Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8 Luboński Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Luboń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 420862Achrem TomaszWiryGrzmot Komorniki1975M40128376-00:23:5000:47:3100:48:19
#2 6451429Adamczewski PawełOpalenica1979M30195532-00:24:3900:51:0200:51:39
#3 1037824Adamczyk AniaGołuski1978K4085-28100:29:3000:58:3000:59:48
#4 9551413Adamiak KarolinaSwarzędz1976K4070-24200:29:1900:56:2500:58:24
#5 318904Adamski RobertLuboń# DRUŻYNA SZPIKU1967M5012283-00:23:0000:45:5700:46:20
#6 237493Agopsowicz RafałSzczecin1976M4077215-00:22:1200:44:2900:44:46
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 611274Akuszewska AgataPuszczykowo1965K503-9500:25:4300:50:3100:51:22
#8 825107Aliyev FakhriLUBOŃ1985M30237637-00:27:1800:54:1700:55:02
#9 7481303Ambroży JakubLuboń1993M20105596-00:27:1500:53:0200:54:51
#10 963539Ambroży JoannaLuboń1995K2055-24500:29:3000:56:3500:58:24
#11 699268Andrzejewski KrzysztofLuboń1974M40200567-00:25:1500:51:5600:52:45
#12 9101510Antczak SławomirKobylnica1964M5042694-00:55:4400:55:4700:56:51
#13 369514Antkowiak KrystianDachowa1985M30126329-00:23:2000:46:4500:47:05
#14 6781324Araszkiewicz EwaLUBOŃ1971K4036-12400:25:1200:51:3700:52:29
#15 125470Arndt-Kufel AlinaLuboń1959K5024-40400:32:3501:07:2601:09:07
#16 160900Auchimowicz JarekPoznańMJDOP1981M3056150-00:20:5600:42:0200:42:18
#17 819233Augustyniak RafałStęszewByle do mety1985M30236636-00:27:3300:54:1200:55:16
#18 6441396Bagińska PaulaPoznańkrecikowie1991K2026-11300:24:4700:51:0000:51:33
#19 1199675Bajer MichalPoznanNight Runners1979M30320826-00:32:3101:03:5301:05:48
#20 938942Bajerlein JarosławPoznań1980M30267707-00:27:5900:56:1500:57:28
#21 1224951Bąk JacekPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1964M5057841-00:32:4701:05:2901:07:25
#22 1223950Bąk KlaudiaPoznańDrużyna Szpiku1965K5023-38300:32:4701:05:2801:07:25
#23 507928Balas MichałPoznańNight Runners1974M40157443-00:24:2200:48:5100:49:23
#24 7731045Banasik MarcinPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1987M30224612-00:25:4600:53:2600:54:06
#25 93149Banaszak AgataLuboń1964K5015-22700:27:1300:56:0700:57:27
#26 85539Baran IwonaŚrem1972K4056-19900:27:1100:54:4000:55:36
#27 85478Baran MariuszŚrem1969M40221656-00:27:1000:54:4000:55:36
#28 767968Baraniak PiotrCzapuryEurocash1982M30223608-00:26:2700:53:1800:54:53
#29 322259Barczak MariuszSWARZĘDZ1975M4099287-00:23:2000:46:0000:46:50
#30 1112635Barczak MałgorzataRogalinekPani1970K4098-31800:30:2201:00:3501:01:42
#31 1242143Barecka OlgaLuboń1984K30154-39500:32:3101:06:2901:08:16
#32 965138Barecki DarekLuboń1983M30272720-00:29:1800:56:4000:58:27
#33 8891268Barełkowska KatarzynaPoznańNight Runners1972K4059-20800:27:5900:55:2900:57:03
#34 4441330Bartkowiak NorbertŚroda WielkopolskaŚroda Wielkopolska1995M2070392-00:24:2000:47:5700:48:49
#35 11011448Bebejewska JoannaPoznan1982K30121-31200:29:1601:00:2201:01:21
#36 6851198Bębel BłażejLubońRataye1984M30203559-00:25:5300:51:4400:52:40
#37 467266Becker PawełLuboń1966M5020412-00:23:4800:48:1200:49:01
#38 386631Bednarek MaciejPoznańMaratończyk Poznań1976M40111344-00:23:4800:46:5900:47:37
#39 817150Bednarska AnnaPoznań1986K3069-18200:27:0500:54:0800:55:11
#40 268412Bednarski ArkadiuszWiryLuboński Klub Biegacza1981M3090245-00:22:1600:44:5800:45:17
#41 752867Bednarski KosmaPlewiskaTencza Team1989M20106599-00:25:5700:53:0500:53:50
#42 1051617Bednarski TomaszLuboń1990M20128763-00:28:1900:58:5500:59:59
#43 9181468Bekier MaciejKomornikiSCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM1979M30265700-00:55:5700:56:54
#44 3971022Białoszyński RobertPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1971M40114353-00:23:3400:47:0700:47:41
#45 320705Biczkowski KajetanPoznańNight Runners Poznań1991M2052285-00:23:0600:45:5800:46:33
#46 351439Bielawski TomaszKubaczynDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo1991M29934-00:18:5500:37:3800:37:42
#47 823320Bieleń AnnaLubońLucky LUZers1981K3072-18700:26:3400:54:1600:54:58
#48 2819Bieleń BartoszLubońLucky LUZers1980M301228-00:18:0300:37:1600:37:17
#49 270715Bień MagdalenaPoznań1979K307-2400:21:5900:44:5900:45:18
#50 996208Bilska JoannaMosina1984K3095-25900:29:0900:57:2900:59:11
#51 7551077Biniarz WiesławŚRODAPolonia Środa1978M40208602-00:27:0300:53:0700:53:56
#52 13071131Binkowska AnnaLuboń1978K40129-43400:33:5501:11:0201:12:58
#53 529703Bizan ŁukaszSWARZĘDZBIZON`S CREW1979M30164456-00:25:0100:49:1200:50:06
#54 39868Blaszka RomanLuboń1958M605354-00:23:2600:47:0800:47:22
#55 120974Bobecki PatrykPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1983M3045114-00:41:1000:41:18
#56 1232909Bochyńska AnnaLuboń1980K30152-38700:31:4801:05:4201:07:24
#57 10402Bocian JulianKrąplewoAmiBelle1980M30410-00:17:2400:34:5800:34:58
#58 1310549Bocian MałgorzataPoznańPoznań Biega1968K5028-43700:35:1801:11:2001:12:10
#59 635548Bocian ZbigniewPoznań2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego1967M5028527-00:24:3000:50:5300:51:19
#60 893813Bogusz KarolinaPoznań1998K2049-20900:26:4100:55:3100:56:18
#61 275576Boiński BartoszDobieżynEUROCASH / Bukowski Klub Biegacza1992M24646249-00:21:4700:45:0500:45:20
#62 175969Borowiak TomaszKrzywiń#SZYMANOWSKITeam1984M3061161-00:21:1900:42:4700:43:12
#63 666317Borowski MateuszDachowaBorowski Triathlon Team1987M30200544-00:25:5100:51:2100:52:39
#64 358507Borowski WitoldSieraków WlkpBorowski Triathlon Team1961M5015319-00:23:3100:46:3900:47:23
#65 4131054Borucki PiotrGruszczynL'Team1978M40125369-00:47:2500:47:2500:47:54
#66 4471443Bożkiewicz JacekMurowana Goślina1975M40136394-00:23:3300:48:0000:48:26
#67 907110Bożkiewicz PatrycjaMurowana GoślinaHERNIK TEAM1980K3079-21500:55:4300:57:12
#68 9461109Bręczewska NadineLUBOŃ1988K3087-23500:26:5100:56:2000:57:43
#69 211788Bressa WojciechPoznań1989M2036194-00:22:1300:43:4900:44:27
#70 90567Brodnicki DamianPoznańKB MANIAC Poznań1983M30260691-00:55:4200:56:29
#71 723533Brodowski CezaryLuboń1973M40202580-00:27:0500:52:2300:53:57
#72 286731Broniarz WaldemarLUBONIECWOJAKI TEAM1980M3030257-00:22:5200:45:1800:45:57
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 923Brylewski MateuszPoznań1986M3039-00:17:2400:34:4500:34:45
#74 912884Buchowiecka MarzenaPoznań1980K3080-21700:28:0500:55:5000:56:55
#75 2191471Bućko MateuszPoznańSzkoła Aspirantów Państwowej Straży1998M2038201-00:22:0400:44:0500:44:29
#76 703417Buczel LidiaWiryInfecteam1981K3051-13300:25:3000:51:5800:52:42
#77 766108Budna IzabelaGłuchowoLucky LUZers1973K4044-15900:26:0800:53:1800:53:44
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1095848Budna JuliaDopiewo1999K163-31100:28:5201:00:0601:01:05
#79 17496Budnik ErykDębogóra1987M3060160-00:21:1400:42:4600:42:53
#80 3261211Budych-Górzna MagdalenaGowarzewoGO! Gowarzewo1977K41010-3600:22:3200:46:0700:46:27
#81 391820Budziszewski DamianLubońLuboński Klub Biegacza2001M1613349-00:22:2200:47:0300:47:21
#82 277819Budziszewski SławomirLubońLuboński Klub Biegacza1972M4088250-00:22:1500:45:1000:45:30
#83 1299767Budźko MariuszGdańskDwie Brody1976M40281871-00:36:0101:10:3001:11:30
#84 475979Budzyński BartekNiechanowo31 Baza Lotnictwa Taktycznego1978M40150419-00:24:1900:48:2100:49:17
#85 408265Bukalski ZbigniewLuboń1970M40121364-00:22:4000:47:1800:47:25
#86 1277761Bukowski SebastianLuboń1990M20145859-00:33:0201:08:5001:10:03
#87 652555Bulczyński DawidPoznańgRUNwald Team Poznań1988M30198535-00:25:3100:51:0800:52:04
#88 2331076Bultrowicz MarcinPoznańBeiersdorf Sport Team1977M4074211-00:21:4200:44:2100:44:37
#89 228225Burzyńska EwelinaBiedruskoNatura Biedrusko1978K405-2100:21:3400:44:1400:44:33
#90 8511351Buśkiewicz KatarzynaTulcePowers Partner1978K4055-19700:26:4900:54:3800:55:30
#91 411640Buśkiewicz TomaszTulce1976M40123367-00:23:4100:47:2200:48:14
#92 7531139Błachowiak DominikSwarzędz1980M30220600-00:25:3000:53:0600:54:45
#93 961457Błachut AlinaPoznańFORROWERS.COM1963K5016-24400:28:3200:56:3400:57:46
#94 545456Błachut-Laskowsk MartaPoznańFORROWERS.COM1985K3031-7600:24:0700:49:3100:49:57
#95 491176Błajet MichałSkorzewoKibolski KS1980M301948-00:18:2500:38:2200:38:27
#96 472861Błaszyk MarcinLubon1982M30149416-00:24:1300:48:1900:48:58
#97 2729Błaszyk MateuszLubońBetonowy Wojtek1987M301127-00:17:5200:37:0500:37:07
#98 830959Błażyński PiotrLuboń1980M30240641-00:27:2200:54:2400:56:04
#99 715479Całujek MichałKomorniki1981M30212577-00:25:3800:52:1400:53:06
#100 1256292Charzewska JoannaPrzeźmierowo1979K30157-40600:32:3601:07:4201:09:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności