 166397Kasperski TomaszGostyńOZPN Leszno1981M3533156-01:31:3400:04:2001:31:40
#67 167537Zając LeszekWłoszakowiceL.o.t.a.Z1979M3534157-01:31:3500:04:2001:31:44
#68 168682Kurek JarosławWschowaEndorfina Wschowa1980M3535158-01:31:3500:04:2101:31:56
#69 169485Małek KrzysztofWołówwołów biega1968M507159-01:31:3800:04:2101:31:46
#70 170780Skotarczak ŁukaszPoznań1984M1866160-01:31:4500:04:2101:32:01
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !171213Müller AndrzejPuszczykowo1958M602161-01:31:5100:04:2101:32:04
#72 172811Nowak MarcinTarnowoLost Runner1980M3536162-01:32:0200:04:2201:32:16
#73 173726Wróblewski MarcinLeszno1979M3537163-01:32:1500:04:2301:32:35
#74 174275Stamm WaldemarLesznoMaraton Leszno1969M4517164-01:32:2500:04:2301:32:47
#75 175327Duszyński ŁukaszNowa WieśBieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M1867165-01:32:2700:04:2301:32:42
#76 1761022Król DarekŚwiątnikiHernik TEAM1967M508166-01:32:3400:04:2301:32:48
#77 177536Wiśniewski PatrykRakoniewiceDrinking Team Rakoniewice1988M1868167-01:32:3900:04:2401:32:54
#78 178959Dobroś DawidWschowaZG RUN1989M1869168-01:32:4300:04:2401:32:52
#79 179518Dudziak BartoszStare OborzyskaKościan Team1981M3538169-01:32:4500:04:2401:33:04
#80 180671Tomaszewski ArturBorekKB Miś Borek Wielkopolski1984M1870170-01:32:5100:04:2401:33:00
#81 181837Duduś MarekSławaKB MANIAC Poznań1971M4518171-01:32:5100:04:2401:32:55
#82 18279Kaczmarek MirosławKościanKościan Team1970M4519172-01:32:5300:04:2401:33:02
#83 183212Naskręt FilipWidziszewonodon.pl1979M3539173-01:32:5900:04:2501:33:10
#84 184354Kaczmarek TomaszZalasewoKLAS Szpot Swarzędz1979M3540174-01:32:5900:04:2501:33:24
#85 185358Jankowski PawełZbechy-PoleRUN-POLE1973M4520175-01:33:0100:04:2501:33:30
#86 186670Hołubowicz AnitaLwówek ŚląskiMATNER RUNNING TEAM1993K185-1101:33:0300:04:2501:33:15
#87 18726Cichy MichałWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1971M4521176-01:33:0600:04:2501:33:28
#88 188578Kasprzak ArturKościanTeam Transformers Leszno1995M1871177-01:33:0600:04:2501:33:11
#89 18911Wiatr DariuszWrześniaNight Runners Września.1972M4522178-01:33:1400:04:2501:33:26
#90 190788Matuszak PawełKrzywińLucky Luki1984M1872179-01:33:1500:04:2501:33:25
#91 19163Lange SzymonŚremRunner's Power1979M3541180-01:33:1700:04:2601:33:37
#92 192404Świstek LucjanGostyńNetbox Biega1972M4523181-01:33:1900:04:2601:33:34
#93 19357Stryczyński TomaszKomornikieFitness Racing Team1978M4031182-01:33:2900:04:2601:33:42
#94 194417Duszyński MirosławNowa WieśBieganie na śniadanie1986M1873183-01:33:3400:04:2601:33:49
#95 195223Sitek DariuszPuszczykowoKGB Mosina1973M4524184-01:33:3700:04:2601:33:50
#96 196727Szylak PiotrPniewy31.Baza Lotnictwa Taktycznego1975M4032185-01:33:4000:04:2601:33:47
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 197410Łuc JanSwarzędzMercedes-Benz STS1954M603186-01:33:5500:04:2701:33:59
#98 198620Szafranek ŁukaszOsowa SieńKS Oczko Osowa Sień1983M3542187-01:33:5700:04:2701:34:08
#99 199368Słowek BartłomiejGłogówStowarzyszenie Zwierzak Głogów1982M3543188-01:34:1000:04:2801:34:26
#100 200146Szumnarski JakubKościan1983M3544189-01:34:1200:04:2801:34:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności