Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Zakopiański Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2018, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2212Wydra Jan1975Mas_M(1MOK Mszana DolnaMszana DolnaPOL00:32:5100:32:49
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3702Starodubtsev Viktor1970Mas_M(2Imdemolex Iphone BerdejovUKR00:33:2100:33:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 511Biernawski Piotr1977Mas_M(3ATTIQ Team/SalmingNowy TargPOL00:34:5700:34:54
#4 83Atanasow Ancew Dawid1971Mas_M(4Nowy TargPOL00:36:3200:36:28
#5 1364Jakubczyk Dariusz1976Mas_M(5CKBabcie/WoźniakRunningTeamPiekoszówPOL00:38:0200:37:58
#6 16192Topolski Marcin1976Mas_M(6Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJadownikiPOL00:39:0400:39:00
#7 24646Fatla Franciszek1977Mas_M(7KościeliskoPOL00:41:2100:41:18
#8 26197Tynus Grzegorz1978Mas_M(8ELTYNFrydmanPOL00:41:3600:41:30
#9 30546Popilowski Igor1978Mas_M(9WieliczkaPOL00:41:5400:41:49
#10 38133Pająk Stanisław1971Mas_M(10Chochołowskie TermyDzianiszPOL00:43:1000:42:39
#11 54566Luscoň Ľubomír1971Mas_M(11SihelnéSVK00:45:0900:44:37
#12 6265Jankola Jan1970Mas_M(12MK TvrdošínTrstenáSVK00:45:5100:45:39
#13 66178Szczepara Piotr1975Mas_M(13Iwanowice WłościańskiePOL00:46:4200:46:15
#14 69707Banasik Grzegorz1972Mas_M(14KielcePOL00:46:3700:46:21
#15 7376Knapczyk Krzysztof1975Mas_M(15Na PrzełajPoroninPOL00:47:1900:46:59
#16 74557Homotiuk Michał1978Mas_M(16ZabrzePOL00:47:0800:47:02
#17 78175Sypniewski Sławomir1977Mas_M(17KościeliskoPOL00:47:3200:47:29
#18 83715Mendel Andrzej1977Mas_M(18Pędzące AmperyOpolePOL00:48:2600:47:55
#19 85121Mrugacz Tomasz1975Mas_M(19Sam SobieZakopanePOL00:48:1000:48:05
#20 86163Rybak Wojciech1970Mas_M(20Fast Foot OpoleChrząstowicePOL00:48:3900:48:07
#21 87647Brzoza Adam1972Mas_M(21ZakopanePOL00:48:2100:48:07
#22 9218Bujnowicz Sebastian1975Mas_M(22ŁódźPOL00:49:1100:49:02
#23 93169Skonecki Piotr1970Mas_M(23TG Sokół ZakopaneZakopanePOL00:49:2000:49:04
#24 94129Nowotny Jarosław1978Mas_M(24salt runners BOCHNIABochniaPOL00:49:3200:49:09
#25 96105Łysikowski Tomasz1975Mas_M(25KościeliskoPOL00:49:5900:49:30
#26 103544Płóciennik Krzysztof1977Mas_M(26UKS Azymut PabianicePabianicePOL00:51:0400:50:29
#27 105553Wybraniec Wojciech1976Mas_M(27Ofiary Jedzenia KotletówSucha BeskidzkaPOL00:51:1100:50:43
#28 10641Gawroński Zbigniew1971Mas_M(28-Bielsko-BiałaPOL00:50:5800:50:45
#29 107621Sekuła Tomasz1977Mas_M(29KrasiczynPOL00:51:3000:51:03
#30 11189Krzemiński Andrzej1977Mas_M(30FIGA TEAMŚroda WielkoPolPOL00:51:5800:51:35
#31 11740Galica Grzegorz1974Mas_M(31SosnowiecPOL00:52:1100:52:06
#32 119556Górka Bogumił1970Mas_M(32Górka TeamSzaflaryPOL00:53:0500:52:26
#33 12237Fryźlewicz Przemysław1973Mas_M(33Nowy TargPOL00:52:5600:52:48
#34 12524Czarnecki Krzysztof1978Mas_M(34KrakówPOL00:53:2000:52:58
#35 135690Surówka Michał1975Mas_M(35Raba WyżnaPOL00:54:2000:53:54
#36 13669Kakus Rastislav1977Mas_M(36ZákamennéZákamennéSVK00:54:0900:53:56
#37 13831Fonfer Viktor1971Mas_M(37Mk-tvrdošinTvrdošínSVK00:54:2900:54:24
#38 13949Grabiński Waldemar1973Mas_M(38Rogoziński Klub BiegaczaRogoźnoPOL00:55:1100:54:42
#39 141219Złotek Krzysztof1973Mas_M(39ZakopanePOL00:55:0200:54:52
#40 14256Halaczek Michał1977Mas_M(40ZakopaneZakopanePOL00:55:2200:54:54
#41 146168Skobel Robert1978Mas_M(41Szakal BiegaRadomPOL00:56:0500:55:56
#42 148147Piskorski Dominik1973Mas_M(42ZakopanePOL00:56:2800:56:21
#43 150153Pyka Robert1977Mas_M(43OLIMPUS Fitness ClubDąbrowa GórniczaPOL00:57:0100:56:58
#44 1516Balún Peter1970Mas_M(44MK TvrdošinTvrdošínSVK00:57:3400:57:08
#45 152102Legoń Krzysztof1971Mas_M(45ZakopanePOL00:57:3800:57:10
#46 15490Kubik Stanislav1974Mas_M(46Active lifeKošiceSVK00:57:4100:57:18
#47 156187Świder Andrzej1969Mas_M(47AN-REN TEAMRabkaPOL00:57:4800:57:25
#48 157716Majerwik Milaw1970Mas_M(48PresovSVK00:59:2100:58:53
#49 160211Wróbel Grzegorz1975Mas_M(49Ruda ŚląskaPOL00:59:4900:59:30
#50 16225Delong Sebastian1978Mas_M(50Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRybnikPOL01:01:0401:00:47
#51 164198Ubysz Marek1974Mas_M(51WarszawaPOL01:01:2901:01:04
#52 165116Menyhert Viktor1975Mas_M(52Active lifeKošiceSVK01:04:1501:03:53
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !115Bodurka Krzysztof1990Sen_M(1Alpin Sport TeamNielepicePOL00:32:2700:32:26
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6712Talaga Michał1979Sen_M(2Raba WyżnaPOL00:35:3200:35:30
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 752Guroś Dawid Vegan1982Sen_M(3Vege RunnersNowy TargPOL00:36:2800:36:25
#56 10719Obrochta Zbigniew1992Sen_M(4DzianiszPOL00:37:3400:37:31
#57 11550Gutt Piotr1994Sen_M(5-PoroninPOL00:37:5000:37:47
#58 12718Bachleda Łukasz1998Sen_M(6KlikuszowaPOL00:37:5600:37:54
#59 14110Malec Łukasz1984Sen_M(7NiedzicaPOL00:38:0700:38:04
#60 17115Matyja Adam1981Sen_M(8ZakopanePOL00:39:4400:39:40
#61 1826Dyrek Michał1985Sen_M(9MOK Mszana DolnaMszana GórnaPOL00:39:4800:39:44
#62 1951Góral Grzegorz1984Sen_M(10góral heej!KrakówPOL00:39:5800:39:51
#63 20122Mularz Jarosław1979Sen_M(11Salt Runners BochniaBochniaPOL00:40:2200:40:17
#64 2368Kadzik Marcin1990Sen_M(12KTTZakopanePOL00:40:5800:40:53
#65 25736Zima Paweł1984Sen_M(13KKB MOSIR KROSNOLubatowaPOL00:41:3600:41:27
#66 2744Gąsienica Kaspruś Łukasz1993Sen_M(14ZakopanePOL00:41:4100:41:37
#67 2914Bodurka Adam1992Sen_M(15ZakopanePOL00:41:5100:41:47
#68 35199Uryga Jakub1981Sen_M(16KingRunnerKrakówPOL00:42:1800:42:16
#69 37117Michalik Krzysztof1991Sen_M(17ZakopanePOL00:42:4500:42:39
#70 39651Pawlikowski Jan1980Sen_M(18Kolegium Sędziów Nowy TargPoroninPOL00:43:1000:42:45
#71 40182Szewczyk Maciej1995Sen_M(19przEMESyNowy TargPOL00:43:0100:42:56
#72 42561Gęborys Tomasz1998Sen_M(20Aries Dream TeamZakopanePOL00:43:2600:43:11
#73 43145Piekarczyk Mateusz1994Sen_M(21-ZakopanePOL00:43:3700:43:19
#74 44203Walczak Jan1998Sen_M(22ZakopanePOL00:43:3600:43:26
#75 46155Rajwa Jan1989Sen_M(23BziegaczeJastrzębie-ZdrójPOL00:43:3800:43:31
#76 47221Zygmuntowicz Józef1984Sen_M(24Śmiałki z BiałkiBiałka TatrzańskaPOL00:43:4900:43:42
#77 4817Budzowski Radosław1993Sen_M(25DobczycePOL00:44:1500:44:08
#78 49218Ziomek Sebastian1993Sen_M(26HardReset.InfoKrakowPOL00:44:1700:44:11
#79 5087Krupa Krystian1986Sen_M(27EITALIA.plPoznańPOL00:44:2300:44:17
#80 5177Kolasa Bartłomiej1989Sen_M(28przEMESyNowy TargPOL00:44:2700:44:21
#81 55734Mikołajczyk Tomasz1985Sen_M(29ZakopanePOL00:45:0200:44:41
#82 56682Galica Andrzej1999Sen_M(30SzaflaryPOL00:45:1000:45:04
#83 57616Fryzowicz Patryk1986Sen_M(31ZakopanePOL00:45:3300:45:11
#84 5897Kwiatkowski Robert1991Sen_M(32MARUSZYNAMaruszynaPOL00:45:3100:45:24
#85 60166Semberecki Marcin1983Sen_M(33TG Sokół ZakopaneZakopanePOL00:45:3200:45:27
#86 64104Łukasik Michał1985Sen_M(34VELOBIKEBusko-ZdrójPOL00:46:1400:45:55
#87 67545Trojanowski Sławomir1992Sen_M(35Salt Runners BochniaBochniaPOL00:46:3900:46:17
#88 68107Machnicki Rafał1987Sen_M(36RykiPOL00:46:3900:46:18
#89 70183Szewczyk Dawid1989Sen_M(37LeśnicaPOL00:46:4300:46:31
#90 71709Pocztowski Wojciech1990Sen_M(38Byle do przoduZawojaPOL00:46:5500:46:42
#91 7222Ciepliński Krzysztof1987Sen_M(39Rabka-ZdrójPOL00:47:1100:46:54
#92 75567Fudala Łukasz1989Sen_M(40ZąbPOL00:47:1500:47:02
#93 76172Stramka Mateusz1993Sen_M(41-Nowy TargPOL00:47:1800:47:09
#94 7773Kiszczyński Filip2002Sen_M(42-Łapsze NiżnePOL00:47:2100:47:18
#95 79713Dziubecki Michał1984Sen_M(43Piotrków TrbunalskiPOL00:47:4700:47:29
#96 80136Parzuchowski Paweł1984Sen_M(44KB Śnieżka 1602KościeliskoPOL00:47:4500:47:36
#97 81540Biłos Daniel1998Sen_M(45KrakówPOL00:48:0000:47:46
#98 84555Kalata Janusz1979Sen_M(46PoroninPOL00:48:2600:48:01
#99 8850Grafczyński Radosław1979Sen_M(47UKS "ORŁY" ZakopaneZakopanePOL00:48:2000:48:09
#100 89148Piszczek Marcin1983Sen_M(48Białka TatrzańskaPOL00:48:1600:48:10

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności