Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8 Luboński Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Luboń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 401537Wawrzyniak TomaszCzempińTBT POZNAŃ1975M40116357-00:23:2100:47:1100:47:34
#2 4021363Gorączniak MaciejPoznańPener z Jeżyc1978M40117358-00:23:3800:47:1100:47:55
#3 40373Zajder ArkadiuszLuboń1975M40118359-00:23:4400:47:1200:48:01
#4 404230Pigłowski PiotrLubonCzarna Kula Poznań1973M40119360-00:23:2900:47:1300:47:41
#5 405483Siuda KlaudiuszLubońIZMARK2001M1614361-00:24:0900:47:1400:47:44
#6 406291Janaszek PrzemuśPuszczykowoPTS Puszczykowo1980M30136362-00:47:1500:48:07
#7 407500Linnik KarolPoznańTorpedo Szczecinek1977M40120363-00:23:4600:47:1800:47:46
#8 408265Bukalski ZbigniewLuboń1970M40121364-00:22:4000:47:1800:47:25
#9 409191Szczęch BartoszPoznań1981M30137365-00:23:4000:47:1900:48:15
#10 410391Słowik LeszekZielona Góra1974M40122366-00:22:5500:47:1900:47:54
#11 411640Buśkiewicz TomaszTulce1976M40123367-00:23:4100:47:2200:48:14
#12 412375Skornia PawelCzempiń1973M40124368-00:22:5700:47:2300:47:52
#13 4131054Borucki PiotrGruszczynL'Team1978M40125369-00:47:2500:47:2500:47:54
#14 414701Maćkowiak MarekGrodzisk WielkopolskiOSP Grodzisk Wielkopolski1979M30138370-00:23:5900:47:2700:48:31
#15 415710Piwecki MaciejSady1976M40126371-00:23:1000:47:2700:47:50
#16 416521Konieczny WaldemarZaniemyślPolonia Środa1960M5017372-00:23:3400:47:2800:48:01
#17 417395Kaczkowski DanielPoznań1978M40127373-00:23:3600:47:3000:48:15
#18 418186Rakowski BartoszPoznańHERNIK TEAM1979M30139374-00:23:4600:47:3000:47:49
#19 419401Czyżak PiotrPuszczykowo1961M5018375-00:23:4000:47:3000:48:48
#20 420862Achrem TomaszWiryGrzmot Komorniki1975M40128376-00:23:5000:47:3100:48:19
#21 4211398Jursza MarcelinaPoznanMiśka Team1988K3014-4500:23:1800:47:3200:48:49
#22 422374Kulak DominikaCzempińRunner’s Power1986K3015-4600:23:5100:47:3300:48:02
#23 423278Piaskowski MateuszLUBOŃKlub Maratończyka V LO w Poznaniu1992M2067377-00:23:5700:47:3300:48:15
#24 424133Grzelka AleksandraLuboń1986K3016-4700:23:4900:47:3300:48:21
#25 425376Matyja AndrzejŚremRunner's Power1974M40129378-00:23:5200:47:3400:48:03
#26 426468Grzelka TomaszŚremRunner’s Power1978M40130379-00:24:1600:47:3700:48:07
#27 427300Spychała PawełPlewiska1968M5019380-00:23:5700:47:3800:48:07
#28 42810Wancek GrzegorzLubońExactus Team1973M40131381-00:23:2300:47:3900:47:59
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !429655Czerniak HenrykBorzykowoKB Kosynier Września1948M701382-00:23:4100:47:4100:47:50
#30 430151Jankowski TomaszKonarzewoLucky LUZers1971M40132383-00:23:1800:47:4200:48:06
#31 4311042Krygier EwaPoznań1992K2013-4800:23:5800:47:4200:48:08
#32 432495Królczyk KrzysztofPoznań1985M30140384-00:23:4800:47:4300:48:24
#33 433174Wawrzyniak-Wac ZofiaPoznańKobiety Biegają / Zoffee Kawiarnia1986K3017-4900:23:3500:47:4700:48:10
#34 4341157Mróz CezaryDąbrówka1975M40133385-00:22:5900:47:4700:48:05
#35 435227Jarczyńska-Fier AnnaMosina1976K4013-5000:23:4800:47:4700:48:37
#36 436228Fier MarekMosina1981M30386386-00:23:4800:47:4800:48:37
#37 437221Łocman AlicjaLubońCONNECTOR TEAM1980K3018-5100:24:0400:47:4900:48:33
#38 4381419Dolata MałgosiaOstrów Wielkopolski1994K2014-5200:23:3600:47:5200:48:46
#39 439451Łoda DariuszŚroda WielkopolskaWOJAKI TEAM1978M40134387-00:23:5400:47:5300:48:32
#40 4401171Piechota BartekRakoniewice#TwoFriendsTeam1993M2068388-00:23:5600:47:5600:48:24
#41 4411019Kurek JanuszKamionki31 Baza Lotnictwa Taktycznego1989M2069389-00:23:3300:47:5700:48:50
#42 442511Marach ŁukaszPoznań1978M4035390-00:23:3800:47:5700:48:40
#43 443165Walkiewicz MarekLuboń1985M30142391-00:23:5900:47:5700:48:37
#44 4441330Bartkowiak NorbertŚroda WielkopolskaŚroda Wielkopolska1995M2070392-00:24:2000:47:5700:48:49
#45 445437Michalak SylwiaPoznan1975K4014-5300:23:5800:47:5800:48:41
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4461168Isanski MichałLubon1988M303393-00:24:4500:47:5900:49:23
#47 4471443Bożkiewicz JacekMurowana Goślina1975M40136394-00:23:3300:48:0000:48:26
#48 4481135Rogowicz ArekLuboń1996M2071395-00:23:1900:48:0000:48:16
#49 449716Rybarczyk TomaszPoznańJTB1974M40137396-00:24:0000:48:0100:48:30
#50 450936Stefanowicz BogumiłaBrodowoStefanowicz Team1977K4015-5400:23:5800:48:0200:48:58
#51 451810Witczak MaciejŚroda Wlkp.Wojaki team :)1977M40138397-00:23:5500:48:0200:48:41
#52 452656Frański RafałLuboń1972M40139398-00:23:5500:48:0300:50:02
#53 453306Witkowiak MaciejLuboń1978M40140399-00:23:4300:48:0300:48:55
#54 454918Tomaszyk KlaraPoznańKobiety Biegają1988K3019-5500:23:4800:48:0300:48:36
#55 455399Jarzembowski TomaszPlewiska1980M30144400-00:24:2200:48:0500:48:33
#56 456400Sobczak MikołajSkórzewoWYBIEGANI TEAM1977M40141401-00:24:2200:48:0500:48:33
#57 4571052Prewicz PiotrPlewiskaWYBIEGANI TEAM1977M40142402-00:24:2200:48:0600:48:34
#58 4581278Kraszkiewicz AndrzejPoznań8-Pak Poznań1982M30145403-00:23:1200:48:0600:48:34
#59 459816Retkowski AdamPoznańKuźnia Triathlonu1978M40143404-00:24:0000:48:0700:49:01
#60 4601394Szymendera KrzysztofKrosnoEXACTUS Sport Team1984M30146405-00:24:0100:48:0700:48:47
#61 461498Klessa ŁukaszPoznańGASPOL TEAM1981M30147406-00:23:5900:48:0900:48:46
#62 4621391Walkowiak MikołajLubońMATEO1994M2072407-00:24:0500:48:0900:48:45
#63 4631373Rzyha HubertPoznańRunner's Power1984M30148408-00:24:1500:48:1000:48:40
#64 464964Walkowiak MateuszLubońMATEO1990M2073409-00:24:0500:48:1000:48:46
#65 465415Ciesielczak BlazejLubońL-Team1978M40144410-00:23:5900:48:1000:48:49
#66 4661254Lochyński SzymonKamionki1978M40145411-00:23:0000:48:1100:48:59
#67 467266Becker PawełLuboń1966M5020412-00:23:4800:48:1200:49:01
#68 468902Fabisiak TomaszKrosinkoKrosinko Biega :-)1973M40146413-00:23:3400:48:1200:48:37
#69 4691372Gąsowski JacekPoznań1972M40147414-00:24:1200:48:1200:48:23
#70 4701371Gąsowska IwonaPoznań1972K4016-5600:24:1300:48:1200:48:23
#71 471509Merczyński ŁukaszMasłowo1994M2074415-00:24:2400:48:1300:48:48
#72 472861Błaszyk MarcinLubon1982M30149416-00:24:1300:48:1900:48:58
#73 473326Wróblewski PawełPoznańKB MANIAC Poznań / Charty Chartowo1976M40148417-00:24:0400:48:2000:49:01
#74 474303Wiejak MariuszŚrem1971M40149418-00:24:1300:48:2000:48:50
#75 475979Budzyński BartekNiechanowo31 Baza Lotnictwa Taktycznego1978M40150419-00:24:1900:48:2100:49:17
#76 47631Piętka KamilLuboń1982M30150420-00:23:5900:48:2200:48:45
#77 477894Kocur PiotrLuboń1979M30151421-00:23:0400:48:2200:48:57
#78 4781420Izydorska KatarzynaLubońFor Run Team1982K3020-5700:24:2300:48:2500:49:05
#79 479800Kostowicz MateuszPoznan1989M2075422-00:24:2300:48:2600:48:35
#80 480911Wróblewski MichałPoznańBeiersdorf Sport Team1996M2076423-00:24:4500:48:2700:49:33
#81 4811416Lichota MikołajMosina1989M2077424-00:24:2500:48:2700:48:36
#82 482898Michałowska AnnaPoznańgRUNwal team Poznań1986K3021-5800:24:2900:48:2700:48:53
#83 483764Gratkowska JoannaPoznańgRUNwald Team Poznań1977K4017-5900:24:2900:48:2700:48:54
#84 4841350Kopa JacekLuboń----1976M40151425-00:23:5700:48:2800:48:52
#85 485272Stecyniak MarcinLuboń1986M30152426-00:23:3600:48:2900:49:28
#86 486137Powałowski SławomirSwarzędz1983M30153427-00:23:5300:48:2900:49:16
#87 4871237Świerczyński DariuszJerzykowo1964M5021428-00:23:5300:48:3100:48:54
#88 4881163Kaźmierczak JarosławŚroda Wlkp.1981M30154429-00:24:2400:48:3400:49:24
#89 489940Szygenda SebastianWrześniaTIGER TAEM1976M40152430-00:24:4600:48:3400:50:06
#90 4901361Pauszek-Substyk LucynaWągrowiec1977K4018-6000:24:3200:48:3500:49:52
#91 491187Kośmider MariuszWronczyn1979M30155431-00:23:5400:48:3700:49:22
#92 492977Wietrzykowska KasiaSwarzędz31 Baza Lotnictwa Taktycznego1981K3022-6100:23:5100:48:3700:49:08
#93 493367Parys TomaszPoznań1982M30156432-00:23:5300:48:3800:48:52
#94 494634Maćkowiak KrzysztofPoznań1984M30157433-00:25:0600:48:3900:49:50
#95 495271Czeska KarolinaMosinaCrossFit Lampart1990K2015-6200:23:4700:48:4000:49:13
#96 49633Woźniak RafałPoznań1977M40153434-00:24:3200:48:4200:49:23
#97 4971017Wietrzykowski WojtekSwarzędz31 Baza Lotnictwa Taktycznego1975M40154435-00:48:4300:49:16
#98 498114Danielak DorotaPoznań1984K3023-6300:24:1500:48:4300:49:23
#99 4991276Ratajek TomaszZduny1974M40155436-00:23:2700:48:4400:49:05
#100 500563Kaczmarek PiotrJarocin1994M2078437-00:23:4300:48:4500:49:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności