Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Zakopiański Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 10160Hrabia Dariusz1966Wet_I_M(18WKU w KatowicachKatowicePOL00:50:2000:50:01
#2 102150Przyborowski Mieczysław1959Wet_I_M(19REMET TEAMPoznańPOL00:50:3400:50:20
#3 103544Płóciennik Krzysztof1977Mas_M(26UKS Azymut PabianicePabianicePOL00:51:0400:50:29
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !104710Mojżyszek Maciej1946Wet_Super_M(1Nowy TargPOL00:50:3900:50:33
#5 105553Wybraniec Wojciech1976Mas_M(27Ofiary Jedzenia KotletówSucha BeskidzkaPOL00:51:1100:50:43
#6 10641Gawroński Zbigniew1971Mas_M(28-Bielsko-BiałaPOL00:50:5800:50:45
#7 107621Sekuła Tomasz1977Mas_M(29KrasiczynPOL00:51:3000:51:03
#8 108222Żelisko Adam1992Sen_M(54ZakopanePOL00:51:2700:51:10
#9 109128Nowotny Marian1950Wet_II_M(6Niepołomice biegająDamienicePOL00:51:4100:51:17
#10 110558Pawlikowski-Bulcyk Michał1991Sen_M(55PoroninPOL00:51:3900:51:33
#11 11189Krzemiński Andrzej1977Mas_M(30FIGA TEAMŚroda WielkoPolPOL00:51:5800:51:35
#12 112214Zachara Remigiusz1957Wet_II_M(7Rabka-ZdrójPOL00:51:4800:51:38
#13 11329Fidelus Bartłomiej1987Sen_M(56Gewoncik TeamZembrzycePOL00:51:5500:51:38
#14 114189Tarchała Krzysztof1979Sen_M(57Savbor Team ZakopaneZakopanePOL00:52:0300:51:52
#15 115181Szewczyk Dominik1990Sen_M(58LeśnicaPOL00:52:0500:51:53
#16 116692Szyszka Piotr1998Sen_M(59ZakopanePOL00:52:1100:51:56
#17 11740Galica Grzegorz1974Mas_M(31SosnowiecPOL00:52:1100:52:06
#18 118177Szczepaniak Andrzej1988Sen_M(60ZakopanePOL00:52:3200:52:14
#19 119556Górka Bogumił1970Mas_M(32Górka TeamSzaflaryPOL00:53:0500:52:26
#20 120134Palka Tomasz1984Sen_M(61solid-bhpmszana dolnaPOL00:53:3900:52:39
#21 121146Piguła Dariusz1993Sen_M(62ZakopanePOL00:53:0300:52:46
#22 12237Fryźlewicz Przemysław1973Mas_M(33Nowy TargPOL00:52:5600:52:48
#23 12367Jarosz Jan1990Sen_M(63Nowy TargPOL00:53:0100:52:55
#24 124217Zalotyński Jakub1985Sen_M(64#sportowewspomnieniaZakopanePOL00:53:2500:52:55
#25 12524Czarnecki Krzysztof1978Mas_M(34KrakówPOL00:53:2000:52:58
#26 126606Kubacka Rafał1987Sen_M(65PiekielnikPOL00:53:1700:53:05
#27 127215Zagata Marek1982Sen_M(66KMW ZakopaneZakopanePOL00:53:3600:53:23
#28 12820Chmielowski Jacek1981Sen_M(67KMW ZakopaneZakopanePOL00:53:3700:53:23
#29 1292Apollo Michał1981Sen_M(68KMW ZakopaneKrakówPOL00:53:3600:53:23
#30 130737Rawdiak Jakub1991Sen_M(69SihelneSVK00:53:5600:53:24
#31 131569Miśkowiec Bartosz2001Sen_M(70ZSO BalzerCzerwiennePOL00:53:5800:53:31
#32 132568Duda Kacper2001Sen_M(71ZSO BlazerZakopanePOL00:53:5700:53:32
#33 133720Marchewka Szymon2001Sen_M(72ZakopanePOL00:53:5800:53:33
#34 134164Sadlej Adrian1992Sen_M(73BrzeskoPOL00:54:0400:53:50
#35 135690Surówka Michał1975Mas_M(35Raba WyżnaPOL00:54:2000:53:54
#36 13669Kakus Rastislav1977Mas_M(36ZákamennéZákamennéSVK00:54:0900:53:56
#37 137156Raszewski Jacek1964Wet_I_M(20RadomPOL00:54:5500:54:22
#38 13831Fonfer Viktor1971Mas_M(37Mk-tvrdošinTvrdošínSVK00:54:2900:54:24
#39 13949Grabiński Waldemar1973Mas_M(38Rogoziński Klub BiegaczaRogoźnoPOL00:55:1100:54:42
#40 140112Malinka Jiří1953Wet_II_M(8ZákamennéZákamennéSVK00:55:1400:54:48
#41 141219Złotek Krzysztof1973Mas_M(39ZakopanePOL00:55:0200:54:52
#42 14256Halaczek Michał1977Mas_M(40ZakopaneZakopanePOL00:55:2200:54:54
#43 143564Mamcarz Kacper1983Sen_M(74Aries Dream TeamZakopanePOL00:55:2400:55:06
#44 144636Szeja Michał1985Sen_M(75Nowy TargPOL00:55:2600:55:18
#45 145717Pastor Juras1982Sen_M(76KosiceSVK00:55:4900:55:20
#46 146168Skobel Robert1978Mas_M(41Szakal BiegaRadomPOL00:56:0500:55:56
#47 14730Filar Tomasz1982Sen_M(77ZakopanePOL00:56:3200:56:02
#48 148147Piskorski Dominik1973Mas_M(42ZakopanePOL00:56:2800:56:21
#49 14984Kowalik Jacek1981Sen_M(78WarszawaPOL00:57:1700:56:47
#50 150153Pyka Robert1977Mas_M(43OLIMPUS Fitness ClubDąbrowa GórniczaPOL00:57:0100:56:58
#51 1516Balún Peter1970Mas_M(44MK TvrdošinTvrdošínSVK00:57:3400:57:08
#52 152102Legoń Krzysztof1971Mas_M(45ZakopanePOL00:57:3800:57:10
#53 15328Fajto Maciej1957Wet_II_M(9MurzasichlePOL00:57:2800:57:11
#54 15490Kubik Stanislav1974Mas_M(46Active lifeKošiceSVK00:57:4100:57:18
#55 155201Voit Krzysztof1950Wet_II_M(10Nowy TargPOL00:57:4200:57:20
#56 156187Świder Andrzej1969Mas_M(47AN-REN TEAMRabkaPOL00:57:4800:57:25
#57 157716Majerwik Milaw1970Mas_M(48PresovSVK00:59:2100:58:53
#58 158729Acko Lubos1982Sen_M(79EGILETTE TEAMKosiceSVK00:59:3300:59:09
#59 159113Małek Jan1984Sen_M(80WieliczkaPOL00:59:5500:59:27
#60 160211Wróbel Grzegorz1975Mas_M(49Ruda ŚląskaPOL00:59:4900:59:30
#61 16174Klimecki Marcin1980Sen_M(81ZakopanePOL01:00:4601:00:32
#62 16225Delong Sebastian1978Mas_M(50Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRybnikPOL01:01:0401:00:47
#63 163152Pustelnik Dawid1979Sen_M(82Wiecznie pod grapęPodszklePOL01:01:1301:00:56
#64 164198Ubysz Marek1974Mas_M(51WarszawaPOL01:01:2901:01:04
#65 165116Menyhert Viktor1975Mas_M(52Active lifeKošiceSVK01:04:1501:03:53
#66 166551Pach Paweł1967Wet_I_M(21Tarnów-Pachowie na 100-lecieTarnowPOL01:04:0601:03:56
#67 167658Piasecki Piotr1979Sen_M(83Piotrków TrybunalskiPOL01:04:5401:04:23
#68 168132Pach Tomasz1983Sen_M(84Tatra TeamZakopanePOL01:07:5901:07:30
#69 169196Tyczyński Piotr1965Wet_I_M(22KS KROTOSZ KROTOSZYNKobiernoPOL01:08:2001:07:55
#70 170565Marszałek Tomasz1986Sen_M(85Aries Dream TeamZakopanePOL01:08:3101:08:12
#71 171109Maćkowiak Valery1954Wet_II_M(11KS KROTOSZ KROTOSZYNKrotoszynPOL01:15:4301:15:17

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności