Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Kosakowo

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
#1 162204Albecka Kamila-50GDYNIA01:10:15
#2 1231Andrzejczak Zbigniew94-REWAWKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE00:56:36
#3 392Angel Patrycja-4GDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ00:45:38
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Bagrowski Tomasz2-GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO00:34:45
#5 1204Banach - Cyra Anna-27GDYNIABOJANO BIEGA00:56:06
#6 62236Baranowski Marek54-KOSAKOWO00:48:48
#7 158208Bartkowiak Beata-47KOSAKOWO01:06:31
#8 975Beczek Aleksandra-21SUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIA00:53:02
#9 676Beczek Dariusz57-RUMIADZH MW00:49:30
#10 757Bianga Katarzyna-13TRĄBKI WIELKIE00:50:24
#11 958Bielas Ewa-20KOSAKOWO00:52:59
#12 949Bielas Tomasz75-KOSAKOWO00:52:59
#13 6310Bieszke Izabela-9MOSTYWYMIATACZE/FIT MATKA WYMIATACZKA00:49:05
#14 1711Bieszke Kacper16-MOSTYSKLA SOPOT/ WYMIATACZE00:41:13
#15 5812Bieszke Rafał50-MOSTYWYMIATACZE/ULTRA DREPTACZ00:48:09
#16 167234Bilska Agata-53WARSZAWA01:14:25
#17 76254Borkała Maciej63-GDYNIA00:50:30
#18 8615Brak Danych71-GDYNIA00:51:05
#19 5316Brzozowicz Anna-7MOSTY00:47:09
#20 9017Buczak -Kłosowska Karolina-17GDYNIABOJANO BIEGA00:51:50
#21 15618Buczkowska Agnieszka-45WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:05:08
#22 1819Buczkowski Damian17-WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:41:18
#23 14320Buczkowski Roman107-BŁĄDZIKOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:00:37
#24 11221Bury Marcin89-KOSAKOWO00:54:56
#25 1014Błażuk Jarosław9-GDYNIA00:39:43
#26 159216Chmieliński Maciej112-KOSAKOWO01:06:34
#27 1522Cieślak Bartosz14-ŻELISTRZEWOJW 3775 WŁADYSŁAWOWO00:40:52
#28 1223Cybula Paweł11-KAZIMIERZ00:40:14
#29 1324Czajkowski Paweł12-GDYNIABCT TEAM GDYNIA00:40:41
#30 9825Denc Bartek77-POGORZEOSOBA PRYWATNA00:53:07
#31 10526Denc Piotr83-KOSAKOWO00:54:05
#32 8927Denc Radosław73-MOSTY00:51:45
#33 11028Dera Tomasz88-KOSAKOWO00:54:17
#34 13329Dołęga Jan100-KOSAKOWO00:58:34
#35 11530Droździecka Maria-24GDYNIA00:55:36
#36 116252Fularczyk Sebstian92-PIEREWOSZYNO00:55:40
#37 16432Garski Szymon113-WEJHEROWOKARATE SHOTOKAN WEJHEROWO01:11:45
#38 8733Gawęda Bożena-16GOŚCICINO00:51:19
#39 8834Gleń Grzegorz72-POGÓRZE00:51:22
#40 83250Glinka Agnieszka-15LĘBORK00:51:00
#41 16035Gostkowska Ewelina-48KOSAKOWO01:06:58
#42 13936Grzelczyk Dawid104-RUMIA00:58:56
#43 7037Hewelt Mateusz59-PUCKREBELS LEGION TEAM00:50:12
#44 132246Hinca Jacek99-GNIEŻDŻEWO00:58:28
#45 118245Hinca Marzena-26GNIEŻDŻEWO00:55:58
#46 28259Hinz Rafał26-RUMIA00:42:55
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !638Hornik Aleksandra-1KOZIEGŁOWYWKS GRUNWALD POZNAŃ00:37:20
#48 7439Hubert Jakub62-POGÓRZEURZĄD GMINY KOSAKOWO00:50:20
#49 134258Jaffke Jarosław101-PUCK00:58:34
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3240Jarska Hanna-3DĘBOGÓRZEDW#4300:44:07
#51 2341Kamiński Bartosz22-RUMIA@ULTRAVEGE00:42:04
#52 1442Kamiński Mariusz13-KOSAKOWO00:40:43
#53 166256Kempiński Krystian114-BAKOWO01:13:49
#54 14643Kister Justyna-38POGÓRZE01:02:08
#55 8444Klebba Krzysztof69-PUCK / ŁEBCZLZS ŁEBCZ00:51:02
#56 1145Kloskowski Adam10-GDYNIA00:40:07
#57 3347Kobierzyński Paweł30-WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:44:07
#58 6448Kociołek Michał55-STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄ00:49:19
#59 16349Kohnke Agnieszka-51MOSTYMAXIMUS01:11:17
#60 9150Kohnke Piotr74-MOSTYKS MAXIMUS00:51:53
#61 12851Kolubiński Bartłomiej98-REWAŚLEDZIOWE WZGÓRZE00:57:53
#62 15252Konkel Andrzej111-WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:04:09
#63 40213Kornacki Karol36-KOSAKOWO00:45:58
#64 14953Kotłowska Grażyna-41POGÓRZE01:02:54
#65 15054Kotłowski Tomasz109-POGÓRZE01:02:55
#66 5255Kowalewski Jarosław46-GDYNIA00:47:06
#67 13556Krauze Marcin102-POGÓRZE00:58:38
#68 11957Krawczyk Krzysztof93-GDYNIA00:56:01
#69 6559Krztoń Monika-10RUMIA00:49:21
#70 145235Kuap Wojciech108-GNIEŻDŻEWO01:01:50
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 361Kujawski Grzegorz3-PUCK00:34:50
#72 6163Kuźniar Wojciech53-RUMIA00:48:35
#73 4364Kwiatkowska Agnieszka-5RUMIAWIEWIÓR TEAM00:46:10
#74 14065Lange Małgorzata-36GOŚCICINOMAJA TEAM00:59:37
#75 12266Lazarowicz-Beczek Izabela-29RUMIA00:56:16
#76 4168Lewiński Michał37-PRZETOCZYNO00:46:05
#77 136244Liedok Ruslan103-GDAŃSK00:58:45
#78 2169Lip Rafał20-GDYNIAPARÓWY HMM HMM HMM00:41:40
#79 5072Maksyś Ryszard44-PIERWOSZYNO00:46:44
#80 10673Marciniak Adam84-HELREBELS LEGION TEAM00:54:07
#81 2274Marciniuk Michał21-GDYNIAKFMM TRIATHLON TEAM00:42:03
#82 131223Marczak Agata-33KOSAKOWO00:58:26
#83 10476Masztak Marcin82-SUCHY DWÓR00:53:50
#84 9675Masłowski Andrzej76-MOSTYBIEGAMYRAZEM.PL00:53:02
#85 4477Mazurek Wiesław39-KOSAKOWO00:46:12
#86 142240Michniowski Piotr106-PIERWOSZYNO01:00:06
#87 51196Mierzwa Łukasz45-REDA00:47:01
#88 11378Mikucki Krzysztof90-MOSTYSOPOCKIE MORSY00:55:08
#89 151189Milkowski Mariusz110-GDYNIA01:03:51
#90 2681Mislisz Piotr24-OSŁONINO00:42:39
#91 4879Miłosz Angelika-6POGÓRZEWICHER ŁEBCZ00:46:25
#92 4780Miłosz Rafał42-POGÓRZEWICHER ŁEBCZ00:46:25
#93 3082Mokłowicz Piotr28-WEJHEROWO00:43:10
#94 37197Mroziński Leszek34-REDA00:44:54
#95 12983Mucha Paulina-31POGÓRZETRIMAMA TEAM00:58:21
#96 9984Muller Tadeusz78-WEJHEROWO00:53:16
#97 137238Muzika Weronika-34GDAŃSK00:58:50
#98 13885Nadolska Agata-35WEJHEROWOMOTYWATORNIA TEAM00:58:55
#99 125225Nitkowski Adam95-DĘBNO00:57:13
#100 8286Nowak Andrzej68-SUCHY DWÓR00:50:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności