Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Kosakowo

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
#1 1231Andrzejczak Zbigniew94-REWAWKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE00:56:36
#2 392Angel Patrycja-4GDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ00:45:38
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Bagrowski Tomasz2-GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO00:34:45
#4 1204Banach - Cyra Anna-27GDYNIABOJANO BIEGA00:56:06
#5 975Beczek Aleksandra-21SUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIA00:53:02
#6 676Beczek Dariusz57-RUMIADZH MW00:49:30
#7 757Bianga Katarzyna-13TRĄBKI WIELKIE00:50:24
#8 958Bielas Ewa-20KOSAKOWO00:52:59
#9 949Bielas Tomasz75-KOSAKOWO00:52:59
#10 6310Bieszke Izabela-9MOSTYWYMIATACZE/FIT MATKA WYMIATACZKA00:49:05
#11 1711Bieszke Kacper16-MOSTYSKLA SOPOT/ WYMIATACZE00:41:13
#12 5812Bieszke Rafał50-MOSTYWYMIATACZE/ULTRA DREPTACZ00:48:09
#13 1014Błażuk Jarosław9-GDYNIA00:39:43
#14 8615Brak Danych71-GDYNIA00:51:05
#15 5316Brzozowicz Anna-7MOSTY00:47:09
#16 9017Buczak -Kłosowska Karolina-17GDYNIABOJANO BIEGA00:51:50
#17 15618Buczkowska Agnieszka-45WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:05:08
#18 1819Buczkowski Damian17-WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:41:18
#19 14320Buczkowski Roman107-BŁĄDZIKOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:00:37
#20 11221Bury Marcin89-KOSAKOWO00:54:56
#21 1522Cieślak Bartosz14-ŻELISTRZEWOJW 3775 WŁADYSŁAWOWO00:40:52
#22 1223Cybula Paweł11-KAZIMIERZ00:40:14
#23 1324Czajkowski Paweł12-GDYNIABCT TEAM GDYNIA00:40:41
#24 9825Denc Bartek77-POGORZEOSOBA PRYWATNA00:53:07
#25 10526Denc Piotr83-KOSAKOWO00:54:05
#26 8927Denc Radosław73-MOSTY00:51:45
#27 11028Dera Tomasz88-KOSAKOWO00:54:17
#28 13329Dołęga Jan100-KOSAKOWO00:58:34
#29 11530Droździecka Maria-24GDYNIA00:55:36
#30 16432Garski Szymon113-WEJHEROWOKARATE SHOTOKAN WEJHEROWO01:11:45
#31 8733Gawęda Bożena-16GOŚCICINO00:51:19
#32 8834Gleń Grzegorz72-POGÓRZE00:51:22
#33 16035Gostkowska Ewelina-48KOSAKOWO01:06:58
#34 13936Grzelczyk Dawid104-RUMIA00:58:56
#35 7037Hewelt Mateusz59-PUCKREBELS LEGION TEAM00:50:12
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !638Hornik Aleksandra-1KOZIEGŁOWYWKS GRUNWALD POZNAŃ00:37:20
#37 7439Hubert Jakub62-POGÓRZEURZĄD GMINY KOSAKOWO00:50:20
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3240Jarska Hanna-3DĘBOGÓRZEDW#4300:44:07
#39 2341Kamiński Bartosz22-RUMIA@ULTRAVEGE00:42:04
#40 1442Kamiński Mariusz13-KOSAKOWO00:40:43
#41 14643Kister Justyna-38POGÓRZE01:02:08
#42 8444Klebba Krzysztof69-PUCK / ŁEBCZLZS ŁEBCZ00:51:02
#43 1145Kloskowski Adam10-GDYNIA00:40:07
#44 3347Kobierzyński Paweł30-WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:44:07
#45 6448Kociołek Michał55-STARE BABICESTARE BABICE BIEGAJĄ00:49:19
#46 16349Kohnke Agnieszka-51MOSTYMAXIMUS01:11:17
#47 9150Kohnke Piotr74-MOSTYKS MAXIMUS00:51:53
#48 12851Kolubiński Bartłomiej98-REWAŚLEDZIOWE WZGÓRZE00:57:53
#49 15252Konkel Andrzej111-WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:04:09
#50 14953Kotłowska Grażyna-41POGÓRZE01:02:54
#51 15054Kotłowski Tomasz109-POGÓRZE01:02:55
#52 5255Kowalewski Jarosław46-GDYNIA00:47:06
#53 13556Krauze Marcin102-POGÓRZE00:58:38
#54 11957Krawczyk Krzysztof93-GDYNIA00:56:01
#55 6559Krztoń Monika-10RUMIA00:49:21
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 361Kujawski Grzegorz3-PUCK00:34:50
#57 6163Kuźniar Wojciech53-RUMIA00:48:35
#58 4364Kwiatkowska Agnieszka-5RUMIAWIEWIÓR TEAM00:46:10
#59 14065Lange Małgorzata-36GOŚCICINOMAJA TEAM00:59:37
#60 12266Lazarowicz-Beczek Izabela-29RUMIA00:56:16
#61 4168Lewiński Michał37-PRZETOCZYNO00:46:05
#62 2169Lip Rafał20-GDYNIAPARÓWY HMM HMM HMM00:41:40
#63 15371Łubkowska Grażyna-42GDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄ01:04:20
#64 5072Maksyś Ryszard44-PIERWOSZYNO00:46:44
#65 10673Marciniak Adam84-HELREBELS LEGION TEAM00:54:07
#66 2274Marciniuk Michał21-GDYNIAKFMM TRIATHLON TEAM00:42:03
#67 9675Masłowski Andrzej76-MOSTYBIEGAMYRAZEM.PL00:53:02
#68 10476Masztak Marcin82-SUCHY DWÓR00:53:50
#69 4477Mazurek Wiesław39-KOSAKOWO00:46:12
#70 11378Mikucki Krzysztof90-MOSTYSOPOCKIE MORSY00:55:08
#71 4879Miłosz Angelika-6POGÓRZEWICHER ŁEBCZ00:46:25
#72 4780Miłosz Rafał42-POGÓRZEWICHER ŁEBCZ00:46:25
#73 2681Mislisz Piotr24-OSŁONINO00:42:39
#74 3082Mokłowicz Piotr28-WEJHEROWO00:43:10
#75 12983Mucha Paulina-31POGÓRZETRIMAMA TEAM00:58:21
#76 9984Muller Tadeusz78-WEJHEROWO00:53:16
#77 13885Nadolska Agata-35WEJHEROWOMOTYWATORNIA TEAM00:58:55
#78 8286Nowak Andrzej68-SUCHY DWÓR00:50:55
#79 3688Nowakowski Łukasz33-SOPOTLOTOS TEAM00:44:17
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !189Olejnik Michał1-GDYNIAOLEJ RUNNING TEAM00:33:06
#81 15490Orczyk Ewa-43SUCHY DWÓR01:04:40
#82 9391Osiowy Iwona-19RUMIA00:52:50
#83 16192Ossowska Monika-49RUMIA01:07:20
#84 11793Ostojska Ewa-25REDABIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:55:51
#85 5994Owczarek Jacek51-KOSAKOWO00:48:17
#86 5695Owczarek Katarzyna-8KOSAKOWO00:47:56
#87 4296Padzik Jakub38-SUCHY DWÓR00:46:07
#88 12197Paruszewska Katarzyna-28GDYNIABOJANO BIEGA00:56:09
#89 2798Paruszewski Robert25-GDYNIABOJANO BIEGA00:42:50
#90 7199Parzuchowski Jędrzej60-MOSTY00:50:13
#91 35100Podolak Paweł32-KOSAKOWO00:44:15
#92 66101Przybylski Sobiesław56-DĘBOGÓRZEDW#4300:49:28
#93 80102Przybyło Monika-14MOSTY00:50:44
#94 79103Przysiecki Michał66-POGÓRZEMISTRAL00:50:41
#95 55104Pustówka Marcin48-DĘBOGÓRZE00:47:49
#96 45105Radzimierski Michał40-GDYNIA00:46:14
#97 77106Rafalak Grzegorz64-KOSAKOWO00:50:33
#98 34107Ratajczyk Łukasz31-POGÓRZE00:44:09
#99 101108Richter Jacek79-GDAŃSKTAKA RYBA / KOTY3!00:53:21
#100 8109Rudnicki Dariusz7-POGÓRZE00:38:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności