Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIV Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 28 października 2018, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 201833Suchora PawełPoznańNiezrzeszony1973M4525190-01:34:1800:04:2801:34:21
#2 202840Leśniowski AndrzejPoznańFor Run Team1981M3545191-01:34:2300:04:2901:34:36
#3 203172Kaczmarczyk PrzemysławRolantowiceMatner Running Team/Wataha1993M1874192-01:34:2500:04:2901:34:37
#4 204100Frankowski ŁukaszCzapury1982M3546193-01:34:2600:04:2901:34:44
#5 205729Cybułka BartoszKościanStaś Biega1980M3547194-01:34:3200:04:2901:34:50
#6 206555Marciniak JakubKoźminKoźmin Biega1989M1875195-01:34:3200:04:2901:34:53
#7 207828Roszak BartoszWronkiWroniecki Klub Biegacza1983M3548196-01:34:3600:04:3001:34:56
#8 208129Jankowiak DominikŚremBiegnę sam1984M1876197-01:34:3800:04:2901:34:51
#9 209446Garczarek TomaszKościanPiękni i młodzi1972M4526198-01:34:4100:04:3001:35:04
#10 21032Pawłowski SebastianŚrem1979M3549199-01:34:4300:04:3001:35:04
#11 211733Biernacki RafalKościan1975M4033200-01:34:4500:04:3001:35:06
#12 212661Naglak ŁukaszKoźminKoźmin Biega1982M3550201-01:34:5000:04:3001:35:11
#13 213293Kaźmierski KrzysztofProchowiceKB Krokus Kwiatkowice1975M4034202-01:34:5500:04:3001:35:08
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !214508Jeż JolantaGostyń1976K402-1201:35:1000:04:3101:35:25
#15 215991Sażalski PiotrŚrem1.GPR1985M1877203-01:35:1300:04:3201:35:43
#16 216320Konieczny PiotrPoznańStowarzysznie Odwach1988M1878204-01:35:1300:04:3101:35:36
#17 217399Gorynia HubertPiaski1985M1879205-01:35:1800:04:3101:35:24
#18 218683Przybył WładysławŚrodaKB Aktywni Środa Wielkopolska1962M555206-01:35:2100:04:3101:35:33
#19 219864Żukowski MarianKWIATKOWICE19621962M556207-01:35:2100:04:3101:35:32
#20 220998Namysł MaciejKoźminKoźmin Biega1979M3551208-01:35:2200:04:3201:35:43
#21 221216Kuczyński PiotrPoznań1956M604209-01:35:2400:04:3201:35:40
#22 2221011Urbańczyk ZdzisławPoznańSZS WIELKOPOLSKA1957M605210-01:35:2900:04:3201:35:47
#23 223482Wolnik GrzegorzGołuchówTGV CLUB KOŚCIAN1981M3552211-01:35:2900:04:3201:35:53
#24 224268Koba PiotrWrocławGARDZIELEWSKITEAM1975M4035212-01:35:3300:04:3201:35:52
#25 22585Rupa SławomirGrodzisk Wlkp1979M3553213-01:35:3400:04:3201:35:51
#26 226869Baraniak RobertGOSTYŃCoccodrillo1978M4036214-01:35:3600:04:3301:36:05
#27 227640Dziurla AdamPoznań1958M606215-01:35:3600:04:3201:35:56
#28 228731Bukowski PiotrŚrodaImperial Running Team1975M4037216-01:35:4300:04:3201:35:58
#29 229281Skrzypczak ŁukaszGostyńWataha - łączy nas bieganie1983M3554217-01:35:4400:04:3201:35:49
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !230995Przybysz DorotaGRODZISKGrodziski Klub Biegacza1966K501-1301:35:4500:04:3201:35:51
#31 231472Talarczak JacekKrobiaBiegaj z Krobią1967M509218-01:35:4600:04:3301:36:03
#32 232506Dudek BartoszLesznoBWM1987M1880219-01:35:4900:04:3301:36:12
#33 23391Michalak AndrzejPoznańPKO BANK POLSKI1975M4038220-01:35:5200:04:3401:36:22
#34 234114Szymański MichałKościanTGV Club1982M3555221-01:35:5400:04:3301:36:13
#35 235523Piechowiak MikolajPniewy19861986M1881222-01:35:5500:04:3401:36:26
#36 236819Tyliński ArkadiuszLesznoAmator1966M5010223-01:35:5500:04:3401:36:22
#37 237550Stachowiak MichałWOJNOWICE1977M4039224-01:35:5600:04:3301:36:13
#38 238384Kościański RobertKościanKoscian1985M1882225-01:35:5700:04:3401:36:22
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !239364Ciborski IreneuszWrocławADDICT.PL1953M652226-01:35:5900:04:3301:36:19
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !240914Szczutkowska JustynaJanikowo1966K502-1401:36:0100:04:3401:36:20
#41 241302Jaszkiewicz AdrianWojnowiceTeam Bimber Power1981M3556227-01:36:0100:04:3301:36:10
#42 242561Kostański RobertKościan1985M1883228-01:36:0200:04:3401:36:31
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !243817Besz-Malinowska KatarzynaPoznańSantander Runners Team1973K452-1501:36:0900:04:3301:36:15
#44 244520Siedlarz AnnaZBĄSZYŃ1983K355-1601:36:1100:04:3401:36:37
#45 245105Lenarciak MarekGdańsk1978M4040229-01:36:1200:04:3401:36:28
#46 246676Ganczarek MateuszZbąszyńElmax Team1986M1884230-01:36:1200:04:3401:36:38
#47 247730Wróbel TomaszSzreniawaSpeed Feed'161979M3557231-01:36:1300:04:3501:36:53
#48 24869Hetman WojciechDarnowo1987M1885232-01:36:1500:04:3401:36:26
#49 249101Frankowski AndrzejPoznań1959M557233-01:36:1600:04:3401:36:35
#50 25025Rogacki HubertStare OborzyskaMavericks1991M1886234-01:36:1900:04:3501:36:54
#51 251684Ślęczkowski KrzysztofCzempińChampionMan Team1985M1887235-01:36:1900:04:3501:36:54
#52 252444Waligórski WaldemarPoznańDiamant ProSport1979M3558236-01:36:2200:04:3501:36:49
#53 253594Urbaniak MarcinŚremCoccodrillo1991M1888237-01:36:2200:04:3501:36:44
#54 2541008Nowak BohdanDolsk1967M5011238-01:36:2300:04:3401:36:38
#55 255409Stachowiak TomaszWolsztyn1978M4041239-01:36:3000:04:3501:36:47
#56 256443Ochnio RyszardJastrowiePolonia Jastrowie WTZ Jastrowie1975M4042240-01:36:3200:04:3501:36:43
#57 257200Kieslich MariuszPoznań1962M558241-01:36:3800:04:3501:36:59
#58 258415Mikołajczak WiesławGostyń1970M4527242-01:36:4000:04:3601:37:03
#59 259873Modliszewski DariuszSuchy LasOrange Polska1976M4043243-01:36:4500:04:3501:36:48
#60 26054Toś PrzemysławChoryńPrzejmas Tim1991M1889244-01:36:4500:04:3601:37:04
#61 261119Mielczarek StanisławKaliszamator - niezrzeszony1957M607245-01:37:0200:04:3601:37:13
#62 262843Piechota PiotrOpalenicaOpalenica1984M1890246-01:37:0500:04:3701:37:37
#63 263810Wódkowski ŁukaszPoznań1981M3559247-01:37:0700:04:3601:37:11
#64 264266Szybiak KrzysztofWrześniaNight Runners Września1987M1891248-01:37:0900:04:3701:37:30
#65 26594Szafert MichałChruszczobródK.S. Tęcza1970M4528249-01:37:1000:04:3601:37:23
#66 266586Świątkowski KarolKościan-1979M3560250-01:37:1500:04:3701:37:26
#67 267391Cieślak SebastianŚremNight Runners1988M1892251-01:37:1600:04:3701:37:44
#68 268418Bartoszek PawełZalasewo1979M3561252-01:37:1900:04:3801:37:46
#69 269601Skrzypczak WojciechKOŚCIANKościańskie Towarzystwo Pływackie1994M1893253-01:37:2000:04:3801:37:52
#70 2701046Guss BartoszPoznańMocni w Gębie1975M4044254-01:37:2200:04:3801:37:46
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !271902Dobak StefanSzamotułyKB Szamotuły1946M70+1255-01:37:2300:04:3801:37:56
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 272510Mucha BeataPoznańgRUNwald Team Poznań1973K453-1701:37:2500:04:3801:37:52
#73 273340Bręczewski TomaszCZEMPIŃ1980M3562256-01:37:2600:04:3801:38:05
#74 274539Górzny ŁukaszGowarzewoGO! Gowarzewo1976M4045257-01:37:2700:04:3801:37:46
#75 275977Jeżak ZuzannaPoznańPięć minut dystansu1986K186-1801:37:2700:04:3801:37:54
#76 276543Gawlik MarcinSiechniceMKS SIECHNICE1978M4046258-01:37:2700:04:3701:37:38
#77 277790Piasecki WojciechCzempińChampionMen Team1975M4047259-01:37:2800:04:3801:37:52
#78 278497Nowak KatarzynaŚmigielBieganie na śniadanie w Śmiglu1989K187-1901:37:2900:04:3701:37:44
#79 279707Pawlak MariuszPUDLISZKI1965M5012260-01:37:3000:04:3801:37:47
#80 280282Danek MaciejPoznań1973M4529261-01:37:3600:04:3701:37:43
#81 281241Krupa KrystianPoznańEITALIA.pl1986M1894262-01:37:4300:04:3801:37:55
#82 282521Siedlarz MariuszZBĄSZYŃ1984M1895263-01:37:4300:04:3901:38:09
#83 283379Andrzejewski TomaszZalasewo1980M3563264-01:37:4400:04:3801:38:00
#84 284396Tomczak MariuszMosina1972M4530265-01:37:5000:04:3901:38:19
#85 285749Jagodziński MichałRogoziniecQqryq Rogoziniec1976M4048266-01:37:5500:04:3901:38:12
#86 286192Wesołowski RyszardPoznańFizjo4family1960M559267-01:37:5500:04:3901:38:16
#87 287906Paszke MichałGrodzisk Wlkp.19741974M4049268-01:37:5900:04:4001:38:37
#88 288641Janowski RobertRYDZYNAR-TEAM1986M1896269-01:38:0300:04:4001:38:44
#89 289637Banaszak MichałRYDZYNA19851985M1897270-01:38:0300:04:4001:38:44
#90 290851Kaszkowiak BogumilWRONKIWRONKI1978M4050271-01:38:0600:04:4001:38:43
#91 291952Bujak MichałPoznań1977M4051272-01:38:0800:04:4001:38:33
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29259Szymański JanuszPoznańParkun Poznań1951M653273-01:38:1000:04:4001:38:27
#93 293799Kwinta MarcinSZAMOTUŁYKB Szamotuły1980M3564274-01:38:1300:04:4001:38:41
#94 294855Sinkiewicz TomaszPasym1970M4531275-01:38:1300:04:4001:38:39
#95 295629Błesnowski KrzysztofŚmigielBieganie Na Śniadanie Śmigiel1984M1898276-01:38:1900:04:3901:38:24
#96 296179Łukasik LeszekOława1959M5510277-01:38:2000:04:4101:38:54
#97 297944Wasielak JoannaSwarzędz1984K188-2001:38:3300:04:4201:39:18
#98 298323Krzyżański RemigiuszKościanKościan Team1962M5511278-01:38:3500:04:4101:39:01
#99 299997Tomasik AndrzejZielona Góra1969M4532279-01:38:3700:04:4101:38:52
#100 300996Fryska ŁukaszPoznańFinder Polska Team1985M1899280-01:38:3800:04:4201:39:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności