Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Niepodległości

Wyniki - 10 listopada 2018, Darłowo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1173Wirkus ŁukaszSZCZECINEKLkb im.Braci Petk Lebork1988-100:34:16
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2144Slobodianiuk DenisWINNICATeamOchal1987-200:34:22
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Rudnik KrzysztofKRĘPA SŁUPSKA1980-300:35:01
#4 420Chawawko TomaszDĘBNOTC. Team1974-400:37:09
#5 597Mierzwa WitoldDARŁOWO1974-500:37:35
#6 647Kamieniecki RafałUSTKATUPOT-USTKA1979-600:38:06
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7172Wirkus AntoninaSZCZECINEKMklSzczecinek19851-00:38:07
#8 8170Wilczewski KrzysztofSŁAWNO1985-700:38:25
#9 9120Pokrzywiński KrzysztofPOLICEBBL Police1962-800:38:33
#10 1072Krukowski BłażejSŁAWNO1979-900:38:35
#11 11133Rudnikowski MaciejDARŁOWODarłowskie Charty1974-1000:39:03
#12 1229Durman DawidDARŁOWO1996-1100:39:06
#13 13116Pick TomaszKOSZALINDeaf koszalin1970-1200:40:43
#14 14117Płaza RyszardDARŁOWO1970-1300:41:01
#15 1522Chudy HenrykSŁAWNOK S Olszewski i synowie1955-1400:41:03
#16 1637Jabłoński TomaszSŁAWNOKB SPOKO SŁAWNO1979-1500:41:22
#17 17168Wiernicki RemigiuszDARŁOWODarłowo1986-1600:41:26
#18 18191Kletniuk MaksymilianDARŁOWODarłowska Charty1985-1700:42:27
#19 1993Mazur EmiliuszDOMASŁAWICEŻyj z Energią1976-1800:42:42
#20 20150Adamczyk KarolKOSZALIN1986-1900:42:48
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2184Łagutko KamilaDARŁOWOŻyj z Energia19782-00:43:08
#22 22134Rybicki AndrzejMALECHOWO1981-2000:43:31
#23 23160Tłustek ŁukaszPOSTOMINOHWT-HARD WORKING TRUCKERS ELIT1988-2100:43:37
#24 24108Oleszek JerzyGRABNOSzkoła Podoficerska MW1971-2200:43:40
#25 25118Płoski KrzysiekDĄBKIDarłowskie Charyy1977-2300:43:49
#26 26123Protasewicz AndrzejSŁAWNOSPOKO Sławno1977-2400:43:57
#27 27135Rygielski ArkadiuszSŁAWNOKlub Biegacza SPOKO Sławno1988-2500:44:04
#28 28177Wójcicki GrzegorzSŁAWNOSPOKO Sławno1983-2600:44:31
#29 2955Kociemba MarcinPOZNAŃAluplast1981-2700:44:41
#30 30104Nieckarz KrzysztofSŁAWNOSpoko Sławno1980-2800:44:43
#31 3142Jędraszczyk MarekSŁUPSK1971-2900:44:47
#32 32163Turczyn TomaszSŁAWNODziennik Słąwieński1977-3000:44:51
#33 33115Pękała PiotrKOSZALIN1971-3100:45:07
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34103Nieckarz MonikaSŁAWNOSpoko Sławno19813-00:45:12
#35 35102Nędzusiak DariuszALEKSANDRÓWKUJAWSKI DBN Sukurs1962-3200:45:34
#36 36136Sadoski TomaszSIANÓW1986-3300:45:40
#37 3770Krawczuk SzymonGLEŹNOWODarłowskie Charty1980-3400:45:43
#38 3810Błach PiotrSŁAWOBORZE1979-3500:45:50
#39 3987Malinowski MariuszKOSZALIN1980-3600:46:07
#40 40167Wiatrzyk KrzysztofDARŁOWODarłowo1970-3700:46:09
#41 41161Tomczak DominikSŁUPSKNight Runners Słupsk19714-00:46:17
#42 4246Kamelski PiotrSŁAWNOSpoko Sławno1973-3800:46:22
#43 43189Nowak SzymonŁÓDźZSM Darłowo2001-3900:46:40
#44 44101Motykowska KseniaSŁAWNOSPOKO19825-00:46:43
#45 45139Sawa MariuszDARŁOWO1983-4000:47:06
#46 4636Harbutiak MonikaCISOWOŻyj z energią19926-00:47:12
#47 4738Jadczak TomaszPODGÓRYJW 12231985-4100:47:17
#48 4891Marek PiotrDARŁOWO1974-4200:47:19
#49 49186Żylis KatarzynaSŁAWNOSPOKO Sławno19937-00:47:22
#50 507Bajtek PrzemysławSŁAWNOSPOKO Sławno1980-4300:47:26
#51 5143Kaczmarek MartaSŁAWNOSPOKO Sławno19858-00:47:26
#52 52127Raszpla RadosławKOSZALINBBL1973-4400:47:32
#53 53178Wójcik DamianDARŁOWORunnerswalde Darłowo1970-4500:48:14
#54 5428Dudziak PiotrKOSZALINFor-Rest-Run Koszalin1975-4600:48:29
#55 5523Ciszek WiktoriaDARŁOWOKk BCM Nowatex ziemiaDarłowska20039-00:48:35
#56 56175Wojciechowski AndrzejKOSZALIN1979-4700:48:35
#57 57198Kęsik AgnieszkaSŁUPSKŚwiat Płytek u Kryspina198610-00:48:54
#58 5821Chorąży KarolinaKOSZALINLEO-TEAM198911-00:48:55
#59 59157Świetlik TomaszKOSZALINLEO TEAM1960-4800:48:55
#60 60125Rabka MonikaKOSZALINFor-Rest-Run198012-00:49:00
#61 61121Prędki GrzegorzDARŁOWOKB Bryza Postomino1985-4900:49:08
#62 6277Kulczyk KatarzynaSŁAWNOKB BRYZA Postomino198213-00:49:15
#63 63131Róg MichałSTARE BIELICE1980-5000:49:26
#64 64128Roganowska DanutaKOSZALINFor-Rest-Run198314-00:49:31
#65 6531Gałkowska PatrycjaSŁAWSKOBryza Postomino200115-00:49:36
#66 66190Lisek MichałSŁAWSKO1988-5100:49:37
#67 67182Zarębski MaciejUSTKAApteka Stokrotka1974-5200:49:39
#68 6835Hanula PiotrDARŁOWOBłękitny Patrol WWF1975-5300:49:41
#69 6933Gliszczyński ŁukaszBYTÓWŚwiat Płytek u Kryspina1999-5400:49:49
#70 7034Gostomczyk KrzysztofSŁAWNOKB Spoko Sławno1979-5500:49:58
#71 719Białek JarosławDARŁOWOBryza Postomino1964-5600:50:12
#72 7268Krakowiak PawełDARŁOWOLaboratorium VITA1968-5700:50:30
#73 7312Breszka MonikaDARŁOWODarłowskie Charty197916-00:50:34
#74 7413Breszka TomaszDARŁOWODarłowskie Charty1979-5800:50:34
#75 7594Metera PiotrDARŁOWODarłowskie Charty1987-5900:50:35
#76 76192Butowicz AdamSZCZECINEK1961-6000:51:11
#77 77197Laska AgnieszkaSŁAWNOŚwięc Sławno197417-00:51:17
#78 7866Kosecki TomaszKOSZALINZakwas1986-6100:51:18
#79 79112Panek UrszulaDARŁOWODarłowskie Charty198418-00:51:27
#80 80181Zachaczewska JustynaWIEKOWO198319-00:51:35
#81 8175Kubaczka AndrzejCIESZYN1976-6200:51:35
#82 8245Kalisz RoksanaSTARE BIELICE197920-00:51:35
#83 838Barszczewski SebastianMIELENKOBłękitny Patro WWF1974-6300:51:40
#84 8471Krawczyk SebastianDARŁOWO1987-6400:51:44
#85 85140Sawicki PiotrDARŁOWO1972-6500:51:44
#86 86159Thiede JarosławDOMASŁAWICEZOP DARŁOWO1981-6600:52:03
#87 87184Zarzycki DariuszUSTKAW.P.K Słoń team Ustka1979-6700:52:10
#88 88183Zarzycka IzabelaUSTKAW.P.K Słoń Team Ustka197821-00:52:11
#89 89105Norek RyszardSŁAWNO1951-6800:52:17
#90 90149Szejna MirosławDARŁOWOZSM Darłowo1962-6900:52:19
#91 9150Kazimierowicz RadosławKOSZALINVTT KOSZALIN1980-7000:52:30
#92 92155Szyszkowski TomaszKOSZALIN1981-7100:52:31
#93 9379Kuzemczak KrzysztofDARŁOWOFORTY-EIGHT1970-7200:52:32
#94 9481Lewandowski AdamUSTKAW.P.K Słoń Team USTKA1982-7300:52:37
#95 9514Brugier AnnaKOWALEWICE197722-00:52:48
#96 9616Brygała TomaszDARŁOWO1978-7400:53:09
#97 9715Brygała MagdalenaDARŁOWO197823-00:53:11
#98 98129Roganowski RafałKOSZALINFor-Rest-Run1972-7500:53:12
#99 9973Kruszyński StanisławDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTY1960-7600:54:00
#100 100137Sapieja KatarzynaDARŁOWO198024-00:54:16

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności