Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXIV Bieg Pokoju

Wyniki - 3 listopada 2018, Rumia

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 101243Dobrzyńska Joanna-14K 30-398GDYNIA00:28:53
#2 102235Dąbrowska Aleksandra-15K 40-494BOLSZEWORUN BABYS00:28:53
#3 103271Hinz Kamil88-M 0-2914RUMIAHINZ TEAM00:29:05
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !104202Adrianowicz Bożena-16K 50-591BOLSZEWOBKR CYKLISTA00:29:11
#5 105339Łuba Dariusz89-M 40-4926RUMIA00:29:11
#6 106259Gawrylczyk Maciej90-M 50-5910WEJHEROWO00:29:17
#7 107201Adamczyk Sławomir91-M 40-4927RUMIA00:29:18
#8 108480Kapała Rafał92-M 30-3938WEJHEROWO-00:29:22
#9 109286Kankowska Justyna-17K 30-399LUZINOGKS KASZUBI LUZINO00:29:23
#10 110270Hincka Marzena-18K 30-3910GNIEŻDŻEWO00:29:25
#11 111462Żydkiewicz-Dopka Magdalena-19K 30-3911RUMIA00:29:35
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !112314Krauza Grażyna-20K 50-592BOLSZEWORUN BABYS00:29:46
#13 113433Śliwińska Katarzyna-21K 40-495GDYNIAKS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI00:29:50
#14 114397Reck Zuzanna-22K 0-294GNIEWINO00:29:51
#15 115442Wenta Paweł93-M 0-2915BOLSZEWO00:29:51
#16 116324Kucharski Daniel94-M 30-3939REDA00:29:51
#17 117207Bagiński Krzysztof95-M 30-3940RUMIA00:29:57
#18 118468Krok Tomasz96-M 30-3941GDAŃSK-00:29:57
#19 119409Ryciuk Władysław97-M 50-5911RUMIA00:30:06
#20 120224Cepińska Anna-23K 40-496GNIEWOWOAC&AC00:30:10
#21 121391Plewiński Rafał98-M 30-3942GDYNIAMAMY TO!00:30:16
#22 122300Knut Małgorzata-24K 30-3912WEJHEROWORUNEDA00:30:17
#23 123298Knut Zbigniew99-M 40-4928WEJHEROWO00:30:17
#24 124439Tołodziecki Marcin100-M 40-4929ŻELISTRZEWOBYLEDOMETY00:30:24
#25 125422Stencel Angelika-25K 0-295REDASAMOCHODÓWKA00:30:24
#26 126327Kujda Dorota-26K 30-3913OSIELSKO00:30:26
#27 127250Fanslau Magdalena-27K 0-296STAROGARD GDAŃSKIKOCIAKI00:30:30
#28 128256Furtak Leszek101-M 50-5912WEJHEROWONIEZRZESZONY00:30:36
#29 129233Dalecki Bartłomiej102-M 40-4930RUMIA00:30:37
#30 130392Potrykus Marta Potrykus103-M 0-2916GNIEWINO00:30:42
#31 131359Mikołajczyk Anna-28K 30-3914ROTMANKA00:30:55
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !132264Górski Antoni104-M 70+1LĘBORK00:30:56
#33 133400Reiter Piotr105-M 40-4931BOLSZEWO00:30:58
#34 134252Filip Krzysztof106-M 40-4932DĘBOGÓRZENOCLUB00:31:02
#35 135216Bisewska Wiktoria-29K 0-297PUCK00:31:02
#36 136338Łątkowska Magdalena-30K 30-3915RUMIAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:31:06
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !137475Nabakowska Barbara-31K 60+1GDAŃSK-00:31:13
#38 138453Zachary Mariusz107-M 30-3943RUMIADALEKO JESZCZE00:31:14
#39 139211Baranowski Adrian108-M 30-3944JASTARNIA00:31:20
#40 141340Maciszka Weronika-33K 0-298WEJHEROWO00:31:22
#41 142438Tołodziecka Agnieszka-34K 40-498ŻELISTRZEWOBYLEDOMETY00:31:25
#42 143274Jagmin Jarosław109-M 30-3945MOSTY00:31:29
#43 144293Kaszubowska-Teofilak Justyna-35K 30-3916RUMIA00:31:43
#44 145372Nowak Monika-36K 30-3917GDAŃSK00:31:47
#45 146418Solek Mieczysław110-M 60-694WEJHEROWONYPEL REDA00:31:47
#46 147353Melzer Arkadiusz111-M 40-4933RUMIA00:31:50
#47 148354Melzer Zofia-37K 0-299RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:31:50
#48 149412Sałek Alicja-38K 30-3918RUMIA00:31:52
#49 150221Bujak Janusz112-M 40-4934GDYNIA00:31:52
#50 151247Ekman Zdzisław113-M 40-4935GDYNIA00:31:56
#51 152266Grabowska Edyta-39K 40-499NOWE GULCZEWO00:31:57
#52 153446Wiśniewska Ewa-40K 30-3919RUMIADWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM00:31:58
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154241Dmitruczuk Edyta-41K 50-593WEJHEROWO00:31:59
#54 155368Myślińska Aleksandra-42K 40-4910GDAŃSKWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:32:00
#55 156379Ostojska Ewa-43K 40-4911REDABIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO /MOTYWATORNIA TEAM00:32:03
#56 157318Kreft Dawid114-M 30-3946RUMIA00:32:08
#57 158281Jeżyk Dorota-44K 30-3920GDYNIA00:32:11
#58 159357Mielewczyk Justyna-45K 30-3921REDAZMOTYWOWANI00:32:14
#59 160257Gaffke Paulina-46K 0-2910ŻARNOWIECSP LUBOCINO00:32:17
#60 161289Kantecka Renata-47K 30-3922BOLSZEWOBIEGAM BO LUBIĘ00:32:38
#61 162358Mikołajczyk Alicja-48K 30-3923ROTMANKA00:32:42
#62 163332Kuźniar Wojciech115-M 30-3947GDAŃSKHANZA LIDER00:32:46
#63 164265Górski Jacek Górski116-M 40-4936KĄPINO00:32:46
#64 165205Augustyniak Anna-49K 30-3924REDA00:32:48
#65 166236Dettlaff Anna-50K 30-3925BRZYNORADOŚĆ BIEGANIA00:32:48
#66 167431Szymańska Justyna-51K 30-3926CHOCZEWO00:32:48
#67 168245Dybowski Mateusz Dybowski117-M 0-2917RUMIA00:32:49
#68 169246Dzienisz Justyna-52K 40-4912ROBAKOWO00:32:53
#69 170384Patek Sylwia-53K 30-3927ZBYCHOWO00:32:53
#70 171352Melzer Hanna-54K 50-594RUMIA00:32:53
#71 172309Korth Tomasz118-M 30-3948ODARGOWODRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA00:32:57
#72 173477Gliniany Małgorzata-55K 40-4913WYRY-00:33:01
#73 174482Kleba Mieczysław119-M 50-5913LĘBORKLĘBORK00:33:06
#74 175302Kochanek Paweł120-M 0-2918DĘBOGÓRZE00:33:08
#75 176301Kochanek Agata-56K 0-2911DĘBOGÓRZE00:33:08
#76 177248Ellwart Anna-57K 30-3928RUMIA00:33:09
#77 178220Bryza Dariusz121-M 30-3949WEJHEROWO00:33:12
#78 179253Floryszczyk Krystyna-58K 50-595ROTMANKA00:33:27
#79 180385Pawelec Anna-59K 30-3929KĘBŁOWO00:33:27
#80 181484Jagmin Izabela-60K 30-3930MOSTY00:33:33
#81 182308Kopcych Anna-61K 30-3931BORKOWOAPAJO00:33:36
#82 183356Mielcarek Izabela-62K 30-3932REDA00:33:39
#83 184296Klawikowska Magdalena-63K 40-4914RUMIA00:33:40
#84 185408Rudek Małgorzata-64K 40-4915RUMIA00:33:40
#85 186449Wojtal Radosław122-M 30-3950STRASZYNSTRASZYN BIEGA00:33:44
#86 187307Konkol Joanna-65K 30-3933KĄPINO00:33:48
#87 188457Zasada Joanna-66K 40-4916MOSTYWYMIATACZE00:33:51
#88 189242Dmochowska Julita-67K 50-596RYBNOKOBIETY W BIEGU00:33:53
#89 190424Szady Elżbieta-68K 30-3934GDAŃSK00:34:00
#90 191470Chodun Tomasz123-M 40-4937KĄPINO-00:34:00
#91 192367Muttka Karolina-69K 30-3935ODARGOWO00:34:01
#92 193218Bradtke Romualda Bradtke124-M 30-3951LUBKOWODRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA00:34:01
#93 194458Zelgert Dorota-70K 30-3936KĄPINOECO-KĄPINO00:34:14
#94 195416Sobczak Slawomir125-M 50-5914GDYNIA00:34:16
#95 196219Brodecka Małgorzata-71K 30-3937GDYNIA17 LO GDYNIA00:34:19
#96 197330Kupper Agnieszka-72K 40-4917RUMIA00:34:33
#97 198269Hennig Waldemar126-M 30-3952KĄPINOSTOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO00:34:42
#98 199347Mardzińska Sylwia-73K 40-4918BOLSZEWOELITE TEAM MOTYWATORNIA00:34:47
#99 200344Maliszewska Marianna-74K 50-597ELBLĄG00:34:57
#100 201444Werra Ziemowit127-M 0-2919RUMIA00:34:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności